Riffel, 50m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 14. oktober 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE1 9 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 31 199.10
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 14 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 21 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 21 198.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 28 197.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
SE1 30 197.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 29 197.55
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 21 197.76
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
13. 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 16 197.63
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
14. 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 197.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 11 198.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
16. 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 10 198.30
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
17. 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 18 197.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
18. 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 9 197.78
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 12 197.58
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
20. 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 22 196.59
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE1 5 199.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
22. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
23. 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 20 197.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
24. 54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 30 196.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
25. 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 17 196.53
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
26. 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 19 196.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
27. 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 11 197.91
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
28. 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 9 197.89
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
29. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE1 9 197.44
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
30. 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 10 197.20
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
31. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 197.17
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
32. 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 197.10
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
33. 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 16 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
34. 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
SE1 15 196.80
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
35. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 18 196.28
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
36. 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
37. 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 197.67
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
38. 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 196.92
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
39. 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 196.56
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
40. 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE1 7 197.71
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
41. 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 197.11
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
42. 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE1 18 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
43. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 196.85
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
44. 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 14 196.64
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
45. 30258 Gert Østergård Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 196.22
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
46. 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 13 195.46
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
47. 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 47 193.34
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
48. 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 198.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
49. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 9 197.22
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
50. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 10 197.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
51. 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 11 196.73
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
52. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 11 196.36
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
53. 33790 Ove Laursen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 15 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
54. 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 14 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
55. 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 21 195.57
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
56. 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 198.00
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
57. 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 9 196.78
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
58. 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 196.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
59. 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 11 196.55
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
60. 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 17 196.35
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
61. 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 196.17
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
62. 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 15 195.93
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
63. 97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 15 195.47
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
64. 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 20 194.95
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
65. 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 21 193.95
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
66. 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 196.83
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
67. 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 196.70
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
68. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 195.90
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
69. 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 9 195.67
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
70. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 14 195.57
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
71. 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 9 195.33
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
72. 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 20 194.90
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
73. 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 9 194.11
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
74. 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 15 193.60
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
75. 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 5 196.60
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
76. 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 195.10
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
77. 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 12 195.08
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
78. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 13 194.85
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
79. 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 194.50
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
80. 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 18 194.39
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
81. 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 19 191.05
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
82. 33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 5 196.80
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
83. 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 8 196.75
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
84. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE1 20 195.45
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
85. 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 8 195.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
86. 53420 Johnny Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 20 194.90
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
