Riffel, 50m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 198.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
10. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
11. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 198.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 198.15
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 199.00
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
14. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 198.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
15. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
16. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
17. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
18. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 197.88
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 198.86
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
20. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.91
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
21. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 8 197.88
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
22. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 7 197.57
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
23. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
24. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
25. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 198.50
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
26. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 197.90
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
27. 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 197.75
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
28. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.63
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
29. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK1 11 197.36
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
30. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 197.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
31. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 13 196.54
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
32. 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
33. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
34. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 197.71
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
35. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 197.60
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
36. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 7 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
37. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 4 198.50
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
38. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 198.14
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
39. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 197.67
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
40. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 197.45
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
41. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.70
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
42. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 195.88
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
43. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 195.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
44. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
45. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 197.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
46. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 8 196.75
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
47. 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 196.75
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
48. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 8 196.50
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
49. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 195.67
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
50. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 195.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
51. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 194.90
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
52. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
53. 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
54. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 197.67
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
55. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 197.60
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
56. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
57. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.29
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
58. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 11 194.55
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
59. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 194.54
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
60. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.20
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
61. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 7 196.43
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
62. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 15 194.60
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
63. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
64. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
65. 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 197.50
R1200 R2199 R3198 R4193
Sum790 Snit197.50
66. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 195.83
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
67. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 5 196.40
R1200 R2198 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
68. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 6 196.17
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
69. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 195.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
70. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.13
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
71. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
72. 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 197.00
R1200 R2198 R3196 R4194
Sum788 Snit197.00
73. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 196.40
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
74. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 196.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
75. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 6 194.83
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
76. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 196.75
R1199 R2197 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
77. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
78. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 196.75
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
79. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 196.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
80. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 195.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
81. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 4 196.50
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
82. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 8 193.88
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
83. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
84. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 196.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
85. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 195.20
R1199 R2197 R3196 R4193
Sum785 Snit196.25
86. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 194.67
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
87. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 193.00
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
88. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.90
R1200 R2197 R3194 R4194
Sum785 Snit196.25
89. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
90. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 6 194.50
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
91. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 194.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
92. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 9 192.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
93. 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 4 195.75
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
94. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 4 195.75
R1199 R2198 R3194 R4192
Sum783 Snit195.75
95. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
96. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 194.60
R1199 R2198 R3195 R4191
Sum783 Snit195.75
97. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 193.50
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
98. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 6 192.83
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
99. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2196 R3196 R4192
Sum782 Snit195.50
100. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2197 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
101. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.25
R1198 R2198 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
102. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 195.25
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
103. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
104. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 194.60
R1197 R2197 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
105. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1199 R2196 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
106. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 9 193.00
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
107. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
108. 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 4 195.00
