Standardpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2021 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 71496 Rasmus P M Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 8 286.63
R1291 R2290 R3290 R4286
Sum1157 Snit289.25
2. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 283.70
R1290 R2290 R3289 R4287
Sum1156 Snit289.00
3. 90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 9 283.33
R1291 R2290 R3286 R4284
Sum1151 Snit287.75
4. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 19 282.21
R1290 R2289 R3286 R4286
Sum1151 Snit287.75
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 17 281.82
R1291 R2287 R3286 R4286
Sum1150 Snit287.50
6. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 7 283.43
R1288 R2285 R3285 R4285
Sum1143 Snit285.75
7. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 13 278.38
R1285 R2283 R3283 R4282
Sum1133 Snit283.25
8. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 277.57
R1285 R2285 R3282 R4281
Sum1133 Snit283.25
9. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 5 279.20
R1290 R2282 R3281 R4279
Sum1132 Snit283.00
10. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 9 278.00
R1285 R2283 R3283 R4280
Sum1131 Snit282.75
11. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 12 275.92
R1287 R2285 R3280 R4279
Sum1131 Snit282.75
12. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 279.83
R1287 R2284 R3281 R4278
Sum1130 Snit282.50
13. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 282.25
R1285 R2282 R3281 R4281
Sum1129 Snit282.25
14. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 278.29
R1287 R2283 R3280 R4279
Sum1129 Snit282.25
15. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 7 278.57
R1284 R2283 R3282 R4279
Sum1128 Snit282.00
16. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 279.33
R1282 R2282 R3282 R4281
Sum1127 Snit281.75
17. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 8 279.13
R1285 R2282 R3280 R4279
Sum1126 Snit281.50
18. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 273.40
R1284 R2281 R3281 R4280
Sum1126 Snit281.50
19. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 279.29
R1283 R2281 R3281 R4280
Sum1125 Snit281.25
20. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 281.00
R1285 R2283 R3279 R4277
Sum1124 Snit281.00
21. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 7 276.57
R1282 R2281 R3281 R4280
Sum1124 Snit281.00
22. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 279.00
R1284 R2282 R3280 R4277
Sum1123 Snit280.75
23. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 9 272.22
R1283 R2282 R3280 R4276
Sum1121 Snit280.25
24. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 280.00
R1281 R2281 R3280 R4278
Sum1120 Snit280.00
25. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 8 276.13
R1283 R2282 R3279 R4276
Sum1120 Snit280.00
26. 127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 4 279.50
R1282 R2281 R3278 R4277
Sum1118 Snit279.50
27. 60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 5 278.00
R1285 R2283 R3277 R4273
Sum1118 Snit279.50
28. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 276.00
R1285 R2280 R3280 R4271
Sum1116 Snit279.00
29. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 14 271.57
R1280 R2280 R3278 R4278
Sum1116 Snit279.00
30. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 278.75
R1281 R2279 R3278 R4277
Sum1115 Snit278.75
31. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 9 269.22
R1286 R2277 R3275 R4274
Sum1112 Snit278.00
32. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 15 273.60
R1279 R2278 R3277 R4277
Sum1111 Snit277.75
33. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 272.67
R1282 R2278 R3276 R4273
Sum1109 Snit277.25
34. 91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 276.75
R1278 R2278 R3278 R4273
Sum1107 Snit276.75
35. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 276.75
R1281 R2279 R3274 R4273
Sum1107 Snit276.75
36. 140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 275.17
R1282 R2276 R3275 R4274
Sum1107 Snit276.75
37. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 9 270.89
R1281 R2280 R3274 R4272
Sum1107 Snit276.75
38. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 6 274.50
R1278 R2277 R3276 R4275
Sum1106 Snit276.50
39. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 273.67
R1280 R2276 R3275 R4275
Sum1106 Snit276.50
40. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 7 270.86
R1285 R2274 R3274 R4273
Sum1106 Snit276.50
41. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 273.00
R1281 R2276 R3275 R4273
Sum1105 Snit276.25
42. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 5 272.40
R1286 R2276 R3272 R4268
Sum1102 Snit275.50
43. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 9 266.44
R1278 R2278 R3278 R4268
Sum1102 Snit275.50
44. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 9 269.44
R1278 R2275 R3274 R4273
Sum1100 Snit275.00
45. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 13 266.23
R1277 R2276 R3275 R4272
Sum1100 Snit275.00
46. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 273.60
R1277 R2276 R3276 R4270
Sum1099 Snit274.75
47. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 1 8 269.75
R1277 R2275 R3274 R4273
Sum1099 Snit274.75
48. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 6 271.67
R1281 R2276 R3272 R4269
Sum1098 Snit274.50
49. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 270.57
R1280 R2275 R3273 R4270
Sum1098 Snit274.50
50. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 265.25
R1277 R2276 R3273 R4272
Sum1098 Snit274.50
51. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 274.25
R1283 R2275 R3271 R4268
Sum1097 Snit274.25
52. 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 5 273.00
R1277 R2275 R3274 R4271
Sum1097 Snit274.25
53. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 19 265.74
R1277 R2277 R3272 R4271
Sum1097 Snit274.25
54. 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 270.33
R1280 R2275 R3271 R4270
Sum1096 Snit274.00
55. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 9 268.44
R1276 R2275 R3272 R4271
Sum1094 Snit273.50
56. 62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 268.67
R1277 R2273 R3272 R4270
Sum1092 Snit273.00
57. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 5 269.40
R1278 R2275 R3269 R4268
Sum1090 Snit272.50
58. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 271.40
R1275 R2272 R3271 R4270
Sum1088 Snit272.00
59. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 270.00
R1276 R2274 R3271 R4267
Sum1088 Snit272.00
60. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 8 265.25
R1280 R2272 R3268 R4267
Sum1087 Snit271.75
61. 114750 Daniel Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 6 261.50
R1280 R2272 R3272 R4263
Sum1087 Snit271.75
62. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 5 269.40
R1274 R2272 R3271 R4268
Sum1085 Snit271.25
63. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 270.75
R1277 R2274 R3271 R4261
Sum1083 Snit270.75
64. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 267.40
R1282 R2271 R3268 R4262
Sum1083 Snit270.75
65. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 270.50
R1278 R2273 R3268 R4263
Sum1082 Snit270.50
66. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 270.25
R1274 R2274 R3267 R4266
Sum1081 Snit270.25
67. 132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 270.25
R1277 R2276 R3267 R4261
Sum1081 Snit270.25
68. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 268.20
R1279 R2272 R3265 R4263
Sum1079 Snit269.75
69. 56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 4 269.50
R1272 R2269 R3269 R4268
Sum1078 Snit269.50
70. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 5 268.20
R1277 R2269 R3267 R4264
Sum1077 Snit269.25
71. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 4 269.00
R1275 R2268 R3268 R4265
Sum1076 Snit269.00
72. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 5 265.80
R1276 R2269 R3268 R4263
Sum1076 Snit269.00
73. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 263.83
R1275 R2268 R3267 R4266
Sum1076 Snit269.00
74. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 4 268.75
R1277 R2277 R3264 R4257
Sum1075 Snit268.75
75. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 266.80
R1274 R2268 R3267 R4266
Sum1075 Snit268.75
76. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 263.17
R1276 R2272 R3268 R4259
Sum1075 Snit268.75
77. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 268.50
R1277 R2269 R3266 R4262
Sum1074 Snit268.50
78. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 5 267.60
R1271 R2269 R3269 R4265
Sum1074 Snit268.50
79. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 7 265.86
R1273 R2268 R3267 R4266
Sum1074 Snit268.50
80. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 23 256.17
R1272 R2268 R3268 R4266
Sum1074 Snit268.50
81. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 5 267.20
R1271 R2270 R3268 R4264
Sum1073 Snit268.25
82. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 262.43
R1272 R2269 R3266 R4266
Sum1073 Snit268.25
83. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 4 268.00
R1278 R2271 R3270 R4253
Sum1072 Snit268.00
84. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 12 261.00
R1275 R2266 R3266 R4265
Sum1072 Snit268.00
85. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 267.75