87. 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 7 194.14
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
88. 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 30 193.57
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
89. 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 4 197.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
90. 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 5 196.20
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
91. 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 196.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
92. 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 195.17
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
93. 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 15 194.73
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
94. 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 9 194.67
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
95. 33292 Jens ove Skjøth Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 13 194.46
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
96. 53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 194.25
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
97. 54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 13 194.15
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
98. 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE1 14 193.93
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
99. 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 193.92
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
100. 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 16 193.81
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
101. 54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 18 193.67
R1198 R2198 R3197 R4195
Sum788 Snit197.00
102. 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 193.60
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
103. 53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 193.60
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
104. 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 4 196.75
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
105. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 5 196.20
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
106. 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 11 195.45
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
107. 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 21 195.10
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
108. 44389 William Kjær Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 10 194.60
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
109. 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 18 194.56
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
110. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 17 194.24
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
111. 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 8 193.88
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
112. 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 12 193.67
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
113. 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 17 193.06
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
114. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 196.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
115. 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 9 195.00
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
116. 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 6 195.00
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
117. 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 194.71
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
118. 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 194.40
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
119. 54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 10 194.30
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
120. 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 21 193.95
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
121. 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 12 193.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
122. 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE2 17 192.41
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
123. 55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 21 190.71
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
124. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 195.80
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
125. 24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 5 195.80
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
126. 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 195.67
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
127. 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 7 195.14
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
128. 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 194.57
R1200 R2195 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
129. 55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 6 193.83
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
130. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 13 192.69
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
131. 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 195.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
132. 54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 9 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
133. 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 5 194.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
134. 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 9 194.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
135. 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 193.75
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
136. 54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 26 193.00
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
137. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 6 193.00
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
138. 57521 Peter Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 7 192.29
R1198 R2197 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
139. 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 4 195.75
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
140. 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 7 195.00
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
141. 54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 8 194.88
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
142. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 7 194.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
143. 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 11 193.91
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
144. 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 193.29
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
145. 20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 195.50
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
146. 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE1 5 194.80
R1198 R2198 R3193 R4193
Sum782 Snit195.50
147. 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 194.75
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
148. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 193.00
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
149. 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 193.00
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
150. 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 18 192.33
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
151. 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 4 195.25
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
152. 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 5 194.80
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
153. 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 8 194.25
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
154. 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 8 194.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
155. 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 6 194.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
156. 29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 193.10
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
157. 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 9 192.89
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
158. 23971 Steen Armstrong Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 4 195.00
R1198 R2196 R3195 R4191
Sum780 Snit195.00
159. 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 194.20
R1197 R2197 R3193 R4193
Sum780 Snit195.00
160. 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 7 193.14
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
161. 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 14 193.07
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
162. 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 11 192.64
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
163. 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 10 192.20
R1198 R2194 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
