Riffel, 50m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. december 2020 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 199.91
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 199.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK1 16 198.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 199.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 199.40
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 7 199.29
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 199.20
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
21. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 11 198.27
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 198.00
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
28. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 197.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
30. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 6 198.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
34. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
35. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 198.56
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
36. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 10 198.40
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
37. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 198.38
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
38. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
39. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
40. 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 197.60
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
42. 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.57
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
43. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 196.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
44. 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
45. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.60
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 197.73
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 8 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.17
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
50. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 198.50
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
51. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
52. 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 197.71
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
53. 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 197.63
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
54. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 197.08
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
55. 137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 196.53
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
56. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 196.33
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
57. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
58. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 197.33
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
59. 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
60. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 196.50
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
61. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 198.00
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
62. 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
63. 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 197.40
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
64. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 197.40
R1200 R2200 R3197 R4195
Sum792 Snit198.00
65. 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 12 195.83
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
66. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
67. 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
68. 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 197.11
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
69. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.00
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
70. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 197.50
R1199 R2199 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
71. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 197.50
R1200 R2199 R3196 R4195
Sum790 Snit197.50
72. 136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 197.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
73. 141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 196.60
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
74. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 195.89
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
75. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 4 197.25
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
76. 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 196.00
R1200 R2198 R3197 R4194
Sum789 Snit197.25
77. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 195.63
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
78. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 195.60
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
79. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 13 193.85
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
80. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
81. 122737 Casper Iversen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 196.60
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
82. 137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 196.33
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
83. 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 196.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
84. 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 195.18
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
85. 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 194.83
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
86. 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 196.75
R1198 R2198 R3198 R4193
Sum787 Snit196.75
87. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 4 196.75
R1199 R2198 R3197 R4193
Sum787 Snit196.75
88. 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 193.91
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
89. 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.90
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
90. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 192.79
R1198 R2198 R3197 R4194
Sum787 Snit196.75
91. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.50
R1200 R2197 R3197 R4192
Sum786 Snit196.50
92. 140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 196.50
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
93. 142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
94. 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 195.60
R1199 R2197 R3197 R4193
Sum786 Snit196.50
95. 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 194.50
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
96. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK2 14 193.93
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
97. 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 193.83
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
98. 140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 16 192.94
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
99. 137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 196.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
100. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 5 195.80
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
101. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.50
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
102. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 195.33
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
103. 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 8 195.13
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
104. 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 194.67
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
105. 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
106. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 7 195.57
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
107. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 194.17
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
108. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.20
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
109. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 192.82
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
110. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 195.75
R1199 R2195 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
111. 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
112. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 5 195.60
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
113. 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 9 192.89
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
114. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
115. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
116. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1199 R2196 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
117. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 195.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
118. 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
119. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 5 195.00
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
120. 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 6 193.83
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
121. 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 193.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
122. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 7 192.14
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
123. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 4 195.25