R1277 R2273 R3263 R4258
Sum1071 Snit267.75
86. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 267.00
R1270 R2268 R3267 R4266
Sum1071 Snit267.75
87. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 6 265.17
R1269 R2268 R3267 R4267
Sum1071 Snit267.75
88. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 257.50
R1271 R2270 R3267 R4262
Sum1070 Snit267.50
89. 119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 1 6 264.17
R1273 R2269 R3265 R4262
Sum1069 Snit267.25
90. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 5 248.60
R1280 R2270 R3270 R4249
Sum1069 Snit267.25
91. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 260.86
R1271 R2266 R3266 R4264
Sum1067 Snit266.75
92. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 13 259.15
R1268 R2267 R3266 R4266
Sum1067 Snit266.75
93. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 4 266.50
R1276 R2275 R3268 R4247
Sum1066 Snit266.50
94. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 5 265.20
R1273 R2270 R3263 R4260
Sum1066 Snit266.50
95. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 262.71
R1270 R2267 R3265 R4264
Sum1066 Snit266.50
96. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 5 261.60
R1274 R2266 R3263 R4263
Sum1066 Snit266.50
97. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 266.00
R1270 R2266 R3266 R4262
Sum1064 Snit266.00
98. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 8 262.25
R1269 R2266 R3265 R4264
Sum1064 Snit266.00
99. 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 264.50
R1267 R2266 R3266 R4264
Sum1063 Snit265.75
100. 63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 263.00
R1272 R2267 R3264 R4260
Sum1063 Snit265.75
101. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 259.00
R1276 R2268 R3264 R4254
Sum1062 Snit265.50
102. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 6 262.00
R1269 R2265 R3265 R4262
Sum1061 Snit265.25
103. 109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 258.83
R1272 R2264 R3264 R4261
Sum1061 Snit265.25
104. 41452 Freddy Holdensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 10 259.60
R1266 R2266 R3265 R4262
Sum1059 Snit264.75
105. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 7 258.29
R1269 R2267 R3267 R4256
Sum1059 Snit264.75
106. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 4 264.00
R1278 R2272 R3257 R4249
Sum1056 Snit264.00
107. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 10 256.60
R1268 R2267 R3261 R4260
Sum1056 Snit264.00
108. 141223 Emil Johannes Alexandersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 5 260.60
R1274 R2266 R3263 R4252
Sum1055 Snit263.75
109. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 262.20
R1269 R2263 R3263 R4259
Sum1054 Snit263.50
110. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 5 260.80
R1270 R2267 R3263 R4254
Sum1054 Snit263.50
111. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 11 254.18
R1269 R2264 R3263 R4258
Sum1054 Snit263.50
112. 62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 4 263.25
R1273 R2269 R3258 R4253
Sum1053 Snit263.25
113. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 6 261.83
R1265 R2263 R3263 R4262
Sum1053 Snit263.25
114. 135169 Steen Jørgen Petersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 9 254.00
R1264 R2263 R3263 R4263
Sum1053 Snit263.25
115. 128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 4 263.00
R1266 R2266 R3263 R4257
Sum1052 Snit263.00
116. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 6 258.50
R1270 R2264 R3260 R4258
Sum1052 Snit263.00
117. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 257.50
R1276 R2264 R3258 R4254
Sum1052 Snit263.00
118. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 4 262.75
R1273 R2268 R3256 R4254
Sum1051 Snit262.75
119. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 261.00
R1272 R2262 R3259 R4258
Sum1051 Snit262.75
120. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 261.40
R1265 R2264 R3263 R4258
Sum1050 Snit262.50
121. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 4 262.25
R1274 R2264 R3262 R4249
Sum1049 Snit262.25
122. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 262.25
R1271 R2268 R3265 R4245
Sum1049 Snit262.25
123. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 259.20
R1268 R2264 R3264 R4253
Sum1049 Snit262.25
124. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 24 247.83
R1268 R2262 R3260 R4259
Sum1049 Snit262.25
125. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 258.67
R1270 R2266 R3258 R4254
Sum1048 Snit262.00
126. 140978 Brian Hede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 257.80
R1271 R2265 R3257 R4255
Sum1048 Snit262.00
127. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 20 246.80
R1266 R2263 R3261 R4258
Sum1048 Snit262.00
128. 140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 259.50
R1264 R2262 R3262 R4259
Sum1047 Snit261.75
129. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 5 259.80
R1265 R2261 R3260 R4259
Sum1045 Snit261.25
130. 17093 Jørgen Jørgensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 8 256.50
R1263 R2263 R3260 R4259
Sum1045 Snit261.25
131. 66500 Knud Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 261.00
R1267 R2262 R3261 R4254
Sum1044 Snit261.00
132. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 5 259.40
R1266 R2261 R3261 R4255
Sum1043 Snit260.75
133. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 256.80
R1263 R2263 R3260 R4256
Sum1042 Snit260.50
134. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 257.83
R1265 R2259 R3259 R4258
Sum1041 Snit260.25
135. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 255.40
R1269 R2268 R3260 R4244
Sum1041 Snit260.25
136. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 260.00
R1270 R2259 R3259 R4252
Sum1040 Snit260.00
137. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 257.20
R1268 R2260 R3258 R4254
Sum1040 Snit260.00
138. 130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 7 256.29
R1269 R2258 R3257 R4256
Sum1040 Snit260.00
139. 138468 Jens Pedersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 255.40
R1272 R2264 R3253 R4250
Sum1039 Snit259.75
140. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 11 253.00
R1260 R2260 R3260 R4259
Sum1039 Snit259.75
141. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 259.50
R1264 R2264 R3262 R4248
Sum1038 Snit259.50
142. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 259.50
R1269 R2258 R3257 R4254
Sum1038 Snit259.50
143. 62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 5 257.60
R1269 R2260 R3254 R4254
Sum1037 Snit259.25
144. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 8 253.13
R1261 R2259 R3258 R4258
Sum1036 Snit259.00
145. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 254.60
R1271 R2260 R3254 R4250
Sum1035 Snit258.75
146. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 258.50
R1267 R2263 R3252 R4252
Sum1034 Snit258.50
147. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 253.29
R1263 R2263 R3257 R4251
Sum1034 Snit258.50
148. 62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 251.17
R1265 R2264 R3254 R4249
Sum1032 Snit258.00
149. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 9 247.67
R1259 R2259 R3258 R4255
Sum1031 Snit257.75
150. 135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 257.50
R1261 R2257 R3257 R4255
Sum1030 Snit257.50
151. 95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 253.40
R1261 R2258 R3257 R4253
Sum1029 Snit257.25
152. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 6 252.83
R1262 R2259 R3258 R4250
Sum1029 Snit257.25
153. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 257.00
R1267 R2262 R3250 R4249
Sum1028 Snit257.00
154. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 6 252.33
R1268 R2261 R3251 R4246
Sum1026 Snit256.50
155. 140115 Henning Elkjær Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 256.25
R1260 R2260 R3255 R4250
Sum1025 Snit256.25
156. 140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 253.00
R1264 R2260 R3250 R4250
Sum1024 Snit256.00
157. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H 3 8 251.00
R1260 R2257 R3254 R4252
Sum1023 Snit255.75
158. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 251.50
R1266 R2252 R3252 R4251
Sum1021 Snit255.25
159. 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 250.83
R1261 R2257 R3256 R4246
Sum1020 Snit255.00
160. 90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 254.75
R1265 R2259 R3253 R4242
Sum1019 Snit254.75
161. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 9 247.22
R1256 R2256 R3255 R4252
Sum1019 Snit254.75
162. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 253.00
R1258 R2256 R3254 R4250
Sum1018 Snit254.50
163. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 254.25
R1269 R2262 R3246 R4240
Sum1017 Snit254.25
164. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 7 248.86
R1269 R2255 R3247 R4246
Sum1017 Snit254.25
165. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 239.11
R1278 R2256 R3241 R4241
Sum1016 Snit254.00
166. 138969 Allan Thomsen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 253.75
R1258 R2257 R3250 R4250
Sum1015 Snit253.75
167. 62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 250.00
R1257 R2256 R3252 R4250
Sum1015 Snit253.75
168. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 249.60
R1268 R2251 R3249 R4247