164. 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 19 192.05
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
165. 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 47 190.62
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
166. 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 194.00
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
167. 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 7 193.29
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
168. 99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 192.75
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
169. 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 7 193.86
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
170. 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 7 192.71
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
171. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE1 7 192.71
R1196 R2196 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
172. 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE1 7 192.00
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
173. 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 7 191.71
R1195 R2195 R3195 R4193
Sum778 Snit194.50
174. 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 10 191.60
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
175. 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 8 191.50
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
176. 138921 Else Haagen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 9 190.78
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
177. 54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 21 186.57
R1198 R2195 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
178. 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
179. 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 5 193.40
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
180. 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 7 192.71
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
181. 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 192.13
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
182. 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 11 191.55
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
183. 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 8 191.50
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
184. 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 6 191.50
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
185. 55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 16 189.81
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
186. 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 192.83
R1196 R2196 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
187. 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 6 192.17
R1197 R2194 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
188. 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 12 192.00
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
189. 50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 12 192.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
190. 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
SE2 10 191.90
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
191. 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 10 190.90
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
192. 53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 12 190.83
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
193. 53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 13 190.62
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
194. 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 14 188.00
R1196 R2195 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
195. 27997 Ivan Hestehauge Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 4 193.75
R1197 R2195 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
196. 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE1 5 193.00
R1196 R2194 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
197. 48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE1 6 192.17
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
198. 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 10 191.50
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
199. 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE1 4 193.50
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
200. 24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 4 193.50
R1197 R2196 R3191 R4190
Sum774 Snit193.50
201. 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 192.00
R1195 R2195 R3194 R4190
Sum774 Snit193.50
202. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 7 191.86
R1197 R2193 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
203. 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 10 190.90
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
204. 80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 8 190.75
R1196 R2195 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
205. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 190.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
206. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 5 192.00
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
207. 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 191.67
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
208. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 9 190.33
R1197 R2196 R3191 R4189
Sum773 Snit193.25
209. 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE1 4 193.00
R1198 R2193 R3193 R4188
Sum772 Snit193.00
210. 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 6 190.83
R1198 R2196 R3190 R4188
Sum772 Snit193.00
211. 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 190.50
R1195 R2195 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
212. 67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 19 189.79
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
213. 26268 Jens Eriksen VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 4 192.75
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
214. 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE1 4 192.75
R1195 R2194 R3191 R4191
Sum771 Snit192.75
215. 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE1 5 192.00
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
216. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 7 191.71
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
217. 29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE1 10 191.30
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
218. 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 6 190.67
R1194 R2193 R3193 R4191
Sum771 Snit192.75
219. 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 7 191.14
R1195 R2193 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
220. 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 6 191.00
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
221. 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 190.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
222. 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 10 186.70
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
223. 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 11 186.45
R1196 R2194 R3190 R4189
Sum769 Snit192.25
224. 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 11 186.09
R1195 R2193 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
225. 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 191.20
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
226. 30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 5 191.20
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
227. 28029 Grethe Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 191.17
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
228. 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 7 190.29
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
229. 37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 14 190.07
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
230. 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 7 188.86
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
231. 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 11 188.64
R1196 R2193 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
232. 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 6 188.50
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
233. 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 13 186.00
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
234. 68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.75
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
235. 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE1 5 191.00
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
236. 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 190.80
R1195 R2193 R3191 R4188
Sum767 Snit191.75
237. 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 190.80
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
238. 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 190.17
R1198 R2190 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
239. 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 7 189.86
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
