Standardpistol, 15m - 1-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. januar 2022 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 288.75
R1294 R2292 R3288 R4281
Sum1155 Snit288.75
2. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 7 276.57
R1285 R2284 R3281 R4277
Sum1127 Snit281.75
3. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 5 280.60
R1284 R2282 R3281 R4279
Sum1126 Snit281.50
4. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 280.75
R1284 R2282 R3280 R4277
Sum1123 Snit280.75
5. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 10 275.10
R1281 R2280 R3280 R4279
Sum1120 Snit280.00
6. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 277.83
R1281 R2280 R3280 R4276
Sum1117 Snit279.25
7. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 6 274.50
R1283 R2281 R3279 R4273
Sum1116 Snit279.00
8. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 7 276.86
R1278 R2278 R3278 R4277
Sum1111 Snit277.75
9. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 6 276.83
R1281 R2278 R3276 R4276
Sum1111 Snit277.75
10. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 1 4 276.75
R1286 R2282 R3271 R4268
Sum1107 Snit276.75
11. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 6 273.00
R1279 R2278 R3277 R4269
Sum1103 Snit275.75
12. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 275.50
R1280 R2277 R3277 R4268
Sum1102 Snit275.50
13. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H 1 4 275.50
R1281 R2277 R3274 R4270
Sum1102 Snit275.50
14. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 274.50
R1284 R2276 R3270 R4268
Sum1098 Snit274.50
15. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 6 269.33
R1281 R2273 R3271 R4271
Sum1096 Snit274.00
16. 57929 Kaspar Rosenquist Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 273.50
R1275 R2275 R3274 R4270
Sum1094 Snit273.50
17. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 1 5 271.40
R1281 R2273 R3270 R4268
Sum1092 Snit273.00
18. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 7 267.57
R1276 R2274 R3270 R4270
Sum1090 Snit272.50
19. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 272.25
R1279 R2276 R3273 R4261
Sum1089 Snit272.25
20. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 272.25
R1280 R2279 R3272 R4258
Sum1089 Snit272.25
21. 122883 Henrik B. Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 10 268.40
R1274 R2272 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
22. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 5 270.20
R1277 R2272 R3270 R4268
Sum1087 Snit271.75
23. 99643 Rene Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 10 266.90
R1274 R2272 R3271 R4270
Sum1087 Snit271.75
24. 82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 271.25
R1272 R2271 R3271 R4271
Sum1085 Snit271.25
25. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 268.83
R1274 R2274 R3269 R4268
Sum1085 Snit271.25
26. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 8 268.00
R1275 R2271 R3270 R4269
Sum1085 Snit271.25
27. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 270.50
R1277 R2275 R3268 R4262
Sum1082 Snit270.50
28. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 4 269.00
R1276 R2271 R3265 R4264
Sum1076 Snit269.00
29. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 9 263.00
R1272 R2270 R3267 R4266
Sum1075 Snit268.75
30. 50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 5 266.60
R1276 R2269 R3266 R4263
Sum1074 Snit268.50
31. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 5 264.00
R1274 R2272 R3271 R4256
Sum1073 Snit268.25
32. 121881 Peter Søgaard Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 268.00
R1272 R2268 R3267 R4265
Sum1072 Snit268.00
33. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 5 266.20
R1271 R2270 R3267 R4264
Sum1072 Snit268.00
34. 56907 Lars Jeppesen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 263.00
R1275 R2272 R3264 R4261
Sum1072 Snit268.00
35. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 4 266.00
R1273 R2268 R3264 R4259
Sum1064 Snit266.00
36. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 2 7 260.86
R1270 R2270 R3264 R4259
Sum1063 Snit265.75
37. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 4 264.50
R1267 R2265 R3264 R4262
Sum1058 Snit264.50
38. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 4 264.00
R1268 R2264 R3263 R4261
Sum1056 Snit264.00
39. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 8 258.63
R1266 R2265 R3260 R4259
Sum1050 Snit262.50
40. 30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 6 258.67
R1269 R2264 R3260 R4255
Sum1048 Snit262.00
41. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 2 4 260.75
R1265 R2261 R3260 R4257
Sum1043 Snit260.75
42. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 260.50
R1270 R2262 R3258 R4252
Sum1042 Snit260.50
43. 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 2 21 250.52
R1261 R2261 R3261 R4259
Sum1042 Snit260.50
44. 60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 260.25
R1274 R2262 R3253 R4252
Sum1041 Snit260.25
45. 132796 Per Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 7 254.14
R1265 R2258 R3258 R4258
Sum1039 Snit259.75
46. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 11 248.91
R1265 R2263 R3258 R4252
Sum1038 Snit259.50
47. 140939 Anders Beck Thomsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 4 259.25
R1271 R2260 R3255 R4251
Sum1037 Snit259.25
48. 58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 258.75
R1266 R2259 R3255 R4255
Sum1035 Snit258.75
49. 133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 4 257.50
R1266 R2263 R3257 R4244
Sum1030 Snit257.50
50. 49975 Bente Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 6 253.33
R1263 R2258 R3254 R4254
Sum1029 Snit257.25
51. 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 4 256.50
R1261 R2259 R3255 R4251
Sum1026 Snit256.50
52. 108284 Alex Langfred Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 6 251.83
R1270 R2254 R3251 R4251
Sum1026 Snit256.50
53. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 4 256.25
R1263 R2261 R3255 R4246
Sum1025 Snit256.25
54. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 253.20
R1259 R2258 R3257 R4249
Sum1023 Snit255.75
55. 65060 Per C. Madsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H 2 4 254.25
R1270 R2257 R3252 R4238
Sum1017 Snit254.25
