Standardpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 18. oktober 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 284.83
R1291 R2287 R3286 R4286
Sum1150 Snit287.50
2. 71496 Rasmus Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 287.25
R1290 R2290 R3285 R4284
Sum1149 Snit287.25
3. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 279.50
R1283 R2282 R3279 R4279
Sum1123 Snit280.75
4. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 6 273.33
R1280 R2278 R3278 R4278
Sum1114 Snit278.50
5. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 277.50
R1283 R2280 R3276 R4271
Sum1110 Snit277.50
6. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 4 277.25
R1282 R2278 R3276 R4273
Sum1109 Snit277.25
7. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 7 272.29
R1280 R2275 R3273 R4271
Sum1099 Snit274.75
8. 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 272.17
R1277 R2276 R3275 R4271
Sum1099 Snit274.75
9. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 5 273.60
R1281 R2274 R3271 R4271
Sum1097 Snit274.25
10. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 271.40
R1275 R2272 R3271 R4270
Sum1088 Snit272.00
11. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 271.00
R1278 R2274 R3270 R4262
Sum1084 Snit271.00
12. 87026 Cecillia Sofie Stoltenberg Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 266.00
R1270 R2267 R3265 R4264
Sum1066 Snit266.50
13. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 5 260.00
R1264 R2264 R3264 R4260
Sum1052 Snit263.00
14. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 6 258.50
R1266 R2266 R3260 R4260
Sum1052 Snit263.00
15. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 262.25
R1268 R2264 R3264 R4253
Sum1049 Snit262.25
16. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 261.50
R1266 R2266 R3258 R4256
Sum1046 Snit261.50
17. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 256.83
R1269 R2267 R3256 R4254
Sum1046 Snit261.50
18. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 261.00
R1266 R2263 R3263 R4252
Sum1044 Snit261.00
19. 140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 260.20
R1262 R2262 R3259 R4259
Sum1042 Snit260.50
20. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 260.00
R1268 R2260 R3258 R4254
Sum1040 Snit260.00
21. 141223 Emil Johannes Alexandersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 257.25
R1266 R2263 R3252 R4248
Sum1029 Snit257.25
22. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 256.50
R1260 R2259 R3258 R4249
Sum1026 Snit256.50
23. 17093 Jørgen Jørgensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 254.25
R1263 R2252 R3251 R4251
Sum1017 Snit254.25
24. 26207 Torben Jakobsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 4 252.00
R1257 R2257 R3247 R4247
Sum1008 Snit252.00
25. 104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 251.50
R1263 R2263 R3256 R4224
Sum1006 Snit251.50
26. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 251.50
R1257 R2251 R3250 R4248
Sum1006 Snit251.50
27. 142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 249.80
R1254 R2252 R3251 R4248
Sum1005 Snit251.25
28. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 240.17
R1278 R2241 R3241 R4241
Sum1001 Snit250.25
29. 130192 Kasper Nikolai Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 245.60
R1254 R2251 R3247 R4240
Sum992 Snit248.00
30. 70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 241.17
R1250 R2250 R3243 R4243
Sum986 Snit246.50
31. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 246.25
R1251 R2246 R3244 R4244
Sum985 Snit246.25
32. 142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 238.20
R1255 R2250 R3239 R4238
Sum982 Snit245.50
33. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 245.25
R1253 R2247 R3242 R4239
Sum981 Snit245.25
34. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 8 236.25
R1256 R2240 R3239 R4239
Sum974 Snit243.50
35. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 5 239.40
R1251 R2243 R3241 R4235
Sum970 Snit242.50
36. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 231.00
R1245 R2236 R3232 R4232
Sum945 Snit236.25
37. 133544 Jens Midtiby Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 8 223.63
R1250 R2249 R3224 R4220
Sum943 Snit235.75
38. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 4 232.50
R1237 R2237 R3230 R4226
Sum930 Snit232.50
39. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 221.00
R1244 R2238 R3223 R4212
Sum917 Snit229.25
40. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 228.00
R1253 R2243 R3222 R4194
Sum912 Snit228.00
41. 125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 224.75
R1239 R2235 R3213 R4212
Sum899 Snit224.75
42. 36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 221.50
R1233 R2231 R3227 R4195
Sum886 Snit221.50
43. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 214.50
R1236 R2220 R3207 R4195
Sum858 Snit214.50
44. 138211 Tommy Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 211.00
R1229 R2217 R3209 R4202
Sum857 Snit214.25
45. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 3 284.67
R1285 R2285 R3284 R4-
Sum854 Snit284.67
46. 142370 Oliver Paagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 213.50
R1228 R2223 R3214 R4189
Sum854 Snit213.50
47. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 284.33
R1288 R2284 R3281 R4-
Sum853 Snit284.33
48. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 282.00
R1285 R2285 R3276 R4-
Sum846 Snit282.00
49. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 282.00
R1287 R2281 R3278 R4-
Sum846 Snit282.00
50. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 281.67
R1285 R2280 R3280 R4-
Sum845 Snit281.67
51. 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 200.67
R1230 R2213 R3204 R4192
Sum839 Snit209.75
52. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 279.33
R1280 R2279 R3279 R4-
Sum838 Snit279.33
53. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 279.00
R1280 R2279 R3278 R4-
Sum837 Snit279.00
54. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 209.25
R1228 R2207 R3206 R4196
Sum837 Snit209.25
55. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 278.67
R1285 R2278 R3273 R4-
Sum836 Snit278.67
56. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 278.33
R1281 R2280 R3274 R4-
Sum835 Snit278.33
57. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 278.00
