Riffel, 50m - Voksen Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. oktober 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
2. 30467 Niels H. Overgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
3. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 15 197.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
4. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 26 196.62
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
5. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 14 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
6. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 19 196.42
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
7. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 25 196.84
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
8. 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 12 196.08
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
9. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS1 17 195.76
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
10. 35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS1 5 197.60
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
11. 116728 Caroline Marie Jacobi Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 10 196.30
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
12. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 14 195.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
13. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 15 195.67
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
14. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 12 194.17
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
15. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS1 12 196.58
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
16. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 21 195.43
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
17. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 17 193.88
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
18. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 6 196.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
19. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS2 23 194.65
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
20. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 15 193.40
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
21. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
22. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 7 195.86
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
23. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 18 194.50
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
24. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 5 196.00
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
25. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 21 193.95
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
26. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 9 193.78
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
27. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 14 194.21
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
28. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 10 193.70
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
29. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 14 193.57
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
30. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS1 17 193.41
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
31. 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 12 193.08
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
32. 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 17 193.06
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
33. 46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 5 195.60
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
34. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 7 192.71
R1198 R2198 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
35. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 23 192.57
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
36. 41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 13 190.85
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
37. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 5 195.20
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
38. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS2 5 194.80
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
39. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 11 194.00
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
40. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 9 193.67
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
41. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 9 194.44
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
42. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 8 194.38
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
43. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 6 193.67
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
44. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS1 25 191.60
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
45. 106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS2 18 191.33
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
46. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 8 193.88
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
47. 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 8 193.38
R1199 R2194 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
48. 25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS1 9 192.33
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
49. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 10 193.00
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
50. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 10 192.80
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
51. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 10 192.70
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
52. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 8 192.50
R1199 R2195 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
53. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS2 12 191.33
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
54. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 12 192.67
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
55. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 11 192.45
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
56. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
VS2 14 191.93
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
57. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 16 191.88
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
58. 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS1 16 191.50
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
59. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 15 189.60
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
60. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 10 193.20
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
61. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 5 193.20
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
62. 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 10 193.00
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
63. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 8 192.88
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
64. 25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS1 7 192.57
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
65. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 12 192.08
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
66. 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VS2 18 191.11
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
67. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 24 189.21
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
68. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 9 192.67
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
69. 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS2 6 191.00
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
70. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 8 192.13
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
71. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 20 191.45
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
72. 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 7 191.14
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
73. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 16 190.19
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
74. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 12 191.42
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
75. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 6 190.50
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
76. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VS2 13 190.00
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
77. 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS2 17 188.47
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
78. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 14 190.64
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
79. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 19 189.47
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
80. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 19 189.26
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
81. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 14 187.29
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
82. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 10 191.20
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
83. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 11 189.73
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
84. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 12 189.25
R1199 R2192 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
85. 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS2 12 189.08
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
86. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 7 191.57
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
87. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 6 191.50
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
88. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 9 190.78
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
89. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS2 10 189.90
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
90. 134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS3 7 189.86
R1196 R2195 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
91. 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS1 18 189.00
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
92. 54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
93. 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 5 192.00
R1197 R2192 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
94. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 11 191.36
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
95. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS1 6 191.00
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
96. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 15 190.67
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
97. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 11 190.64
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
98. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 11 189.73
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
99. 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS2 10 189.00
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
100. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 20 188.80
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
101. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 9 188.67
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
102. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS2 26 187.92
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
103. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 5 191.20
R1196 R2195 R3190 R4189
Sum770 Snit192.50
104. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 19 189.79
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
105. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 15 187.67
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
106. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 11 190.09
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
107. 20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 10 189.70
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
108. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 6 189.50
R1194 R2194 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
109. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 9 189.44
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
110. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 10 189.40
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
111. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 13 187.08
R1196 R2192 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
112. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 10 190.40
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
113. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 22 189.68
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
114. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 12 188.83
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
115. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 13 187.08
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
116. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 12 187.33
R1195 R2191 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
117. 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 5 188.80
R1195 R2191 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
118. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 26 187.08
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
119. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 12 184.92
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
120. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 6 189.83
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
121. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 9 189.00
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
122. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 13 187.92
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
123. 92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 11 187.18
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
124. 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VS2 8 189.50
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
125. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 13 187.08
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
126. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 16 187.00
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
127. 96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 8 186.63
R1193 R2190 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
128. 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS2 4 190.50
R1193 R2193 R3191 R4185
Sum762 Snit190.50
129. 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 16 185.94
R1192 R2191 R3191 R4188
Sum762 Snit190.50
130. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 5 189.00
R1194 R2189 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
131. 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 6 188.33
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
132. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 9 186.33
R1193 R2189 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
133. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 17 185.06
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
134. 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 5 188.80
R1192 R2191 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
135. 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS3 5 188.40
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
136. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 6 186.83
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
137. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 13 185.92
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
138. 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 187.43
R1193 R2189 R3189 R4186
Sum757 Snit189.25
139. 31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS3 8 186.13
R1193 R2190 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
140. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 12 184.25
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
141. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 4 189.00
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
142. 135568 Tina Blæsbjerg Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 188.60
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
143. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 18 185.89
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
144. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 5 185.00
R1193 R2190 R3190 R4183
Sum756 Snit189.00
145. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 7 187.43
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
146. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 187.22
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
147. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 9 186.11
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
148. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS3 10 184.70
R1194 R2188 R3186 R4186
Sum754 Snit188.50
149. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 5 187.60
R1191 R2188 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
150. 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 9 185.89
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
151. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 15 183.47
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
152. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 187.80
R1191 R2187 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
153. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 7 186.00
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
154. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 187.25
R1195 R2189 R3184 R4181
Sum749 Snit187.25
155. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 6 185.67
R1191 R2189 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
156. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 14 183.07
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
157. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 11 181.55
R1195 R2187 R3184 R4183
Sum749 Snit187.25
158. 31159 Jacob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 185.11
R1187 R2187 R3187 R4187
Sum748 Snit187.00
159. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 13 184.15
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
160. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 6 185.67
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
161. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 5 185.60
R1189 R2188 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
162. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VS3 6 184.50
R1190 R2190 R3183 R4183
Sum746 Snit186.50
163. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 10 182.50
R1190 R2186 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
164. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 4 186.00
R1190 R2189 R3186 R4179
Sum744 Snit186.00
165. 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 11 184.27
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
166. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 183.67
R1187 R2187 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
167. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS3 18 182.61
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
168. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 6 184.67
R1191 R2184 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
169. 89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 9 182.33
R1188 R2186 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
170. 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 4 185.00
R1189 R2189 R3184 R4178
Sum740 Snit185.00
171. 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 8 181.88
R1188 R2185 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
172. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 11 178.73
R1189 R2184 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
173. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 10 181.50
R1186 R2186 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
174. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 7 182.57
R1185 R2184 R3184 R4183
Sum736 Snit184.00
175. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 6 182.33
R1187 R2186 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
176. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 6 181.17
R1189 R2185 R3182 R4179
Sum735 Snit183.75
177. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 4 183.50
R1188 R2186 R3182 R4178
Sum734 Snit183.50
178. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 180.11
R1188 R2182 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
179. 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 4 183.25
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
180. 60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 183.00
R1189 R2183 R3181 R4179
Sum732 Snit183.00
181. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
VS3 6 182.17
R1185 R2183 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
182. 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 179.43
R1185 R2184 R3182 R4179
Sum730 Snit182.50
183. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 23 178.09
R1184 R2184 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
184. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 182.25
R1190 R2184 R3180 R4175
