Luftriffel, 15m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2020 - kl. 06:01
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 22 199.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 13 199.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 11 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 18 199.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 13 199.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 75460 Line Sørensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 19 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 24 199.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 17 199.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 19 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 17 199.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 23 199.39
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 25 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 11 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 20 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 17 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 26 199.04
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 17 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 27 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 198.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 33621 Henrik Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 24 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 20 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 20 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
Å1 11 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 20 198.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 12 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 17 198.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 14 198.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 15 198.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 20 198.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 12 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 19 197.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
54. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
55. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
56. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
57. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
58. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 6 198.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
59. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
60. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
61. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 12 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
62. 123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 15 198.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
63. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 16 197.69
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
64. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 17 197.53
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
65. 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 198.89
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 6 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 9 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
70. 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 12 198.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
71. 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
72. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 8 197.75
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
73. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 10 197.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
74. 108059 Morten Kongensgaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
75. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
77. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 7 198.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 198.71
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
79. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 13 198.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
80. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 8 198.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
81. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 10 198.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
82. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 198.30
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
83. 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 19 197.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
84. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 15 197.87
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
85. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 197.80
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
86. 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 8 197.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
87. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 12 197.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
88. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 9 197.11
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
89. 133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 27 196.48
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
90. 104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 4 199.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
91. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 198.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
92. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 197.90
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
93. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 197.82
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
94. 88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
95. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 197.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
96. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
97. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 9 197.44
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
98. 35895 Lene F. Høegsberg Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 10 197.40
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
99. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 14 197.21
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
100. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 16 197.19
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
101. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 10 196.70
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
102. 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
103. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
104. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
105. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 198.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
106. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
107. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 8 197.88
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
108. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 8 197.63
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
109. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 197.44
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
110. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 10 197.20
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
111. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 196.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
112. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 14 196.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
113. 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 196.57
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
114. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 8 196.25
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
115. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 8 197.63
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
116. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 10 197.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
117. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 7 197.29
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
118. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 11 197.18
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
119. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 11 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
120. 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 7 196.86
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
121. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 10 196.80
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
122. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 9 196.78
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
123. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 196.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
124. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 9 196.56
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
125. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 15 196.07
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
126. 96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
127. 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
128. 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
129. 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
130. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
131. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 197.15
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
132. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 197.00
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
133. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 15 196.33
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
134. 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 196.25
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
135. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 17 196.18
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
136. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 14 195.86
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
137. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 14 195.64
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
138. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 7 197.29
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
139. 95494 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 6 197.17
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
140. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 196.80
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
141. 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 13 196.54
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
142. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 14 196.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
143. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
144. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 5 197.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
145. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 5 197.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
146. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 6 196.83
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
147. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 195.70
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
148. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 9 195.22
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
149. 101490 Christoffer Røjkjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3199 R4193
Sum790 Snit197.50
150. 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 197.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
151. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
Å1 4 197.50
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
152. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 5 197.00
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
153. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 8 195.75
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
154. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 195.50
R1199 R2199 R3198 R4194
Sum790 Snit197.50
155. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 196.80
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
156. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 195.11
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
157. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 17 194.94
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
158. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 13 194.46
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
159. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 197.00
R1200 R2198 R3197 R4193
Sum788 Snit197.00