R1280 R2279 R3275 R4-
Sum834 Snit278.00
58. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 277.67
R1282 R2276 R3275 R4-
Sum833 Snit277.67
59. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 277.67
R1283 R2283 R3267 R4-
Sum833 Snit277.67
60. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 277.67
R1284 R2277 R3272 R4-
Sum833 Snit277.67
61. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 277.67
R1281 R2279 R3273 R4-
Sum833 Snit277.67
62. 142420 Leif Haak Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 194.29
R1221 R2220 R3195 R4195
Sum831 Snit207.75
63. 134339 Merete Leia Alexandrine Ekberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 207.00
R1216 R2212 R3200 R4200
Sum828 Snit207.00
64. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 3 275.33
R1286 R2272 R3268 R4-
Sum826 Snit275.33
65. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 1 3 275.00
R1277 R2275 R3273 R4-
Sum825 Snit275.00
66. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 274.67
R1280 R2276 R3268 R4-
Sum824 Snit274.67
67. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 274.33
R1277 R2276 R3270 R4-
Sum823 Snit274.33
68. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 274.00
R1276 R2273 R3273 R4-
Sum822 Snit274.00
69. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 273.67
R1278 R2275 R3268 R4-
Sum821 Snit273.67
70. 140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 273.67
R1275 R2274 R3272 R4-
Sum821 Snit273.67
71. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 272.67
R1279 R2278 R3261 R4-
Sum818 Snit272.67
72. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 272.67
R1277 R2277 R3264 R4-
Sum818 Snit272.67
73. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 272.33
R1280 R2272 R3265 R4-
Sum817 Snit272.33
74. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.00
R1275 R2270 R3265 R4-
Sum810 Snit270.00
75. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 3 269.33
R1276 R2269 R3263 R4-
Sum808 Snit269.33
76. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 269.00
R1274 R2270 R3263 R4-
Sum807 Snit269.00
77. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 268.67
R1279 R2265 R3262 R4-
Sum806 Snit268.67
78. 62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 268.33
R1277 R2273 R3255 R4-
Sum805 Snit268.33
79. 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 268.33
R1275 R2271 R3259 R4-
Sum805 Snit268.33
80. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 268.33
R1270 R2270 R3265 R4-
Sum805 Snit268.33
81. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 3 267.33
R1273 R2265 R3264 R4-
Sum802 Snit267.33
82. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 3 267.00
R1269 R2268 R3264 R4-
Sum801 Snit267.00
83. 109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 266.67
R1272 R2264 R3264 R4-
Sum800 Snit266.67
84. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 3 266.67
R1269 R2267 R3264 R4-
Sum800 Snit266.67
85. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 266.67
R1272 R2271 R3257 R4-
Sum800 Snit266.67
86. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 265.67
R1269 R2266 R3262 R4-
Sum797 Snit265.67
87. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 265.67
R1266 R2266 R3265 R4-
Sum797 Snit265.67
88. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 265.67
R1267 R2266 R3264 R4-
Sum797 Snit265.67
89. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 265.33
R1268 R2268 R3260 R4-
Sum796 Snit265.33
90. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 3 265.33
R1273 R2263 R3260 R4-
Sum796 Snit265.33
91. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 264.67
R1276 R2264 R3254 R4-
Sum794 Snit264.67
92. 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 264.00
R1266 R2264 R3262 R4-
Sum792 Snit264.00
93. 138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 3 263.67
R1264 R2264 R3263 R4-
Sum791 Snit263.67
94. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.67
R1265 R2263 R3263 R4-
Sum791 Snit263.67
95. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 197.75
R1204 R2202 R3195 R4190
Sum791 Snit197.75
96. 90024 Renè Krog Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.33
R1270 R2262 R3258 R4-
Sum790 Snit263.33
97. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.33
R1271 R2264 R3255 R4-
Sum790 Snit263.33
98. 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 263.33
R1265 R2263 R3262 R4-
Sum790 Snit263.33
99. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 263.00
R1272 R2259 R3258 R4-
Sum789 Snit263.00
100. 119993 Birgitte Kjems Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 2 3 261.33
R1265 R2262 R3257 R4-
Sum784 Snit261.33
101. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 261.33
R1268 R2262 R3254 R4-
Sum784 Snit261.33
102. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 260.33
R1264 R2262 R3255 R4-
Sum781 Snit260.33
103. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 3 260.33
R1266 R2261 R3254 R4-
Sum781 Snit260.33
104. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 260.00
R1276 R2256 R3248 R4-
Sum780 Snit260.00
105. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 3 260.00
R1261 R2260 R3259 R4-
Sum780 Snit260.00
106. 142003 Anders Vibe Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 189.00
R1206 R2193 R3191 R4187
Sum777 Snit194.25
107. 63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 258.33
R1260 R2259 R3256 R4-
Sum775 Snit258.33
108. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 3 258.00
R1264 R2258 R3252 R4-
Sum774 Snit258.00
109. 140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 258.00
R1264 R2260 R3250 R4-
Sum774 Snit258.00
110. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 257.00
R1269 R2262 R3240 R4-
Sum771 Snit257.00
111. 135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 256.33
R1257 R2257 R3255 R4-
Sum769 Snit256.33
112. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 255.67
R1261 R2257 R3249 R4-
Sum767 Snit255.67
113. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 255.00
R1264 R2252 R3249 R4-
Sum765 Snit255.00
114. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 255.00
R1262 R2259 R3244 R4-
Sum765 Snit255.00
115. 140115 Henning Elkjær Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 255.00
R1260 R2255 R3250 R4-
Sum765 Snit255.00
116. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 254.33
