Standardpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 06. august 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 23 284.00
R1290 R2290 R3290 R4289
Sum1159 Snit289.75
2. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 32 283.19
R1291 R2290 R3289 R4289
Sum1159 Snit289.75
3. 71496 Rasmus P M Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 13 285.46
R1291 R2290 R3289 R4288
Sum1158 Snit289.50
4. 90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 18 282.50
R1291 R2290 R3289 R4288
Sum1158 Snit289.50
5. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 20 282.20
R1290 R2288 R3288 R4287
Sum1153 Snit288.25
6. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 20 279.85
R1289 R2288 R3286 R4285
Sum1148 Snit287.00
7. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 8 283.75
R1288 R2285 R3285 R4285
Sum1143 Snit285.75
8. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 280.13
R1290 R2286 R3285 R4282
Sum1143 Snit285.75
9. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 9 280.89
R1289 R2285 R3284 R4283
Sum1141 Snit285.25
10. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 6 278.50
R1291 R2283 R3282 R4282
Sum1138 Snit284.50
11. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 17 273.71
R1286 R2285 R3285 R4281
Sum1137 Snit284.25
12. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 280.00
R1285 R2285 R3283 R4283
Sum1136 Snit284.00
13. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 25 277.00
R1286 R2285 R3283 R4282
Sum1136 Snit284.00
14. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 17 278.35
R1287 R2285 R3282 R4281
Sum1135 Snit283.75
15. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 20 273.50
R1286 R2286 R3286 R4277
Sum1135 Snit283.75
16. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 5 283.00
R1289 R2283 R3281 R4281
Sum1134 Snit283.50
17. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 19 279.89
R1285 R2283 R3283 R4283
Sum1134 Snit283.50
18. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 14 277.50
R1285 R2284 R3283 R4282
Sum1134 Snit283.50
19. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 8 279.88
R1284 R2283 R3283 R4282
Sum1132 Snit283.00
20. 60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 18 277.22
R1285 R2285 R3283 R4279
Sum1132 Snit283.00
21. 140045 Anders Carstensen Dolberg Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 5 279.80
R1287 R2283 R3281 R4280
Sum1131 Snit282.75
22. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 13 278.15
R1283 R2283 R3282 R4282
Sum1130 Snit282.50
23. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 15 275.00
R1284 R2281 R3281 R4280
Sum1126 Snit281.50
24. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 281.25
R1282 R2282 R3281 R4280
Sum1125 Snit281.25
25. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 277.50
R1286 R2284 R3280 R4275
Sum1125 Snit281.25
26. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 280.00
R1285 R2282 R3281 R4276
Sum1124 Snit281.00
27. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 7 278.71
R1286 R2281 R3279 R4278
Sum1124 Snit281.00
28. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 6 278.50
R1287 R2282 R3278 R4277
Sum1124 Snit281.00
29. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 11 270.91
R1285 R2284 R3279 R4276
Sum1124 Snit281.00
30. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 278.00
R1284 R2282 R3279 R4278
Sum1123 Snit280.75
31. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 11 276.45
R1281 R2281 R3281 R4280
Sum1123 Snit280.75
32. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 5 274.00
R1284 R2284 R3279 R4276
Sum1123 Snit280.75
33. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 276.29
R1287 R2283 R3276 R4276
Sum1122 Snit280.50
34. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 276.43
R1283 R2281 R3281 R4276
Sum1121 Snit280.25
35. 140609 Jesper Gade Jensen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 275.67
R1283 R2282 R3279 R4277
Sum1121 Snit280.25
36. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 15 273.60
R1283 R2282 R3278 R4278
Sum1121 Snit280.25
37. 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 4 280.00
R1284 R2281 R3280 R4275
Sum1120 Snit280.00
38. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 279.50
R1282 R2280 R3279 R4277
Sum1118 Snit279.50
39. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 11 275.27
R1282 R2280 R3279 R4277
Sum1118 Snit279.50
40. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 1 11 270.73
R1282 R2282 R3280 R4274
Sum1118 Snit279.50
41. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 5 276.60
R1282 R2281 R3279 R4274
Sum1116 Snit279.00
42. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 19 272.05
R1282 R2279 R3278 R4277
Sum1116 Snit279.00
43. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 13 268.77
R1280 R2280 R3278 R4278
Sum1116 Snit279.00
44. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 278.75
R1281 R2280 R3279 R4275
Sum1115 Snit278.75
45. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 277.60
R1283 R2280 R3276 R4275
Sum1114 Snit278.50
46. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 276.33
R1279 R2279 R3278 R4278
Sum1114 Snit278.50
47. 91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 10 273.60
R1281 R2278 R3278 R4277
Sum1114 Snit278.50
48. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 23 272.48
R1282 R2279 R3277 R4276
Sum1114 Snit278.50
49. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 278.25
R1281 R2278 R3278 R4276
Sum1113 Snit278.25
50. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 6 275.67
R1282 R2280 R3278 R4273
Sum1113 Snit278.25
51. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 6 271.17
R1281 R2279 R3276 R4276
Sum1112 Snit278.00
52. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 274.30
R1281 R2278 R3276 R4276
Sum1111 Snit277.75
53. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 277.50
R1282 R2281 R3276 R4271
Sum1110 Snit277.50
54. 139320 Steen Gundersborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 275.43
R1280 R2280 R3276 R4274
Sum1110 Snit277.50
55. 112197 Julie Ziersen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 1 6 274.67
R1283 R2280 R3274 R4272
Sum1109 Snit277.25
56. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 18 266.11
R1278 R2277 R3277 R4275
Sum1107 Snit276.75
57. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 8 267.75
R1283 R2278 R3273 R4272
Sum1106 Snit276.50
58. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 276.00
R1280 R2276 R3275 R4273
Sum1104 Snit276.00
59. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 8 272.25
R1281 R2276 R3274 R4273
Sum1104 Snit276.00
60. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 9 269.22
