Riffel, 50m - Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 16. oktober 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 59767 Bo Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 28 199.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 21 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 9 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 11 199.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 13 199.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 10 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 21 199.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 18 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 11 199.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 101277 Annemette Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 23 199.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 15 199.27
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 14 199.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 28 199.18
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 13 199.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 109643 Christine Jacobi Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 14 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VÅ1 24 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 20 198.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 25 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 31 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 7 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 19 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 28 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 15 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 10 198.70
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 11 198.64
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 18 198.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 23 198.30
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 25 198.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 19 198.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 23 198.17
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 34 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 23 197.26
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 7 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
45. 84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
46. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
VÅ1 12 198.58
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
47. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 9 198.44
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
48. 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 13 198.38
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
49. 104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 12 198.08
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
50. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 16 198.06
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
51. 57295 Poul Kristensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 199.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
52. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 199.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
53. 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 199.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
54. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
55. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 199.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
56. 34116 Kasper Kjær Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 9 198.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
57. 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 8 198.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
58. 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ1 7 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
59. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 13 198.54
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
60. 115167 Camilla Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 10 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
61. 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 17 198.18
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
62. 96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 15 198.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
63. 25340 Hanne Kristensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 15 197.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
64. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 26 197.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
65. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 13 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
66. 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VÅ1 14 197.43
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
67. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 19 197.21
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
68. 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 15 197.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
69. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 15 196.80
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
70. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 199.25
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
71. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 198.60
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
72. 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
VÅ1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
73. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 15 197.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
74. 111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 13 197.46
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
75. 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 197.40
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
76. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 31 197.23
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
77. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 19 196.63
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
78. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 199.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
79. 19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 198.80
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
80. 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 198.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
81. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 198.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
82. 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 7 198.57
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
83. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 8 198.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
84. 111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 17 198.00
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
85. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 13 197.46
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
86. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 9 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
87. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 18 196.94
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
88. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 19 196.68
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
89. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 198.75
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
90. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
91. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 7 198.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
92. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 10 197.70
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
93. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 10 197.40
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
94. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 8 197.25
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
95. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 196.86
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
96. 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 15 196.07
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
97. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 13 194.31
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
98. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 4 198.50
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
99. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 9 198.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
100. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 6 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
101. 91687 Per Poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 5 198.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
102. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 10 197.10
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
103. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 14 196.57
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
104. 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 24 196.21
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
105. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 11 195.82
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
106. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 18 195.72
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
107. 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 21 195.48
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
108. 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 198.25
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
109. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 4 198.25
R1199 R2199 R3199 R4196
Sum793 Snit198.25
110. 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
111. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 197.80
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
112. 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ1 12 197.67
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
113. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 7 197.14
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
114. 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 9 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
115. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 6 197.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
116. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 10 196.90
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
117. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 7 196.57
R1200 R2199 R3198 R4196
Sum793 Snit198.25
118. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 196.40
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
119. 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 10 196.40
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
120. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 11 196.36
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
121. 56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 9 196.33
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
122. 134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 12 196.08
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
123. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 19 195.95
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
124. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
125. 60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
126. 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
127. 23028 Bo Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
128. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 197.80
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
129. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
130. 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
VÅ1 6 197.33
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
131. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 196.83
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
132. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 6 196.67
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
133. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 8 196.63
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
134. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 10 196.50
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
135. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 9 196.22
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
136. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 7 196.14
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
137. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 9 195.44
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
138. 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 15 195.27
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
139. 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 7 194.86
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
140. 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 19 193.74
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
141. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ1 4 197.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
142. 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 197.75
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
143. 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 197.40
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
144. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 8 196.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
145. 108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 8 196.75
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
146. 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 13 196.23
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
147. 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 17 195.71
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
148. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 7 195.57
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
149. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 195.50
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
150. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 16 195.38
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
151. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 17 194.53
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
152. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 197.50
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
153. 118764 Haroldas Grigalionis Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 197.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
154. 125873 Lars Winther Evers Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 7 197.29
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
155. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
156. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 7 196.57
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
157. 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 7 196.57
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
158. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 13 196.15
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
159. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 195.50
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
160. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 19 195.32
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
161. 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 18 192.83
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
162. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 7 189.86
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
163. 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 197.25
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
164. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 196.67
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
165. 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 196.40
R1200 R2197 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
166. 64535 Charlotte Frimodt Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 7 196.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
167. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 6 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
168. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 9 195.56
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
169. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 9 195.33
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
170. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 9 195.33
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
171. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 10 195.20
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
172. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 13 194.92
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
173. 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 15 194.53
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
174. 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 9 194.22
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
175. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 15 193.33
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
176. 138469 Jane S. Albrektsen Tznelasvili Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 14 188.79
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
177. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 197.00
R1200 R2199 R3195 R4194
Sum788 Snit197.00
178. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 5 196.40
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
179. 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 7 196.29
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
180. 101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ1 6 195.83
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
181. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 195.58
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
182. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 15 195.33
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
183. 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 6 195.33
R1200 R2198 R3197 R4193
Sum788 Snit197.00
184. 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VÅ1 6 195.17
R1198 R2198 R3198 R4194
Sum788 Snit197.00
185. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 6 195.17
R1199 R2197 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
186. 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 10 193.90
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
187. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 16 192.81
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
188. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 196.75
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
189. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 7 196.00
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
190. 85479 Niklas Schumacher Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ1 7 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
191. 134405 Kathrine Mæng Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ1 6 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
192. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
VÅ1 8 195.38
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
193. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
VÅ1 6 195.33
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
194. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ1 7 195.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
195. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 7 194.14
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
196. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 25 191.08
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
197. 93566 Jens Frimann Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 4 196.50
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
198. 39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 4 196.50
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
199. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 5 196.00
R1198 R2198 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
200. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 195.80
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
201. 133791 Thomas Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 5 195.80
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
202. 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 7 195.71
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
203. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 9 195.22
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
204. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 194.43
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
205. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 17 193.18