240. 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 6 189.33
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
241. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 191.50
R1193 R2193 R3193 R4187
Sum766 Snit191.50
242. 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 191.50
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
243. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 190.50
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
244. 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 8 190.00
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
245. 54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 188.75
R1196 R2192 R3190 R4188
Sum766 Snit191.50
246. 70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE1 4 191.25
R1194 R2194 R3190 R4187
Sum765 Snit191.25
247. 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 5 190.00
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
248. 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 6 189.83
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
249. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 189.00
R1194 R2192 R3191 R4188
Sum765 Snit191.25
250. 46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE2 4 191.00
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
251. 134127 Anders Friis Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
SE2 7 189.86
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
252. 67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 5 189.80
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
253. 85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 6 189.50
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
254. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
SE2 8 189.25
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
255. 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 7 188.00
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
256. 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 10 187.90
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
257. 27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 7 187.71
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
258. 53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 14 183.86
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
259. 33743 Knud Bonde Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 5 189.80
R1194 R2192 R3190 R4187
Sum763 Snit190.75
260. 103489 Mads Sønderup Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
SE2 6 189.67
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
261. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE2 9 186.89
R1194 R2191 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
262. 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 190.50
R1197 R2191 R3190 R4184
Sum762 Snit190.50
263. 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 190.25
R1194 R2191 R3188 R4188
Sum761 Snit190.25
264. 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 188.50
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
265. 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 6 188.50
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
266. 67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 9 188.33
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
267. 61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 184.83
R1193 R2191 R3191 R4186
Sum761 Snit190.25
268. 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 13 184.77
R1196 R2190 R3188 R4187
Sum761 Snit190.25
269. 31176 Hanne Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 189.60
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
270. 22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 189.40
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
271. 27380 Harald Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 189.00
R1192 R2190 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
272. 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 188.17
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
273. 29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 8 187.75
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
274. 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 187.67
R1192 R2192 R3189 R4187
Sum760 Snit190.00
275. 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 189.75
R1191 R2190 R3190 R4188
Sum759 Snit189.75
276. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 189.00
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
277. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 188.80
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
278. 29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 9 187.11
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
279. 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 11 187.09
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
280. 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 20 185.10
R1195 R2188 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
281. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 6 186.33
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
282. 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 189.00
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
283. 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 186.83
R1193 R2191 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
284. 54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 189.00
R1192 R2188 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
285. 66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE1 7 185.43
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
286. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 13 185.08
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
287. 38844 Niels Jørgen Jensen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 188.75
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
288. 82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 187.60
R1192 R2190 R3187 R4186
Sum755 Snit188.75
289. 23019 Henning Andersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 8 187.50
R1193 R2188 R3187 R4187
Sum755 Snit188.75
290. 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 6 186.67
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
291. 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 7 185.14
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
292. 56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 4 188.25
R1191 R2189 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
293. 45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 187.00
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
294. 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 4 188.00
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
295. 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 4 188.00
R1190 R2190 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
296. 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 187.20
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
297. 54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 8 186.75
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
298. 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 7 185.29
R1192 R2187 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
299. 36987 Holger Kold Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 6 184.83
R1196 R2190 R3184 R4181
Sum751 Snit187.75
300. 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 6 183.17
R1193 R2191 R3186 R4179
Sum749 Snit187.25
301. 119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 187.00
R1195 R2191 R3181 R4181
Sum748 Snit187.00
302. 59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 187.00
R1190 R2189 R3188 R4181
Sum748 Snit187.00
303. 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 5 185.80
R1189 R2188 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
304. 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 184.17
R1191 R2187 R3187 R4183
Sum748 Snit187.00
305. 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 186.00
R1190 R2187 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
306. 61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 185.50
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
307. 61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 186.50
R1192 R2188 R3187 R4179
Sum746 Snit186.50
308. 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 184.80
R1191 R2190 R3183 R4182
Sum746 Snit186.50
309. 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 5 184.80
R1189 R2187 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
310. 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 6 183.00
R1192 R2186 R3185 R4182
Sum745 Snit186.25
311. 94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 4 186.00
R1190 R2186 R3185 R4183
Sum744 Snit186.00
312. 94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 184.40
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
313. 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE2 8 182.50
R1193 R2184 R3184 R4183
Sum744 Snit186.00
314. 37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 14 175.93
R1190 R2190 R3184 R4180
Sum744 Snit186.00
315. 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 183.80
R1190 R2187 R3183 R4183
Sum743 Snit185.75
316. 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
SE2 4 185.50
R1190 R2187 R3184 R4181
Sum742 Snit185.50