Sum1015 Snit253.75
169. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 8 248.75
R1259 R2253 R3252 R4251
Sum1015 Snit253.75
170. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 8 250.38
R1257 R2253 R3252 R4251
Sum1013 Snit253.25
171. 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 246.20
R1257 R2253 R3252 R4250
Sum1012 Snit253.00
172. 90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 252.75
R1259 R2254 R3252 R4246
Sum1011 Snit252.75
173. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 4 252.50
R1265 R2260 R3243 R4242
Sum1010 Snit252.50
174. 117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 249.80
R1257 R2253 R3251 R4248
Sum1009 Snit252.25
175. 142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 249.00
R1254 R2252 R3252 R4251
Sum1009 Snit252.25
176. 85643 Michael Petersen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 250.60
R1262 R2253 R3247 R4246
Sum1008 Snit252.00
177. 104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 251.50
R1263 R2263 R3256 R4224
Sum1006 Snit251.50
178. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 242.43
R1263 R2250 R3249 R4243
Sum1005 Snit251.25
179. 133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 251.00
R1259 R2253 R3246 R4246
Sum1004 Snit251.00
180. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 19 236.37
R1256 R2253 R3249 R4245
Sum1003 Snit250.75
181. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 243.40
R1260 R2252 R3251 R4239
Sum1002 Snit250.50
182. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 247.60
R1255 R2251 R3250 R4243
Sum999 Snit249.75
183. 30371 Verner Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 246.20
R1259 R2259 R3246 R4235
Sum999 Snit249.75
184. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 249.50
R1255 R2255 R3245 R4243
Sum998 Snit249.50
185. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 249.00
R1259 R2250 R3250 R4237
Sum996 Snit249.00
186. 70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 242.50
R1250 R2250 R3248 R4248
Sum996 Snit249.00
187. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H 3 11 240.45
R1255 R2248 R3247 R4243
Sum993 Snit248.25
188. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 245.60
R1254 R2251 R3247 R4240
Sum992 Snit248.00
189. 139661 Per Schelde Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 4 247.75
R1255 R2252 R3248 R4236
Sum991 Snit247.75
190. 124750 Steen K. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 247.75
R1258 R2252 R3248 R4233
Sum991 Snit247.75
191. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 15 233.13
R1251 R2250 R3245 R4245
Sum991 Snit247.75
192. 139170 Frank Kronhof Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 247.50
R1261 R2257 R3240 R4232
Sum990 Snit247.50
193. 138374 Christina Jensen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 247.50
R1258 R2256 R3239 R4237
Sum990 Snit247.50
194. 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 4 246.50
R1259 R2254 R3243 R4230
Sum986 Snit246.50
195. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 246.00
R1260 R2244 R3242 R4238
Sum984 Snit246.00
196. 137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 245.50
R1253 R2251 R3249 R4229
Sum982 Snit245.50
197. 142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 238.20
R1255 R2250 R3239 R4238
Sum982 Snit245.50
198. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 242.60
R1256 R2245 R3242 R4238
Sum981 Snit245.25
199. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 5 243.00
R1255 R2248 R3239 R4237
Sum979 Snit244.75
200. 108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 4 243.00
R1258 R2240 R3238 R4236
Sum972 Snit243.00
201. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 6 233.33
R1251 R2245 R3241 R4231
Sum968 Snit242.00
202. 83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 241.50
R1246 R2244 R3243 R4233
Sum966 Snit241.50
203. 133544 Jens Midtiby Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 19 223.68
R1250 R2249 R3234 R4233
Sum966 Snit241.50
204. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 5 237.80
R1252 R2241 R3238 R4233
Sum964 Snit241.00
205. 114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 233.67
R1263 R2251 R3224 R4224
Sum962 Snit240.50
206. 134400 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 9 230.67
R1246 R2245 R3240 R4231
Sum962 Snit240.50
207. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 239.75
R1248 R2241 R3239 R4231
Sum959 Snit239.75
208. 120377 Ivan Lauritsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 229.83
R1245 R2245 R3237 R4230
Sum957 Snit239.25
209. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 4 238.75
R1251 R2251 R3245 R4208
Sum955 Snit238.75
210. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 5 236.00
R1246 R2238 R3238 R4233
Sum955 Snit238.75
211. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 11 221.55
R1248 R2244 R3238 R4224
Sum954 Snit238.50
212. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 7 220.57
R1244 R2243 R3241 R4226
Sum954 Snit238.50
213. 140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 5 234.00
R1260 R2250 R3223 R4220
Sum953 Snit238.25
214. 114867 Niels Halvor Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 238.00
R1257 R2233 R3231 R4231
Sum952 Snit238.00
215. 136675 Per Nørskov Bentzen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 4 238.00
R1249 R2244 R3231 R4228
Sum952 Snit238.00
216. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 5 234.20
R1238 R2238 R3238 R4235
Sum949 Snit237.25
217. 97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 236.25
R1244 R2239 R3239 R4223
Sum945 Snit236.25
218. 118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 8 226.38
R1242 R2239 R3235 R4229
Sum945 Snit236.25
219. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 236.00
R1247 R2234 R3232 R4231
Sum944 Snit236.00
220. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 4 235.25
R1249 R2236 R3228 R4228
Sum941 Snit235.25
221. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 5 234.00
R1244 R2235 R3232 R4230
Sum941 Snit235.25
222. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 4 235.00
R1246 R2241 R3237 R4216
Sum940 Snit235.00
223. 124062 John Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 231.00
R1238 R2238 R3235 R4228
Sum939 Snit234.75
224. 136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 5 230.60
R1242 R2238 R3231 R4225
Sum936 Snit234.00
225. 129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 5 223.60
R1239 R2232 R3231 R4229
Sum931 Snit232.75
226. 137561 Knud Ahm Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 232.50
R1252 R2230 R3230 R4218
Sum930 Snit232.50
227. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 14 218.00
R1242 R2236 R3226 R4224
Sum928 Snit232.00
228. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 230.75
R1239 R2238 R3227 R4219
Sum923 Snit230.75
229. 125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 216.86
R1239 R2236 R3235 R4213
Sum923 Snit230.75
230. 36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 223.50
R1233 R2231 R3231 R4227
Sum922 Snit230.50
231. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 7 224.57
R1236 R2235 R3225 R4224
Sum920 Snit230.00
232. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 9 220.67
R1237 R2231 R3226 R4223
Sum917 Snit229.25
233. 115519 Christian Løn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 229.00
R1267 R2265 R3195 R4189
Sum916 Snit229.00
234. 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 4 228.75
R1245 R2237 R3224 R4209
Sum915 Snit228.75
235. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 221.80
R1253 R2243 R3222 R4197
Sum915 Snit228.75
236. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 7 223.14
R1229 R2228 R3228 R4221
Sum906 Snit226.50
237. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 5 219.00
R1241 R2239 R3224 R4202
Sum906 Snit226.50
238. 140103 Daniel Dam Pedersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 4 225.25
R1233 R2229 R3224 R4215
Sum901 Snit225.25
239. 140169 Kim Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 5 219.60
R1235 R2231 R3230 R4202
Sum898 Snit224.50
240. 141782 Ramer Khader Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 217.20
R1232 R2230 R3220 R4209
Sum891 Snit222.75
241. 142370 Oliver Paagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 213.17
R1228 R2225 R3223 R4214
Sum890 Snit222.50
242. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 214.83
R1234 R2229 R3217 R4209
Sum889 Snit222.25
243. 142392 Markus Bernhard Ernst Brandstetter Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 221.00
R1224 R2224 R3218 R4218
Sum884 Snit221.00
244. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 219.50
R1225 R2225 R3221 R4207
Sum878 Snit219.50
245. 141781 Muheb Pacha Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 219.25
R1235 R2221 R3220 R4201
Sum877 Snit219.25
246. 141557 Frederik Holm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 218.75
R1230 R2223 R3216 R4206
Sum875 Snit218.75
247. 136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 8 180.25
R1265 R2259 R3179 R4172
Sum875 Snit218.75
248. 133533 Lene Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 218.50
R1223 R2221 R3217 R4213
Sum874 Snit218.50
249. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 208.43
R1226 R2226 R3216 R4204
Sum872 Snit218.00
