Luftriffel, 15m - Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. oktober 2019 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 18 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 25 199.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 111899 Thomas Høvelskov Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 7 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 23 199.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 13 199.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 25 199.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 22 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 14 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 24 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 11 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 24 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 22 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 23 199.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 18 199.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 38 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 23 199.13
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 25 199.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 17 199.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 25 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 25 199.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 24 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 17 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 17 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 17 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 25 198.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 22 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 22 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 22 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
Å1 10 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 19 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 21 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 14 198.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 13 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 198.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 21 198.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 22 198.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 20 197.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
56. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
57. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
58. 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
59. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 11 198.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
60. 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.88
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
61. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
62. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
63. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 28 198.43
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
64. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 198.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
65. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
66. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 197.89
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
67. 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 197.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
68. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 20 197.10
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
69. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
70. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 198.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
71. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
72. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
73. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
74. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
75. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 11 198.18
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
76. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 21 197.90
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
77. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 197.63
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
78. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 197.46
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
79. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 15 197.07
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
80. 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 14 196.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
81. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 10 198.60
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
82. 84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 8 198.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
84. 137189 Morten Brian Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
85. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 6 198.17
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
86. 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 18 198.06
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
87. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 19 198.05
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
88. 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
89. 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
90. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 10 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
91. 88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 14 197.64
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
92. 123815 Kristian Olsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 11 197.64
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
93. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 12 197.50
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
94. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 13 197.46
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
95. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 14 197.07
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
96. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 12 196.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
97. 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 29 196.62
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
98. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
99. 104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
100. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 198.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
101. 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 198.60
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
102. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 198.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
103. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 198.40
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
104. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.38
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
105. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 8 198.25
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
106. 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 198.10
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
107. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
108. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 197.80
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
109. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
110. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
111. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 12 197.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
112. 108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 15 197.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
113. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 10 197.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
114. 35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
115. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 11 197.27
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
116. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 197.21
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
117. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 18 197.17
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
118. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 15 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
119. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 196.90
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
120. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 11 196.73
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
121. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 19 196.53
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
122. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 8 196.50
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
123. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
124. 86901 Frederik Kay Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
125. 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
126. 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
127. 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
128. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 7 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
129. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
130. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 197.90
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
131. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 7 197.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
132. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 197.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
133. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 6 197.67
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
134. 116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 9 197.56
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
135. 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 8 197.38
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
136. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 25 196.12
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
137. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
138. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
139. 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
140. 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
141. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 197.88
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
142. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 8 197.63
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
143. 122108 Mathias H. Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 197.38
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
144. 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å1 7 197.29
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
145. 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 7 197.14
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
146. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 10 197.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
147. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 8 196.88
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
148. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 13 196.62
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
149. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 17 196.12
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
150. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 198.25
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
151. 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 198.25
R1200 R2200 R3197 R4196
Sum793 Snit198.25
152. 130591 Kenneth Winther Von Elling Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 5 198.20
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
153. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 197.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
154. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 8 196.88
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
155. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.20
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
156. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
157. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 11 196.18
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
158. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 195.44
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
159. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 10 195.30
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
160. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
161. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 196.71
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
162. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 15 195.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
163. 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 15 195.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
164. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 195.55
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
165. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 197.50
R1200 R2199 R3198 R4193
Sum790 Snit197.50
166. 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
167. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.20
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
168. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 196.71
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
169. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 11 196.64
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
170. 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 196.38
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
171. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 196.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
172. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 9 196.11
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
173. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 12 195.92
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
174. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 8 195.75
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
175. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 10 195.70
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
176. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 195.43
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
177. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 195.38
R1200 R2199 R3196 R4195
Sum790 Snit197.50
178. 79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 195.00
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
179. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 194.40
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
180. 122932 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 191.88
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
181. 115838 Marianne Hansen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
182. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 196.67
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
183. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 196.40
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
184. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
185. 98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 10 195.20
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
186. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 21 193.38
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
187. 128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 187.63
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
188. 98179 Anders Holdt Christensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
189. 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 196.33
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
190. 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 196.33
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
191. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 9 195.56
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
192. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 195.50
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
193. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 6 195.50
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
194. 127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 11 194.64
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
195. 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 11 194.09
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
196. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 4 196.75
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
197. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 196.75
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
198. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 196.75
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
199. 35665 Gert Rasmussen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 196.75
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
200. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 14 194.29
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
201. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 17 193.53
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
202. 136756 Sara Holton Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 5 195.80
R1197 R2197 R3197 R4195
Sum786 Snit196.50
203. 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
204. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 195.60
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
205. 122692 Sidsel Bjerre Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 194.86
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
206. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 9 194.56
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
207. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 13 194.15
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
208. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 18 192.67
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
209. 113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 196.25
R1200 R2196 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
210. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 194.56
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
211. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 194.40
R1200 R2197 R3194 R4194
Sum785 Snit196.25
212. 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 4 196.00
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
213. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 196.00
R1199 R2198 R3194 R4193
Sum784 Snit196.00
214. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 15 193.60
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
215. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 194.75
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
216. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 193.67
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
217. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 21 192.67
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
218. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 189.63
R1198 R2198 R3193 R4193
Sum782 Snit195.50
219. 127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 194.00
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
220. 128337 Louise Marquart Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å2 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
221. 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 194.40
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
222. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 193.00
R1199 R2198 R3192 R4191
Sum780 Snit195.00
223. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 15 192.73
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
224. 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 192.63
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
225. 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 192.29
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
226. 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 8 189.63
R1198 R2196 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
227. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 194.40
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
228. 129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 192.45
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
229. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 8 191.50
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
230. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 194.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
231. 73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
232. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 193.40
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
233. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 193.11
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
234. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 16 191.00
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
235. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 27 188.74
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
236. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 194.00
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
237. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 192.67
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
238. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 192.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
239. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 193.75
R1197 R2197 R3192 R4189
Sum775 Snit193.75
240. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 4 193.75
R1199 R2198 R3195 R4183
Sum775 Snit193.75
241. 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 191.50
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
242. 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 191.00
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
243. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 4 193.25
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
244. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 190.56
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
245. 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 192.50
R1197 R2195 R3191 R4187
Sum770 Snit192.50
246. 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 7 190.14
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
247. 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 189.25
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
248. 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 4 192.25
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
249. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 7 188.86
R1198 R2195 R3188 R4188
Sum769 Snit192.25
250. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 192.00
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
251. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 16 186.25
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
252. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 188.67
R1194 R2192 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
253. 138146 Jon Jansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 5 185.00
R1193 R2193 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
254. 135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 189.75
R1194 R2194 R3190 R4181
Sum759 Snit189.75
255. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 187.80
R1195 R2189 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
256. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 189.25
R1192 R2189 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
257. 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 188.50
R1196 R2194 R3187 R4177
Sum754 Snit188.50
258. 136190 Kennet Brigsted Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 188.00