R1260 R2252 R3251 R4-
Sum763 Snit254.33
117. 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 254.00
R1257 R2253 R3252 R4-
Sum762 Snit254.00
118. 62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 3 253.00
R1254 R2254 R3251 R4-
Sum759 Snit253.00
119. 139475 Mark Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 3 253.00
R1259 R2250 R3250 R4-
Sum759 Snit253.00
120. 42281 Allan Thomsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 252.33
R1260 R2254 R3243 R4-
Sum757 Snit252.33
121. 95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 252.00
R1261 R2257 R3238 R4-
Sum756 Snit252.00
122. 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 252.00
R1261 R2256 R3239 R4-
Sum756 Snit252.00
123. 62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 251.33
R1257 R2256 R3241 R4-
Sum754 Snit251.33
124. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 251.33
R1258 R2255 R3241 R4-
Sum754 Snit251.33
125. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 251.00
R1255 R2255 R3243 R4-
Sum753 Snit251.00
126. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 3 251.00
R1252 R2252 R3249 R4-
Sum753 Snit251.00
127. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 250.33
R1257 R2248 R3246 R4-
Sum751 Snit250.33
128. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 249.00
R1251 R2251 R3245 R4-
Sum747 Snit249.00
129. 140891 Cathrine Dybvad Jensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 248.67
R1250 R2249 R3247 R4-
Sum746 Snit248.67
130. 114750 Daniel Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 248.33
R1263 R2248 R3234 R4-
Sum745 Snit248.33
131. 62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 246.67
R1265 R2238 R3237 R4-
Sum740 Snit246.67
132. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 245.67
R1254 R2248 R3235 R4-
Sum737 Snit245.67
133. 139170 Frank Kronhof Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 3 244.33
R1261 R2240 R3232 R4-
Sum733 Snit244.33
134. 139230 Dan Borring Larsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 3 243.00
R1246 R2246 R3237 R4-
Sum729 Snit243.00
135. 97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 240.67
R1244 R2239 R3239 R4-
Sum722 Snit240.67
136. 120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 240.00
R1256 R2238 R3226 R4-
Sum720 Snit240.00
137. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 240.00
R1248 R2241 R3231 R4-
Sum720 Snit240.00
138. 133335 Kenneth Tom Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 239.67
R1249 R2244 R3226 R4-
Sum719 Snit239.67
139. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 239.33
R1252 R2241 R3225 R4-
Sum718 Snit239.33
140. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 238.00
R1270 R2270 R3174 R4-
Sum714 Snit238.00
141. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 3 237.33
R1239 R2237 R3236 R4-
Sum712 Snit237.33
142. 137561 Knud Ahm Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 237.33
R1252 R2230 R3230 R4-
Sum712 Snit237.33
143. 124062 John Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 237.00
R1238 R2238 R3235 R4-
Sum711 Snit237.00
144. 36181 Lennart Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 236.67
R1238 R2236 R3236 R4-
Sum710 Snit236.67
145. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 235.33
R1249 R2248 R3209 R4-
Sum706 Snit235.33
146. 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 235.33
R1245 R2237 R3224 R4-
Sum706 Snit235.33
147. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 3 234.67
R1246 R2233 R3225 R4-
Sum704 Snit234.67
148. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 3 234.33
R1244 R2230 R3229 R4-
Sum703 Snit234.33
149. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 3 232.67
R1238 R2238 R3222 R4-
Sum698 Snit232.67
150. 140169 Kim Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 3 232.00
R1235 R2231 R3230 R4-
Sum696 Snit232.00
151. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 232.00
R1241 R2231 R3224 R4-
Sum696 Snit232.00
152. 129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 230.67
R1232 R2231 R3229 R4-
Sum692 Snit230.67
153. 136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 230.00
R1242 R2231 R3217 R4-
Sum690 Snit230.00
154. 120377 Ivan Lauritsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 229.67
R1245 R2230 R3214 R4-
Sum689 Snit229.67
155. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 3 229.33
R1233 R2230 R3225 R4-
Sum688 Snit229.33
156. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 3 228.67
R1239 R2227 R3220 R4-
Sum686 Snit228.67
157. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 226.00
R1229 R2228 R3221 R4-
Sum678 Snit226.00
158. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 225.00
R1253 R2223 R3199 R4-
Sum675 Snit225.00
159. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 223.67
R1236 R2221 R3214 R4-
Sum671 Snit223.67
160. 131456 Brian Marcussen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 3 3 223.00
R1238 R2218 R3213 R4-
Sum669 Snit223.00
161. 36103 Christian Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 222.33
R1228 R2220 R3219 R4-
Sum667 Snit222.33
162. 142392 Markus Bernhard Ernst Brandstetter Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 3 220.00
R1224 R2218 R3218 R4-
Sum660 Snit220.00
163. 133533 Lene Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 217.00
R1221 R2217 R3213 R4-
Sum651 Snit217.00
164. 143279 Jesper Dandanell Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 217.00
R1227 R2215 R3209 R4-
Sum651 Snit217.00
165. 67648 Jan Wybrandt Amagerlands Skytteveteraner
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 160.75
R1194 R2175 R3155 R4119
Sum643 Snit160.75
166. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 212.33
R1234 R2222 R3181 R4-
Sum637 Snit212.33
167. 131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 211.00
R1221 R2208 R3204 R4-
Sum633 Snit211.00
168. 141923 Henrik Olesen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 201.67
R1204 R2203 R3198 R4-
Sum605 Snit201.67
169. 136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 150.75
R1172 R2161 R3141 R4129
Sum603 Snit150.75
170. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 198.33
R1223 R2197 R3175 R4-
Sum595 Snit198.33
171. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 198.00
R1211 R2203 R3180 R4-
Sum594 Snit198.00