250. 131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 207.50
R1232 R2221 R3208 R4204
Sum865 Snit216.25
251. 136771 Lars Cortnum Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 5 213.00
R1229 R2218 R3213 R4203
Sum863 Snit215.75
252. 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 4 215.50
R1229 R2217 R3217 R4199
Sum862 Snit215.50
253. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 196.13
R1220 R2217 R3212 R4212
Sum861 Snit215.25
254. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 4 214.25
R1232 R2217 R3209 R4199
Sum857 Snit214.25
255. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 207.60
R1234 R2222 R3203 R4198
Sum857 Snit214.25
256. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 211.00
R1220 R2217 R3210 R4209
Sum856 Snit214.00
257. 141923 Henrik Olesen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 210.40
R1239 R2208 R3204 R4203
Sum854 Snit213.50
258. 138000 Anette M.R. Theisen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 212.50
R1223 R2213 R3212 R4202
Sum850 Snit212.50
259. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 211.25
R1224 R2218 R3202 R4201
Sum845 Snit211.25
260. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 280.67
R1282 R2281 R3279 R4-
Sum842 Snit280.67
261. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 205.20
R1228 R2207 R3206 R4196
Sum837 Snit209.25
262. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 4 207.75
R1222 R2212 R3206 R4191
Sum831 Snit207.75
263. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 276.33
R1281 R2280 R3268 R4-
Sum829 Snit276.33
264. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 276.33
R1281 R2280 R3268 R4-
Sum829 Snit276.33
265. 134339 Merete Leia Alexandrine Ekberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 203.20
R1216 R2212 R3200 R4200
Sum828 Snit207.00
266. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 200.20
R1223 R2216 R3197 R4190
Sum826 Snit206.50
267. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 172.67
R1221 R2220 R3195 R4187
Sum823 Snit205.75
268. 136772 Nazmi Krasniqi Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 4 205.50
R1213 R2204 R3204 R4201
Sum822 Snit205.50
269. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 273.67
R1279 R2275 R3267 R4-
Sum821 Snit273.67
270. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 273.33
R1281 R2271 R3268 R4-
Sum820 Snit273.33
271. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 3 273.00
R1279 R2273 R3267 R4-
Sum819 Snit273.00
272. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 272.67
R1278 R2273 R3267 R4-
Sum818 Snit272.67
273. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 272.00
R1280 R2268 R3268 R4-
Sum816 Snit272.00
274. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 203.75
R1227 R2200 R3199 R4189
Sum815 Snit203.75
275. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 271.33
R1273 R2271 R3270 R4-
Sum814 Snit271.33
276. 135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.33
R1278 R2269 R3264 R4-
Sum811 Snit270.33
277. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 270.33
R1273 R2272 R3266 R4-
Sum811 Snit270.33
278. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 268.33
R1272 R2268 R3265 R4-
Sum805 Snit268.33
279. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 268.33
R1270 R2270 R3265 R4-
Sum805 Snit268.33
280. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 268.00
R1279 R2278 R3247 R4-
Sum804 Snit268.00
281. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 3 267.67
R1279 R2271 R3253 R4-
Sum803 Snit267.67
282. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 267.33
R1280 R2279 R3243 R4-
Sum802 Snit267.33
283. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 4 200.25
R1211 R2207 R3203 R4180
Sum801 Snit200.25
284. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 265.67
R1272 R2269 R3256 R4-
Sum797 Snit265.67
285. 120486 Selina Runge Erichsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 3 265.00
R1272 R2267 R3256 R4-
Sum795 Snit265.00
286. 105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 265.00
R1267 R2264 R3264 R4-
Sum795 Snit265.00
287. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 264.67
R1275 R2267 R3252 R4-
Sum794 Snit264.67
288. 140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 5 188.20
R1223 R2199 R3195 R4177
Sum794 Snit198.50
289. 118457 Søren Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 264.00
R1265 R2264 R3263 R4-
Sum792 Snit264.00
290. 68465 Kirsten Sanders Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 264.00
R1265 R2265 R3262 R4-
Sum792 Snit264.00
291. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 264.00
R1265 R2264 R3263 R4-
Sum792 Snit264.00
292. 90024 Renè Krog Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 263.33
R1270 R2262 R3258 R4-
Sum790 Snit263.33
293. 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.33
R1265 R2263 R3262 R4-
Sum790 Snit263.33
294. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 3 263.00
R1270 R2266 R3253 R4-
Sum789 Snit263.00
295. 63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 263.00
R1273 R2259 R3257 R4-
Sum789 Snit263.00
296. 63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 262.67
R1263 R2263 R3262 R4-
Sum788 Snit262.67
297. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 262.67
R1266 R2262 R3260 R4-
Sum788 Snit262.67
298. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 196.25
R1234 R2222 R3167 R4162
Sum785 Snit196.25
299. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 3 261.33
R1264 R2261 R3259 R4-
Sum784 Snit261.33
300. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 261.33
R1268 R2261 R3255 R4-
Sum784 Snit261.33
301. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 260.67
R1264 R2262 R3256 R4-
Sum782 Snit260.67
302. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 260.33
R1268 R2258 R3255 R4-
Sum781 Snit260.33
303. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 259.67
R1270 R2262 R3247 R4-
Sum779 Snit259.67
304. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 259.33
R1272 R2254 R3252 R4-
Sum778 Snit259.33
305. 142003 Anders Vibe Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 189.00
R1206 R2193 R3191 R4187
Sum777 Snit194.25
306. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 258.33
R1266 R2264 R3245 R4-
Sum775 Snit258.33
307. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 258.33
R1263 R2258 R3254 R4-
Sum775 Snit258.33
308. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 258.33
R1266 R2258 R3251 R4-
Sum775 Snit258.33
309. 142970 Marlene Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 258.33
R1262 R2260 R3253 R4-
Sum775 Snit258.33
310. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 3 258.00
R1268 R2265 R3241 R4-
Sum774 Snit258.00
311. 119197 Steffan Hejgaard Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 257.67
R1262 R2260 R3251 R4-
Sum773 Snit257.67
312. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 257.33
R1261 R2258 R3253 R4-
Sum772 Snit257.33
313. 27884 Magnus Harritz Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 2 3 257.33
R1263 R2259 R3250 R4-
Sum772 Snit257.33
314. 110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 257.00
R1260 R2259 R3252 R4-
Sum771 Snit257.00
315. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 3 255.67
R1261 R2256 R3250 R4-
Sum767 Snit255.67
316. 127653 John Lau Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 255.67
R1258 R2255 R3254 R4-
Sum767 Snit255.67
317. 86413 Tony Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 255.67
R1261 R2259 R3247 R4-
Sum767 Snit255.67
318. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 255.33
R1263 R2252 R3251 R4-
Sum766 Snit255.33
319. 141911 Jan Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 254.00
R1265 R2251 R3246 R4-
Sum762 Snit254.00
320. 56814 Allan Fogt Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 253.67
R1259 R2253 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
321. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 253.67
R1267 R2263 R3231 R4-
Sum761 Snit253.67
322. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 253.33
R1262 R2253 R3245 R4-
Sum760 Snit253.33
323. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 252.67
R1261 R2253 R3244 R4-
Sum758 Snit252.67
324. 126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 252.67
R1262 R2248 R3248 R4-
Sum758 Snit252.67
325. 134623 Frank Gjervig Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 251.67
R1253 R2253 R3249 R4-
Sum755 Snit251.67
326. 37147 Lars Lie Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 251.33
R1259 R2250 R3245 R4-
Sum754 Snit251.33
327. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 3 251.00
R1254 R2252 R3247 R4-
Sum753 Snit251.00
328. 32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 251.00
R1255 R2252 R3246 R4-
Sum753 Snit251.00
329. 139423 Corneliah Agnes Rosamynthe Skovlund Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 3 251.00
R1255 R2252 R3246 R4-
Sum753 Snit251.00
330. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 250.67
R1254 R2249 R3249 R4-
Sum752 Snit250.67
331. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 250.33
R1257 R2248 R3246 R4-
Sum751 Snit250.33
332. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 249.67
R1260 R2245 R3244 R4-
Sum749 Snit249.67
333. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 249.33
