Riffel, 50m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 26. oktober 2021 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 7 198.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
2. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 13 197.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
3. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 21 196.48
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
4. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 7 198.14
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
5. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 10 195.80
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
6. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 12 197.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
7. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 10 196.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
8. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 13 196.69
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
9. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 29 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
10. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 10 195.90
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
11. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 12 195.92
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
12. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 10 195.90
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
13. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 195.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
14. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 11 194.82
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
15. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 196.14
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
16. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 197.00
R1198 R2198 R3198 R4194
Sum788 Snit197.00
17. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 196.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
18. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 15 195.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
19. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 8 194.13
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
20. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 19 193.74
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
21. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 196.50
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
22. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 17 193.53
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
23. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 195.14
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
24. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 9 192.67
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
25. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
26. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 9 193.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
27. 102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 12 192.33
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
28. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 16 192.00
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
29. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 14 191.79
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
30. 81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
31. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
32. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 8 193.50
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
33. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 9 191.56
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
34. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 194.33
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
35. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 11 192.55
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
36. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 26 190.73
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
37. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 195.00
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
38. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST1 4 195.00
R1198 R2195 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
39. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 5 194.40
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
40. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 14 193.07
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
41. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 6 193.00
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
42. 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 193.29
R1197 R2194 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
43. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 194.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
44. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 5 194.00
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
45. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 17 191.59
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
46. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 13 191.15
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
47. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 11 191.91
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
48. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 11 191.45
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
49. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 11 191.36
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
50. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 13 191.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
51. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 10 192.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
52. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 11 191.55
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
53. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 15 190.13
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
54. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 6 193.00
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
55. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 10 190.60
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
56. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 5 192.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
57. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 8 190.13
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
58. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 193.25
R1197 R2195 R3192 R4189
Sum773 Snit193.25
59. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 5 192.20
R1196 R2194 R3193 R4190
Sum773 Snit193.25
60. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST1 10 191.20
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
61. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 21 189.67
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
62. 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 20 188.55
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
63. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 19 189.47
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
64. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 192.75
R1196 R2193 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
65. 92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 191.44
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
66. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 190.71
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
67. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 7 190.57
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
68. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 4 192.50
R1196 R2193 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
69. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 9 190.44
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
70. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST1 9 189.78
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
71. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 20 188.45
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
72. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 191.20
R1196 R2193 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
73. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST2 5 190.40
R1196 R2195 R3189 R4188
Sum768 Snit192.00
74. 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 6 190.00
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
75. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 189.29
R1194 R2194 R3191 R4188
Sum767 Snit191.75
76. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 9 188.67
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
77. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 10 188.70
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
78. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 191.25
R1192 R2192 R3192 R4189
Sum765 Snit191.25
79. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 11 188.82
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
80. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 189.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
81. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 8 188.25
R1196 R2190 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
82. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 13 188.00
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
83. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 7 187.57
R1196 R2191 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
84. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 9 187.44
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
85. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 190.60
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
86. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 5 189.80
R1195 R2193 R3188 R4187
Sum763 Snit190.75
87. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 13 184.69
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
88. 141814 Andreas Meng Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 8 189.38
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
89. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 7 189.29
R1194 R2190 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
90. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 13 188.31
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
91. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 190.25
R1194 R2193 R3191 R4183
Sum761 Snit190.25
92. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 6 189.00
R1195 R2190 R3189 R4187
Sum761 Snit190.25
93. 134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 7 188.71
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
94. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 18 186.22
R1193 R2190 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
95. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 190.00
R1194 R2192 R3190 R4184
Sum760 Snit190.00
96. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 5 189.60
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
97. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 187.11
R1196 R2190 R3187 R4187
Sum760 Snit190.00
98. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 4 189.75
R1193 R2191 R3189 R4186
Sum759 Snit189.75
99. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 8 188.13
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
100. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 8 187.63
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
101. 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 8 185.88
R1192 R2191 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
102. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 6 188.50
R1191 R2191 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
103. 110010 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
ST3 6 188.33
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
104. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 188.00
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
105. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 187.57
R1192 R2192 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
106. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 11 186.64
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
107. 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 189.25
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
108. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 189.25
R1194 R2191 R3187 R4185
Sum757 Snit189.25
109. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 186.50
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
110. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 185.38
R1194 R2190 R3187 R4186
Sum757 Snit189.25
111. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 10 186.30
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
112. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 187.57
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
113. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 7 186.29
R1193 R2192 R3185 R4185
Sum755 Snit188.75
114. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 15 185.27
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
115. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 11 185.36
R1191 R2191 R3187 R4185
Sum754 Snit188.50
116. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 180.78
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
117. 42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.25
R1195 R2191 R3187 R4180
Sum753 Snit188.25
118. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 5 187.60
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
119. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 184.33
R1191 R2188 R3188 R4183
Sum750 Snit187.50
120. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 5 186.20
R1188 R2188 R3188 R4185
Sum749 Snit187.25
121. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 183.86
R1193 R2186 R3184 R4183
Sum746 Snit186.50
122. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 185.17
R1187 R2187 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
123. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 14 182.00
R1189 R2187 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
124. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 5 184.40
R1189 R2184 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
125. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 184.40
R1188 R2185 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
126. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 4 184.50
R1190 R2186 R3183 R4179
Sum738 Snit184.50
127. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 184.25
R1188 R2187 R3183 R4179
Sum737 Snit184.25
128. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 6 180.67
R1187 R2183 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
129. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 182.00
R1186 R2186 R3182 R4179
Sum733 Snit183.25
130. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 14 174.57
R1187 R2183 R3182 R4181
Sum733 Snit183.25
131. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 182.17
R1187 R2182 R3182 R4181
Sum732 Snit183.00
132. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 180.67
R1186 R2182 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
133. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 182.25
R1184 R2183 R3182 R4180
Sum729 Snit182.25
134. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 12 177.67
R1183 R2182 R3181 R4179
Sum725 Snit181.25
135. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 180.00
R1186 R2181 R3179 R4178
Sum724 Snit181.00
136. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 180.25
R1190 R2186 R3176 R4169
Sum721 Snit180.25
137. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 5 178.80
R1181 R2179 R3179 R4178
Sum717 Snit179.25
138. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 176.50
R1183 R2183 R3176 R4175
Sum717 Snit179.25
139. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 178.00
R1182 R2178 R3177 R4175
Sum712 Snit178.00
140. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 175.57
R1179 R2179 R3177 R4175
Sum710 Snit177.50
141. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 176.25
R1180 R2177 R3177 R4171
Sum705 Snit176.25
142. 136180 Brian Hansen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 8 170.25
R1179 R2178 R3174 R4173
Sum704 Snit176.00
143. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 168.80
R1173 R2173 R3169 R4166
Sum681 Snit170.25
144. 86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
145. 55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 3 194.33
R1198 R2193 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
146. 25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST1 3 194.00
R1197 R2195 R3190 R4-
Sum582 Snit194.00
147. 29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
148. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST3 3 191.67
R1194 R2193 R3188 R4-
Sum575 Snit191.67
149. 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
150. 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 188.00
R1191 R2189 R3184 R4-
Sum564 Snit188.00
151. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 188.00
R1189 R2189 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
152. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 3 186.00
R1192 R2185 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
153. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST2 3 184.67
R1190 R2183 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
154. 71432 Steen Fogh-Ravenberg Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 184.33
R1186 R2185 R3182 R4-
Sum553 Snit184.33
155. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 130.83
R1144 R2144 R3133 R4130
Sum551 Snit137.75
156. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 182.67
R1184 R2184 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
157. 122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST2 3 177.00
R1182 R2177 R3172 R4-
Sum531 Snit177.00
158. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 174.33
R1177 R2174 R3172 R4-
Sum523 Snit174.33
159. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 165.67
R1171 R2168 R3158 R4-
Sum497 Snit165.67
160. 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 165.67
R1176 R2166 R3155 R4-
Sum497 Snit165.67
161. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 158.00
R1162 R2159 R3153 R4-
Sum474 Snit158.00
162. 29270 Peter Baasch Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
163. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
164. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
165. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
166. 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
167. 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
168. 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
169. 28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
170. 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
171. 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
172. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
173. 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
174. 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
175. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
176. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
177. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
178. 61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
179. 61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
180. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
181. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 181.50
R1187 R2176 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
182. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
183. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
184. 79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 172.50
R1173 R2172 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
185. 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 170.50
R1175 R2166 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
186. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 165.00
R1167 R2163 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
187. 31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST1 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
188. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
189. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
190. 31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
191. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
192. 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
ST3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
193. 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
194. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
195. 19899 John Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
196. 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
197. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00

Til toppen