317. 50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 185.00
R1188 R2185 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
318. 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 185.00
R1190 R2188 R3187 R4175
Sum740 Snit185.00
319. 130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 7 182.43
R1186 R2185 R3185 R4184
Sum740 Snit185.00
320. 120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 4 184.75
R1191 R2190 R3183 R4175
Sum739 Snit184.75
321. 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 182.00
R1187 R2185 R3185 R4182
Sum739 Snit184.75
322. 138620 Sven-Erik Knudsen Langå & omegns skytteforening
DGI Østjylland
SE2 10 179.30
R1185 R2185 R3185 R4184
Sum739 Snit184.75
323. 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 184.50
R1188 R2186 R3184 R4180
Sum738 Snit184.50
324. 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 5 183.00
R1190 R2186 R3183 R4179
Sum738 Snit184.50
325. 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 182.60
R1192 R2187 R3182 R4177
Sum738 Snit184.50
326. 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
SE2 5 182.80
R1190 R2185 R3182 R4180
Sum737 Snit184.25
327. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 184.00
R1185 R2185 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
328. 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 184.00
R1187 R2186 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
329. 60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 184.00
R1187 R2184 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
330. 14158 Svenning Aanundsen Hougaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 10 181.50
R1185 R2185 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
331. 54874 Jens Møller Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 10 181.30
R1186 R2184 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
332. 22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 9 178.67
R1186 R2185 R3185 R4179
Sum735 Snit183.75
333. 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 14 175.43
R1190 R2187 R3180 R4178
Sum735 Snit183.75
334. 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 176.17
R1191 R2186 R3180 R4177
Sum734 Snit183.50
335. 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 5 181.20
R1190 R2183 R3182 R4178
Sum733 Snit183.25
336. 23175 Walther Kristensen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 6 181.17
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
337. 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 8 178.25
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
338. 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 4 183.00
R1184 R2184 R3184 R4180
Sum732 Snit183.00
339. 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 182.75
R1187 R2184 R3181 R4179
Sum731 Snit182.75
340. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 182.75
R1186 R2185 R3181 R4179
Sum731 Snit182.75
341. 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 5 181.20
R1189 R2183 R3181 R4177
Sum730 Snit182.50
342. 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 182.25
R1186 R2185 R3181 R4177
Sum729 Snit182.25
343. 66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE1 4 182.00
R1189 R2185 R3180 R4174
Sum728 Snit182.00
344. 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE2 6 180.67
R1186 R2182 R3180 R4180
Sum728 Snit182.00
345. 40604 Lis Toft Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 181.50
R1186 R2185 R3181 R4174
Sum726 Snit181.50
346. 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 181.25
R1183 R2181 R3181 R4180
Sum725 Snit181.25
347. 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 6 176.17
R1187 R2185 R3180 R4172
Sum724 Snit181.00
348. 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 180.50
R1185 R2183 R3181 R4173
Sum722 Snit180.50
349. 88608 Svend Peter Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 4 180.50
R1182 R2182 R3180 R4178
Sum722 Snit180.50
350. 92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 4 180.25
R1189 R2183 R3180 R4169
Sum721 Snit180.25
351. 126295 Finn Johansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 6 175.50
R1185 R2185 R3176 R4175
Sum721 Snit180.25
352. 106119 Henning Guldbrandt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 180.00
R1184 R2183 R3179 R4174
Sum720 Snit180.00
353. 61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE2 6 177.17
R1182 R2180 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
354. 40679 Henrik Lambertsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 179.00
R1184 R2180 R3177 R4175
Sum716 Snit179.00
355. 59504 Lena Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 178.75
R1188 R2183 R3183 R4161
Sum715 Snit178.75
356. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 178.50
R1189 R2182 R3178 R4165
Sum714 Snit178.50
357. 37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 8 175.88
R1179 R2179 R3178 R4176
Sum712 Snit178.00
358. 27998 Inga Jensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 175.60
R1180 R2178 R3178 R4172
Sum708 Snit177.00
359. 68160 Erik Lund Madsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 4 176.25
R1191 R2190 R3182 R4142
Sum705 Snit176.25
360. 138551 Lis Gammelgaard Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 176.25
R1178 R2177 R3176 R4174
Sum705 Snit176.25
361. 66401 Erik Rasmussen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
SE2 4 176.00
R1185 R2178 R3175 R4166
Sum704 Snit176.00
362. 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 6 174.17
R1178 R2176 R3175 R4174
Sum703 Snit175.75
363. 70364 Jesper Holde IK Morgenstjernen
DGI Storkøbenhavn
SE2 8 169.50
R1180 R2177 R3173 R4173
Sum703 Snit175.75
364. 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 4 175.25
R1181 R2176 R3176 R4168
Sum701 Snit175.25
365. 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE2 5 168.40
R1181 R2177 R3175 R4168
Sum701 Snit175.25
366. 69914 Bjarne Clausen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
SE2 4 175.00
R1180 R2174 R3174 R4172
Sum700 Snit175.00
367. 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 7 172.86
R1176 R2176 R3175 R4173
Sum700 Snit175.00
368. 38491 Ester Tøstesen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 174.75
R1186 R2181 R3176 R4156
Sum699 Snit174.75
369. 136150 Erik Johansen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE2 6 162.33
R1181 R2172 R3170 R4165
Sum688 Snit172.00
370. 60861 Gert R. Jensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 170.25
R1173 R2171 R3169 R4168
Sum681 Snit170.25
371. 57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 4 169.25
R1171 R2169 R3169 R4168
Sum677 Snit169.25
372. 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 166.50
R1175 R2168 R3166 R4157
Sum666 Snit166.50
373. 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 5 162.00
R1183 R2160 R3159 R4159
Sum661 Snit165.25
374. 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
SE2 4 163.00
R1171 R2170 R3169 R4142
Sum652 Snit163.00
375. 41268 Anna Lise Spiel Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 4 158.00
R1166 R2159 R3158 R4149
Sum632 Snit158.00
376. 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 198.00
R1198 R2198 R3198 R4-
Sum594 Snit198.00
377. 111954 Poul Sjøstedt Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 197.33
R1198 R2197 R3197 R4-
Sum592 Snit197.33
378. 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 3 196.00
R1198 R2196 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
379. 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
SE1 3 196.00
R1198 R2195 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
380. 73443 Per Kjærsgård Sørensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
381. 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 195.00
R1195 R2195 R3195 R4-
Sum585 Snit195.00
382. 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
SE1 3 193.67
R1196 R2192 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
383. 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 193.67
R1193 R2193 R3195 R4-
Sum581 Snit193.67
384. 26116 Arne Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 3 193.33
R1192 R2194 R3194 R4-
Sum580 Snit193.33
385. 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 193.33
R1191 R2193 R3196 R4-
Sum580 Snit193.33
386. 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE1 3 193.00
R1193 R2193 R3193 R4-
Sum579 Snit193.00
387. 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 192.67
R1192 R2193 R3193 R4-
Sum578 Snit192.67
388. 39466 Bjarne Kristensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 192.67
R1192 R2192 R3194 R4-
Sum578 Snit192.67
389. 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE1 3 192.33
R1192 R2192 R3193 R4-
Sum577 Snit192.33
390. 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 192.33
R1193 R2190 R3194 R4-
Sum577 Snit192.33
391. 58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 3 192.00
R1195 R2191 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
392. 136082 Finn Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE2 3 192.00
R1194 R2193 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
393. 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
394. 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 191.33
R1195 R2190 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
395. 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.33
R1192 R2191 R3191 R4-
Sum574 Snit191.33