172. 143280 Søren Stryhn Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 195.00
R1205 R2200 R3180 R4-
Sum585 Snit195.00
173. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 284.50
R1288 R2281 R3- R4-
Sum569 Snit284.50
174. 140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 3 189.67
R1223 R2199 R3147 R4-
Sum569 Snit189.67
175. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 283.50
R1285 R2282 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
176. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 281.50
R1282 R2281 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
177. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 281.00
R1283 R2279 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
178. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 280.50
R1281 R2280 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
179. 127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 279.50
R1281 R2278 R3- R4-
Sum559 Snit279.50
180. 135318 Frode Haaning Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 186.00
R1199 R2195 R3164 R4-
Sum558 Snit186.00
181. 141925 Thomas Lund Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 184.67
R1204 R2204 R3146 R4-
Sum554 Snit184.67
182. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 275.50
R1276 R2275 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
183. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 275.00
R1277 R2273 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
184. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 274.00
R1276 R2272 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
185. 127338 Anja Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 274.00
R1282 R2266 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
186. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 2 273.00
R1274 R2272 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
187. 60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 272.50
R1273 R2272 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
188. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 272.50
R1277 R2268 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
189. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 272.50
R1276 R2269 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
190. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 2 272.50
R1273 R2272 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
191. 138061 Thomas HALL Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 2 272.00
R1275 R2269 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
192. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 2 271.50
R1279 R2264 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
193. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 271.50
R1275 R2268 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
194. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 271.00
R1278 R2264 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
195. 62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 1 2 271.00
R1273 R2269 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
196. 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 270.50
R1271 R2270 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
197. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 2 270.50
R1273 R2268 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
198. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 270.00
R1274 R2266 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
199. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 270.00
R1273 R2267 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
200. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
201. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 269.00
R1277 R2261 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
202. 22561 Ingolf Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 2 268.50
R1272 R2265 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
203. 140978 Brian Hede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 268.00
R1271 R2265 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
204. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 268.00
R1270 R2266 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
205. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 268.00
R1271 R2265 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
206. 100010 Bjarne Palsov Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 2 268.00
R1268 R2268 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
207. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 2 267.50
R1274 R2261 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
208. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 2 267.50
R1268 R2267 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
209. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 2 267.50
R1278 R2257 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
210. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 267.00
R1269 R2265 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
211. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 266.50
R1274 R2259 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
212. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 266.50
R1267 R2266 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
213. 96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 265.00
R1265 R2265 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
214. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 265.00
R1267 R2263 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
215. 56737 Renè Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 264.50
R1265 R2264 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
216. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 264.50
R1265 R2264 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
217. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 2 263.00
R1270 R2256 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
218. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 263.00
R1263 R2263 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
219. 97964 Jens Jørgen Udbye Nielsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 261.00
R1265 R2257 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
220. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 261.00