R1278 R2278 R3278 R4269
Sum1103 Snit275.75
61. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 4 275.50
R1277 R2276 R3275 R4274
Sum1102 Snit275.50
62. 23604 Kristian Nørby Larsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 1 4 275.50
R1278 R2277 R3276 R4271
Sum1102 Snit275.50
63. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 7 273.43
R1278 R2278 R3274 R4272
Sum1102 Snit275.50
64. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 13 268.85
R1277 R2276 R3276 R4273
Sum1102 Snit275.50
65. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 271.25
R1281 R2275 R3273 R4272
Sum1101 Snit275.25
66. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 7 271.43
R1277 R2276 R3275 R4272
Sum1100 Snit275.00
67. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 15 268.87
R1281 R2274 R3273 R4272
Sum1100 Snit275.00
68. 114750 Daniel Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 7 266.29
R1280 R2276 R3272 R4272
Sum1100 Snit275.00
69. 33816 Knud Andersen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 274.75
R1279 R2277 R3275 R4268
Sum1099 Snit274.75
70. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 16 265.13
R1277 R2275 R3275 R4272
Sum1099 Snit274.75
71. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 270.13
R1282 R2272 R3272 R4272
Sum1098 Snit274.50
72. 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 7 271.00
R1280 R2274 R3273 R4270
Sum1097 Snit274.25
73. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 274.00
R1278 R2276 R3273 R4269
Sum1096 Snit274.00
74. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 6 271.67
R1277 R2274 R3274 R4271
Sum1096 Snit274.00
75. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 16 269.88
R1275 R2275 R3273 R4273
Sum1096 Snit274.00
76. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 7 269.29
R1277 R2275 R3272 R4272
Sum1096 Snit274.00
77. 44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 1 4 273.75
R1277 R2274 R3273 R4271
Sum1095 Snit273.75
78. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 6 269.83
R1277 R2276 R3271 R4270
Sum1094 Snit273.50
79. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 10 268.10
R1278 R2274 R3271 R4271
Sum1094 Snit273.50
80. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 1 15 267.20
R1277 R2273 R3273 R4271
Sum1094 Snit273.50
81. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 269.50
R1280 R2273 R3272 R4268
Sum1093 Snit273.25
82. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 7 268.86
R1274 R2274 R3274 R4271
Sum1093 Snit273.25
83. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 11 267.18
R1278 R2272 R3272 R4271
Sum1093 Snit273.25
84. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 272.75
R1283 R2279 R3265 R4264
Sum1091 Snit272.75
85. 29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 6 269.33
R1279 R2273 R3272 R4267
Sum1091 Snit272.75
86. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 8 268.50
R1278 R2272 R3271 R4270
Sum1091 Snit272.75
87. 129197 Helle Horsholt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 272.50
R1276 R2272 R3271 R4271
Sum1090 Snit272.50
88. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 5 270.60
R1281 R2274 R3268 R4267
Sum1090 Snit272.50
89. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 6 266.33
R1277 R2277 R3275 R4261
Sum1090 Snit272.50
90. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 19 265.42
R1274 R2274 R3271 R4271
Sum1090 Snit272.50
91. 16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 272.25
R1274 R2272 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
92. 62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 269.67
R1277 R2272 R3270 R4270
Sum1089 Snit272.25
93. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 11 264.27
R1275 R2274 R3271 R4269
Sum1089 Snit272.25
94. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 33 263.30
R1277 R2271 R3271 R4270
Sum1089 Snit272.25
95. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 33 256.24
R1274 R2272 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
96. 132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 11 263.64
R1276 R2271 R3271 R4270
Sum1088 Snit272.00
97. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 15 258.47
R1275 R2272 R3271 R4270
Sum1088 Snit272.00
98. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 4 271.75
R1277 R2272 R3270 R4268
Sum1087 Snit271.75
99. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 265.20
R1274 R2273 R3271 R4269
Sum1087 Snit271.75
100. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 1 10 265.10
R1275 R2275 R3269 R4268
Sum1087 Snit271.75
101. 21457 Ivan Jensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 4 271.50
R1278 R2275 R3269 R4264
Sum1086 Snit271.50
102. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 6 267.33
R1276 R2275 R3268 R4267
Sum1086 Snit271.50
103. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 271.25
R1277 R2275 R3269 R4264
Sum1085 Snit271.25
104. 56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 8 269.13
R1273 R2272 R3271 R4269
Sum1085 Snit271.25
105. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 268.80
R1279 R2274 R3270 R4262
Sum1085 Snit271.25
106. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 263.86
R1279 R2274 R3272 R4260
Sum1085 Snit271.25
107. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 18 263.56
R1275 R2275 R3268 R4267
Sum1085 Snit271.25
108. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 4 271.00
R1276 R2272 R3270 R4266
Sum1084 Snit271.00
109. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 1 6 266.33
R1275 R2273 R3271 R4265
Sum1084 Snit271.00
110. 128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 11 265.18
R1278 R2270 R3270 R4266
Sum1084 Snit271.00
111. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 13 265.15
R1272 R2272 R3272 R4268
Sum1084 Snit271.00
112. 28712 Steen Kruse Jensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 1 4 270.75
R1277 R2271 R3269 R4266
Sum1083 Snit270.75
113. 18461 Bruno Kristoffersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 5 269.40
R1275 R2274 R3268 R4266
Sum1083 Snit270.75
114. 63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 267.50
R1277 R2272 R3267 R4267
Sum1083 Snit270.75
115. 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 265.11
R1274 R2271 R3271 R4267
Sum1083 Snit270.75
116. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 270.50
R1274 R2274 R3267 R4267
Sum1082 Snit270.50
117. 93569 Hans Mathiasen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 270.50
R1276 R2275 R3266 R4265
Sum1082 Snit270.50
118. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 7 268.29
R1274 R2270 R3269 R4269
Sum1082 Snit270.50
119. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 5 267.00
R1274 R2271 R3270 R4267
Sum1082 Snit270.50
120. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 10 263.00
R1280 R2272 R3265 R4265
Sum1082 Snit270.50
121. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 261.57
R1274 R2273 R3272 R4263
Sum1082 Snit270.50
122. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 4 270.25
R1273 R2271 R3270 R4267
Sum1081 Snit270.25
123. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 267.17
R1278 R2271 R3268 R4264
Sum1081 Snit270.25
124. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 265.00
R1277 R2274 R3266 R4263
Sum1080 Snit270.00
125. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 22 259.36
R1272 R2271 R3269 R4268
Sum1080 Snit270.00
126. 135945 Søren Pötzsch Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 1 4 269.75
R1273 R2271 R3270 R4265
Sum1079 Snit269.75
127. 127249 Per Henriksen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 6 268.50
R1276 R2270 R3267 R4266
Sum1079 Snit269.75
128. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 267.67
R1272 R2272 R3269 R4266
Sum1079 Snit269.75
129. 63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 265.83
R1273 R2273 R3270 R4263
Sum1079 Snit269.75
130. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 8 264.50
R1277 R2271 R3266 R4265
Sum1079 Snit269.75
131. 120486 Selina Runge Erichsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 1 13 262.54
R1272 R2271 R3269 R4267
Sum1079 Snit269.75
132. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 266.50
R1273 R2270 R3268 R4267
Sum1078 Snit269.50
133. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 10 265.10
R1272 R2270 R3269 R4267
Sum1078 Snit269.50
134. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 264.67
R1272 R2271 R3270 R4265
Sum1078 Snit269.50
135. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 264.50
R1271 R2270 R3270 R4267
Sum1078 Snit269.50
136. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 262.57
R1272 R2269 R3268 R4268
Sum1077 Snit269.25
137. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 12 262.50
R1275 R2268 R3268 R4266
Sum1077 Snit269.25
138. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 265.83
R1276 R2268 R3266 R4265
Sum1075 Snit268.75
139. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 268.50
R1277 R2268 R3267 R4262
Sum1074 Snit268.50
140. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 260.88
R1272 R2270 R3269 R4263
Sum1074 Snit268.50
141. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 264.75
R1280 R2266 R3264 R4263
Sum1073 Snit268.25
142. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 267.20
R1270 R2268 R3267 R4267
Sum1072 Snit268.00
143. 68465 Kirsten Sanders Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 6 266.50
R1274 R2268 R3265 R4265
Sum1072 Snit268.00
144. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 8 260.88
R1274 R2269 R3264 R4264
Sum1071 Snit267.75
145. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 257.50
R1271 R2270 R3267 R4262
Sum1070 Snit267.50
146. 135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 265.80
R1273 R2266 R3265 R4264
Sum1068 Snit267.00
147. 49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds
DGI Fyn
2H 1 6 264.50
R1273 R2268 R3265 R4262
Sum1068 Snit267.00
148. 130700 Birthe Ringgaard Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 11 259.18
R1269 R2269 R3267 R4262
Sum1067 Snit266.75
149. 88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 266.50
R1274 R2267 R3263 R4262
Sum1066 Snit266.50
150. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 4 266.50
R1270 R2267 R3267 R4262
Sum1066 Snit266.50
151. 13896 Jesper Chr. Hansen Bennike Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 266.50
R1274 R2273 R3260 R4259
Sum1066 Snit266.50
152. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 6 264.33
R1270 R2268 R3267 R4261
Sum1066 Snit266.50
153. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 4 266.25
R1278 R2275 R3262 R4250
Sum1065 Snit266.25
154. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 260.71
R1268 R2268 R3266 R4262
Sum1064 Snit266.00
155. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 8 262.13
R1269 R2267 R3264 R4263
Sum1063 Snit265.75
156. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 9 261.44
R1272 R2265 R3263 R4262
Sum1062 Snit265.50
157. 135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 10 259.10
R1270 R2265 R3264 R4263
Sum1062 Snit265.50
158. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 256.50
R1270 R2265 R3264 R4263
Sum1062 Snit265.50
159. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 265.25
R1274 R2270 R3262 R4255
Sum1061 Snit265.25
160. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 1 5 264.60
R1270 R2264 R3264 R4263
Sum1061 Snit265.25
161. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 260.83
R1266 R2266 R3266 R4263
Sum1061 Snit265.25
162. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 4 265.00
R1268 R2266 R3264 R4262
Sum1060 Snit265.00
163. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 4 265.00
R1269 R2268 R3263 R4260
Sum1060 Snit265.00
164. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 9 259.67
R1267 R2265 R3264 R4264
Sum1060 Snit265.00
165. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 11 259.27
R1265 R2265 R3265 R4265
Sum1060 Snit265.00
166. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 9 253.56
R1268 R2264 R3264 R4264
Sum1060 Snit265.00
167. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 22 249.68
R1269 R2268 R3262 R4261
Sum1060 Snit265.00
168. 56594 Max Poulsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 4 264.75
R1269 R2267 R3266 R4257
Sum1059 Snit264.75
169. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 7 261.57
R1266 R2265 R3265 R4263
Sum1059 Snit264.75
170. 66500 Knud Larsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 8 261.50
R1269 R2267 R3262 R4261
Sum1059 Snit264.75
171. 41452 Freddy Holdensen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 11 259.27
R1266 R2266 R3265 R4262
Sum1059 Snit264.75
172. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 12 256.08
R1268 R2265 R3264 R4262
Sum1059 Snit264.75
173. 119993 Birgitte Kjems Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 1 4 264.50
R1273 R2269 R3259 R4257
Sum1058 Snit264.50
174. 56653 Arne Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 262.80
R1273 R2267 R3261 R4257
Sum1058 Snit264.50
175. 140324 Ronni Rosenberg Sørensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 12 259.17
R1265 R2265 R3264 R4264
Sum1058 Snit264.50
176. 46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 12 257.08
R1267 R2266 R3264 R4261
Sum1058 Snit264.50
177. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 19 252.84
R1267 R2265 R3263 R4263
Sum1058 Snit264.50
178. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 264.25
R1277 R2274 R3261 R4245
Sum1057 Snit264.25
179. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 20 255.00
R1267 R2265 R3264 R4261
Sum1057 Snit264.25
180. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 11 251.82
R1269 R2268 R3260 R4260
Sum1057 Snit264.25
181. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 31 247.19
R1266 R2265 R3263 R4263
Sum1057 Snit264.25
182. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 19 254.11
R1268 R2267 R3261 R4260
Sum1056 Snit264.00
183. 140162 Mikkel Ellegaard Schulz Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 263.75
R1271 R2265 R3264 R4255
Sum1055 Snit263.75
184. 138468 Jens Pedersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 6 257.17
R1272 R2272 R3261 R4250
Sum1055 Snit263.75
185. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 13 255.00
R1266 R2266 R3264 R4259
Sum1055 Snit263.75
186. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 4 263.50
R1266 R2265 R3263 R4260
Sum1054 Snit263.50
187. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 262.20
R1268 R2264 R3262 R4260
Sum1054 Snit263.50
188. 56814 Allan Fogt Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 7 259.29
R1268 R2265 R3262 R4259
Sum1054 Snit263.50
189. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 12 255.75
R1273 R2262 R3260 R4259
Sum1054 Snit263.50
190. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 10 255.60
R1269 R2263 R3263 R4259
Sum1054 Snit263.50
191. 140115 Henning Elkjær Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 261.80
R1268 R2265 R3260 R4260
Sum1053 Snit263.25
192. 135169 Steen Jørgen Petersen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 2 9 254.00
R1264 R2263 R3263 R4263
Sum1053 Snit263.25
193. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 258.78
R1266 R2264 R3262 R4260
Sum1052 Snit263.00
194. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 258.60
R1276 R2264 R3258 R4254
Sum1052 Snit263.00
195. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 258.20
R1267 R2264 R3262 R4259
Sum1052 Snit263.00
196. 63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 255.71
R1264 R2263 R3263 R4262
Sum1052 Snit263.00
197. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 261.00
R1272 R2263 R3261 R4255
Sum1051 Snit262.75
198. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 5 260.60
R1270 R2263 R3259 R4259
Sum1051 Snit262.75
199. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 262.50
R1277 R2260 R3257 R4256
Sum1050 Snit262.50
200. 16099 Fin Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 262.50
R1269 R2269 R3265 R4247
Sum1050 Snit262.50
201. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 5 259.60
R1271 R2263 R3259 R4257
Sum1050 Snit262.50
202. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 7 257.71
R1266 R2264 R3261 R4259
Sum1050 Snit262.50
203. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 33 245.67
R1268 R2262 R3261 R4259
Sum1050 Snit262.50
204. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 4 262.25
R1265 R2265 R3263 R4256
Sum1049 Snit262.25
205. 117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 257.00
R1268 R2262 R3261 R4258
Sum1049 Snit262.25
206. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 8 256.25
R1269 R2264 R3258 R4258
Sum1049 Snit262.25
207. 115060 Brian Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 10 253.40
R1267 R2263 R3261 R4258
Sum1049 Snit262.25
208. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 5 260.00
R1265 R2264 R3263 R4256
Sum1048 Snit262.00
209. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 258.83
R1268 R2261 R3260 R4259
Sum1048 Snit262.00
210. 132402 Ying Wang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 257.63
R1270 R2260 R3260 R4258
Sum1048 Snit262.00
211. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 258.33
R1265 R2263 R3261 R4258
Sum1047 Snit261.75
212. 17093 Jørgen Jørgensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 12 257.92
R1263 R2263 R3261 R4260
Sum1047 Snit261.75
213. 19748 Erik Hjorth Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 6 257.00
R1265 R2263 R3261 R4258
Sum1047 Snit261.75
214. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 16 253.13
R1264 R2263 R3260 R4260
Sum1047 Snit261.75
215. 140663 Henrik Teglborg Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 255.75
R1265 R2263 R3259 R4259
Sum1046 Snit261.50
216. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 255.20
R1265 R2264 R3259 R4258
Sum1046 Snit261.50
217. 96980 Malte Jørgensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 5 258.80
R1264 R2262 R3261 R4258
Sum1045 Snit261.25
218. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 257.80
R1273 R2265 R3260 R4247
Sum1045 Snit261.25
219. 56057 Ebbe Kristensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 6 256.67
R1264 R2262 R3262 R4257
Sum1045 Snit261.25
220. 133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 11 256.18
R1265 R2261 R3260 R4259
Sum1045 Snit261.25
221. 126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 255.57
R1268 R2262 R3259 R4255
Sum1044 Snit261.00
222. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 260.75
R1266 R2262 R3258 R4257
Sum1043 Snit260.75
223. 62242 Magnus Nielsen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 5 259.00
R1269 R2261 R3260 R4253
Sum1043 Snit260.75
224. 56963 Palle Buus Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 258.60
R1270 R2265 R3257 R4251
Sum1043 Snit260.75
225. 138061 Thomas HALL Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H 2 6 256.17
R1269 R2262 R3256 R4256
Sum1043 Snit260.75
226. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 253.83
R1268 R2261 R3258 R4256
Sum1043 Snit260.75
227. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 252.43
R1266 R2265 R3260 R4252
Sum1043 Snit260.75
228. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 260.50
R1267 R2262 R3262 R4251
Sum1042 Snit260.50
229. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 257.83
R1266 R2261 R3258 R4257
Sum1042 Snit260.50
230. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 8 253.50
R1267 R2264 R3259 R4252
Sum1042 Snit260.50
231. 36138 Ronnie Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 6 258.83
R1261 R2260 R3260 R4260
Sum1041 Snit260.25
232. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 6 253.17
R1266 R2262 R3260 R4251
Sum1039 Snit259.75
233. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 259.50
R1267 R2267 R3255 R4249
Sum1038 Snit259.50
234. 110734 Gia Tuong Thai Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 259.50
