Riffel, 200m - Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 26. juni 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 16 149.31
R1150 R2150 R3150 R4150
Sum600 Snit150.00
2. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 16 148.63
R1150 R2150 R3150 R4150
Sum600 Snit150.00
3. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 4 149.50
R1150 R2150 R3149 R4149
Sum598 Snit149.50
4. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 149.50
R1150 R2150 R3149 R4149
Sum598 Snit149.50
5. 122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 5 149.00
R1150 R2150 R3149 R4149
Sum598 Snit149.50
6. 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 12 148.50
R1150 R2150 R3149 R4149
Sum598 Snit149.50
7. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 16 147.56
R1150 R2149 R3149 R4149
Sum597 Snit149.25
8. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 4 149.00
R1150 R2149 R3149 R4148
Sum596 Snit149.00
9. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 9 147.78
R1149 R2149 R3149 R4149
Sum596 Snit149.00
10. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 10 147.00
R1150 R2149 R3149 R4148
Sum596 Snit149.00
11. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 11 146.82
R1149 R2149 R3149 R4149
Sum596 Snit149.00
12. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 148.75
R1150 R2150 R3148 R4147
Sum595 Snit148.75
13. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 148.60
R1149 R2149 R3149 R4148
Sum595 Snit148.75
14. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 11 147.09
R1150 R2149 R3148 R4148
Sum595 Snit148.75
15. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 17 146.41
R1150 R2149 R3148 R4148
Sum595 Snit148.75
16. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 16 146.19
R1149 R2149 R3149 R4148
Sum595 Snit148.75
17. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ1 22 145.95
R1150 R2149 R3148 R4148
Sum595 Snit148.75
18. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 7 146.43
R1150 R2150 R3147 R4147
Sum594 Snit148.50
19. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 13 146.38
R1149 R2149 R3149 R4147
Sum594 Snit148.50
20. 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 6 147.83
R1149 R2149 R3148 R4147
Sum593 Snit148.25
21. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 6 147.33
R1149 R2149 R3148 R4147
Sum593 Snit148.25
22. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 6 147.17
R1150 R2149 R3148 R4146
Sum593 Snit148.25
23. 105689 Niclas Jensen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 4 148.00
R1150 R2149 R3148 R4145
Sum592 Snit148.00
24. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 5 147.40
R1149 R2148 R3147 R4147
Sum591 Snit147.75
25. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 10 146.00
R1150 R2148 R3147 R4146
Sum591 Snit147.75
26. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 9 144.56
R1150 R2148 R3147 R4146
Sum591 Snit147.75
27. 111628 Johan Reistad Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 5 146.60
R1149 R2147 R3147 R4147
Sum590 Snit147.50
28. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 146.20
R1149 R2147 R3147 R4147
Sum590 Snit147.50
29. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 8 146.13
R1149 R2148 R3147 R4146
Sum590 Snit147.50
30. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 9 145.56
R1148 R2148 R3147 R4147
Sum590 Snit147.50
31. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 145.43
R1148 R2147 R3147 R4147
Sum589 Snit147.25
32. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VÅ2 11 144.55
R1148 R2148 R3147 R4146
Sum589 Snit147.25
33. 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 147.00
R1150 R2149 R3145 R4144
Sum588 Snit147.00
34. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 146.20
R1149 R2149 R3146 R4144
Sum588 Snit147.00
35. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 8 144.63
R1148 R2147 R3146 R4146
Sum587 Snit146.75
36. 64535 Charlotte Frimodt Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 5 146.20
R1147 R2147 R3146 R4146
Sum586 Snit146.50
37. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 6 145.50
R1148 R2148 R3146 R4144
Sum586 Snit146.50
38. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 4 146.25
R1148 R2146 R3146 R4145
Sum585 Snit146.25
39. 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 146.25
R1148 R2146 R3146 R4145
Sum585 Snit146.25
40. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 143.20
R1147 R2147 R3146 R4145
Sum585 Snit146.25
41. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 8 144.75
R1147 R2146 R3146 R4145
Sum584 Snit146.00
42. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 10 144.50
R1146 R2146 R3146 R4146
Sum584 Snit146.00
43. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 6 144.33
R1148 R2147 R3144 R4144
Sum583 Snit145.75
44. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 8 143.63
R1147 R2146 R3145 R4145
Sum583 Snit145.75
45. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
VÅ2 15 142.07
R1147 R2147 R3145 R4144
Sum583 Snit145.75
46. 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 6 145.17
R1146 R2146 R3145 R4145
Sum582 Snit145.50
47. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 6 144.50
R1148 R2146 R3144 R4144
Sum582 Snit145.50
48. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ2 14 142.29
R1147 R2147 R3145 R4143
Sum582 Snit145.50
49. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 6 143.50
R1147 R2146 R3145 R4143
Sum581 Snit145.25
50. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 4 145.00
R1148 R2146 R3144 R4142
Sum580 Snit145.00
51. 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 6 143.33
R1147 R2147 R3144 R4142
Sum580 Snit145.00