160. 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 4 197.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
161. 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 4 197.00
R1199 R2199 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
162. 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 197.00
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
163. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 196.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
164. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 5 196.00
R1200 R2197 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
165. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 16 194.50
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
166. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
167. 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 7 195.71
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
168. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 7 195.29
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
169. 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 195.20
R1199 R2198 R3198 R4192
Sum787 Snit196.75
170. 127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
Å2 7 195.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
171. 87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
172. 98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 195.20
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
173. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 194.88
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
174. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 194.86
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
175. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 10 194.20
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
176. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 5 194.20
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
177. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 15 193.60
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
178. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 23 192.96
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
179. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 196.25
R1198 R2197 R3197 R4193
Sum785 Snit196.25
180. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
181. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 196.25
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
182. 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 6 195.67
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
183. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 194.56
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
184. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 193.30
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
185. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 6 195.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
186. 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 6 195.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
187. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 195.75
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
188. 35665 Gert Rasmussen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
189. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 19 192.84
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
190. 136756 Sara Holton Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 195.50
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
191. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 195.50
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
192. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 194.80
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
193. 137480 Christine Jeromin Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 191.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
194. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 195.25
R1199 R2197 R3194 R4191
Sum781 Snit195.25
195. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 194.80
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
196. 86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å1 5 194.80
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
197. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 194.40
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
198. 107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 195.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
199. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
200. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 193.71
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
201. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 10 190.10
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
202. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 14 189.14
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
203. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 194.20
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
204. 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 9 192.44
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
205. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 8 191.50
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
206. 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 9 190.00
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
207. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 194.50
R1197 R2197 R3194 R4190
Sum778 Snit194.50
208. 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 6 192.67
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
209. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 193.11
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
210. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 11 191.36
R1198 R2194 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
211. 127471 Per Marker Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 5 193.60
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
212. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 192.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
213. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 14 191.43
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
214. 22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 193.25
R1197 R2192 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
215. 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 5 192.00
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
216. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 193.00
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
217. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 9 190.56
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
218. 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 8 189.88
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
219. 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 4 192.75
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
220. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 7 191.43
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
221. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 192.25
R1195 R2193 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
222. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 14 188.43
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
223. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 188.00
R1195 R2193 R3190 R4186
Sum764 Snit191.00
224. 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 190.25
R1193 R2193 R3189 R4186
Sum761 Snit190.25
225. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 190.25
R1194 R2192 R3191 R4184
Sum761 Snit190.25
226. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 7 186.57
R1195 R2189 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
227. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 5 187.60
R1191 R2188 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
228. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 4 187.50
R1195 R2189 R3189 R4177
Sum750 Snit187.50
229. 139820 Shermeen Venner Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 6 184.83
R1193 R2187 R3186 R4183
Sum749 Snit187.25
230. 127472 Pernille Pedersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 4 186.50
R1197 R2189 R3182 R4178
Sum746 Snit186.50
231. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 182.80
R1189 R2186 R3183 R4181
Sum739 Snit184.75
232. 138146 Jon Jansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 4 183.00
R1193 R2190 R3188 R4161
Sum732 Snit183.00
233. 133403 Henrik Kaadt Odder Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 4 180.00
R1185 R2183 R3177 R4175
Sum720 Snit180.00
234. 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 4 178.75
R1188 R2179 R3176 R4172
Sum715 Snit178.75
235. 140535 Jesper Skaarup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 178.25
R1182 R2180 R3176 R4175
Sum713 Snit178.25
236. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 12 163.92
R1181 R2181 R3179 R4172
Sum713 Snit178.25
237. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 199.00
R1200 R2200 R3197 R4-
Sum597 Snit199.00
238. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
239. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
240. 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
241. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
242. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
243. 86901 Frederik Kay Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 3 198.33
R1200 R2199 R3196 R4-
Sum595 Snit198.33
244. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 3 198.33
R1200 R2199 R3196 R4-
Sum595 Snit198.33
245. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
246. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
247. 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
248. 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
249. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 3 197.33
R1200 R2197 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
250. 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 3 196.67
R1199 R2198 R3193 R4-
Sum590 Snit196.67
251. 122108 Mathias H. Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
252. 98179 Anders Holdt Christensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
253. 107878 Katrine Kræsing Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
254. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 195.67
R1198 R2197 R3192 R4-
Sum587 Snit195.67
255. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 195.00
R1198 R2197 R3190 R4-
Sum585 Snit195.00
256. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
257. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
258. 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 3 194.67
R1196 R2195 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
259. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 194.00
R1199 R2194 R3189 R4-
Sum582 Snit194.00
260. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
Å2 3 194.00
R1197 R2194 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
261. 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
262. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.33
R1196 R2193 R3191 R4-
Sum580 Snit193.33
263. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.00
R1195 R2194 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
264. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 193.00
R1197 R2193 R3189 R4-
Sum579 Snit193.00
265. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 192.33
R1197 R2190 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
266. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.33
R1193 R2193 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
267. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 3 190.67
R1193 R2190 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
268. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
269. 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.33
R1192 R2191 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
270. 129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 190.00
R1193 R2189 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
271. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 189.67
R1195 R2187 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
272. 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 189.00
R1192 R2188 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
273. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 188.67
R1199 R2192 R3175 R4-
Sum566 Snit188.67
274. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 188.33
R1192 R2189 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
275. 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 187.00
R1188 R2187 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
276. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 3 186.67
R1189 R2187 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