56. 131315 Kim Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 4 253.25
R1258 R2257 R3255 R4243
Sum1013 Snit253.25
57. 113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 252.50
R1265 R2261 R3255 R4229
Sum1010 Snit252.50
58. 145588 Christian Saugmann Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H 3 5 249.60
R1255 R2254 R3250 R4250
Sum1009 Snit252.25
59. 14819 Erik Christensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 251.00
R1256 R2252 R3251 R4249
Sum1008 Snit252.00
60. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 2 4 250.75
R1260 R2259 R3258 R4226
Sum1003 Snit250.75
61. 96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 250.50
R1257 R2253 R3246 R4246
Sum1002 Snit250.50
62. 78884 Carsten Andreassen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 4 247.75
R1251 R2249 R3249 R4242
Sum991 Snit247.75
63. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 7 244.14
R1250 R2249 R3248 R4243
Sum990 Snit247.50
64. 141797 Jakob rønbjerg Rask Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 6 237.67
R1260 R2249 R3238 R4236
Sum983 Snit245.75
65. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 4 244.25
R1248 R2246 R3244 R4239
Sum977 Snit244.25
66. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 244.00
R1256 R2243 R3242 R4235
Sum976 Snit244.00
67. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 236.60
R1255 R2244 R3243 R4232
Sum974 Snit243.50
68. 133231 Poul Erik Rasmussen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 5 239.80
R1256 R2244 R3239 R4232
Sum971 Snit242.75
69. 116825 Søren Kaster Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 6 232.83
R1249 R2240 R3240 R4238
Sum967 Snit241.75
70. 37854 Johnni Friis Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 5 236.60
R1248 R2239 R3238 R4237
Sum962 Snit240.50
71. 132997 Alex Karl Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 240.00
R1241 R2240 R3240 R4239
Sum960 Snit240.00
72. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 4 238.25
R1251 R2242 R3236 R4224
Sum953 Snit238.25
73. 145368 Camilla Tardini Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 3 5 230.80
R1249 R2243 R3241 R4218
Sum951 Snit237.75
74. 23200 Solveig kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 229.60
R1244 R2238 R3236 R4233
Sum951 Snit237.75
75. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 237.00
R1242 R2240 R3238 R4228
Sum948 Snit237.00
76. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 7 223.14
R1243 R2243 R3232 R4227
Sum945 Snit236.25
77. 144770 Søren Wagner Pedersen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 5 227.20
R1240 R2238 R3229 R4228
Sum935 Snit233.75
78. 106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 232.50
R1240 R2232 R3232 R4226
Sum930 Snit232.50
79. 127226 Steen Eiberg Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 228.25
R1259 R2228 R3214 R4212
Sum913 Snit228.25
80. 144203 Kaj Lund Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 5 219.40
R1247 R2235 R3231 R4196
Sum909 Snit227.25
81. 135133 Frank H. Andersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 4 218.25
R1226 R2221 R3218 R4208
Sum873 Snit218.25
82. 141853 Frank VaabenGaard Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 216.75
R1235 R2224 R3204 R4204
Sum867 Snit216.75
83. 134705 Leif Christensen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H 3 5 212.00
R1226 R2216 R3216 R4202
Sum860 Snit215.00
84. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 280.33
R1283 R2280 R3278 R4-
Sum841 Snit280.33
85. 47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 3 279.00
R1282 R2278 R3277 R4-
Sum837 Snit279.00
86. 132166 Gert Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 4 208.75
R1234 R2215 R3198 R4188
Sum835 Snit208.75
87. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 276.33
R1282 R2277 R3270 R4-
Sum829 Snit276.33
88. 30665 Carl Johnsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 276.33
R1278 R2277 R3274 R4-
Sum829 Snit276.33
89. 113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 206.25
R1220 R2210 R3198 R4197
Sum825 Snit206.25
90. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 3 274.00
R1281 R2271 R3270 R4-
Sum822 Snit274.00
91. 60946 Jens Håkonsson Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 1 3 272.00
R1273 R2273 R3270 R4-
Sum816 Snit272.00
92. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 270.33
R1278 R2274 R3259 R4-
Sum811 Snit270.33
93. 61536 Ib Gudbergsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 3 267.33
R1270 R2266 R3266 R4-
Sum802 Snit267.33
94. 60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 267.33
R1270 R2270 R3262 R4-
Sum802 Snit267.33
95. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 3 266.67
R1270 R2268 R3262 R4-
Sum800 Snit266.67
96. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 3 264.33
R1267 R2263 R3263 R4-
Sum793 Snit264.33
97. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 4 197.75
R1215 R2195 R3191 R4190
Sum791 Snit197.75
98. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 263.33
R1269 R2268 R3253 R4-
Sum790 Snit263.33
99. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 262.67
R1266 R2263 R3259 R4-
Sum788 Snit262.67
100. 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 262.00
R1266 R2263 R3257 R4-
Sum786 Snit262.00
101. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 3 261.67
R1263 R2262 R3260 R4-
Sum785 Snit261.67
102. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 2 3 261.00
R1266 R2259 R3258 R4-
Sum783 Snit261.00
103. 48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 260.67
R1269 R2263 R3250 R4-
Sum782 Snit260.67
104. 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 3 260.67
R1267 R2261 R3254 R4-
Sum782 Snit260.67
105. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 3 260.33
R1263 R2262 R3256 R4-
Sum781 Snit260.33
106. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 257.67
R1263 R2263 R3247 R4-
Sum773 Snit257.67
107. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 3 257.33
R1264 R2254 R3254 R4-
Sum772 Snit257.33
108. 91428 Frank Erik Kruhøffer Odder Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 256.33
R1258 R2257 R3254 R4-
Sum769 Snit256.33
109. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
1H 3 3 256.33
R1261 R2255 R3253 R4-
Sum769 Snit256.33