396. 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE2 3 191.00
R1193 R2191 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
397. 80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 191.00
R1195 R2191 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
398. 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 191.00
R1195 R2189 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
399. 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 191.00
R1194 R2190 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
400. 11185 CHRISTIAN SCHULTZ Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 190.67
R1194 R2191 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
401. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 190.33
R1193 R2191 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
402. 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE2 3 190.33
R1193 R2191 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
403. 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 190.33
R1195 R2190 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
404. 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 189.67
R1192 R2190 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
405. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
406. 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 189.33
R1190 R2190 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
407. 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 189.33
R1193 R2188 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
408. 23299 Finn Gyldenløv Sørensen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
SE1 3 189.00
R1192 R2190 R3185 R4-
Sum567 Snit189.00
409. 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 189.00
R1189 R2189 R3189 R4-
Sum567 Snit189.00
410. 68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 188.67
R1194 R2190 R3182 R4-
Sum566 Snit188.67
411. 28217 Mogens Enevoldsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 188.67
R1190 R2189 R3187 R4-
Sum566 Snit188.67
412. 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 188.33
R1190 R2190 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
413. 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 188.33
R1190 R2190 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
414. 71434 Birgitte Fogh-Nielsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 188.33
R1195 R2191 R3179 R4-
Sum565 Snit188.33
415. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 187.33
R1190 R2188 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
416. 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE1 3 187.33
R1188 R2188 R3186 R4-
Sum562 Snit187.33
417. 33339 Erling Hansen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 187.00
R1190 R2186 R3185 R4-
Sum561 Snit187.00
418. 104920 Ole Steen Johansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 187.00
R1189 R2186 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
419. 18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 3 186.67
R1188 R2188 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
420. 20390 Kresten Kristensen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 186.67
R1187 R2187 R3186 R4-
Sum560 Snit186.67
421. 60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 186.00
R1191 R2184 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
422. 25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 185.00
R1190 R2186 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
423. 119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 184.67
R1189 R2184 R3181 R4-
Sum554 Snit184.67
424. 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE2 3 184.67
R1188 R2186 R3180 R4-
Sum554 Snit184.67
425. 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 184.00
R1188 R2187 R3177 R4-
Sum552 Snit184.00
426. 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 183.67
R1189 R2185 R3177 R4-
Sum551 Snit183.67
427. 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 3 183.33
R1188 R2183 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
428. 103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 183.33
R1192 R2187 R3171 R4-
Sum550 Snit183.33
429. 131206 Steen Vindbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 182.67
R1185 R2183 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
430. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 181.67
R1184 R2183 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
431. 25436 Per Hansen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 3 181.67
R1184 R2181 R3180 R4-
Sum545 Snit181.67
432. 131922 Gert Eriksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 3 181.33
R1182 R2181 R3181 R4-
Sum544 Snit181.33
433. 138552 Ejner From Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 180.67
R1187 R2186 R3169 R4-
Sum542 Snit180.67
434. 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 179.67
R1183 R2180 R3176 R4-
Sum539 Snit179.67
435. 138908 John-Robert Carlsson Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 3 179.67
R1185 R2180 R3174 R4-
Sum539 Snit179.67
436. 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 3 179.00
R1184 R2177 R3176 R4-
Sum537 Snit179.00
437. 130626 Klaus Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 179.00
R1186 R2179 R3172 R4-
Sum537 Snit179.00
438. 120654 Ken Erleben Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 178.33
R1179 R2179 R3177 R4-
Sum535 Snit178.33
439. 54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 177.67
R1186 R2184 R3163 R4-
Sum533 Snit177.67
440. 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 175.67
R1177 R2177 R3173 R4-
Sum527 Snit175.67
441. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 3 175.67
R1181 R2176 R3170 R4-
Sum527 Snit175.67
442. 28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 3 174.67
R1180 R2179 R3165 R4-
Sum524 Snit174.67
443. 55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 3 174.00
R1185 R2172 R3165 R4-
Sum522 Snit174.00
444. 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 173.33
R1174 R2174 R3172 R4-
Sum520 Snit173.33
445. 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 3 173.33
R1180 R2170 R3170 R4-
Sum520 Snit173.33
446. 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 173.00
R1183 R2169 R3167 R4-
Sum519 Snit173.00
447. 121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 171.33
R1173 R2172 R3169 R4-
Sum514 Snit171.33
448. 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 3 155.00
R1164 R2156 R3145 R4-
Sum465 Snit155.00
449. 126276 Helle Herstad Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 3 150.67
R1153 R2153 R3146 R4-
Sum452 Snit150.67
450. 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
451. 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
SE1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
452. 136463 Ivar Clemmesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
453. 116770 Gunnar Meyer Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
454. 54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
455. 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
456. 26090 Gunnar B. Frederiksen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
457. 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
458. 54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 194.00
R1199 R2189 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
459. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
460. 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
461. 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
462. 25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
463. 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 193.00
R1197 R2189 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
464. 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus
DGI Østjylland
SE1 2 193.00
R1198 R2188 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
465. 54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
466. 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
SE2 2 192.50
R1196 R2189 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
467. 38897 Freddy Andersen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
468. 47902 Anna Marie Nielsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
469. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
SE1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
470. 50236 Hans Peter Rasmussen Krogsbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE1 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
471. 47128 Finn Christensen Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE1 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
472. 45445 Kirsten Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
473. 130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
474. 63017 Poul Rohlin Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
475. 24249 Svend B. Laursen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 190.00
R1195 R2185 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
476. 23413 Rita Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
477. 18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
478. 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
479. 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
SE2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
480. 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
481. 109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE1 2 189.00