R1263 R2260 R3259 R4256
Sum1038 Snit259.50
235. 128407 Pia Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 258.20
R1263 R2263 R3259 R4253
Sum1038 Snit259.50
236. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 256.50
R1261 R2261 R3258 R4257
Sum1037 Snit259.25
237. 119197 Steffan Hejgaard Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 4 259.00
R1263 R2262 R3260 R4251
Sum1036 Snit259.00
238. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 259.00
R1262 R2260 R3259 R4255
Sum1036 Snit259.00
239. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 259.00
R1271 R2267 R3251 R4247
Sum1036 Snit259.00
240. 127653 John Lau Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 257.50
R1265 R2258 R3258 R4255
Sum1036 Snit259.00
241. 27884 Magnus Harritz Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 2 6 255.17
R1263 R2261 R3259 R4253
Sum1036 Snit259.00
242. 90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 7 254.14
R1267 R2259 R3258 R4252
Sum1036 Snit259.00
243. 138930 Lars Ardahl Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 10 252.00
R1270 R2256 R3256 R4254
Sum1036 Snit259.00
244. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 14 250.57
R1264 R2259 R3257 R4256
Sum1036 Snit259.00
245. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 18 240.33
R1262 R2262 R3256 R4256
Sum1036 Snit259.00
246. 117271 Signe Vraa Leth Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 258.75
R1262 R2261 R3261 R4251
Sum1035 Snit258.75
247. 86413 Tony Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 6 256.00
R1261 R2260 R3259 R4255
Sum1035 Snit258.75
248. 56655 Anthony Facchin Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 256.00
R1263 R2260 R3260 R4252
Sum1035 Snit258.75
249. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 7 255.43
R1260 R2260 R3258 R4257
Sum1035 Snit258.75
250. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 6 254.67
R1268 R2261 R3254 R4252
Sum1035 Snit258.75
251. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 11 248.55
R1266 R2261 R3254 R4254
Sum1035 Snit258.75
252. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 12 248.17
R1263 R2260 R3258 R4254
Sum1035 Snit258.75
253. 139423 Corneliah Agnes Rosamynthe Skovlund Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 9 241.56
R1273 R2255 R3255 R4252
Sum1035 Snit258.75
254. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 257.40
R1262 R2262 R3256 R4254
Sum1034 Snit258.50
255. 70250 Stig Madsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 16 248.63
R1266 R2263 R3253 R4252
Sum1034 Snit258.50
256. 62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 254.50
R1266 R2261 R3254 R4252
Sum1033 Snit258.25
257. 104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 253.25
R1260 R2259 R3259 R4254
Sum1032 Snit258.00
258. 106721 Finn Johansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 6 250.67
R1261 R2259 R3259 R4253
Sum1032 Snit258.00
259. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H 3 20 245.75
R1260 R2259 R3257 R4256
Sum1032 Snit258.00
260. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 257.75
R1263 R2256 R3256 R4256
Sum1031 Snit257.75
261. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 255.20
R1270 R2260 R3252 R4249
Sum1031 Snit257.75
262. 136505 Søren Troelsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 7 255.14
R1262 R2257 R3257 R4255
Sum1031 Snit257.75
263. 140978 Brian Hede Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 254.43
R1260 R2258 R3257 R4256
Sum1031 Snit257.75
264. 90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 7 253.00
R1265 R2264 R3251 R4251
Sum1031 Snit257.75
265. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 246.80
R1263 R2260 R3256 R4252
Sum1031 Snit257.75
266. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 14 245.64
R1264 R2262 R3253 R4252
Sum1031 Snit257.75
267. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 255.20
R1268 R2264 R3249 R4248
Sum1029 Snit257.25
268. 109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 251.43
R1266 R2261 R3254 R4248
Sum1029 Snit257.25
269. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 8 251.25
R1268 R2254 R3254 R4253
Sum1029 Snit257.25
270. 96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 244.14
R1261 R2260 R3254 R4254
Sum1029 Snit257.25
271. 87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 257.00
R1261 R2259 R3256 R4252
Sum1028 Snit257.00
272. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 10 248.00
R1262 R2258 R3254 R4254
Sum1028 Snit257.00
273. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 11 247.36
R1261 R2260 R3254 R4253
Sum1028 Snit257.00
274. 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 5 254.60
R1260 R2259 R3257 R4251
Sum1027 Snit256.75
275. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 256.50
R1264 R2259 R3252 R4251
Sum1026 Snit256.50
276. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 256.25
R1272 R2256 R3252 R4245
Sum1025 Snit256.25
277. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 256.00
R1268 R2254 R3252 R4250
Sum1024 Snit256.00
278. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 16 244.38
R1257 R2256 R3256 R4255
Sum1024 Snit256.00
279. 134623 Frank Gjervig Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 7 252.43
R1258 R2256 R3256 R4253
Sum1023 Snit255.75
280. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 5 251.40
R1273 R2253 R3250 R4247
Sum1023 Snit255.75
281. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 6 251.00
R1258 R2257 R3255 R4253
Sum1023 Snit255.75
282. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 250.50
R1263 R2257 R3252 R4251
Sum1023 Snit255.75
283. 85643 Michael Petersen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 12 249.25
R1262 R2254 R3254 R4253
Sum1023 Snit255.75
284. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 248.90
R1265 R2255 R3253 R4250
Sum1023 Snit255.75
285. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 9 248.33
R1260 R2258 R3256 R4249
Sum1023 Snit255.75
286. 41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 7 248.57
R1266 R2261 R3249 R4246
Sum1022 Snit255.50
287. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 8 247.88
R1261 R2260 R3251 R4250
Sum1022 Snit255.50
288. 62335 Ivan Olesen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 2 6 252.33
R1258 R2257 R3253 R4253
Sum1021 Snit255.25
289. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 6 248.83
R1262 R2258 R3251 R4250
Sum1021 Snit255.25
290. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 12 245.25
R1258 R2257 R3253 R4253
Sum1021 Snit255.25
291. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 9 244.67
R1264 R2258 R3250 R4249
Sum1021 Snit255.25
292. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 6 252.00
R1258 R2257 R3253 R4252
Sum1020 Snit255.00
293. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 254.75
R1260 R2257 R3252 R4250
Sum1019 Snit254.75
294. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 254.75
R1258 R2255 R3254 R4252
Sum1019 Snit254.75
295. 140271 Allan Poulsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 254.75
R1258 R2257 R3257 R4247
Sum1019 Snit254.75
296. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 7 250.57
R1258 R2256 R3255 R4250
Sum1019 Snit254.75
297. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 253.00
R1258 R2256 R3254 R4250
Sum1018 Snit254.50
298. 139661 Per Schelde Petersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 6 245.83
R1263 R2255 R3252 R4248
Sum1018 Snit254.50
299. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 246.44
R1259 R2256 R3252 R4250
Sum1017 Snit254.25
300. 19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 254.00
R1261 R2255 R3254 R4246
Sum1016 Snit254.00
301. 55855 Niels Ernst Johansson Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 5 251.60
R1260 R2255 R3253 R4248
Sum1016 Snit254.00
302. 139388 Claus Abildgaard Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 249.00
R1274 R2260 R3246 R4236
Sum1016 Snit254.00
303. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
2H 3 14 242.86
R1258 R2255 R3255 R4248
Sum1016 Snit254.00
304. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 4 253.75
R1262 R2252 R3251 R4250
Sum1015 Snit253.75
305. 138969 Allan Thomsen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 253.75
R1258 R2257 R3250 R4250
Sum1015 Snit253.75
306. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 253.75
R1264 R2260 R3246 R4245
Sum1015 Snit253.75
307. 140014 Martin Ginnerup Gammelgaard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 5 250.80
R1261 R2258 R3257 R4239
Sum1015 Snit253.75
308. 62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 248.57
R1264 R2254 R3249 R4248
Sum1015 Snit253.75
309. 136675 Per Nørskov Bentzen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 11 244.09
R1260 R2253 R3253 R4249
Sum1015 Snit253.75
310. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 6 240.33
R1262 R2261 R3246 R4246
Sum1015 Snit253.75
311. 95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 251.00
R1258 R2253 R3252 R4251
Sum1014 Snit253.50
312. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 253.25
R1259 R2256 R3253 R4245
Sum1013 Snit253.25
313. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 6 248.00
R1259 R2254 R3251 R4249
Sum1013 Snit253.25
314. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 253.00
R1268 R2251 R3251 R4242
Sum1012 Snit253.00
315. 89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 250.60
R1259 R2256 R3251 R4246
Sum1012 Snit253.00
316. 140111 Line Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 8 245.00
R1269 R2250 R3247 R4246
Sum1012 Snit253.00
317. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 11 243.55
R1259 R2259 R3248 R4246
Sum1012 Snit253.00
318. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 7 243.43
R1264 R2252 R3251 R4245
Sum1012 Snit253.00
319. 137391 Henrik Mønsted Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 248.57
R1254 R2253 R3253 R4251
Sum1011 Snit252.75
320. 83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 7 247.00
R1265 R2256 R3246 R4244
Sum1011 Snit252.75
321. 71173 Jan Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 246.22
R1260 R2253 R3250 R4248
Sum1011 Snit252.75
322. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 252.50
R1255 R2254 R3253 R4248
Sum1010 Snit252.50
323. 136041 Lasse Stampe Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 5 249.80
R1257 R2251 R3251 R4250
Sum1009 Snit252.25
324. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 252.00
R1261 R2254 R3252 R4241
Sum1008 Snit252.00
325. 129198 Daniel Horsholt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 251.25
R1258 R2255 R3254 R4238
Sum1005 Snit251.25
326. 84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 251.25
R1255 R2255 R3250 R4245
Sum1005 Snit251.25
327. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 6 247.00
R1273 R2249 R3242 R4241
Sum1005 Snit251.25
328. 114867 Niels Halvor Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 14 237.71
R1264 R2247 R3247 R4247
Sum1005 Snit251.25
329. 140627 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 250.50
R1267 R2261 R3252 R4222
Sum1002 Snit250.50
330. 138953 Pernille Elgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 4 250.50
R1261 R2258 R3255 R4228
Sum1002 Snit250.50
331. 140015 Maiken Hansen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 5 248.20
R1259 R2250 R3249 R4244
Sum1002 Snit250.50
332. 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 242.67
R1260 R2250 R3246 R4246
Sum1002 Snit250.50
333. 82972 Carsten Tang-Petersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 241.50
R1255 R2251 R3248 R4247
Sum1001 Snit250.25
334. 129365 Torben Caroc KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 2 5 247.60
R1251 R2251 R3249 R4249
Sum1000 Snit250.00
335. 30371 Verner Madsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 247.00
R1253 R2253 R3248 R4246
Sum1000 Snit250.00
336. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 245.20
R1260 R2254 R3248 R4238
Sum1000 Snit250.00
337. 124750 Steen K. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 8 244.13
R1258 R2249 R3248 R4245
Sum1000 Snit250.00
338. 108051 Rene Havmøller Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 5 247.80
R1258 R2249 R3247 R4245
Sum999 Snit249.75
339. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 6 246.50
R1256 R2255 R3246 R4242
Sum999 Snit249.75
340. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 238.75
R1255 R2255 R3249 R4240
Sum999 Snit249.75
341. 140032 Jørgen Rune Thomsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 249.50
R1262 R2252 R3245 R4239
Sum998 Snit249.50
342. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 6 245.50
R1257 R2252 R3246 R4243
Sum998 Snit249.50
343. 128175 Annette Thorup Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 244.71
R1265 R2247 R3243 R4243
Sum998 Snit249.50
344. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 10 239.70
R1254 R2250 R3249 R4245
Sum998 Snit249.50
345. 11398 Kristian Klemmensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 249.25
R1256 R2254 R3244 R4243
Sum997 Snit249.25
346. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 5 248.20
R1253 R2252 R3247 R4245
Sum997 Snit249.25
347. 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 8 240.50
R1259 R2254 R3242 R4242
Sum997 Snit249.25