110. 24361 Ketty Thomsen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 3 256.00
R1262 R2253 R3253 R4-
Sum768 Snit256.00
111. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 3 254.67
R1264 R2259 R3241 R4-
Sum764 Snit254.67
112. 88511 Christian Rising Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 3 253.67
R1263 R2251 R3247 R4-
Sum761 Snit253.67
113. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 253.33
R1259 R2253 R3248 R4-
Sum760 Snit253.33
114. 26583 Jørgen Jensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 3 253.33
R1264 R2259 R3237 R4-
Sum760 Snit253.33
115. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 3 251.33
R1258 R2254 R3242 R4-
Sum754 Snit251.33
116. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 250.67
R1263 R2263 R3226 R4-
Sum752 Snit250.67
117. 84226 Anders Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 3 250.00
R1252 R2249 R3249 R4-
Sum750 Snit250.00
118. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 3 249.00
R1251 R2249 R3247 R4-
Sum747 Snit249.00
119. 132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 3 247.00
R1259 R2245 R3237 R4-
Sum741 Snit247.00
120. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 3 246.33
R1251 R2249 R3239 R4-
Sum739 Snit246.33
121. 113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 4 183.00
R1206 R2187 R3173 R4166
Sum732 Snit183.00
122. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 3 243.67
R1257 R2240 R3234 R4-
Sum731 Snit243.67
123. 51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 240.67
R1257 R2237 R3228 R4-
Sum722 Snit240.67
124. 39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 3 239.00
R1255 R2238 R3224 R4-
Sum717 Snit239.00
125. 69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 3 239.00
R1244 R2237 R3236 R4-
Sum717 Snit239.00
126. 108050 Søren Sejersen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 231.67
R1241 R2227 R3227 R4-
Sum695 Snit231.67
127. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 3 229.67
R1245 R2231 R3213 R4-
Sum689 Snit229.67
128. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 3 229.67
R1237 R2235 R3217 R4-
Sum689 Snit229.67
129. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
1H 3 3 229.33
R1239 R2230 R3219 R4-
Sum688 Snit229.33
130. 24356 Lindy Sørensen Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 227.00
R1241 R2223 R3217 R4-
Sum681 Snit227.00
131. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 3 224.33
R1236 R2222 R3215 R4-
Sum673 Snit224.33
132. 29195 Poul U. Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 3 223.33
R1235 R2222 R3213 R4-
Sum670 Snit223.33
133. 108052 Morten Alsing Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 219.33
R1233 R2222 R3203 R4-
Sum658 Snit219.33
134. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 290.00
R1290 R2290 R3- R4-
Sum580 Snit290.00
135. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 285.50
R1289 R2282 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
136. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 284.50
R1287 R2282 R3- R4-
Sum569 Snit284.50
137. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 284.00
R1287 R2281 R3- R4-
Sum568 Snit284.00
138. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 281.50
R1283 R2280 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
139. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 281.50
R1288 R2275 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
140. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 281.50
R1282 R2281 R3- R4-
Sum563 Snit281.50
141. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 280.00
R1281 R2279 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
142. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 2 280.00
R1283 R2277 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
143. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 278.00
R1286 R2270 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
144. 49653 flemming hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 278.00
R1288 R2268 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
145. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 277.50
R1278 R2277 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
146. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 276.00
R1277 R2275 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
147. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 1 2 276.00
R1280 R2272 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
148. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 2 276.00
R1277 R2275 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
149. 144925 Ilian Popov Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 275.50
R1278 R2273 R3- R4-
Sum551 Snit275.50
150. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 2 273.50
R1277 R2270 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
151. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 2 273.00
R1276 R2270 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
152. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 272.50
R1274 R2271 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
153. 34292 Klaus Engebæk Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 272.50
R1274 R2271 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
154. 85225 Bjarne Jæger Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 272.50
R1274 R2271 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
155. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 272.00
R1273 R2271 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
156. 29892 Jan Jørgensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 272.00
R1273 R2271 R3- R4-
Sum544 Snit272.00
157. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 271.00
R1274 R2268 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
158. 10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 270.50
R1272 R2269 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
159. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
160. 57868 Poul Boye Hansen Kalundborg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 3 179.33
R1207 R2174 R3157 R4-
Sum538 Snit179.33
161. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 2 266.00
R1268 R2264 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
162. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 266.00