R1193 R2185 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
482. 137917 Jørgen Aagaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 2 188.50
R1194 R2183 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
483. 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 188.50
R1192 R2185 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
484. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
485. 34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
486. 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
487. 126517 Børge Andersen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
488. 54842 Kaj Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 185.00
R1185 R2185 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
489. 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
490. 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
491. 53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
492. 128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
493. 116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
494. 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
495. 55911 Leif Johansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 182.50
R1188 R2177 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
496. 127007 John Christensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
497. 55828 Poul Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
498. 62357 Hans Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
SE2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
499. 121924 J.W Deleuran Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
500. 65486 Vagn Due Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
501. 65515 Ole Pedersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE1 2 180.50
R1192 R2169 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
502. 87234 Ole Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
503. 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
504. 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 2 179.00
R1185 R2173 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
505. 133883 Mogens Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 179.00
R1186 R2172 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
506. 59981 Jørgen Søndergård Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 178.50
R1189 R2168 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
507. 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 2 178.50
R1189 R2168 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
508. 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
509. 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
510. 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
511. 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
512. 137952 Hans Sloth Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
513. 103906 Arne Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 176.50
R1183 R2170 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
514. 120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 175.50
R1179 R2172 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
515. 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 2 175.00
R1175 R2175 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
516. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 175.00
R1177 R2173 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
517. 66367 Per Holm Frese Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 172.50
R1179 R2166 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
518. 99168 Christina Caravadossi Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 171.50
R1174 R2169 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
519. 120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
520. 65126 Jens Rønholt Hansen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 2 170.50
R1175 R2166 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
521. 54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 2 170.50
R1177 R2164 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
522. 108064 Per Kjeldsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE2 2 170.50
R1178 R2163 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
523. 100406 Karin Kraft Horne Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 169.50
R1170 R2169 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
524. 101337 Arne Olsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 2 169.00
R1178 R2160 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
525. 46374 Hardy Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 169.00
R1170 R2168 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
526. 96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 163.50
R1173 R2154 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
527. 94342 Bjarne Sørensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 162.00
R1169 R2155 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
528. 47360 Peder Frandsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 161.00
R1166 R2156 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
529. 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening
DGI Fyn
SE2 2 160.00
R1164 R2156 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
530. 139127 Erik Lodbjerg Vilstrup Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
SE2 2 156.00
R1175 R2137 R3- R4-
Sum312 Snit156.00
531. 57498 Carsten Iversen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 2 153.50
R1162 R2145 R3- R4-
Sum307 Snit153.50
532. 46941 Poul Juul Jacobsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
SE2 2 148.00
R1150 R2146 R3- R4-
Sum296 Snit148.00
533. 129365 Torben Caroc KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 145.50
R1147 R2144 R3- R4-
Sum291 Snit145.50
534. 138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE2 2 128.50
R1130 R2127 R3- R4-
Sum257 Snit128.50
535. 32007 Preben Vinther Sørensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
SE2 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
536. 101223 Gunner M Jensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
537. 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
538. 60907 Bjarne Nielsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
539. 61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
SE1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
540. 21062 Leif Høy Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
541. 22559 Ivan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
542. 97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
SE1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
543. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
544. 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
545. 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
546. 80819 Henny Alvarez Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
547. 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
548. 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
549. 113553 Ellen Sylvest Brems Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
550. 17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
551. 37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
552. 56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
553. 57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
554. 18342 Flemming Højberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
SE1 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
555. 100530 Åge Tamberg Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
SE2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
556. 46334 Knud Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
SE2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
557. 69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
558. 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
559. 69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
560. 40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
561. 138027 Villy Poulsen Garderforeningen for Svendborg & Omegn
DGI Fyn
SE2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
562. 137513 Flemming Jakobsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
563. 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
564. 130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
565. 63406 Tage Jensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
SE2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
566. 98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
SE2 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
567. 55770 TOVE SØNDERSTGÅRD Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE2 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
568. 65466 Gunnar Christiansen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE2 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
569. 133151 Arne Schierbeck Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE2 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
570. 130620 Poul Erik Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE2 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
571. 78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE2 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
572. 94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
SE2 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00

Til toppen