R1262 R2260 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
221. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 260.50
R1265 R2256 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
222. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 260.00
R1261 R2259 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
223. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 2 259.50
R1266 R2253 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
224. 30371 Verner Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 259.00
R1259 R2259 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
225. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 259.00
R1265 R2253 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
226. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 259.00
R1262 R2256 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
227. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 258.50
R1264 R2253 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
228. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 258.50
R1262 R2255 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
229. 99633 George Michagin Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 257.50
R1262 R2253 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
230. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 2 257.50
R1268 R2247 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
231. 142970 Marlene Thim Vesterby Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 257.50
R1262 R2253 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
232. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 257.00
R1261 R2253 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
233. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 256.50
R1258 R2255 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
234. 128464 Claus-Dieter Petersen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 2 256.50
R1257 R2256 R3- R4-
Sum513 Snit256.50
235. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 171.00
R1187 R2178 R3148 R4-
Sum513 Snit171.00
236. 90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 2 256.00
R1259 R2253 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
237. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 255.50
R1257 R2254 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
238. 110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 255.50
R1259 R2252 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
239. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 254.50
R1255 R2254 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
240. 88939 Henrik L. Steenhoff Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 254.50
R1265 R2244 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
241. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 2 254.50
R1268 R2241 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
242. 89619 Lene Friis Warming Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 2 254.00
R1259 R2249 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
243. 34225 Peter Eklund Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 253.50
R1262 R2245 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
244. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 2 253.00
R1254 R2252 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
245. 86413 Tony Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 253.00
R1259 R2247 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
246. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 252.00
R1252 R2252 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
247. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 251.50
R1254 R2249 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
248. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 251.50
R1254 R2249 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
249. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 250.00
R1259 R2241 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
250. 90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 2 250.00
R1254 R2246 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
251. 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 2 250.00
R1261 R2239 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
252. 32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 249.00
R1252 R2246 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
253. 141542 Flemming Toftdahl-Olesen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 2 248.00
R1255 R2241 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
254. 37147 Lars Lie Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 247.50
R1250 R2245 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
255. 119743 Michael Erhardsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 247.00
R1249 R2245 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
256. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 247.00
R1254 R2240 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
257. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 246.50
R1250 R2243 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
258. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 246.50
R1248 R2245 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
259. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 246.00
R1247 R2245 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
260. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 244.50
R1248 R2241 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
261. 46541 Arne Rasmussen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 2 243.50
R1250 R2237 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
262. 62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 2 242.50
R1245 R2240 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
263. 98183 Marie Herlev Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 242.50
R1258 R2227 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
264. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 242.00
R1243 R2241 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
265. 60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 240.50
R1246 R2235 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
266. 143688 Klaus Daugaard Løkke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 2 240.50