R1190 R2190 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
259. 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 187.00
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
260. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 181.40
R1197 R2191 R3182 R4180
Sum750 Snit187.50
261. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 5 181.60
R1195 R2188 R3181 R4178
Sum742 Snit185.50
262. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 184.00
R1189 R2187 R3183 R4182
Sum741 Snit185.25
263. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 183.20
R1189 R2184 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
264. 135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 4 185.00
R1193 R2187 R3184 R4176
Sum740 Snit185.00
265. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 182.80
R1189 R2186 R3183 R4181
Sum739 Snit184.75
266. 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 4 183.25
R1190 R2186 R3181 R4176
Sum733 Snit183.25
267. 133403 Henrik Kaadt Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 180.00
R1185 R2183 R3177 R4175
Sum720 Snit180.00
268. 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 178.50
R1183 R2182 R3177 R4172
Sum714 Snit178.50
269. 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 176.75
R1188 R2182 R3171 R4166
Sum707 Snit176.75
270. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 16 161.06
R1181 R2179 R3172 R4169
Sum701 Snit175.25
271. 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 175.00
R1178 R2177 R3174 R4171
Sum700 Snit175.00
272. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
273. 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
274. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
275. 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
276. 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
277. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
278. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
279. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
280. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
281. 95179 Tomas Møller Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å2 3 197.00
R1200 R2198 R3193 R4-
Sum591 Snit197.00
282. 61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
283. 113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1197 R2197 R3197 R4-
Sum591 Snit197.00
284. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 196.67
R1199 R2197 R3194 R4-
Sum590 Snit196.67
285. 90277 Gitte Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 196.67
R1199 R2196 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
286. 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
287. 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
288. 107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
289. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.67
R1198 R2197 R3192 R4-
Sum587 Snit195.67
290. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.00
R1197 R2197 R3191 R4-
Sum585 Snit195.00
291. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
292. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 194.00
R1196 R2195 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
293. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
294. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
295. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.00
R1197 R2193 R3189 R4-
Sum579 Snit193.00
296. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.33
R1193 R2193 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
297. 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
298. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 3 189.00
R1191 R2189 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
299. 128680 Biger Oromaa Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 188.33
R1190 R2188 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
300. 136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 188.33
R1190 R2188 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
301. 132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 188.33
R1189 R2188 R3188 R4-
Sum565 Snit188.33
302. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 186.67
R1189 R2187 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
303. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 185.00
R1190 R2189 R3176 R4-
Sum555 Snit185.00
304. 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 181.00
R1186 R2180 R3177 R4-
Sum543 Snit181.00
305. 136922 Kristina Lausten Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 175.33
R1184 R2171 R3171 R4-
Sum526 Snit175.33
306. 24571 Claus Breindorf VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å2 3 169.33
R1177 R2172 R3159 R4-
Sum508 Snit169.33
307. 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
308. 104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
309. 112758 Rudy T. Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
310. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
311. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
312. 96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
313. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
314. 114906 Josefine J.E. Clausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
315. 93566 Jens Frimann Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
316. 94783 Britt Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
317. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
318. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
319. 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
320. 35073 Bo Laursen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
321. 96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
322. 118663 Kim Kristoffersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
323. 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
324. 58926 Mie Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
325. 56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
326. 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
327. 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
328. 110005 Sarah Lynggaard Jeppesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
329. 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
330. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
331. 29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
332. 53699 Ninette Sørensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
333. 58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
334. 94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
335. 97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
336. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
337. 128519 Flemming Jørgensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
338. 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
339. 134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
340. 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
341. 112322 Morten Frank Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
342. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
343. 63963 Mick Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
344. 90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
345. 37705 Morten Kjærside Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
346. 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
347. 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
348. 119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
349. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
350. 23207 Jane Mønster V.R.V.S.
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
351. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
352. 137065 Jan Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
353. 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
354. 106340 Lasse Schultz Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
355. 111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
356. 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
357. 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
358. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1199 R2189 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
359. 99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
360. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
361. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
362. 109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
363. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
364. 127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
365. 119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
366. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
367. 136166 Aase Lind Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
368. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
369. 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
370. 129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
371. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
372. 43382 Kristina Lykke Schnuchel Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
373. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
374. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
375. 136070 Steffanie Schultz Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
376. 138085 Mikael Holm Larsen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å2 2 188.50
R1196 R2181 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
377. 132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
378. 136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
379. 137108 Pia Akselbo Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
380. 132454 Stine Plum Linddevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
381. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 183.50
R1192 R2175 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
382. 132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
383. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
384. 135647 Anja Adamsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 175.50
R1180 R2171 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
385. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 171.00
R1177 R2165 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
386. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
387. 35264 Anette G. Salvesen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
388. 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
389. 96425 Henning Worm Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
390. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
391. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
392. 112325 Dorthe Vanggaard Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
393. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
394. 125861 Martin Sørensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
395. 120663 Michael Lykke Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
396. 119685 Trine Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
397. 57551 Kim Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
398. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
399. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
400. 23000 Lars Frederiksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
401. 128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
402. 134606 Kim Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
403. 63955 Gitte Thomsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
404. 110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
405. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
406. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
407. 117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
408. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
409. 60314 Kim Christensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
410. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
411. 118264 Marc Agge Brinkmann Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
412. 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
413. 135831 Rune Hess Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å2 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00

Til toppen