348. 138339 Peter Glad Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 236.10
R1255 R2248 R3248 R4246
Sum997 Snit249.25
349. 62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 242.67
R1255 R2254 R3248 R4239
Sum996 Snit249.00
350. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 238.43
R1253 R2248 R3247 R4247
Sum995 Snit248.75
351. 23179 Rasmus Salmon Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 248.50
R1260 R2247 R3247 R4240
Sum994 Snit248.50
352. 132465 Pernille Juhl Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 244.43
R1250 R2249 R3248 R4247
Sum994 Snit248.50
353. 118457 Søren Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 248.25
R1263 R2245 R3245 R4240
Sum993 Snit248.25
354. 97775 Rasmus Olsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 248.25
R1262 R2248 R3244 R4239
Sum993 Snit248.25
355. 128599 Kasper Rung Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 244.33
R1250 R2250 R3248 R4244
Sum992 Snit248.00
356. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 4 247.75
R1260 R2248 R3243 R4240
Sum991 Snit247.75
357. 57003 Kurt Kabler Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 247.75
R1255 R2253 R3246 R4237
Sum991 Snit247.75
358. 140890 Amalie pauline guldbæk La cour thysen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 6 234.00
R1263 R2245 R3245 R4238
Sum991 Snit247.75
359. 37601 Tonny Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 18 233.72
R1253 R2249 R3245 R4244
Sum991 Snit247.75
360. 138374 Christina Jensen Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 247.50
R1258 R2256 R3239 R4237
Sum990 Snit247.50
361. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 5 245.60
R1257 R2249 R3246 R4238
Sum990 Snit247.50
362. 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 7 237.57
R1257 R2246 R3246 R4241
Sum990 Snit247.50
363. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 9 241.67
R1260 R2244 R3243 R4242
Sum989 Snit247.25
364. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 247.00
R1257 R2250 R3246 R4235
Sum988 Snit247.00
365. 140013 Claus Pedersen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 2 4 247.00
R1255 R2252 R3242 R4239
Sum988 Snit247.00
366. 123177 Henrik Bånd Rasmussen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 247.00
R1263 R2252 R3241 R4232
Sum988 Snit247.00
367. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 247.00
R1251 R2250 R3244 R4243
Sum988 Snit247.00
368. 136739 Ole Tange Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 6 239.33
R1258 R2248 R3246 R4236
Sum988 Snit247.00
369. 129725 Palle Stegger Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 2 4 246.75
R1260 R2251 R3240 R4236
Sum987 Snit246.75
370. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 242.40
R1259 R2245 R3245 R4238
Sum987 Snit246.75
371. 126844 Tommy Kahn Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 5 244.20
R1261 R2245 R3243 R4237
Sum986 Snit246.50
372. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 7 240.00
R1249 R2247 R3246 R4244
Sum986 Snit246.50
373. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 12 230.67
R1249 R2249 R3245 R4243
Sum986 Snit246.50
374. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 3 5 236.60
R1257 R2250 R3244 R4233
Sum984 Snit246.00
375. 60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 245.20
R1247 R2246 R3245 R4245
Sum983 Snit245.75
376. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 4 245.50
R1253 R2244 R3243 R4242
Sum982 Snit245.50
377. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 6 239.17
R1255 R2252 R3240 R4235
Sum982 Snit245.50
378. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 11 231.82
R1256 R2248 R3241 R4236
Sum981 Snit245.25
379. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 5 242.60
R1256 R2246 R3240 R4238
Sum980 Snit245.00
380. 136924 Christos Christakopoulos Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 240.38
R1256 R2242 R3241 R4240
Sum979 Snit244.75
381. 114542 Edward Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 236.50
R1263 R2246 R3246 R4224
Sum979 Snit244.75
382. 133544 Jens Midtiby Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 25 230.12
R1247 R2245 R3244 R4243
Sum979 Snit244.75
383. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 239.80
R1255 R2250 R3238 R4233
Sum976 Snit244.00
384. 140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 5 240.80
R1250 R2247 R3247 R4231
Sum975 Snit243.75
385. 68692 Tage Ebbensgaard Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 237.80
R1259 R2241 R3240 R4235
Sum975 Snit243.75
386. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 7 234.71
R1250 R2250 R3241 R4234
Sum975 Snit243.75
387. 128255 Emre Topal Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 231.57
R1249 R2249 R3238 R4238
Sum974 Snit243.50
388. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 236.50
R1268 R2243 R3234 R4228
Sum973 Snit243.25
389. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 6 240.00
R1252 R2248 R3237 R4235
Sum972 Snit243.00
390. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 5 237.40
R1270 R2262 R3222 R4217
Sum971 Snit242.75
391. 139170 Frank Kronhof Pagaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 238.40
R1255 R2249 R3237 R4228
Sum969 Snit242.25
392. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 3 6 230.50
R1250 R2250 R3241 R4228
Sum969 Snit242.25
393. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 233.17
R1262 R2244 R3239 R4223
Sum968 Snit242.00
394. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 227.71
R1248 R2240 R3240 R4240
Sum968 Snit242.00
395. 137913 Søren Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 220.83
R1255 R2242 R3240 R4231
Sum968 Snit242.00
396. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 11 232.36
R1246 R2242 R3240 R4239
Sum967 Snit241.75
397. 134400 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 11 229.91
R1246 R2246 R3244 R4231
Sum967 Snit241.75
398. 108054 Per Skjoldborg Ebeltoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 5 232.80
R1249 R2248 R3236 R4231
Sum964 Snit241.00
399. 36103 Christian Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 12 228.25
R1246 R2246 R3237 R4234
Sum963 Snit240.75
400. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 3 4 240.50
R1242 R2242 R3240 R4238
Sum962 Snit240.50
401. 56561 Ernst Adriansen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 236.20
R1248 R2247 R3238 R4228
Sum961 Snit240.25
402. 140104 Martin Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 6 233.00
R1260 R2250 R3228 R4223
Sum961 Snit240.25
403. 123322 Connie Rennemo Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 240.00
R1254 R2242 R3240 R4224
Sum960 Snit240.00