R1249 R2232 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
267. 136739 Ole Tange Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 239.00
R1251 R2227 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
268. 114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 237.50
R1251 R2224 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
269. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 237.50
R1244 R2231 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
270. 108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 2 237.00
R1238 R2236 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
271. 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 236.50
R1243 R2230 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
272. 30593 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 236.00
R1245 R2227 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
273. 113938 Brian Greve Møller Lind Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 235.00
R1237 R2233 R3- R4-
Sum470 Snit235.00
274. 127247 Rune Laursen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 234.50
R1237 R2232 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
275. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 233.50
R1235 R2232 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
276. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 229.00
R1239 R2219 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
277. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 227.50
R1235 R2220 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
278. 108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 2 226.50
R1239 R2214 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
279. 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 225.00
R1226 R2224 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
280. 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 223.00
R1229 R2217 R3- R4-
Sum446 Snit223.00
281. 115060 Brian Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 221.50
R1249 R2194 R3- R4-
Sum443 Snit221.50
282. 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 2 219.00
R1222 R2216 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
283. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 216.00
R1225 R2207 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
284. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 214.00
R1228 R2200 R3- R4-
Sum428 Snit214.00
285. 138000 Anette M.R. Theisen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 2 212.50
R1213 R2212 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
286. 138841 Niels Philbert Michelsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 209.00
R1228 R2190 R3- R4-
Sum418 Snit209.00
287. 86414 Hannelore Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 208.50
R1221 R2196 R3- R4-
Sum417 Snit208.50
288. 127245 Stig Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 2 207.50
R1222 R2193 R3- R4-
Sum415 Snit207.50
289. 142775 Rasmus Korshøj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 2 206.00
R1219 R2193 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
290. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 2 194.50
R1200 R2189 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
291. 143901 Frank Pedersen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 2 194.50
R1198 R2191 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
292. 115519 Christian Løn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
293. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
294. 139010 Jimmy Späth Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 186.50
R1209 R2164 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
295. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 164.50
R1167 R2162 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
296. 143727 Wentzel Bech Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 160.00
R1165 R2155 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
297. 143731 Allan Skipper Pedersen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 2 156.50
R1177 R2136 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
298. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
299. 70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
300. 88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
301. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
302. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
303. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
304. 91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
305. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
306. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
307. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
308. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
309. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
310. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
311. 125868 Michelle Boserup Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
312. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
313. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
314. 143436 Ulf Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
315. 120767 Uffe Møller Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
316. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
317. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
318. 118457 Søren Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
319. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
320. 141911 Jan Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
321. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
322. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
323. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
324. 112648 Anders Christensen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
325. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
326. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
327. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
328. 137283 Jees Hausgaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
329. 123177 Henrik Bånd Rasmussen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
330. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
331. 105535 Bjørn Sjørup Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
332. 69105 Mikael Jensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