R1255 R2250 R3243 R4-
Sum748 Snit249.33
334. 55855 Niels Ernst Johansson Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 248.33
R1255 R2248 R3242 R4-
Sum745 Snit248.33
335. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 3 248.33
R1258 R2246 R3241 R4-
Sum745 Snit248.33
336. 67648 Jan Wybrandt Amagerlands Skytteveteraner
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 171.86
R1194 R2190 R3181 R4175
Sum740 Snit185.00
337. 140111 Line Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 246.33
R1247 R2246 R3246 R4-
Sum739 Snit246.33
338. 123177 Henrik Bånd Rasmussen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 246.00
R1260 R2241 R3237 R4-
Sum738 Snit246.00
339. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 245.67
R1254 R2248 R3235 R4-
Sum737 Snit245.67
340. 136739 Ole Tange Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 245.33
R1258 R2251 R3227 R4-
Sum736 Snit245.33
341. 140891 Cathrine Dybvad Jensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 245.00
R1249 R2247 R3239 R4-
Sum735 Snit245.00
342. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 3 245.00
R1252 R2246 R3237 R4-
Sum735 Snit245.00
343. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 245.00
R1246 R2245 R3244 R4-
Sum735 Snit245.00
344. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 244.00
R1252 R2245 R3235 R4-
Sum732 Snit244.00
345. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 243.00
R1268 R2243 R3218 R4-
Sum729 Snit243.00
346. 139230 Dan Borring Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 243.00
R1246 R2246 R3237 R4-
Sum729 Snit243.00
347. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 242.67
R1246 R2244 R3238 R4-
Sum728 Snit242.67
348. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 242.33
R1262 R2234 R3231 R4-
Sum727 Snit242.33
349. 60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 242.00
R1246 R2245 R3235 R4-
Sum726 Snit242.00
350. 136505 Søren Troelsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 241.33
R1242 R2241 R3241 R4-
Sum724 Snit241.33
351. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 3 241.00
R1249 R2239 R3235 R4-
Sum723 Snit241.00
352. 120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 240.00
R1256 R2238 R3226 R4-
Sum720 Snit240.00
353. 62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 3 240.00
R1245 R2240 R3235 R4-
Sum720 Snit240.00
354. 133335 Kenneth Tom Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 239.67
R1249 R2244 R3226 R4-
Sum719 Snit239.67
355. 141925 Thomas Lund Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 179.00
R1204 R2204 R3162 R4146
Sum716 Snit179.00
356. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 238.33
R1260 R2235 R3220 R4-
Sum715 Snit238.33
357. 36181 Lennart Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 236.67
R1238 R2236 R3236 R4-
Sum710 Snit236.67
358. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 3 236.67
R1240 R2235 R3235 R4-
Sum710 Snit236.67
359. 115060 Brian Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 235.33
R1263 R2249 R3194 R4-
Sum706 Snit235.33
360. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 235.33
R1244 R2233 R3229 R4-
Sum706 Snit235.33
361. 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 234.67
R1254 R2226 R3224 R4-
Sum704 Snit234.67
362. 141343 Thomas Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 234.33
R1251 R2231 R3221 R4-
Sum703 Snit234.33
363. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 234.00
R1241 R2232 R3229 R4-
Sum702 Snit234.00
364. 98183 Marie Herlev Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 234.00
R1258 R2227 R3217 R4-
Sum702 Snit234.00
365. 142246 Casper Juul Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 232.00
R1242 R2233 R3221 R4-
Sum696 Snit232.00
366. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 231.67
R1240 R2228 R3227 R4-
Sum695 Snit231.67
367. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 230.00
R1238 R2233 R3219 R4-
Sum690 Snit230.00
368. 108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 229.67
R1239 R2236 R3214 R4-
Sum689 Snit229.67
369. 139906 Dennis Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 229.67
R1241 R2229 R3219 R4-
Sum689 Snit229.67
370. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 229.67
R1244 R2231 R3214 R4-
Sum689 Snit229.67
371. 121216 Lasse Plath Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 3 3 225.00
R1235 R2220 R3220 R4-
Sum675 Snit225.00
372. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 225.00
R1253 R2223 R3199 R4-
Sum675 Snit225.00
373. 131456 Brian Marcussen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 3 3 223.00
R1238 R2218 R3213 R4-
Sum669 Snit223.00
374. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 3 222.67
R1241 R2228 R3199 R4-
Sum668 Snit222.67
375. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 222.67
R1226 R2222 R3220 R4-
Sum668 Snit222.67
376. 104543 Erna Jensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 3 3 222.67
R1224 R2224 R3220 R4-
Sum668 Snit222.67
377. 36103 Christian Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 222.33
R1228 R2220 R3219 R4-
Sum667 Snit222.33
378. 129365 Torben Caroc KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 221.33
R1228 R2219 R3217 R4-
Sum664 Snit221.33
379. 12297 John Kristensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 219.33
R1228 R2217 R3213 R4-
Sum658 Snit219.33
380. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 3 219.33
R1222 R2220 R3216 R4-
Sum658 Snit219.33
381. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 146.50
R1190 R2181 R3149 R4132
Sum652 Snit163.00
382. 143279 Jesper Dandanell Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 217.00
R1227 R2215 R3209 R4-
Sum651 Snit217.00
383. 140770 Mariah Bentzen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 216.67
R1235 R2219 R3196 R4-
Sum650 Snit216.67
384. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 6 142.50
R1172 R2164 R3158 R4155
Sum649 Snit162.25
385. 56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 215.67
R1239 R2209 R3199 R4-
Sum647 Snit215.67
386. 86414 Hannelore Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 215.67
R1230 R2221 R3196 R4-
Sum647 Snit215.67
387. 139907 Torben Agerup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 214.67
R1225 R2224 R3195 R4-
Sum644 Snit214.67
388. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 212.33
R1221 R2213 R3203 R4-
Sum637 Snit212.33
389. 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 212.33
R1216 R2213 R3208 R4-
Sum637 Snit212.33
390. 63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
2H 3 3 211.33
R1216 R2211 R3207 R4-
Sum634 Snit211.33
391. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 200.00
R1224 R2188 R3188 R4-
Sum600 Snit200.00
392. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 199.00
R1210 R2203 R3184 R4-
Sum597 Snit199.00
393. 138841 Niels Philbert Michelsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 198.00
R1228 R2190 R3176 R4-
Sum594 Snit198.00
394. 142775 Rasmus Korshøj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 197.00
R1219 R2193 R3179 R4-
Sum591 Snit197.00
395. 143280 Søren Stryhn Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 195.00
R1205 R2200 R3180 R4-
Sum585 Snit195.00
396. 139010 Jimmy Späth Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 194.67
R1211 R2209 R3164 R4-
Sum584 Snit194.67
397. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 285.50
R1287 R2284 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
398. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 190.33
R1222 R2182 R3167 R4-
Sum571 Snit190.33
399. 124749 Bettina M. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 188.67
R1199 R2190 R3177 R4-
Sum566 Snit188.67
400. 116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 2 282.50
R1285 R2280 R3- R4-
Sum565 Snit282.50
401. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 282.50
R1284 R2281 R3- R4-
Sum565 Snit282.50
402. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 282.00
R1283 R2281 R3- R4-
Sum564 Snit282.00
403. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 281.00
R1281 R2281 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
404. 115942 Jens bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H 1 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
405. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 280.00
R1282 R2278 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
406. 143246 Anders Rude Nord KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 186.67
R1197 R2194 R3169 R4-
Sum560 Snit186.67
407. 135318 Frode Haaning Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 186.00
R1199 R2195 R3164 R4-
Sum558 Snit186.00
408. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 276.00
R1277 R2275 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
409. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 276.00
R1282 R2270 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
410. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 275.50
R1279 R2272 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
411. 127004 Bjørk Helge Poulsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 274.00
R1280 R2268 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
412. 16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 273.50