R1198 R2198 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
124. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 193.60
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
125. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 10 191.90
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
126. 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.50
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
127. 138481 Clara Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 7 193.71
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
128. 139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 193.60
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
129. 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 192.33
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
130. 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 194.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
131. 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 192.60
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
132. 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 193.60
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
133. 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 192.40
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
134. 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 190.60
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
135. 137792 Rasmus Baasch Vannaskoski Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 4 194.25
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
136. 139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.40
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
137. 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 192.00
R1197 R2197 R3194 R4189
Sum777 Snit194.25
138. 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 191.33
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
139. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 188.20
R1199 R2194 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
140. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 4 193.75
R1197 R2195 R3194 R4189
Sum775 Snit193.75
141. 135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.67
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
142. 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.33
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
143. 130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 191.00
R1196 R2193 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
144. 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 189.58
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
145. 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 193.50
R1196 R2196 R3194 R4188
Sum774 Snit193.50
146. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 193.50
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
147. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.80
R1197 R2194 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
148. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 191.80
R1195 R2195 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
149. 136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 189.00
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
150. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 4 193.25
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
151. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 193.25
R1198 R2197 R3195 R4183
Sum773 Snit193.25
152. 136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 4 193.25
R1196 R2195 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
153. 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 6 191.67
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
154. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 193.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
155. 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.17
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
156. 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 192.00
R1197 R2194 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
157. 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
158. 140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 192.75
R1197 R2194 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
159. 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 191.00
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
160. 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 192.50
R1197 R2192 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
161. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
162. 142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.20
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
163. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 192.25
R1197 R2195 R3189 R4188
Sum769 Snit192.25
164. 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 6 191.17
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
165. 141684 Alexander Sørensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 4 192.00
R1196 R2191 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
166. 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 190.60
R1196 R2192 R3192 R4188
Sum768 Snit192.00
167. 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 21 185.05
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
168. 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.75
R1195 R2192 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
169. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 191.75
R1195 R2194 R3191 R4187
Sum767 Snit191.75
170. 142293 Michelle Nederby Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 4 191.75
R1195 R2193 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
171. 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 187.43
R1197 R2191 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
172. 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 10 186.80
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
173. 140828 Anton Koefoed Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 191.50
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
174. 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 189.20
R1195 R2193 R3191 R4186
Sum765 Snit191.25
175. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 188.80
R1194 R2193 R3190 R4188
Sum765 Snit191.25
176. 141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 191.00
R1193 R2193 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
177. 140703 Jonathan Minch Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 4 191.00
R1195 R2191 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
178. 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 189.40
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
179. 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 11 188.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
180. 139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 189.40
R1196 R2190 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
181. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 185.33
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
182. 138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 190.25
R1194 R2191 R3191 R4185
Sum761 Snit190.25
183. 138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 187.86
R1194 R2194 R3186 R4186
Sum760 Snit190.00
184. 139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 189.75
R1193 R2190 R3190 R4186
Sum759 Snit189.75
185. 128720 Aksel R Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 189.75
R1193 R2191 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
186. 140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 188.50
R1193 R2192 R3187 R4187
Sum759 Snit189.75
187. 142459 Lucas Koch Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 181.70
R1196 R2196 R3187 R4180
Sum759 Snit189.75
188. 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 188.60
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
189. 140533 Marius Voss Petersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 188.40
R1193 R2190 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
190. 138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK3 19 181.42
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
191. 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 183.33
R1192 R2189 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
192. 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 183.29
R1190 R2190 R3189 R4185
Sum754 Snit188.50
193. 137168 Konrad Mønsted Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 188.25
R1191 R2189 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
194. 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 11 184.36
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
195. 136372 Kristian Aagaard Markussen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 188.00
R1191 R2189 R3189 R4183
Sum752 Snit188.00
196. 141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 5 186.80
R1192 R2190 R3186 R4184
Sum752 Snit188.00
197. 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 187.75
R1193 R2187 R3187 R4184
Sum751 Snit187.75
198. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 187.25
R1192 R2192 R3188 R4177
Sum749 Snit187.25
199. 139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 185.17
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
200. 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 10 184.30
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
201. 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 186.75
R1195 R2191 R3186 R4175
Sum747 Snit186.75
202. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 181.50
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
203. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 186.00
R1191 R2189 R3187 R4177
Sum744 Snit186.00
204. 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 8 182.25
R1190 R2186 R3184 R4183
Sum743 Snit185.75
205. 142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 185.25
R1191 R2188 R3184 R4178
Sum741 Snit185.25
206. 141096 Sofus Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 8 180.38
R1188 R2187 R3184 R4180
Sum739 Snit184.75