R1268 R2264 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
163. 12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 265.50
R1267 R2264 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
164. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 2 265.50
R1270 R2261 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
165. 98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 1 2 265.00
R1267 R2263 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
166. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 264.50
R1271 R2258 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
167. 132408 Johnny Birkelund Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 264.50
R1276 R2253 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
168. 135441 Jørgen Ditlev Jensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 2 264.50
R1265 R2264 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
169. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 2 264.00
R1264 R2264 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
170. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 2 264.00
R1268 R2260 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
171. 19030 Kenneth L. Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 263.50
R1264 R2263 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
172. 99179 Ib Ejgil Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 2 263.00
R1267 R2259 R3- R4-
Sum526 Snit263.00
173. 129463 Gorm Christensen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 262.50
R1271 R2254 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
174. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 2 262.50
R1267 R2258 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
175. 34304 Jørgen Nielsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 2 262.00
R1262 R2262 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
176. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 2 260.50
R1263 R2258 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
177. 66403 Einar Jart Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 1 2 260.50
R1261 R2260 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
178. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 2 260.00
R1262 R2258 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
179. 29389 Erik Nørgaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 260.00
R1264 R2256 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
180. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 259.50
R1261 R2258 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
181. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 259.00
R1262 R2256 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
182. 61465 Michael Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H 3 2 258.50
R1262 R2255 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
183. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 257.00
R1257 R2257 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
184. 25537 Kari Hillers Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 1 2 254.00
R1261 R2247 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
185. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 2 253.50
R1259 R2248 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
186. 86294 Jacob Lindgaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 252.50
R1257 R2248 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
187. 33747 Jonas Grubak Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 252.00
R1254 R2250 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
188. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 252.00
R1253 R2251 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
189. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 1 2 251.50
R1263 R2240 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
190. 138651 Kenneth Skovborg Holmgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 251.50
R1256 R2247 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
191. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 251.00
R1263 R2239 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
192. 39025 Jan Nygaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 2 250.50
R1260 R2241 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
193. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 249.50
R1257 R2242 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
194. 105507 Poul Erik Westerskov Andersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 3 2 249.00
R1256 R2242 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
195. 46007 Henrik Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 248.50
R1256 R2241 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
196. 69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 248.50
R1258 R2239 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
197. 142129 Torben Grauenkjær Gregersen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 248.50
R1262 R2235 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
198. 62166 Steen Larsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
1H 3 2 248.50
R1251 R2246 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
199. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 3 2 248.00
R1250 R2246 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
200. 69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 247.00
R1253 R2241 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
201. 34327 Heino Madsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 246.50
R1252 R2241 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
202. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 246.50
R1247 R2246 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
203. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 246.00
R1249 R2243 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
204. 22405 Mads Riis Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
1H 3 2 245.50
R1248 R2243 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
205. 17072 Kenneth Sand Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 245.00
R1261 R2229 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
206. 17166 Hanne Toft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 243.50