R1275 R2272 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
413. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 273.50
R1277 R2270 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
414. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 273.00
R1274 R2272 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
415. 16099 Fin Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 273.00
R1281 R2265 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
416. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 272.00
R1277 R2267 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
417. 138061 Thomas HALL Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 2 2 272.00
R1275 R2269 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
418. 88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 271.50
R1281 R2262 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
419. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 271.00
R1278 R2264 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
420. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 270.50
R1272 R2269 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
421. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 270.50
R1279 R2262 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
422. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 270.50
R1276 R2265 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
423. 21457 Ivan Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 2 269.50
R1275 R2264 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
424. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 269.00
R1286 R2252 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
425. 18461 Bruno Kristoffersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 2 269.00
R1274 R2264 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
426. 47380 Leif Rosengreen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 268.50
R1277 R2260 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
427. 22561 Ingolf Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 268.50
R1272 R2265 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
428. 60025 Morten Kleffel Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 268.50
R1271 R2266 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
429. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 267.00
R1269 R2265 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
430. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 267.00
R1267 R2267 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
431. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 266.50
R1278 R2255 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
432. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 266.50
R1274 R2259 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
433. 96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 265.00
R1265 R2265 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
434. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 2 265.00
R1271 R2259 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
435. 19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 264.50
R1268 R2261 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
436. 125868 Michelle Boserup Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 264.50
R1271 R2258 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
437. 56594 Max Poulsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 2 263.00
R1269 R2257 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
438. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 262.50
R1271 R2254 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
439. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 262.50
R1265 R2260 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
440. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 262.00
R1264 R2260 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
441. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 261.00
R1267 R2255 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
442. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 261.00
R1262 R2260 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
443. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 260.50
R1264 R2257 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
444. 142416 Benny Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 123.20
R1158 R2155 R3107 R4101
Sum521 Snit130.25
445. 56175 Mikkel Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 260.00
R1261 R2259 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
446. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 259.50
R1262 R2257 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
447. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 2 259.50
R1263 R2256 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
448. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 259.00
R1262 R2256 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
449. 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 259.00
R1262 R2256 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
450. 138953 Pernille Elgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 2 259.00
R1260 R2258 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
451. 141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 3 172.67
R1183 R2179 R3156 R4-
Sum518 Snit172.67
452. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 258.50
R1260 R2257 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
453. 128407 Pia Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 258.00
R1263 R2253 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
454. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 258.00
R1262 R2254 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
455. 68455 Leif Jørgensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 258.00
R1265 R2251 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
456. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 2 257.50
R1269 R2246 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
457. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 257.50
R1262 R2253 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
458. 107502 Jana Clausen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 257.50
R1258 R2257 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
459. 56963 Palle Buus Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 257.50
R1265 R2250 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
460. 128464 Claus-Dieter Petersen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 2 256.50
R1257 R2256 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
461. 56653 Arne Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 256.50
R1257 R2256 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
462. 132402 Ying Wang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 256.00
R1258 R2254 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
463. 137523 Jens Junker Eriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 256.00
R1275 R2237 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
464. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 256.00
R1264 R2248 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
465. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 255.00
R1258 R2252 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
466. 88939 Henrik L. Steenhoff Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 254.50
R1265 R2244 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
467. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 254.50
R1261 R2248 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
468. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 254.00
R1256 R2252 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
469. 134251 Frederik Hempel Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 2 254.00
R1256 R2252 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
470. 34225 Peter Eklund Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 253.50
R1262 R2245 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
471. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 253.50
R1255 R2252 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
472. 71173 Jan Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 253.00
R1260 R2246 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
473. 125379 Karsten Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 253.00
R1256 R2250 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
474. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 252.00
R1256 R2248 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
475. 26207 Torben Jakobsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 3 2 252.00
R1257 R2247 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
476. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 251.50
R1263 R2240 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
477. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 251.50
R1252 R2251 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
478. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 2 250.50
R1262 R2239 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
479. 57003 Kurt Kabler Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 250.50
R1255 R2246 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