52. 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
VÅ2 5 142.00
R1149 R2146 R3142 R4142
Sum579 Snit144.75
53. 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 7 143.57
R1145 R2145 R3144 R4144
Sum578 Snit144.50
54. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 6 141.50
R1147 R2146 R3143 R4142
Sum578 Snit144.50
55. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 4 144.25
R1145 R2145 R3145 R4142
Sum577 Snit144.25
56. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 144.00
R1146 R2144 R3144 R4142
Sum576 Snit144.00
57. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 143.00
R1146 R2145 R3143 R4141
Sum575 Snit143.75
58. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 143.50
R1145 R2145 R3142 R4142
Sum574 Snit143.50
59. 47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 143.50
R1148 R2143 R3142 R4141
Sum574 Snit143.50
60. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 4 143.00
R1149 R2147 R3140 R4136
Sum572 Snit143.00
61. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 8 140.38
R1146 R2143 R3142 R4141
Sum572 Snit143.00
62. 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 6 140.17
R1144 R2144 R3142 R4142
Sum572 Snit143.00
63. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 142.75
R1149 R2142 R3142 R4138
Sum571 Snit142.75
64. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 141.50
R1145 R2143 R3142 R4141
Sum571 Snit142.75
65. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 142.50
R1144 R2144 R3144 R4138
Sum570 Snit142.50
66. 134613 Benny G. Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 137.40
R1147 R2141 R3141 R4141
Sum570 Snit142.50
67. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 9 139.89
R1143 R2143 R3142 R4141
Sum569 Snit142.25
68. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 4 142.00
R1143 R2142 R3142 R4141
Sum568 Snit142.00
69. 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 140.80
R1146 R2146 R3139 R4137
Sum568 Snit142.00
70. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 6 137.67
R1146 R2146 R3139 R4135
Sum566 Snit141.50
71. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 6 138.17
R1141 R2141 R3141 R4138
Sum561 Snit140.25
72. 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 137.80
R1140 R2140 R3139 R4137
Sum556 Snit139.00
73. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 8 133.50
R1147 R2137 R3136 R4132
Sum552 Snit138.00
74. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ2 9 131.89
R1140 R2136 R3136 R4135
Sum547 Snit136.75
75. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 134.17
R1139 R2137 R3136 R4133
Sum545 Snit136.25
76. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ2 9 127.33
R1143 R2135 R3133 R4133
Sum544 Snit136.00
77. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 6 126.33
R1139 R2134 R3131 R4123
Sum527 Snit131.75
78. 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 125.80
R1135 R2132 R3131 R4129
Sum527 Snit131.75
79. 132764 Carsten Schlägelberger Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 119.80
R1142 R2125 R3122 R4109
Sum498 Snit124.50
80. 109282 Simone Lindhardt Carlsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 3 147.33
R1150 R2146 R3146 R4-
Sum442 Snit147.33
81. 87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 3 147.33
R1149 R2147 R3146 R4-
Sum442 Snit147.33
82. 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 146.00
R1147 R2146 R3145 R4-
Sum438 Snit146.00
83. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 3 146.00
R1147 R2146 R3145 R4-
Sum438 Snit146.00
84. 125873 Lars Winther Evers Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 145.67
R1146 R2146 R3145 R4-
Sum437 Snit145.67
85. 112872 Harald Herikstad Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 3 145.33
R1146 R2146 R3144 R4-
Sum436 Snit145.33
86. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 3 144.00
R1146 R2144 R3142 R4-
Sum432 Snit144.00
87. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 143.67
R1144 R2144 R3143 R4-
Sum431 Snit143.67
88. 126135 Martin Osther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 143.67
R1148 R2146 R3137 R4-
Sum431 Snit143.67
89. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 143.33
R1147 R2142 R3141 R4-
Sum430 Snit143.33
90. 40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 3 143.00
R1144 R2143 R3142 R4-
Sum429 Snit143.00
91. 97524 Anders Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 142.67
R1146 R2144 R3138 R4-
Sum428 Snit142.67
92. 71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 138.00
R1141 R2138 R3135 R4-
Sum414 Snit138.00
93. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 3 136.67
R1140 R2136 R3134 R4-
Sum410 Snit136.67
94. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 136.33
R1142 R2140 R3127 R4-
Sum409 Snit136.33
95. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 132.33
R1138 R2131 R3128 R4-
Sum397 Snit132.33
96. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 3 131.67
R1136 R2131 R3128 R4-
Sum395 Snit131.67
97. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 3 119.67
R1128 R2121 R3110 R4-
Sum359 Snit119.67
98. 54958 Carsten Klich Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 148.50
R1149 R2148 R3- R4-
Sum297 Snit148.50
99. 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 148.00
R1148 R2148 R3- R4-
Sum296 Snit148.00
100. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 147.50
R1148 R2147 R3- R4-
Sum295 Snit147.50
101. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 147.50
R1148 R2147 R3- R4-
Sum295 Snit147.50
102. 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 147.50
R1149 R2146 R3- R4-
Sum295 Snit147.50
103. 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 147.00