Sum729 Snit182.25
185. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 11 177.45
R1184 R2182 R3182 R4181
Sum729 Snit182.25
186. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 5 180.60
R1187 R2184 R3181 R4176
Sum728 Snit182.00
187. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 179.86
R1184 R2182 R3182 R4180
Sum728 Snit182.00
188. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 12 178.83
R1185 R2182 R3181 R4180
Sum728 Snit182.00
189. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 11 177.36
R1182 R2182 R3182 R4182
Sum728 Snit182.00
190. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 6 179.67
R1189 R2180 R3179 R4179
Sum727 Snit181.75
191. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 179.29
R1183 R2183 R3183 R4178
Sum727 Snit181.75
192. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 6 179.67
R1184 R2181 R3180 R4180
Sum725 Snit181.25
193. 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 10 176.90
R1182 R2181 R3181 R4181
Sum725 Snit181.25
194. 137748 Nicolai Rolander Jensen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 176.20
R1187 R2184 R3178 R4176
Sum725 Snit181.25
195. 86192 Denis Kraft Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 4 180.75
R1187 R2180 R3178 R4178
Sum723 Snit180.75
196. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 13 172.85
R1182 R2182 R3179 R4178
Sum721 Snit180.25
197. 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 4 179.50
R1191 R2182 R3175 R4170
Sum718 Snit179.50
198. 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VS3 4 179.50
R1188 R2185 R3176 R4169
Sum718 Snit179.50
199. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 4 179.25
R1184 R2181 R3177 R4175
Sum717 Snit179.25
200. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 11 172.27
R1180 R2180 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
201. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 177.00
R1180 R2180 R3178 R4176
Sum714 Snit178.50
202. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
VS3 5 175.20
R1178 R2178 R3176 R4174
Sum706 Snit176.50
203. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 6 169.83
R1178 R2176 R3174 R4171
Sum699 Snit174.75
204. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 5 172.80
R1182 R2179 R3169 R4168
Sum698 Snit174.50
205. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 167.71
R1175 R2174 R3173 R4168
Sum690 Snit172.50
206. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 166.33
R1176 R2169 R3168 R4168
Sum681 Snit170.25
207. 135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 8 165.38
R1170 R2169 R3167 R4167
Sum673 Snit168.25
208. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 10 141.90
R1163 R2150 R3146 R4146
Sum605 Snit151.25
209. 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 3 198.33
R1199 R2198 R3198 R4-
Sum595 Snit198.33
210. 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 3 194.67
R1197 R2195 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
211. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 3 193.00
R1195 R2194 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
212. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 3 192.33
R1197 R2190 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
213. 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS2 3 191.33
R1194 R2190 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
214. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 3 191.33
R1193 R2191 R3190 R4-
Sum574 Snit191.33
215. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 3 191.00
R1193 R2192 R3188 R4-
Sum573 Snit191.00
216. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 3 190.33
R1192 R2191 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
217. 84400 Oliver Kragh Olsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 3 189.67
R1191 R2191 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
218. 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 3 189.33
R1192 R2190 R3186 R4-
Sum568 Snit189.33
219. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 3 188.33
R1189 R2188 R3188 R4-
Sum565 Snit188.33
220. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 187.00
R1188 R2187 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
221. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 187.00
R1189 R2187 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
222. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 3 186.67
R1187 R2187 R3186 R4-
Sum560 Snit186.67
223. 135434 Andreas Parmo Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 5 137.00
R1154 R2140 R3134 R4129
Sum557 Snit139.25
224. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 3 185.33
R1190 R2186 R3180 R4-
Sum556 Snit185.33
225. 138031 Rikke Bruun Munk Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 3 184.67
R1192 R2185 R3177 R4-
Sum554 Snit184.67
226. 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS3 3 184.00
R1189 R2184 R3179 R4-
Sum552 Snit184.00
227. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 183.67
R1189 R2186 R3176 R4-
Sum551 Snit183.67
228. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 183.67
R1185 R2184 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
229. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 3 181.33
R1182 R2181 R3181 R4-
Sum544 Snit181.33
230. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 180.67
R1188 R2179 R3175 R4-
Sum542 Snit180.67
231. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 3 178.67
R1180 R2179 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
232. 46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VS3 3 175.33
R1178 R2177 R3171 R4-
Sum526 Snit175.33
233. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 3 172.33
R1177 R2171 R3169 R4-
Sum517 Snit172.33
234. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 170.33
R1171 R2170 R3170 R4-
Sum511 Snit170.33
235. 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 3 162.67
R1166 R2161 R3161 R4-
Sum488 Snit162.67
236. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 162.67
R1168 R2166 R3154 R4-
Sum488 Snit162.67
237. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
238. 63279 Sara Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
239. 30949 Bent Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
240. 65567 Jan Michael Rasmussen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
241. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
242. 55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
243. 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
244. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
245. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
246. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 2 192.50
R1197 R2188 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
247. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
248. 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
249. 25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
250. 57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 191.50
R1195 R2188 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
251. 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
252. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 190.00
R1195 R2185 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
253. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
254. 35602 Jens Nyby Petersen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
255. 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
256. 60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
257. 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
258. 65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
259. 93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 185.50
R1193 R2178 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
260. 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
261. 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
262. 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
263. 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 2 180.50
R1186 R2175 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
264. 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
265. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
266. 43368 Finn Becker-Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
267. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 2 174.50
R1185 R2164 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
268. 121195 Ulrik Kähler Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 174.50
R1176 R2173 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
269. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 2 172.50
R1179 R2166 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
270. 45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
VS3 2 170.50
R1184 R2157 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
271. 128546 Isabella Delfs Bæk Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 170.00
R1174 R2166 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
272. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 169.50
R1173 R2166 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
273. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 158.00
R1166 R2150 R3- R4-
Sum316 Snit158.00
274. 128607 Rene Skov Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 150.50
R1160 R2141 R3- R4-
Sum301 Snit150.50
275. 112110 Jonathan Lohse Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
276. 119624 Emil Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
277. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
278. 32352 Kristian Grene Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
279. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VS1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
280. 98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VS3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
281. 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
282. 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
283. 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
284. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
285. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS1 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
286. 110577 Frederik Darré Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
287. 47721 Dan Johansson Assens Skytteforening
DGI Fyn
VS2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
288. 65686 Rikke Kjeldgaard Jensen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
289. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
290. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
291. 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
292. 126699 Kathrine Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
293. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
294. 79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
295. 60399 Jane Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
296. 115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
297. 134754 Allan Rasmussen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
298. 31315 John Ibsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VS3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00

Til toppen