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
206. 98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 17 192.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
207. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 196.25
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
208. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 196.25
R1199 R2197 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
209. 83963 Peter Skov Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 4 196.25
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
210. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 196.25
R1199 R2196 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
211. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 196.25
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
212. 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 195.80
R1198 R2198 R3195 R4194
Sum785 Snit196.25
213. 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 5 195.40
R1199 R2198 R3195 R4193
Sum785 Snit196.25
214. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 7 194.86
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
215. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 8 193.88
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
216. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ1 18 193.50
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
217. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 16 193.50
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
218. 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 4 196.00
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
219. 63967 Jannik Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
220. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 195.80
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
221. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 6 195.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
222. 127810 Steen Juul Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 7 194.43
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
223. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 7 194.14
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
224. 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 194.00
R1199 R2195 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
225. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 9 192.78
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
226. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 18 192.39
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
227. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 190.80
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
228. 61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 5 194.80
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
229. 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 6 194.50
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
230. 69659 Kim Dahl Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 194.40
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
231. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 194.00
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
232. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 12 193.25
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
233. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 11 192.82
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
234. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 9 192.67
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
235. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 195.50
R1198 R2198 R3196 R4190
Sum782 Snit195.50
236. 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 195.50
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
237. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 4 195.50
R1198 R2197 R3197 R4190
Sum782 Snit195.50
238. 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 194.80
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
239. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 7 194.43
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
240. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 194.00
R1199 R2195 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
241. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 8 193.50
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
242. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 193.20
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
243. 106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
244. 70803 Claus Højbjerg Jørgensen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 4 195.25
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
245. 136365 Tina Verner Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 4 195.25
R1198 R2198 R3194 R4191
Sum781 Snit195.25
246. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 6 194.17
R1199 R2195 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
247. 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 6 193.67
R1199 R2195 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
248. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VÅ2 9 193.56
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
249. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 12 193.50
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
250. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 8 193.38
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
251. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 12 192.83
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
252. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 192.57
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
253. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 195.00
R1198 R2196 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
254. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 194.60
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
255. 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 193.71
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
256. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 18 193.17
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
257. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 12 191.92
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
258. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 14 191.29
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
259. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 17 189.59
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
260. 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 193.60
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
261. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 9 191.11
R1198 R2195 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
262. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 18 190.56
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
263. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 194.50
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
264. 134558 Søren Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 4 194.50
R1198 R2194 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
265. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 7 192.86
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
266. 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 4 194.25
R1197 R2195 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
267. 135860 Tobias Fisker Torstensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 6 193.33
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
268. 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 5 193.00
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
269. 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 5 193.00
R1196 R2196 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
270. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 18 191.56
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
271. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 11 190.18
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
272. 138786 Dorthe Sønderbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ1 6 193.17
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
273. 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 7 192.71
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
274. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 10 191.40
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
275. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 11 191.27
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
276. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 13 190.77
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
277. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 193.75
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
278. 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 4 193.75
R1199 R2197 R3193 R4186
Sum775 Snit193.75
279. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 6 192.00
R1198 R2193 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
280. 136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 192.00
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
281. 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 6 191.83
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
282. 131394 Pawel Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 5 193.00
R1197 R2194 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
283. 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 17 190.76
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
284. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 18 190.50
R1195 R2193 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
285. 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 193.25
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
286. 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 192.60
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
287. 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 192.40
R1195 R2195 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
288. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 192.00
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
289. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 13 187.77
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
290. 40358 Søren Hedegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 4 193.00
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
291. 116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 4 193.00