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
109. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
110. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 194.80
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
111. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 194.20
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
112. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 193.80
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
113. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 190.89
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
114. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 187.50
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
115. 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 194.75
R1197 R2197 R3195 R4190
Sum779 Snit194.75
116. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
117. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 4 194.75
R1198 R2196 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
118. 132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
119. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 4 194.75
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
120. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 194.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
121. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 194.20
R1198 R2197 R3192 R4192
Sum779 Snit194.75
122. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 194.00
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
123. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 193.67
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
124. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 193.60
R1199 R2195 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
125. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 193.40
R1199 R2196 R3194 R4190
Sum779 Snit194.75
126. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 191.13
R1197 R2195 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
127. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 194.50
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
128. 131129 Marcus Nickelmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
129. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 194.50
R1198 R2195 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
130. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 194.50
R1198 R2197 R3193 R4190
Sum778 Snit194.50
131. 119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 4 194.50
R1197 R2196 R3195 R4190
Sum778 Snit194.50
132. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 193.83
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
133. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 10 192.90
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
134. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 191.33
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
135. 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 4 194.25
R1197 R2195 R3195 R4190
Sum777 Snit194.25
136. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
137. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
138. 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.67
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
139. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 191.17
R1197 R2196 R3195 R4189
Sum777 Snit194.25
140. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 194.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
141. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 194.00
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
142. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 194.00
R1198 R2196 R3191 R4191
Sum776 Snit194.00
143. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 193.17
R1197 R2193 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
144. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 193.75
R1196 R2196 R3193 R4190
Sum775 Snit193.75
145. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 193.75
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
146. 131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.75
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
147. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 191.29
R1195 R2195 R3195 R4190
Sum775 Snit193.75
148. 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 193.50
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
149. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 13 188.00
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
150. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 4 193.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
151. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 193.25
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
152. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 192.80
R1195 R2194 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
153. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 192.17
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
154. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 191.67
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
155. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 4 193.00
R1199 R2193 R3190 R4190
Sum772 Snit193.00
156. 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 193.00
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
157. 122737 Casper Iversen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 192.80
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
158. 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.17
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
159. 136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 190.50
R1195 R2195 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
160. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 192.60
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
161. 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 189.50
R1196 R2193 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
162. 134415 Jeppe Dalegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 4 192.50
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
163. 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 192.50
R1198 R2191 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
164. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 192.40
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
165. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 191.40
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
166. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 191.00
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
167. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 192.25
R1198 R2195 R3188 R4188
Sum769 Snit192.25
168. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 5 191.40
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
169. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 190.71
R1193 R2193 R3193 R4190
Sum769 Snit192.25
170. 138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK2 6 189.33
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
171. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 189.14
R1194 R2194 R3193 R4188
Sum769 Snit192.25
172. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 192.00
R1196 R2195 R3191 R4186
Sum768 Snit192.00
173. 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 192.00
R1194 R2193 R3193 R4188
Sum768 Snit192.00
174. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 5 191.40
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
175. 142293 Michelle Nederby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 4 191.75
R1195 R2193 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
176. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 191.00
R1195 R2192 R3191 R4189
Sum767 Snit191.75
177. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 190.80
R1193 R2193 R3193 R4188
Sum767 Snit191.75
178. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 188.83
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
179. 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 191.50
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
180. 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 191.50
R1195 R2193 R3190 R4188
Sum766 Snit191.50
181. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 190.20
R1196 R2192 R3189 R4189
Sum766 Snit191.50
182. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 189.83
R1195 R2191 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
183. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 190.17
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
184. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 187.38
R1197 R2193 R3187 R4186
Sum763 Snit190.75
185. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 5 189.40
R1194 R2193 R3189 R4186
Sum762 Snit190.50
186. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 187.80
R1200 R2192 R3191 R4179
Sum762 Snit190.50
187. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 190.25
R1197 R2190 R3189 R4185
Sum761 Snit190.25
188. 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 4 190.25
R1193 R2192 R3190 R4186
Sum761 Snit190.25
189. 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 190.25
R1197 R2189 R3189 R4186
Sum761 Snit190.25
190. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 186.11
R1194 R2192 R3188 R4187
Sum761 Snit190.25
191. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 188.83
R1193 R2191 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
192. 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 188.80
R1194 R2192 R3187 R4186
Sum759 Snit189.75
193. 142459 Lucas Koch Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 183.83
R1196 R2196 R3187 R4180
Sum759 Snit189.75
194. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 189.50
R1192 R2192 R3189 R4185
Sum758 Snit189.50
195. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 188.20
R1192 R2192 R3187 R4187
Sum758 Snit189.50
196. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 6 186.17
R1194 R2192 R3190 R4182
Sum758 Snit189.50
197. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 189.25
R1193 R2192 R3191 R4181
Sum757 Snit189.25
198. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 189.25