480. 138339 Peter Glad Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 250.00
R1255 R2245 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
481. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 249.50
R1262 R2237 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
482. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 2 249.50
R1262 R2237 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
483. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 2 248.50
R1270 R2227 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
484. 130394 Mogens Dall Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 247.50
R1259 R2236 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
485. 137913 Søren Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 247.50
R1255 R2240 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
486. 119743 Michael Erhardsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 247.00
R1249 R2245 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
487. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 247.00
R1251 R2243 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
488. 62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 246.50
R1254 R2239 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
489. 138025 Rene Faigh Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 246.50
R1248 R2245 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
490. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 246.00
R1247 R2245 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
491. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 245.50
R1249 R2242 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
492. 60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 245.00
R1245 R2245 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
493. 141205 Peter Nielsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 245.00
R1246 R2244 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
494. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 245.00
R1251 R2239 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
495. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 244.50
R1245 R2244 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
496. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 243.00
R1247 R2239 R3- R4-
Sum486 Snit243.00
497. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 242.50
R1245 R2240 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
498. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 242.00
R1252 R2232 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
499. 139117 Kim Ham Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 242.00
R1254 R2230 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
500. 137265 Bo Riis Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 241.50
R1251 R2232 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
501. 107132 Leif Laugesen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 241.00
R1250 R2232 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
502. 142025 Alexander Jørgensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 241.00
R1243 R2239 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
503. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 241.00
R1246 R2236 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
504. 143688 Klaus Daugaard Løkke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 2 240.50
R1249 R2232 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
505. 123322 Connie Rennemo Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 240.00
R1242 R2238 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
506. 17856 Ole Møland Mortensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 2 240.00
R1243 R2237 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
507. 126844 Tommy Kahn Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 2 240.00
R1243 R2237 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
508. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 240.00
R1256 R2224 R3- R4-
Sum480 Snit240.00
509. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 3 2 239.00
R1250 R2228 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
510. 128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 238.50
R1243 R2234 R3- R4-
Sum477 Snit238.50
511. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 2 238.50
R1242 R2235 R3- R4-
Sum477 Snit238.50
512. 59983 Jørgen Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 237.50
R1240 R2235 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
513. 56611 Hans M. Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 237.50
R1250 R2225 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
514. 41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 236.50
R1239 R2234 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
515. 46541 Arne Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 236.00
R1238 R2234 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
516. 56241 Jeanette Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 236.00
R1242 R2230 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
517. 136503 Paul William Bernard Chaplin Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 235.00
R1237 R2233 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
518. 113938 Brian Greve Møller Lind Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 235.00
R1237 R2233 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
519. 139214 Magnus Plesner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 234.50
R1237 R2232 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
520. 127247 Rune Laursen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 234.50
R1237 R2232 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
521. 105799 Jan Buchwald Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 234.50
R1235 R2234 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
522. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 233.50
R1235 R2232 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
523. 140598 Anja Kristensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 233.50
R1248 R2219 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
524. 125113 Frantz Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 233.00
R1234 R2232 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
525. 71503 Carsten Rønnev KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 232.50
R1242 R2223 R3- R4-
Sum465 Snit232.50
526. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 232.00
R1238 R2226 R3- R4-
Sum464 Snit232.00
527. 11295 Preben H. Jensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 231.00
R1232 R2230 R3- R4-
Sum462 Snit231.00
528. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 230.50
R1255 R2206 R3- R4-
Sum461 Snit230.50
529. 82871 Boje Lundberg Jensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 229.50
R1235 R2224 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
530. 116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 229.00
R1230 R2228 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
531. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 228.50
R1232 R2225 R3- R4-
Sum457 Snit228.50
532. 107130 Kurt Stougaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 228.00
R1233 R2223 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
533. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 2 228.00
R1234 R2222 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
534. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 227.50
R1231 R2224 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
535. 139363 Mathias Almin Christensen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 227.50
R1232 R2223 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
536. 130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 2 226.50
R1229 R2224 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
537. 103870 Leo Larsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H 3 2 226.00
R1233 R2219 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
538. 140148 Jeppe Wiederqvist Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 226.00
R1226 R2226 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
539. 142950 Jannik Hågen Svendsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 226.00
R1226 R2226 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
540. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 225.00
R1228 R2222 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
541. 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 225.00
R1227 R2223 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
542. 56409 Bjarne Jørgensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 224.00
R1227 R2221 R3- R4-
Sum448 Snit224.00
543. 125474 Jacek Slazak Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 222.00
R1222 R2222 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
544. 112064 Finn R. Andersen Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 220.00
R1227 R2213 R3- R4-
Sum440 Snit220.00
545. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 219.00
R1241 R2197 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
546. 142138 Catalin Stanescu Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 219.00
R1221 R2217 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