R1197 R2196 R3192 R4187
Sum772 Snit193.00
292. 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 193.00
R1196 R2195 R3192 R4189
Sum772 Snit193.00
293. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 7 190.57
R1196 R2192 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
294. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 4 192.75
R1196 R2195 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
295. 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
VÅ2 4 192.75
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
296. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 192.75
R1195 R2192 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
297. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 192.20
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
298. 37283 Thomas Volck Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 7 191.71
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
299. 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 191.40
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
300. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VÅ2 10 190.70
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
301. 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 6 188.67
R1194 R2194 R3193 R4190
Sum771 Snit192.75
302. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 192.50
R1196 R2194 R3190 R4190
Sum770 Snit192.50
303. 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 191.80
R1195 R2194 R3191 R4190
Sum770 Snit192.50
304. 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 192.25
R1195 R2194 R3191 R4189
Sum769 Snit192.25
305. 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ2 6 190.33
R1193 R2193 R3193 R4190
Sum769 Snit192.25
306. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 9 190.22
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
307. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 8 189.88
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
308. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 6 189.67
R1195 R2193 R3193 R4188
Sum769 Snit192.25
309. 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 4 192.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
310. 134402 Jens Nørbjerg Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 5 191.40
R1195 R2192 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
311. 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 7 188.71
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
312. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 9 187.67
R1194 R2193 R3192 R4188
Sum767 Snit191.75
313. 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 5 191.00
R1193 R2193 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
314. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 191.25
R1193 R2193 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
315. 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 191.00
R1196 R2194 R3189 R4185
Sum764 Snit191.00
316. 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 191.00
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
317. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 190.00
R1195 R2191 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
318. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 5 188.40
R1196 R2192 R3191 R4185
Sum764 Snit191.00
319. 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 7 186.86
R1194 R2193 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
320. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 8 186.00
R1194 R2192 R3189 R4189
Sum764 Snit191.00
321. 30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 5 189.60
R1194 R2191 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
322. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 5 189.20
R1196 R2192 R3189 R4185
Sum762 Snit190.50
323. 105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 9 186.67
R1195 R2190 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
324. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 6 188.67
R1196 R2189 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
325. 97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 189.60
R1191 R2191 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
326. 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 6 187.50
R1194 R2190 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
327. 138638 Lea Frank Albrechtsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 5 187.20
R1196 R2190 R3188 R4185
Sum759 Snit189.75
328. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 184.17
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
329. 41120 Michael G. Toft Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 189.50
R1195 R2190 R3188 R4185
Sum758 Snit189.50
330. 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 189.50
R1191 R2191 R3189 R4187
Sum758 Snit189.50
331. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 11 182.82
R1192 R2191 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
332. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 189.25
R1193 R2192 R3186 R4186
Sum757 Snit189.25
333. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
VÅ2 4 189.25
R1194 R2190 R3187 R4186
Sum757 Snit189.25
334. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 5 188.60
R1193 R2188 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
335. 30673 Bjarne Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 6 186.83
R1192 R2191 R3188 R4186
Sum757 Snit189.25
336. 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 7 184.57
R1191 R2191 R3191 R4184
Sum757 Snit189.25
337. 126305 Jan Jacobersen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 189.00
R1191 R2191 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
338. 135791 Marianne M. Madsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 187.60
R1196 R2190 R3186 R4184
Sum756 Snit189.00
339. 24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 7 187.57
R1191 R2190 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
340. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 7 187.14
R1190 R2190 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
341. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 188.50
R1195 R2191 R3189 R4179
Sum754 Snit188.50
342. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 187.80
R1191 R2189 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
343. 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 186.60
R1193 R2193 R3185 R4183
Sum754 Snit188.50
344. 126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 5 187.60
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
345. 129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 187.20
R1190 R2189 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
346. 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 186.40
R1190 R2190 R3186 R4183
Sum749 Snit187.25
347. 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 186.20
R1191 R2187 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
348. 117135 Brian nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 184.40
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
349. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 5 184.80
R1187 R2187 R3187 R4183
Sum744 Snit186.00
350. 138316 Lisbeth krog Gadgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 4 185.75
R1190 R2188 R3185 R4180
Sum743 Snit185.75
351. 138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 14 180.43
R1190 R2186 R3184 R4182
Sum742 Snit185.50
352. 103942 Thomas Simonsen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 4 185.00
R1190 R2186 R3184 R4180
Sum740 Snit185.00
353. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 6 180.67
R1191 R2188 R3178 R4178
Sum735 Snit183.75
354. 137986 Heidi Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 183.50
R1190 R2190 R3186 R4168
Sum734 Snit183.50
355. 106118 Elisabeth Guldbrandt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 183.00
R1191 R2190 R3176 R4175
Sum732 Snit183.00
356. 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 182.75
R1187 R2184 R3181 R4179
Sum731 Snit182.75
357. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 4 182.75
R1189 R2184 R3181 R4177
Sum731 Snit182.75
358. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 182.50
R1189 R2182 R3181 R4178
Sum730 Snit182.50
359. 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 180.80
R1188 R2182 R3180 R4180
Sum730 Snit182.50
360. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 180.00
R1188 R2182 R3180 R4179
Sum729 Snit182.25
361. 137096 Jon Kjærgård Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 182.00
R1192 R2186 R3178 R4172
Sum728 Snit182.00
362. 129850 Isabella K. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 5 178.60
R1185 R2184 R3177 R4176
Sum722 Snit180.50
363. 138378 Thomas rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 178.40
R1183 R2180 R3180 R4177
Sum720 Snit180.00
364. 137600 Hans Christian Larsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VÅ2 5 177.80
R1180 R2180 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
365. 138554 Brian Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 5 169.20
R1176 R2168 R3168 R4167
Sum679 Snit169.75
366. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 167.75
R1183 R2181 R3179 R4128
Sum671 Snit167.75
367. 138452 Mona Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 7 158.14
R1165 R2162 R3162 R4157
Sum646 Snit161.50
368. 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 199.33
R1200 R2200 R3198 R4-
Sum598 Snit199.33
369. 136938 Rikke Sundsgaard Schultz Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 145.80
R1159 R2156 R3141 R4141
Sum597 Snit149.25
370. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 197.67
R1200 R2199 R3194 R4-
Sum593 Snit197.67
371. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 197.67
R1200 R2198 R3195 R4-
Sum593 Snit197.67
372. 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
373. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
374. 39064 Ulla Bagger Mortensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 3 197.33
R1199 R2198 R3195 R4-
Sum592 Snit197.33
375. 134341 Jonas Aagaard Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 3 197.00
R1198 R2198 R3195 R4-
Sum591 Snit197.00
376. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
377. 127066 Thomas Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 3 196.33
R1199 R2199 R3191 R4-
Sum589 Snit196.33
378. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
379. 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
380. 106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 195.67
R1197 R2196 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