R1196 R2193 R3187 R4181
Sum757 Snit189.25
199. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 5 188.40
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
200. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 184.44
R1192 R2191 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
201. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 188.75
R1192 R2189 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
202. 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.86
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
203. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 184.00
R1196 R2194 R3184 R4181
Sum755 Snit188.75
204. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 9 181.22
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
205. 137699 Mikkel Bang-Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 187.40
R1191 R2190 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
206. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 187.17
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
207. 134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 4 188.25
R1192 R2190 R3189 R4182
Sum753 Snit188.25
208. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 188.00
R1195 R2195 R3186 R4176
Sum752 Snit188.00
209. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 187.60
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
210. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 187.75
R1190 R2190 R3188 R4183
Sum751 Snit187.75
211. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 181.78
R1194 R2190 R3182 R4182
Sum748 Snit187.00
212. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 186.75
R1194 R2189 R3183 R4181
Sum747 Snit186.75
213. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 185.00
R1189 R2189 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
214. 140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 186.50
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
215. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 185.20
R1193 R2188 R3183 R4181
Sum745 Snit186.25
216. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 180.50
R1197 R2192 R3181 R4175
Sum745 Snit186.25
217. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 185.75
R1188 R2187 R3187 R4181
Sum743 Snit185.75
218. 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 185.25
R1192 R2186 R3185 R4178
Sum741 Snit185.25
219. 137899 Oskar Hovmand Petersson Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 8 180.75
R1189 R2185 R3183 R4183
Sum740 Snit185.00
220. 138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 183.40
R1185 R2185 R3185 R4183
Sum738 Snit184.50
221. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 181.00
R1187 R2184 R3183 R4183
Sum737 Snit184.25
222. 138701 Alexander Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 5 182.20
R1188 R2186 R3181 R4180
Sum735 Snit183.75
223. 138700 Nikoline Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 5 181.60
R1187 R2186 R3181 R4179
Sum733 Snit183.25
224. 138926 Rasmus Dalegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK3 4 182.75
R1189 R2185 R3180 R4177
Sum731 Snit182.75
225. 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 182.75
R1186 R2183 R3181 R4181
Sum731 Snit182.75
226. 138874 Mille Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 180.40
R1189 R2182 R3178 R4178
Sum727 Snit181.75
227. 133912 William T. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 181.50
R1191 R2181 R3177 R4177
Sum726 Snit181.50
228. 138696 Bjørn Andsbjerg Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 5 180.80
R1185 R2181 R3181 R4179
Sum726 Snit181.50
229. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 178.50
R1187 R2180 R3179 R4179
Sum725 Snit181.25
230. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 180.75
R1195 R2194 R3178 R4156
Sum723 Snit180.75
231. 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 180.50
R1184 R2181 R3179 R4178
Sum722 Snit180.50
232. 138697 Noah Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 4 179.25
R1185 R2183 R3177 R4172
Sum717 Snit179.25
233. 134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 4 178.00
R1183 R2182 R3178 R4169
Sum712 Snit178.00
234. 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 177.75
R1182 R2177 R3177 R4175
Sum711 Snit177.75
235. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 171.00
R1184 R2181 R3180 R4165
Sum710 Snit177.50
236. 142458 Sean Bech Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 175.83
R1178 R2176 R3176 R4176
Sum706 Snit176.50
237. 138703 Agnethe Lund Jensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 5 173.40
R1179 R2176 R3176 R4175
Sum706 Snit176.50
238. 138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 7 174.29
R1179 R2177 R3175 R4174
Sum705 Snit176.25
239. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 175.25
R1184 R2178 R3172 R4167
Sum701 Snit175.25
240. 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 170.50
R1179 R2175 R3172 R4170
Sum696 Snit174.00
241. 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 172.50
R1183 R2173 R3172 R4162
Sum690 Snit172.50
242. 138873 Gry Baadsgaard Raahede Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 170.00
R1176 R2173 R3173 R4167
Sum689 Snit172.25
243. 131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 6 164.83
R1177 R2174 R3169 R4166
Sum686 Snit171.50
244. 135247 Harald Wistisen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 168.00
R1173 R2171 R3169 R4159
Sum672 Snit168.00
245. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 166.75
R1172 R2171 R3164 R4160
Sum667 Snit166.75
246. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 157.43
R1175 R2166 R3159 R4157
Sum657 Snit164.25
247. 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 4 161.00
R1166 R2165 R3160 R4153
Sum644 Snit161.00
248. 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 150.75
R1161 R2155 R3146 R4141
Sum603 Snit150.75
249. 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
250. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 199.00
R1200 R2199 R3198 R4-
Sum597 Snit199.00
251. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
252. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.67
R1199 R2199 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
253. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.67
R1200 R2200 R3196 R4-
Sum596 Snit198.67
254. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
255. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
256. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
257. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 197.00
R1197 R2197 R3197 R4-
Sum591 Snit197.00
258. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 197.00
R1197 R2197 R3197 R4-
Sum591 Snit197.00
259. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
260. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 196.67
R1199 R2196 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
261. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
262. 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
263. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
264. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 196.00
R1199 R2197 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
265. 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
266. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 195.67
R1199 R2194 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
267. 136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
268. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
269. 136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 195.00
R1198 R2194 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
270. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 194.67
R1199 R2193 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
271. 137618 Rikke Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
272. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 194.33
R1196 R2195 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
273. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 3 194.33
R1197 R2193 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
274. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 193.33
R1196 R2192 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
275. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 193.33
R1197 R2193 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
276. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 3 193.33
R1194 R2194 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
277. 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 193.00
R1199 R2195 R3185 R4-
Sum579 Snit193.00
278. 139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 3 192.67
R1195 R2195 R3188 R4-
Sum578 Snit192.67
279. 140473 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 3 191.67
R1194 R2194 R3187 R4-
Sum575 Snit191.67
280. 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 3 191.33
R1196 R2196 R3182 R4-
Sum574 Snit191.33
281. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
282. 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 191.00
R1192 R2192 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
283. 135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 143.00
R1152 R2149 R3140 R4131
Sum572 Snit143.00
284. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 190.00
R1192 R2189 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
285. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
286. 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 189.33
R1191 R2189 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
287. 138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
288. 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 3 188.67
R1197 R2189 R3180 R4-
Sum566 Snit188.67
289. 141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 188.67
R1192 R2190 R3184 R4-
Sum566 Snit188.67
290. 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 188.33
R1193 R2186 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
291. 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 3 188.33
R1191 R2189 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
292. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 188.00
R1194 R2186 R3184 R4-
Sum564 Snit188.00
293. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 188.00
R1195 R2187 R3182 R4-
Sum564 Snit188.00
294. 134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 186.00
R1192 R2183 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
295. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 185.67
R1187 R2187 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
296. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 185.33
R1187 R2186 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
297. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 185.00
R1193 R2183 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
298. 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 3 185.00
R1190 R2186 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
299. 137616 Anton Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 3 184.67
R1187 R2186 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
300. 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 184.00
R1187 R2186 R3179 R4-
Sum552 Snit184.00
301. 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 183.00
R1187 R2186 R3176 R4-
Sum549 Snit183.00
302. 137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 182.67
R1190 R2183 R3175 R4-
Sum548 Snit182.67
303. 134172 Frederik Buur Kaae Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 181.67
R1188 R2186 R3171 R4-
Sum545 Snit181.67
304. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 181.00
R1182 R2182 R3179 R4-
Sum543 Snit181.00
305. 137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 178.00
R1182 R2177 R3175 R4-
Sum534 Snit178.00
306. 138572 Signe Helene Lofstad Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 177.00
R1186 R2177 R3168 R4-
Sum531 Snit177.00
307. 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 176.00
R1182 R2181 R3165 R4-
Sum528 Snit176.00
308. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 175.67
R1185 R2180 R3162 R4-
Sum527 Snit175.67
309. 138618 August Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 165.33
R1166 R2166 R3164 R4-
Sum496 Snit165.33
310. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 151.33
R1152 R2152 R3150 R4-
Sum454 Snit151.33
311. 135246 August B. De Krak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 148.67
R1151 R2149 R3146 R4-
Sum446 Snit148.67
312. 139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 3 135.67
R1138 R2137 R3132 R4-
Sum407 Snit135.67
313. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
314. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
315. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
316. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
317. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
318. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
319. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
320. 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
321. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
322. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
323. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
324. 117952 William Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
325. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
326. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
327. 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
328. 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
329. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
330. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
331. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
332. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
333. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
334. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
335. 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
336. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
337. 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
338. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
339. 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
340. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
341. 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
342. 138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
343. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
344. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
345. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
346. 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
347. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
348. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
349. 137792 Rasmus Baasch Vannaskoski Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
350. 131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 2 194.00
R1198 R2190 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
351. 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
352. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
353. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
354. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
355. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
356. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
357. 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
358. 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
359. 134665 Jakob Gude Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
360. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
361. 138944 Freya Dissing Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
362. 135630 Nikolaj Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
BK2 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
363. 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 192.50
R1197 R2188 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
364. 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
365. 141513 Mads Jespersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
366. 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
367. 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
368. 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
369. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
370. 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
371. 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
372. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
373. 119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
374. 137598 Karen Laura Schack Johansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
375. 130509 Jacob Leisted Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
376. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 191.00
R1195 R2187 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
377. 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
378. 139123 Dennis Borisov Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
379. 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
380. 121194 Gustav Stegemejer Kähler Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
381. 136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
382. 124343 Magnus Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
383. 142134 Peter Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
384. 140703 Jonathan Minch Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
385. 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
386. 129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
387. 132683 Noah Andersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
388. 139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
389. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
390. 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
391. 137101 Lucas Rene Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
392. 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
393. 137452 Therese Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
394. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
395. 136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
396. 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
397. 137049 Andreas Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
398. 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
399. 138531 Marie Kristensen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 186.50
R1195 R2178 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
400. 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 186.50
R1194 R2179 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
401. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
402. 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
403. 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
404. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
405. 134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 185.50
R1194 R2177 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
406. 131685 Konrad Brandt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
407. 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
408. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
409. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
410. 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
411. 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
412. 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
413. 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
414. 139257 Kalle Emil Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 183.50
R1187 R2180 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
415. 131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 183.50
R1188 R2179 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
416. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
417. 130492 Noah Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
418. 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 183.00
R1189 R2177 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
419. 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
420. 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
421. 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 181.50
R1186 R2177 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
422. 135369 Patrick Collstrup Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
423. 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 181.50
R1189 R2174 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
424. 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