R1248 R2239 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
207. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 2 242.50
R1245 R2240 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
208. 146005 Kasper Mertov Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 242.50
R1244 R2241 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
209. 51579 Peter Lund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 239.50
R1240 R2239 R3- R4-
Sum479 Snit239.50
210. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 3 2 239.50
R1245 R2234 R3- R4-
Sum479 Snit239.50
211. 111540 Jesper Iversen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 2 239.00
R1242 R2236 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
212. 16046 Otto Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 239.00
R1245 R2233 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
213. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 2 238.00
R1239 R2237 R3- R4-
Sum476 Snit238.00
214. 111128 Jonas Toby Reik Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 236.00
R1243 R2229 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
215. 145431 Jimmy Fiskers Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 3 2 234.50
R1239 R2230 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
216. 145323 Rasmus Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 233.00
R1233 R2233 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
217. 64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H 3 2 232.50
R1241 R2224 R3- R4-
Sum465 Snit232.50
218. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 3 2 232.50
R1239 R2226 R3- R4-
Sum465 Snit232.50
219. 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 231.50
R1238 R2225 R3- R4-
Sum463 Snit231.50
220. 52518 Per Hübsmann Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 2 229.50
R1234 R2225 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
221. 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 2 229.00
R1237 R2221 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
222. 21331 Bendt Lykke Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 229.00
R1235 R2223 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
223. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 226.50
R1242 R2211 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
224. 34286 Lars Chr. Jensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 2 225.00
R1233 R2217 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
225. 138122 Daniel Karlsson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 225.00
R1229 R2221 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
226. 60263 Steen Knudsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 2 225.00
R1236 R2214 R3- R4-
Sum450 Snit225.00
227. 94024 Finn Dauer Rasmussen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 221.00
R1233 R2209 R3- R4-
Sum442 Snit221.00
228. 143298 Ib Liin Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
1H 3 2 221.00
R1233 R2209 R3- R4-
Sum442 Snit221.00
229. 40515 Rene Blom Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 2 220.50
R1224 R2217 R3- R4-
Sum441 Snit220.50
230. 16559 Per Henrik Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 219.00
R1229 R2209 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
231. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 2 219.00
R1225 R2213 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
232. 135061 Helene Maria Hansen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 3 146.00
R1184 R2148 R3106 R4-
Sum438 Snit146.00
233. 143502 Malene Hillers Franck Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 2 218.00
R1236 R2200 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
234. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 216.50
R1223 R2210 R3- R4-
Sum433 Snit216.50
235. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 214.50
R1219 R2210 R3- R4-
Sum429 Snit214.50
236. 141646 Nicklas R. Sternkopf Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 2 212.50
R1224 R2201 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
237. 144049 John D. Jakobsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 2 207.50
R1212 R2203 R3- R4-
Sum415 Snit207.50
238. 146739 Mads Michael Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 206.00
R1219 R2193 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
239. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 2 196.00
R1211 R2181 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
240. 145322 Mads Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 2 194.50
R1216 R2173 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
241. 145203 Magnus Bager Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 2 169.00
R1200 R2138 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
242. 142729 Michael Thorbjørn Pedersen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 2 149.00
R1149 R2149 R3- R4-
Sum298 Snit149.00
243. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
244. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
245. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
246. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
247. 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
248. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
249. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
250. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
251. 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
252. 26145 Mustafa Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
253. 88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
254. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
255. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
256. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
257. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
258. 26123 Ömer Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
259. 16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
260. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
261. 41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
262. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
263. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
264. 136041 Lasse Stampe Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
265. 134703 Ingolf Betzer Larsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