381. 86901 Frederik Kay Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
382. 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 195.33
R1196 R2195 R3195 R4-
Sum586 Snit195.33
383. 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 195.33
R1198 R2195 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
384. 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 195.33
R1198 R2194 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
385. 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
386. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
387. 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
388. 135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 3 194.33
R1196 R2194 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
389. 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 194.00
R1196 R2194 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
390. 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 194.00
R1195 R2194 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
391. 135039 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 3 194.00
R1197 R2193 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
392. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 193.67
R1195 R2195 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
393. 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 193.67
R1197 R2193 R3191 R4-
Sum581 Snit193.67
394. 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
395. 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
396. 136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 193.33
R1194 R2193 R3193 R4-
Sum580 Snit193.33
397. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
398. 136255 Bianca Commerou Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 193.00
R1195 R2193 R3191 R4-
Sum579 Snit193.00
399. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 192.67
R1196 R2192 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
400. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 192.67
R1194 R2193 R3191 R4-
Sum578 Snit192.67
401. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
VÅ2 3 192.33
R1193 R2193 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
402. 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 3 192.00
R1196 R2190 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
403. 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
404. 130237 Lasse Ditlevsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 3 191.67
R1194 R2191 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
405. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 191.33
R1193 R2193 R3188 R4-
Sum574 Snit191.33
406. 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 3 191.00
R1192 R2192 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
407. 14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 190.33
R1194 R2191 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
408. 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 190.00
R1192 R2190 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
409. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 3 189.67
R1191 R2189 R3189 R4-
Sum569 Snit189.67
410. 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
411. 22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 3 189.00
R1193 R2187 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
412. 104846 Dorte Dyregaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 188.67
R1192 R2187 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
413. 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 188.33
R1190 R2189 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
414. 135526 Bjarne Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 3 188.33
R1190 R2190 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
415. 92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 187.67
R1193 R2190 R3180 R4-
Sum563 Snit187.67
416. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 186.33
R1189 R2188 R3182 R4-
Sum559 Snit186.33
417. 138905 Thomas Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 186.33
R1191 R2185 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
418. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 186.00
R1188 R2185 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
419. 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 185.00
R1194 R2181 R3180 R4-
Sum555 Snit185.00
420. 96631 Jonathan Lyhne Christensen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 3 184.67
R1190 R2186 R3178 R4-
Sum554 Snit184.67
421. 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 183.33
R1190 R2181 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
422. 137579 Monjia Hertz Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 183.33
R1188 R2186 R3176 R4-
Sum550 Snit183.33
423. 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 182.00
R1187 R2184 R3175 R4-
Sum546 Snit182.00
424. 133059 Johnny Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 3 180.67
R1188 R2179 R3175 R4-
Sum542 Snit180.67
425. 138259 Britta Bonde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 3 179.67
R1185 R2177 R3177 R4-
Sum539 Snit179.67
426. 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 179.67
R1183 R2178 R3178 R4-
Sum539 Snit179.67
427. 136857 Kristina Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 179.33
R1185 R2181 R3172 R4-
Sum538 Snit179.33
428. 137562 Nethe Beier Clausen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 178.67
R1180 R2179 R3177 R4-
Sum536 Snit178.67
429. 137476 Majbritt Fæster Kjærsgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 3 173.00
R1178 R2177 R3164 R4-
Sum519 Snit173.00
430. 116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 171.67
R1173 R2172 R3170 R4-
Sum515 Snit171.67
431. 101246 Lars Lyhne Christensen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 3 170.67
R1187 R2184 R3141 R4-
Sum512 Snit170.67
432. 12553 Jannie Jensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 3 170.67
R1173 R2170 R3169 R4-
Sum512 Snit170.67
433. 129866 Frank Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 3 168.67
R1183 R2168 R3155 R4-
Sum506 Snit168.67
434. 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
435. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
436. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
437. 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
438. 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
439. 97313 Niels Laustsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
VÅ1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
440. 48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
441. 61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
442. 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
443. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
444. 138269 Jørgen Hamburger Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
445. 81558 Stig Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
446. 53091 Line N. With Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
447. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 197.50
R1200 R2195 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
448. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
449. 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
450. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
451. 83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
452. 81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
453. 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
454. 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 2 196.50
R1198 R2195 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
455. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
456. 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
VÅ1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
457. 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
458. 90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
459. 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
460. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
461. 131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
462. 95552 Torben C. Larsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
463. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
464. 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 2 195.50
R1198 R2193 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
465. 90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
466. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
467. 96571 Claus Birch Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
468. 137951 Helle Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
469. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
470. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 2 195.00
R1197 R2193 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
471. 50432 Kjeld Bruun Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
472. 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
473. 133884 Carsten Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
474. 137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
475. 97524 Anders Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
476. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
477. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VÅ2 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
478. 136432 Per Olsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
VÅ2 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
479. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
480. 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
481. 65758 Mette Hessner Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
482. 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
483. 23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
484. 138681 Peter Værnhøj Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
485. 39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 193.50
R1197 R2190 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
486. 111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
487. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
VÅ1 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
488. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
489. 127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
490. 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
491. 90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
492. 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
493. 138670 Simon k. Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
494. 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
495. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