207. 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 5 181.60
R1185 R2185 R3183 R4178
Sum731 Snit182.75
208. 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 176.64
R1184 R2183 R3183 R4181
Sum731 Snit182.75
209. 134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 182.00
R1186 R2184 R3183 R4175
Sum728 Snit182.00
210. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 5 180.00
R1186 R2185 R3179 R4175
Sum725 Snit181.25
211. 142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 10 168.30
R1187 R2187 R3176 R4175
Sum725 Snit181.25
212. 142458 Sean Bech Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 177.90
R1182 R2182 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
213. 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 5 179.00
R1186 R2184 R3179 R4173
Sum722 Snit180.50
214. 142484 Yashwanth Tagedeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 180.25
R1186 R2182 R3177 R4176
Sum721 Snit180.25
215. 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 6 175.67
R1189 R2177 R3177 R4177
Sum720 Snit180.00
216. 142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 174.83
R1184 R2178 R3177 R4175
Sum714 Snit178.50
217. 131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
BK3 4 178.25
R1186 R2178 R3176 R4173
Sum713 Snit178.25
218. 141455 Emil Højer Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 177.20
R1178 R2178 R3178 R4178
Sum712 Snit178.00
219. 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 176.75
R1180 R2176 R3176 R4175
Sum707 Snit176.75
220. 142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 165.56
R1178 R2177 R3175 R4175
Sum705 Snit176.25
221. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 166.00
R1177 R2177 R3175 R4175
Sum704 Snit176.00
222. 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 175.25
R1176 R2176 R3175 R4174
Sum701 Snit175.25
223. 139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 4 174.25
R1188 R2178 R3175 R4156
Sum697 Snit174.25
224. 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 174.00
R1179 R2175 R3172 R4170
Sum696 Snit174.00
225. 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 166.88
R1178 R2175 R3172 R4171
Sum696 Snit174.00
226. 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 168.33
R1179 R2173 R3170 R4164
Sum686 Snit171.50
227. 139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 169.00
R1179 R2178 R3161 R4158
Sum676 Snit169.00
228. 142505 Ida Kofod Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 164.50
R1175 R2162 R3161 R4160
Sum658 Snit164.50
229. 141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 158.00
R1165 R2165 R3153 R4149
Sum632 Snit158.00
230. 142506 Isabella Kofod Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 157.25
R1171 R2154 R3154 R4150
Sum629 Snit157.25
231. 141881 Alma Højer Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 4 154.75
R1164 R2158 R3149 R4148
Sum619 Snit154.75
232. 139093 Teddy Kofod Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 152.00
R1153 R2152 R3152 R4151
Sum608 Snit152.00
233. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
234. 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 3 199.00
R1199 R2199 R3199 R4-
Sum597 Snit199.00
235. 138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
236. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
237. 139883 Malou Sundekilde Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 197.00
R1197 R2197 R3197 R4-
Sum591 Snit197.00
238. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 3 196.33
R1198 R2196 R3195 R4-
Sum589 Snit196.33
239. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
240. 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
241. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
242. 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 193.00
R1197 R2192 R3190 R4-
Sum579 Snit193.00
243. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 3 192.00
R1195 R2193 R3188 R4-
Sum576 Snit192.00
244. 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
245. 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 191.33
R1196 R2196 R3182 R4-
Sum574 Snit191.33
246. 142590 Asger Blicher Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
247. 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 190.67
R1194 R2190 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
248. 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 190.00
R1195 R2190 R3185 R4-
Sum570 Snit190.00
249. 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 3 188.67
R1197 R2189 R3180 R4-
Sum566 Snit188.67
250. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 3 188.33
R1194 R2186 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
251. 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 185.33
R1186 R2185 R3185 R4-
Sum556 Snit185.33
252. 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK3 3 185.00
R1190 R2186 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
253. 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 184.00
R1184 R2184 R3184 R4-
Sum552 Snit184.00
254. 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 182.67
R1189 R2180 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
255. 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 181.00
R1185 R2182 R3176 R4-
Sum543 Snit181.00
256. 139309 Malthe Mejlholm Højer Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 181.00
R1184 R2184 R3175 R4-
Sum543 Snit181.00
257. 136374 Sebastian Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 3 178.33
R1181 R2178 R3176 R4-
Sum535 Snit178.33
258. 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 177.67
R1182 R2181 R3170 R4-
Sum533 Snit177.67
259. 141992 Felix Bech Mejlholm Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 174.33
R1178 R2176 R3169 R4-
Sum523 Snit174.33
260. 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 172.33
R1173 R2173 R3171 R4-
Sum517 Snit172.33
261. 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 151.33
R1152 R2152 R3150 R4-
Sum454 Snit151.33
262. 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
263. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
264. 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
265. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
266. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
267. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
268. 138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
269. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
270. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
271. 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
272. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 2 197.00
R1199 R2195 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
273. 139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
274. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
275. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
276. 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 195.50
R1199 R2192 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
277. 138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
278. 134753 Sebastian Skovby Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
279. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
280. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
281. 138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
282. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
283. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
284. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 195.00
R1198 R2192 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
285. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
286. 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
287. 141123 Nicolaj S. Larsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
288. 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK3 2 194.00
R1199 R2189 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
289. 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
290. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
291. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
292. 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK3 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
293. 141682 Rakel Skorstengaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
294. 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
295. 141513 Mads Jespersen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK3 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
296. 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
297. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
298. 141983 Zilas L Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
299. 130492 Noah Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
300. 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
301. 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
302. 142473 Magnus Louis S Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
303. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
304. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
305. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
306. 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
307. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 2 190.00
R1193 R2187 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
308. 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
309. 134603 Matias Eddie Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
310. 138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
311. 142134 Peter Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
312. 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
313. 140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
314. 136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
315. 127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
316. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
317. 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
318. 136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
319. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
320. 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
321. 134172 Frederik Buur Kaae Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