R1148 R2146 R3- R4-
Sum294 Snit147.00
104. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 147.00
R1147 R2147 R3- R4-
Sum294 Snit147.00
105. Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 146.50
R1147 R2146 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
106. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 146.50
R1147 R2146 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
107. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 2 146.50
R1148 R2145 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
108. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 145.50
R1148 R2143 R3- R4-
Sum291 Snit145.50
109. 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
VÅ1 2 145.50
R1147 R2144 R3- R4-
Sum291 Snit145.50
110. 60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 145.50
R1147 R2144 R3- R4-
Sum291 Snit145.50
111. 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 144.00
R1146 R2142 R3- R4-
Sum288 Snit144.00
112. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 143.50
R1144 R2143 R3- R4-
Sum287 Snit143.50
113. 60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 142.00
R1146 R2138 R3- R4-
Sum284 Snit142.00
114. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 2 142.00
R1143 R2141 R3- R4-
Sum284 Snit142.00
115. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 141.50
R1142 R2141 R3- R4-
Sum283 Snit141.50
116. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 138.00
R1139 R2137 R3- R4-
Sum276 Snit138.00
117. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 137.50
R1138 R2137 R3- R4-
Sum275 Snit137.50
118. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VÅ2 2 137.00
R1141 R2133 R3- R4-
Sum274 Snit137.00
119. 44473 Jens Jørgen Pjengård Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 136.00
R1136 R2136 R3- R4-
Sum272 Snit136.00
120. 43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 130.50
R1133 R2128 R3- R4-
Sum261 Snit130.50
121. 115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 129.50
R1132 R2127 R3- R4-
Sum259 Snit129.50
122. 44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 128.50
R1129 R2128 R3- R4-
Sum257 Snit128.50
123. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 2 123.50
R1131 R2116 R3- R4-
Sum247 Snit123.50
124. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 121.50
R1125 R2118 R3- R4-
Sum243 Snit121.50
125. 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
126. 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
127. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
128. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
129. 54713 Per Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
130. 110474 Mathias Nielsen Mex-Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
131. 17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 1 147.00
R1147 R2- R3- R4-
Sum147 Snit147.00
132. 45573 Martin Pedersen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 1 147.00
R1147 R2- R3- R4-
Sum147 Snit147.00
133. 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
134. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 146.00
R1146 R2- R3- R4-
Sum146 Snit146.00
135. 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
136. 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
137. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 144.00
R1144 R2- R3- R4-
Sum144 Snit144.00
138. 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 143.00
R1143 R2- R3- R4-
Sum143 Snit143.00
139. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 141.00
R1141 R2- R3- R4-
Sum141 Snit141.00
140. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 141.00
R1141 R2- R3- R4-
Sum141 Snit141.00
141. 46511 Finn Madsen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 1 141.00
R1141 R2- R3- R4-
Sum141 Snit141.00
142. 40358 Søren Hedegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 1 140.00
R1140 R2- R3- R4-
Sum140 Snit140.00
143. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 140.00
R1140 R2- R3- R4-
Sum140 Snit140.00
144. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
145. 101488 Gert Bo Lauridsen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 1 138.00
R1138 R2- R3- R4-
Sum138 Snit138.00
146. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
147. 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
148. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00
149. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00
150. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 135.00
R1135 R2- R3- R4-
Sum135 Snit135.00
151. 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
152. 24091 Sten Hannemann Galten Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
153. 134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
154. 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 128.00
R1128 R2- R3- R4-
Sum128 Snit128.00
155. 81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00
156. 122513 Claus Colbe Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 127.00
R1127 R2- R3- R4-
Sum127 Snit127.00
157. 138795 Nicolaj Colbe Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00
158. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 124.00
R1124 R2- R3- R4-
Sum124 Snit124.00
159. 106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 123.00
R1123 R2- R3- R4-
Sum123 Snit123.00
160. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 1 115.00
R1115 R2- R3- R4-
Sum115 Snit115.00
161. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 113.00
R1113 R2- R3- R4-
Sum113 Snit113.00
162. 127466 Bastian Engenskov Galten Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 113.00
R1113 R2- R3- R4-
Sum113 Snit113.00

Til toppen