277. 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 186.67
R1192 R2191 R3177 R4-
Sum560 Snit186.67
278. 140579 Carina Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 3 186.33
R1189 R2185 R3185 R4-
Sum559 Snit186.33
279. 137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 185.00
R1192 R2182 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
280. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 3 183.00
R1194 R2180 R3175 R4-
Sum549 Snit183.00
281. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 3 182.00
R1188 R2181 R3177 R4-
Sum546 Snit182.00
282. 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 180.33
R1188 R2181 R3172 R4-
Sum541 Snit180.33
283. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 179.33
R1191 R2182 R3165 R4-
Sum538 Snit179.33
284. 24571 Claus Breindorf VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
Å2 3 174.67
R1177 R2175 R3172 R4-
Sum524 Snit174.67
285. 139412 Belinda Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 3 174.33
R1180 R2174 R3169 R4-
Sum523 Snit174.33
286. 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
287. 45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
Å2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
288. 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
289. 137189 Morten Brian Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
290. 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
291. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
292. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
293. 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
294. 95179 Tomas Møller Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å2 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
295. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
296. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
297. 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
298. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
299. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
300. 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
301. 110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
302. 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
303. 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
304. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
305. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
306. 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
307. 137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
308. 118663 Kim Kristoffersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
309. 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
310. 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
311. 56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
312. 138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
313. 63967 Jannik Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
314. 109156 Nadia Rønning Kristensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
315. 119665 Laura Løwe Poulsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
316. 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
317. 58926 Mie Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
318. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
319. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
320. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
321. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
322. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
323. 94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
324. 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
325. 94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
326. 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
327. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
328. 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
329. 61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
330. 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
331. 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
332. 29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
333. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
334. 134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
335. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
336. 84121 Dorthe Kappel Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
337. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
338. 33401 Anders Christensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
339. 63963 Mick Klitsgaard Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
340. 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
341. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
342. 107354 Christel Sehested Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
343. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
344. 128337 Louise Marquart Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
345. 49535 Niels Peter Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
346. 122692 Sidsel Bjerre Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
347. 23207 Jane Mønster V.R.V.S.
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
348. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
349. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
350. 58809 Hanne Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
351. 122887 Gitte Appelquist Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
352. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
353. 111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
354. 75975 Kira L. Andersen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
355. 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
356. 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
357. 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
358. 135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
359. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
360. 109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
361. 36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
362. 119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 193.00
R1196 R2190 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
363. 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
364. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
365. 122618 Lærke Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
366. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
367. 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
Å2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
368. 115232 Julie Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
369. 136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
370. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
371. 43382 Kristina Lykke Schnuchel Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
372. 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
373. 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
374. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 190.50
R1197 R2184 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
375. 79034 Brian Grønn Rauh Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
376. 129266 Lone Rosenvinge Iversen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 190.00
R1194 R2186 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
377. 135670 Zenia Damgaard Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
378. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
379. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
380. 139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
381. 138085 Mikael Holm Larsen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å2 2 188.50
R1196 R2181 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
382. 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
383. 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
384. 140427 Marco Børager Thomsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 188.00
R1191 R2185 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
385. 109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
386. 139830 Peter Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
387. 108154 Thomas Olesen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
388. 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 185.50
R1190 R2181 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
389. 128826 Søren Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
390. 141385 Kim Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
391. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
392. 140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
393. 139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 181.00
R1185 R2177 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
394. 121543 Kim Rasmussen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 179.00
R1189 R2169 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
395. 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 2 172.50
R1174 R2171 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
396. 139119 Finni Julin Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 163.00
R1166 R2160 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
397. 140360 John Juel Søndergaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å2 2 162.00
R1165 R2159 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
398. 139628 Anne Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 160.50
R1164 R2157 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
399. 13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
400. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
401. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
402. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
403. 116986 Anja M. Johansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
404. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
405. 35073 Bo Laursen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
406. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
407. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
408. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
409. 84485 Therese Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
410. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
411. 111899 Thomas Høvelskov Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
412. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
413. 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
414. 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
415. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
416. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
417. 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
418. 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
419. 113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
420. 109469 Linda Ørum Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
421. 119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
422. 90277 Gitte Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
423. 73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
424. 101996 Endre Høiland Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
425. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
426. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
427. 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
428. 23000 Lars Frederiksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
429. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
430. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
431. 95128 Simon Ulstrup Ristinge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
432. 134606 Kim Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
433. 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
434. 128402 Bettina Hammer Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
435. 110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
436. 102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
437. 140318 Michael Sibbert Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
438. 106550 Michael Tokarski Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
439. 137108 Pia Akselbo Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
440. 136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
441. 139223 Jesper Vulf Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
442. 138019 Majbrit Thordahl Jespersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
443. 128681 Henning Schacksen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
444. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
445. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
446. 140999 Natascha Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
447. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
448. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
449. 140421 Robert Ristinge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
450. 136922 Kristina Lausten Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
451. 140628 Jeppe Rehder Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00

Til toppen