322. 142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
323. 134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
324. 139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
325. 135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 186.00
R1191 R2181 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
326. 140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
327. 135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
328. 140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
329. 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
330. 140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
331. 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
332. 136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
333. 130652 Bjarke H. R. Poulsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
334. 136823 Oliver E. Ø. Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
335. 134024 Maja Østergaard Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
336. 139453 Emil Sig Christensen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
337. 142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
338. 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 182.00
R1185 R2179 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
339. 142767 Noah Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
340. 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 181.50
R1189 R2174 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
341. 141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
342. 141373 Kasper Vendelbo Løngaard Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 181.50
R1186 R2177 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
343. 142977 Christian Amnitzsbøll Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 181.00
R1185 R2177 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
344. 140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
345. 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 180.00
R1189 R2171 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
346. 142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
347. 139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
348. 141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
349. 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
350. 140638 Lucas Klaasted Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 178.00
R1182 R2174 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
351. 142757 Malte Zarp Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
352. 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 2 176.00
R1181 R2171 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
353. 140450 Stephanie Liv Meier Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 175.50
R1178 R2173 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
354. 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 174.50
R1179 R2170 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
355. 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
356. 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 2 174.00
R1182 R2166 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
357. 141456 Frederik Bro Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
358. 142846 Jens Martin Terkelsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 173.00
R1179 R2167 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
359. 143129 Bror Dyrhauge-Klargaard Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 173.00
R1177 R2169 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
360. 143128 Emil Walther Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
361. 142978 Bertel Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 170.50
R1173 R2168 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
362. 139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 170.00
R1177 R2163 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
363. 142166 William Vestergaard Bak Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 170.00
R1172 R2168 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
364. 139664 Magnus Dige Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 168.50
R1172 R2165 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
365. 140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 168.00
R1174 R2162 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
366. 142927 Mathilde Magagola Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 166.50
R1169 R2164 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
367. 142768 Gabriel Boss Holt Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 166.00
R1169 R2163 R3- R4-
Sum332 Snit166.00
368. 140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 2 165.50
R1168 R2163 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
369. 141380 Oscar Emil Stubberup Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 164.50
R1167 R2162 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
370. 140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 2 159.50
R1164 R2155 R3- R4-
Sum319 Snit159.50
371. 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 159.00
R1160 R2158 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
372. 143127 Caroline Kusch Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 2 159.00
R1162 R2156 R3- R4-
Sum318 Snit159.00
373. 141683 Johannes Skorstengaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 154.50
R1160 R2149 R3- R4-
Sum309 Snit154.50
374. 140550 Sebastian Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 144.50
R1146 R2143 R3- R4-
Sum289 Snit144.50
375. 142816 Frederik Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 2 139.50
R1146 R2133 R3- R4-
Sum279 Snit139.50
376. 129429 Gry Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 138.50
R1141 R2136 R3- R4-
Sum277 Snit138.50
377. 137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
378. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
379. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
380. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
381. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
382. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
383. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
384. 140322 Daniela Alexandra Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
385. 138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
386. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
387. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
388. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
389. 137103 Emilie Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
390. 136321 Astrid Abildgaard Rasmussen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
391. 142485 Trutz Moseler Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
392. 139731 Benjamin Mark Bugge-Sørensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
393. 141384 Carl Emil Just Pedersen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
394. 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
395. 142483 Magnus Bysted Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
396. 142487 Athena Rønnow Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
397. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
398. 142689 Frederikke Jakobsen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
399. 138597 Iben Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
400. 142925 Matthew Stupak Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
401. 137899 Oskar Hovmand Petersson Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
402. 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
403. 139708 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
404. 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
405. 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
406. 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
407. 136318 Kristian Nielsen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
408. 131601 Sofie Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
409. 143062 Oliver Johnsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
410. 141420 Isak Schmidt Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
411. 141422 Emil Bodeholt Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
412. 140659 William Ingemann Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
413. 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
414. 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
415. 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
416. 142979 Marcus Frostholm Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
417. 133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
418. 130412 Sofie Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
419. 139670 Jonas Bonkegaard Thomsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
420. 139281 Magnus Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
421. 139593 Elias Træholt Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
422. 142935 Jakob Elias Kuntz Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
423. 142976 Jonathan Høgh Bendtsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
424. 141324 Karoline Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
425. 140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
426. 142478 Frida Marie Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
427. 141159 Thor Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
428. 139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
429. 139278 Celina Chrestensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
430. 142696 Niclas B. Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
431. 142975 Jonas Julius Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 1 140.00
R1140 R2- R3- R4-
Sum140 Snit140.00
432. 139349 Isaac Bo Lærke Andersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
433. 132412 Klara Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
434. 141832 Tristan Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
435. 137277 Adrian Grene Thomsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 1 124.00
R1124 R2- R3- R4-
Sum124 Snit124.00

Til toppen