Riffel, 50m - Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. oktober 2020 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 199.77
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 12 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 21 198.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
Å1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
12. 52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 7 198.57
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
17. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
18. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
20. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 198.60
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
22. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 14 198.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 8 198.25
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
24. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 21 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
26. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 4 199.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
27. 121230 Kim Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
28. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
29. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 9 198.22
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 9 198.22
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
31. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 9 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 197.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 9 197.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
34. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 10 198.20
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
35. 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 197.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
36. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 11 197.27
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
37. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 11 195.73
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
38. 93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 4 198.75
R1200 R2200 R3199 R4196
Sum795 Snit198.75
39. 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å1 7 198.29
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
40. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 9 197.67
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
41. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 13 197.08
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
42. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
43. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
44. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 6 198.00
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
45. 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 5 198.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
46. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
47. 136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 12 196.83
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
48. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 9 196.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
49. 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å1 8 195.88
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
50. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 8 195.88
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
51. 125873 Lars Winther Evers Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
52. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
53. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 5 197.60
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
54. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
55. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 14 197.07
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
56. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
57. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å1 6 197.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
58. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 197.20
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
59. 137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 6 197.00
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
60. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 8 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
61. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 197.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
62. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
63. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 10 195.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
64. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 4 197.50
R1200 R2200 R3200 R4190
Sum790 Snit197.50
65. 136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 8 196.25
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
66. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 10 195.90
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
67. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 10 195.60
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
68. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 197.25
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
69. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 196.40
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
70. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å1 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
71. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 195.38
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
72. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 7 193.14
R1198 R2198 R3198 R4195
Sum789 Snit197.25
73. 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 6 196.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
74. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 194.67
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
75. 136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 196.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
76. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 10 195.30
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
77. 61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 7 195.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
78. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 196.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
79. 128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 4 196.50
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
80. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
81. 117036 Charlotte Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 10 194.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
82. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
Å1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
83. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 196.25
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
84. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 4 196.25
R1200 R2196 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
85. 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
86. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å2 5 195.60
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
87. 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 195.60
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
88. 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 195.33
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
89. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 194.50
R1197 R2197 R3197 R4194
Sum785 Snit196.25
90. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 18 192.44
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
91. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 16 193.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
92. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 193.38
R1199 R2197 R3195 R4193
Sum784 Snit196.00
93. 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å1 4 195.75
R1199 R2197 R3194 R4193
Sum783 Snit195.75
94. 142096 Linda Fogh Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 10 193.80
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
95. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 10 192.60
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
96. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
Å1 8 193.88
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
97. 140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 10 193.40
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
98. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 6 193.33
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
99. 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 192.75
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
100. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 12 192.00
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
101. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 5 194.80
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
102. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 193.75
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
103. 142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 193.50
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
104. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å1 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
105. 127838 Tonny Flindt Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 4 195.00
R1197 R2197 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
106. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 194.60
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
107. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 9 193.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
108. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 20 191.20
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
109. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 4 194.50
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
110. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 6 193.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
111. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å2 16 191.44
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
112. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
113. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 4 194.25
R1197 R2196 R3194 R4190
Sum777 Snit194.25
114. 139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 5 193.60
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
115. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 11 192.64
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
116. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 12 192.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
117. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 10 192.20
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
118. 140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 11 191.82
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
119. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 194.00
R1197 R2196 R3194 R4189
Sum776 Snit194.00
120. 126141 Laura Petersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 4 194.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
121. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 7 191.71
R1196 R2196 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
122. 140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.33
R1197 R2195 R3193 R4191
Sum776 Snit194.00
123. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 5 192.80
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
124. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 6 192.33
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
125. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 9 191.89
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
126. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 12 190.83
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
127. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 14 189.29
R1198 R2192 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
128. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 5 192.00
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
129. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 5 190.20
R1196 R2194 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
130. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
Å2 6 188.83
R1195 R2195 R3191 R4189
Sum770 Snit192.50
131. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 8 190.38
R1196 R2192 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
132. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 8 189.88
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
133. 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 10 189.50
R1195 R2192 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
134. 141095 Søren Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 10 189.40
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
135. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 191.25
R1194 R2194 R3189 R4188
Sum765 Snit191.25
136. 140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 6 189.83
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
137. 140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 12 186.42
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
138. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 8 187.75
R1194 R2192 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
139. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 9 186.44
R1194 R2190 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
140. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 190.00
R1193 R2192 R3189 R4186
Sum760 Snit190.00
141. 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
Å1 4 190.00
R1193 R2191 R3191 R4185
Sum760 Snit190.00
142. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 4 189.50
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
143. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 6 187.33
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
144. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
Å2 16 184.81
R1193 R2189 R3187 R4187