547. 68692 Tage Ebbensgaard Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 216.00
R1218 R2214 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
548. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 214.00
R1228 R2200 R3- R4-
Sum428 Snit214.00
549. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 213.50
R1226 R2201 R3- R4-
Sum427 Snit213.50
550. 95547 John Lynge Hansen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 212.50
R1226 R2199 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
551. 142139 Martin Landi Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 211.50
R1229 R2194 R3- R4-
Sum423 Snit211.50
552. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 2 211.50
R1217 R2206 R3- R4-
Sum423 Snit211.50
553. 127245 Stig Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 207.50
R1222 R2193 R3- R4-
Sum415 Snit207.50
554. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 207.00
R1209 R2205 R3- R4-
Sum414 Snit207.00
555. 135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 206.00
R1221 R2191 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
556. 142776 Kasper Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 204.50
R1205 R2204 R3- R4-
Sum409 Snit204.50
557. 15953 Flemming Larsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 204.00
R1217 R2191 R3- R4-
Sum408 Snit204.00
558. 139831 Jan Ebdrup Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 2 203.50
R1210 R2197 R3- R4-
Sum407 Snit203.50
559. 143645 Sebastian Juhl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 203.50
R1221 R2186 R3- R4-
Sum407 Snit203.50
560. 140967 Marianne Møller Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 201.00
R1216 R2186 R3- R4-
Sum402 Snit201.00
561. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 200.50
R1206 R2195 R3- R4-
Sum401 Snit200.50
562. 139212 Jens Bühler KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 198.50
R1211 R2186 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
563. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 2 198.00
R1209 R2187 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
564. 142074 Mikkel Krog-Toft Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 197.00
R1204 R2190 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
565. 15801 Per J. L. Thalue Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 197.00
R1221 R2173 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
566. 143901 Frank Pedersen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
567. 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 194.00
R1209 R2179 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
568. 109389 Lars Chr. Madsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 193.50
R1206 R2181 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
569. 142137 Nataliia Ievchuk Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
570. 119837 Boris Sotirov Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 186.50
R1192 R2181 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
571. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
572. 142424 Frank Jæger Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 185.00
R1190 R2180 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
573. 140102 Allan Urban Knop Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 3 122.67
R1129 R2128 R3111 R4-
Sum368 Snit122.67
574. 142580 Jimmy Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 182.00
R1210 R2154 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
575. 137262 Anne Dalgaard Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 2 180.00
R1195 R2165 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
576. 140669 Sven Erik Sørensen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 176.50
R1196 R2157 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
577. 140573 Kristian Grud Vestbjerg Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
578. 136923 Christian Biro-Sørensen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 165.00
R1166 R2164 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
579. 143727 Wentzel Bech Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 160.00
R1165 R2155 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
580. 143731 Allan Skipper Pedersen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 156.50
R1177 R2136 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
581. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 289.00
R1289 R2- R3- R4-
Sum289 Snit289.00
582. 29008 Henrik Lawaetz Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 289.00
R1289 R2- R3- R4-
Sum289 Snit289.00
583. 121089 Sven Kliese Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
584. 70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
585. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
586. 14831 Dennis Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
587. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
588. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
589. 139320 Steen Gundersborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
590. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
591. 14322 Kenn Eskildsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
592. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
593. 23604 Kristian Nørby Larsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
2H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
594. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
595. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
596. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
597. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
598. 139388 Claus Abildgaard Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
599. 13896 Jesper Chr. Hansen Bennike Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
600. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
601. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
602. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
603. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
604. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
605. 129197 Helle Horsholt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
606. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
607. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
608. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
609. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
610. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
611. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
612. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
613. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
614. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
615. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
616. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
617. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
618. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
619. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
620. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
621. 143436 Ulf Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
622. 140627 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
623. 130258 Mathies Jeppesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
624. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
625. 129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
626. 127249 Per Henriksen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
627. 92309 Søren Lund Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
628. 93569 Hans Mathiasen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
629. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
630. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
631. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
632. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
633. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
634. 19748 Erik Hjorth Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
635. 28583 Bjarne Elgård Jensen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
2H 1 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
636. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
637. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
638. 137283 Jees Hausgaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
639. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
640. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
641. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
642. 96980 Malte Jørgensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
643. 141850 Nana Saxil Olsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
644. 130567 Dan Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
645. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
646. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
647. 80458 Bo Bergstrøm Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
648. 125489 Stine Jespersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
649. 87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
650. 140015 Maiken Hansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
651. 109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
652. 15054 Bettina Møller Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
653. 106721 Finn Johansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
654. 115779