333. 114867 Niels Halvor Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
334. 134587 Kim Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
335. 124261 Per Michael Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
336. 138468 Jens Pedersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
337. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
338. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
339. 124750 Steen K. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
340. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
341. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
342. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
343. 101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
344. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
345. 117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
346. 126296 Mads Bay Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
347. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
348. 99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
349. 142697 Sten Krog Duerlund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
350. 133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
351. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
352. 144265 Andreas Demant Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
353. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
354. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
355. 115225 Tomas Hagenau Andersen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
356. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
357. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
358. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
359. 26420 Freddy Ovesen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 3 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
360. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
361. 25868 Arne Leth Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
362. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
363. 136505 Søren Troelsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
364. 139906 Dennis Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
365. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
366. 143437 Flemming Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
367. 118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
368. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
369. 57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
370. 95373 Matilde Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
371. 140055 Kim Renè Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
372. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
373. 87571 Anders Diget Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
374. 67441 Philip H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
375. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
376. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
377. 107132 Leif Laugesen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
378. 26608 Hugo Sørensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 3 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
379. 134714 Peter Volsøe Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
2H 3 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
380. 124271 Dimitri Ruusuviita Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
381. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
382. 12297 John Kristensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
383. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 227.00
R1227 R2- R3- R4-
Sum227 Snit227.00
384. 139907 Torben Agerup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
385. 144060 Christian Bech Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
386. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
387. 133970 Charlotte Bugge Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
388. 107130 Kurt Stougaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
389. 115622 Kenneth Skovbjerg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
390. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
391. 127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
392. 144169 Carsten Brix Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
393. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00
394. 68692 Tage Ebbensgaard Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
395. 37673 Per Christiansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
396. 129365 Torben Caroc KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 217.00
R1217 R2- R3- R4-
Sum217 Snit217.00
397. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
398. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 3 1 215.00
R1215 R2- R3- R4-
Sum215 Snit215.00
399. 96143 Jesper Mynchau KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 215.00
R1215 R2- R3- R4-
Sum215 Snit215.00
400. 133917 Mads Brogaard Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 214.00
R1214 R2- R3- R4-
Sum214 Snit214.00
401. 142580 Jimmy Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
402. 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
403. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
404. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
405. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 2 103.00
R1103 R2103 R3- R4-
Sum206 Snit103.00
406. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 205.00
R1205 R2- R3- R4-
Sum205 Snit205.00
407. 139499 Jens Peter Søgaard Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
408. 142776 Kasper Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
409. 142416 Benny Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 2 98.00
R1101 R295 R3- R4-
Sum196 Snit98.00
410. 143246 Anders Rude Nord KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
411. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
412. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
413. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
414. 142424 Frank Jæger Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
415. 143730 Tonny Skaksen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
416. 140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 1 84.00
R184 R2- R3- R4-
Sum84 Snit84.00

Til toppen