Sum756 Snit189.00
145. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 5 187.80
R1192 R2189 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
146. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 5 184.40
R1193 R2190 R3187 R4183
Sum753 Snit188.25
147. 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 8 185.00
R1191 R2188 R3185 R4185
Sum749 Snit187.25
148. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 4 186.75
R1192 R2190 R3190 R4175
Sum747 Snit186.75
149. 137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 5 185.40
R1193 R2186 R3184 R4183
Sum746 Snit186.50
150. 142434 Jens Meldgaard Ryhl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 185.25
R1192 R2185 R3184 R4180
Sum741 Snit185.25
151. 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 5 167.60
R1182 R2175 R3165 R4158
Sum680 Snit170.00
152. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 4 162.50
R1166 R2163 R3161 R4160
Sum650 Snit162.50
153. 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
154. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
155. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 198.67
R1200 R2198 R3198 R4-
Sum596 Snit198.67
156. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
157. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
158. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 197.67
R1198 R2198 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
159. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
160. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.67
R1200 R2199 R3194 R4-
Sum593 Snit197.67
161. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
162. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
163. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å1 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
164. 106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.67
R1200 R2197 R3193 R4-
Sum590 Snit196.67
165. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 3 196.33
R1198 R2197 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
166. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 3 196.33
R1200 R2196 R3193 R4-
Sum589 Snit196.33
167. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 3 196.00
R1199 R2196 R3193 R4-
Sum588 Snit196.00
168. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å1 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
169. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
170. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 3 194.33
R1198 R2193 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
171. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 194.00
R1197 R2193 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
172. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
173. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 3 193.67
R1194 R2194 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
174. 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I
DGI Fyn
Å2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
175. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
176. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
Å2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
177. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
178. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 192.00
R1193 R2193 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
179. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 3 189.00
R1191 R2190 R3186 R4-
Sum567 Snit189.00
180. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
Å2 3 188.33
R1194 R2187 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
181. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
182. 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 185.33
R1190 R2184 R3182 R4-
Sum556 Snit185.33
183. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 3 180.00
R1189 R2185 R3166 R4-
Sum540 Snit180.00
184. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 3 175.67
R1181 R2175 R3171 R4-
Sum527 Snit175.67
185. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
186. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
187. 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
188. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
189. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 200.00
R1200 R2200 R3- R4-
Sum400 Snit200.00
190. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
191. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
192. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 199.00
R1199 R2199 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
193. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
194. 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
195. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
196. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
197. 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
198. 111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
Å1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
199. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
200. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
201. 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
202. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
203. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
204. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
205. 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
206. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
207. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
208. 108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
209. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
210. 129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
211. 139884 Hans-Kurt Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
212. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
213. 24595 Anita Grove Koppeheel Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
214. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
215. 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
216. 93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
217. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
218. 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
219. 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
220. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
221. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
222. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
223. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
224. 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
225. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
226. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
227. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
228. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
229. 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
230. 140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
231. 15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
232. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
Å1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
233. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
234. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
Å1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
235. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å1 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
236. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
237. 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
238. 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
239. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
240. 142703 Mia Elena Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
241. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
242. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
243. 116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
244. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
245. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
246. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
247. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
248. 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
249. 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
Å2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
250. 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 191.00
R1195 R2187 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
251. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
252. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
253. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
Å2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
254. 139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
255. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
256. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
257. 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 189.00
R1194 R2184 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
258. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
Å2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
259. 139319 Mette Aas Jacobsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
260. 29700 Søren G.T. Lund Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
Å2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
261. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
Å2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
262. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
263. 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
264. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 2 187.50
R1197 R2178 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
265. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
Å2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
266. 139713 Louise Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 187.00
R1192 R2182 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
267. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
Å2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
268. 140648 Anita Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
269. 39864 Brian Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
Å2 2 185.50
R1191 R2180 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
270. 141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 185.50
R1191 R2180 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
271. 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
272. 90686 Jane With Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
Å2 2 180.50
R1185 R2176 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
273. 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
Å2 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
274. 58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 178.50
R1182 R2175 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
275. 71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
Å2 2 178.00
R1178 R2178 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
276. 142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 176.50
R1185 R2168 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
277. 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
Å2 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
278. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 2 173.50
R1175 R2172 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
279. 142613 Bob Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 173.50
R1174 R2173 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
280. 142457 Mogens Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 2 172.00
R1181 R2163 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
281. 58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 2 151.00
R1151 R2151 R3- R4-
Sum302 Snit151.00
282. 111560 Anders Røge Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
283. 109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
284. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
285. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
286. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
287. 84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
288. 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
289. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
290. 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
291. 84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
292. 101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
293. 85479 Niklas Schumacher Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
294. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
Å2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
295. 135039 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
Å2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
296. 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
297. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
298. 126190 David Hede Olofsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
299. 140004 Michael Sand Kristensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
300. 30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
301. 30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
Å2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
302. 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
Å1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
303. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
304. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
305. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
306. 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
307. 138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
308. 142702 Julie Møller Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
309. 141147 Aleksandar Mitrevski Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
Å2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
310. 142705 Rikke Krogh Dalsgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
Å2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
311. 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
312. 143064 Josephine Johnsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
313. 143066 Gitte Johnsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
Å2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
314. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
Å2 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00

Til toppen