266. 29282 Ole Søndergaard Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
267. 36146 Poul Erik Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
268. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
269. 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
270. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
271. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
272. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
273. 146261 Mark Urban Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
274. 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 3 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
275. 22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
276. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
277. 101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
278. 14592 Nina Hylkjær Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
279. 109883 Brian Eskildsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
280. 102243 Jens Bjerre Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
281. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
282. 56698 John Sørensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
283. 59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
284. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 3 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
285. 121143 August Bauermand Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
286. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 3 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
287. 24190 Lene Broberg Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
1H 3 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
288. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
289. 115399 Yusuf Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
290. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
291. 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H 3 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
292. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
293. 33401 Anders Christensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
294. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
295. 137872 Uffe Sværke Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
296. 131266 Jan Thingbo If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
1H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
297. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
298. 109887 Jannick Tino Pedersen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
299. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 3 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
300. 19549 Rasmus Ruby Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
301. 112863 Bilal Ergolu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
302. 23807 Christian Jühne Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
1H 3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
303. 26237 Mehmet Eroglu Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 3 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
304. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 3 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
305. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
306. 32302 Laura Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
307. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
308. 33731 Martin Møller Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
309. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
310. 145449 Rasmus Lund Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
311. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
312. 146995 Jan Fischer Rasmussen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
313. 49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
314. 132839 Allan Simonsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
315. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
316. 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
317. 15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
318. 146126 Joachim Bay Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 3 1 222.00
R1222 R2- R3- R4-
Sum222 Snit222.00
319. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
320. 138883 Thomas Rasmussen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
321. 146596 Casper Uldal Olsen Asaa Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
322. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 3 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
323. 23880 Allan Nyegaard Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
1H 3 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
324. 146997 Per Fiscker Rasmussen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 214.00
R1214 R2- R3- R4-
Sum214 Snit214.00
325. 141647 Daniel Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 3 1 213.00
R1213 R2- R3- R4-
Sum213 Snit213.00
326. 38187 Nadia Christensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 3 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
327. 104422 Daniel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
328. 133184 Peter Lysdahl Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
329. 145422 Hella Tönder Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 3 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
330. 16917 Ronny Stenfeldt Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
331. 146996 Per De Place Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
332. 128543 Ida Marie Pindstofte Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
333. 104228 Steen Jensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 3 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
334. 121442 Ib Madsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
335. 82337 Jan Thorsted Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
1H 3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
336. 107185 Per Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
337. 51493 Boye Karlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
338. 138984 Michael Pedersen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
1H 3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
339. 137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00

Til toppen