496. 96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
497. 136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
498. 130504 Henrik Leisted Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
499. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
500. 43382 Kristina Lykke Schnuchel Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
501. 129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 191.00
R1197 R2185 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
502. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
503. 113650 André Hougesen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
504. 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
VÅ2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
505. 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
506. 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 190.50
R1197 R2184 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
507. 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
508. 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
509. 135078 Søren Steffensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
510. 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
511. 118192 Lars Lihme Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
512. 137259 Michael Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VÅ2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
513. 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
514. 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 189.00
R1194 R2184 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
515. 65546 Kirsten Petersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
516. 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 2 188.50
R1193 R2184 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
517. 134608 Louise Christiansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
518. 134666 Connie Lundsberg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
519. 23000 Lars Frederiksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
520. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ1 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
521. 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
522. 126331 Alex Milton Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
523. 133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 187.00
R1193 R2181 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
524. 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
525. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
526. 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ2 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
527. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
528. 72604 Sofia Kildebæk Christensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
529. 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
530. 120610 Poul Erik Lauridsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
531. 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
532. 135110 Jens Christian Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
533. 138949 Andy Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
534. 139120 Marek Maraszek Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
535. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 183.50
R1187 R2180 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
536. 136363 Henrik Steffensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
537. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 2 183.00
R1188 R2178 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
538. 138566 Jesper Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 2 183.00
R1194 R2172 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
539. 138521 Rasmus Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
540. 137563 Susanne Kjelgaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 182.00
R1186 R2178 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
541. 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 181.50
R1187 R2176 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
542. 81221 Preben Morland Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
543. 106549 Christian Birch Assens Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
544. 61692 Lasse Winther Jakobsen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
545. 138451 Lilly Bøgeskov Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 2 179.00
R1186 R2172 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
546. 138907 Lisbeth Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
547. 139145 Daniel Kaagh Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 2 178.50
R1182 R2175 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
548. 130624 Dorte Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 178.00
R1182 R2174 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
549. 138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VÅ2 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
550. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 176.50
R1177 R2176 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
551. 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 176.50
R1182 R2171 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
552. 23705 Henrik Kjældsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
553. 135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 174.50
R1175 R2174 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
554. 118556 Jimmy Dall Hansen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 174.00
R1186 R2162 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
555. 139186 Marc André Rawe Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 2 173.50
R1177 R2170 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
556. 136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 172.50
R1184 R2161 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
557. 128519 Flemming Jørgensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 172.00
R1178 R2166 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
558. 138963 Alexander Raahage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 169.50
R1170 R2169 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
559. 133885 Sebastian Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 163.50
R1174 R2153 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
560. 136856 Dennis Heskjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 162.00
R1165 R2159 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
561. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 162.00
R1168 R2156 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
562. 135789 Claus Madsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 155.50
R1177 R2134 R3- R4-
Sum311 Snit155.50
563. 95177 Hans Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
564. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
565. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
566. 94019 Jacob Taarup Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
567. 21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
568. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
569. 19336 Lasse S. Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
570. 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
571. 93897 Patrick Sortkjær Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
572. 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
573. 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
574. 104027 Nanna Lynggaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
575. 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
576. 119076 Philip Jacobsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
577. 122932 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
578. 112140 Jan Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
579. 136375 Henrik Olsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
580. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
581. 123410 Jacob Højsgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
582. 103828 John Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
583. 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
584. 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
585. 136166 Aase Lind Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
586. 73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
587. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
588. 46845 Anette Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
589. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
590. 133945 Simone Amalie Bache Lorentsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
591. 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
592. 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
593. 139263 Isabella Krause Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
594. 130261 Nicolas Buch Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
595. 128174 Anders Ramsø Larsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
596. 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
597. 136118 Lene Bejer Damgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
598. 130623 Birgitte Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
599. 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
600. 58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
601. 129943 Maria Mindstruplund Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
602. 101488 Gert Bo Lauridsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
603. 47640 Hans Petersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
604. 132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
605. 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
606. 133417 Dennis Sørensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
607. 35899 Laurids Høegsberg Holstebro Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
608. 125367 Rene-Vong Nørby Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
609. 131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
610. 138014 Lars Estrup Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
611. 138775 Jan Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
612. 136041 Lasse Stampe Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
613. 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
614. 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
615. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
616. 132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
617. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
618. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00

Til toppen