425. 137333 Emil Birch Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
426. 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
427. 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 178.00
R1183 R2173 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
428. 137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 177.50
R1186 R2169 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
429. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
430. 135015 Jonathan Boserup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
431. 139585 Oliver Brandt Nilsson Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 176.50
R1185 R2168 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
432. 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
433. 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
434. 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 175.50
R1179 R2172 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
435. 139001 Storm Frederik Blenstrup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
436. 139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 2 174.50
R1180 R2169 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
437. 138946 Anders Binderup Borggaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 174.00
R1175 R2173 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
438. 139622 Jacob Lund Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 174.00
R1183 R2165 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
439. 138312 William Holm Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 174.00
R1180 R2168 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
440. 138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 173.50
R1176 R2171 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
441. 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 173.00
R1177 R2169 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
442. 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
443. 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 169.50
R1174 R2165 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
444. 139258 Asger Viggo Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 168.50
R1175 R2162 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
445. 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 165.50
R1184 R2147 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
446. 137539 Silas Nicolaj Ankjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 165.00
R1166 R2164 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
447. 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 163.00
R1171 R2155 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
448. 139217 Bastian Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 2 161.50
R1164 R2159 R3- R4-
Sum323 Snit161.50
449. 138702 Rasmus B. Fihl Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 2 158.50
R1163 R2154 R3- R4-
Sum317 Snit158.50
450. 139125 Tristan Saron Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 142.00
R1151 R2133 R3- R4-
Sum284 Snit142.00
451. 139093 Teddy Kofod Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 2 122.50
R1138 R2107 R3- R4-
Sum245 Snit122.50
452. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
453. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
454. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
455. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
456. 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
457. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
458. 137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
459. 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
460. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
461. 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
462. 136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
463. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
464. 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
465. 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
466. 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
467. 128309 Valdemar Larsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
468. 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
469. 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
470. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
471. 139731 Benjamin Mark Bugge-Sørensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
472. 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
473. 141384 Carl Emil Just Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
474. 135837 Jonas Bjerg Primdal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
475. 135052 Chistoffer Buus Skov Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
476. 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
477. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
478. 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
479. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
480. 135272 Johanne Krause Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
481. 139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
482. 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
483. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
484. 125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
485. 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
486. 128819 Maja Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
487. 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
488. 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
489. 135883 Mikkel Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
490. 124712 Daniel Johan Damsgaard Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
491. 107040 Kasper Svendsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
492. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
493. 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
494. 135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
495. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
496. 130201 Andreas Hesselbjerg Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
497. 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
498. 136318 Kristian Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
499. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
500. 124711 Simon Laust Damsgaard Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
501. 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
502. 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
503. 141422 Emil Bodeholt Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
504. 140659 William Ingemann Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
505. 137770 Emil Kalletrup Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
506. 135776 Lasse Andersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
507. 139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
508. 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
509. 138444 Sofus Madsen Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
510. 141992 Felix Bech Mejlholm Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
511. 130412 Sofie Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
512. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
513. 135866 Karen Tornvig Hentze Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
514. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
515. 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
516. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
517. 139538 Mathias Kjær Olesen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
518. 139575 Rehan Farooq Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
519. 135867 Esther Herholt Brounbjerg Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
520. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
521. 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
522. 135251 Lucas Milas Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
523. 134147 Kirstine K. Lauritsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
524. 138125 Johannes Karl Lofstad Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
525. 138792 Chris Inuk Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
526. 138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
527. 139664 Magnus Dige Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
528. 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
529. 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
530. 138652 Victor Holmgaard Havtorn Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
531. 130039 Kresten Sønderby Lauritsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
532. 135621 Noah Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
533. 139623 Adam Fenger Flindt Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
534. 135622 Silas Stigaard Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
535. 133848 Jonas Smidemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
536. 137851 Simon Degn Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
537. 131352 Asbjørn Bruun Pedersen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
538. 139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 147.00
R1147 R2- R3- R4-
Sum147 Snit147.00
539. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 143.00
R1143 R2- R3- R4-
Sum143 Snit143.00
540. 139581 Mikkel Damgaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 138.00
R1138 R2- R3- R4-
Sum138 Snit138.00
541. 138003 Kasper Handberg Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00
542. 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 133.00
R1133 R2- R3- R4-
Sum133 Snit133.00
543. 135254 Storm Hugo Retsloff Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
544. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
545. 136932 Lukas Byskov Krogh Madsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 1 130.00
R1130 R2- R3- R4-
Sum130 Snit130.00
546. 139619 Ludvig Sørensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00
547. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00
548. 137277 Adrian Grene Thomsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 124.00
R1124 R2- R3- R4-
Sum124 Snit124.00
549. 139584 Theo Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 62.00
R162 R2- R3- R4-
Sum62 Snit62.00

Til toppen