404. 102325 Niels Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 235.80
R1253 R2239 R3236 R4232
Sum960 Snit240.00
405. 59983 Jørgen Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 7 226.57
R1246 R2240 R3238 R4235
Sum959 Snit239.75
406. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 12 223.00
R1246 R2245 R3237 R4230
Sum958 Snit239.50
407. 140671 Johan Rolin Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 239.00
R1254 R2246 R3229 R4227
Sum956 Snit239.00
408. 140891 Cathrine Dybvad Jensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 6 235.00
R1245 R2239 R3237 R4235
Sum956 Snit239.00
409. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 6 231.67
R1246 R2241 R3237 R4232
Sum956 Snit239.00
410. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 7 231.71
R1247 R2242 R3234 R4232
Sum955 Snit238.75
411. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 16 222.63
R1247 R2242 R3235 R4230
Sum954 Snit238.50
412. 139214 Magnus Plesner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 224.40
R1241 R2237 R3237 R4237
Sum952 Snit238.00
413. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 237.75
R1260 R2234 R3231 R4226
Sum951 Snit237.75
414. 97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 234.80
R1245 R2242 R3241 R4223
Sum951 Snit237.75
415. 124062 John Tipsmark Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 229.29
R1249 R2239 R3235 R4228
Sum951 Snit237.75
416. 137561 Knud Ahm Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 233.60
R1259 R2251 R3220 R4220
Sum950 Snit237.50
417. 118755 Gunnar Jensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 13 220.92
R1242 R2240 R3235 R4233
Sum950 Snit237.50
418. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 237.25
R1265 R2243 R3223 R4218
Sum949 Snit237.25
419. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 237.00
R1241 R2237 R3235 R4235
Sum948 Snit237.00
420. 140075 Johnny Jørgensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 236.75
R1240 R2240 R3236 R4231
Sum947 Snit236.75
421. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 236.75
R1264 R2229 R3229 R4225
Sum947 Snit236.75
422. 56611 Hans M. Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 236.75
R1250 R2237 R3235 R4225
Sum947 Snit236.75
423. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 11 227.27
R1241 R2236 R3235 R4235
Sum947 Snit236.75
424. 136383 Ulrik Søndergaard Christiansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 236.50
R1253 R2253 R3222 R4218
Sum946 Snit236.50
425. 130394 Mogens Dall Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 236.50
R1248 R2236 R3231 R4231
Sum946 Snit236.50
426. 62137 Aage S. Christensen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 4 236.25
R1245 R2241 R3232 R4227
Sum945 Snit236.25
427. 13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 236.25
R1243 R2242 R3241 R4219
Sum945 Snit236.25
428. 56409 Bjarne Jørgensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 231.33
R1250 R2237 R3230 R4227
Sum944 Snit236.00
429. 125474 Jacek Slazak Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 226.00
R1244 R2241 R3231 R4228
Sum944 Snit236.00
430. 117927 Villy Søby Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 232.20
R1248 R2237 R3232 R4226
Sum943 Snit235.75
431. 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 234.40
R1239 R2237 R3235 R4231
Sum942 Snit235.50
432. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 12 209.25
R1244 R2241 R3231 R4226
Sum942 Snit235.50
433. 131802 Peter Riber Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 231.80
R1244 R2237 R3232 R4228
Sum941 Snit235.25
434. 36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 10 221.50
R1246 R2240 R3231 R4224
Sum941 Snit235.25
435. 12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 235.00
R1240 R2239 R3232 R4229
Sum940 Snit235.00
436. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 230.40
R1244 R2235 R3233 R4228
Sum940 Snit235.00
437. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 234.75
R1257 R2246 R3222 R4214
Sum939 Snit234.75
438. 126736 Lars Hørup Hansen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 228.20
R1241 R2239 R3233 R4225
Sum938 Snit234.50
439. 120377 Ivan Lauritsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 7 226.29
R1245 R2237 R3232 R4224
Sum938 Snit234.50
440. 111894 Henrik Andersen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 234.25
R1247 R2235 R3230 R4225
Sum937 Snit234.25
441. 141343 Thomas Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 228.40
R1251 R2234 R3231 R4221
Sum937 Snit234.25
442. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 17 219.18
R1240 R2237 R3231 R4227
Sum935 Snit233.75
443. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 233.50
R1251 R2232 R3226 R4225
Sum934 Snit233.50
444. 44282 Dorthe Lorenzen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 5 229.20
R1244 R2233 R3230 R4227
Sum934 Snit233.50
445. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 227.00
R1240 R2240 R3228 R4226
Sum934 Snit233.50
446. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 4 233.25
R1248 R2230 R3228 R4227
Sum933 Snit233.25
447. 140843 Stig Husted Kramer Knudsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 4 233.00
R1250 R2237 R3223 R4222
Sum932 Snit233.00
448. 140672 Adam Majgaard Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 203.67
R1238 R2236 R3231 R4226
Sum931 Snit232.75
449. 42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 4 232.25
R1246 R2240 R3234 R4209
Sum929 Snit232.25
450. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 5 227.00
R1240 R2238 R3234 R4217
Sum929 Snit232.25
451. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 11 215.55
R1240 R2238 R3232 R4219
Sum929 Snit232.25
452. 24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 4 232.00
R1241 R2236 R3228 R4223
Sum928 Snit232.00
453. 125113 Frantz Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 228.00
R1246 R2234 R3232 R4215
Sum927 Snit231.75
454. 82871 Boje Lundberg Jensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 226.67
R1234 R2232 R3232 R4229
Sum927 Snit231.75
455. 130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 3 11 223.00
R1237 R2232 R3229 R4228
Sum926 Snit231.50
456. 120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 221.00
R1247 R2243 R3223 R4212
Sum925 Snit231.25
457. 86414 Hannelore Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 6 224.33
R1237 R2235 R3230 R4222
Sum924 Snit231.00
458. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 3 5 224.60
R1249 R2240 R3217 R4217
Sum923 Snit230.75
459. 125220 Bettine Rosenkrantz Handberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 4 230.50
R1238 R2237 R3224 R4223
Sum922 Snit230.50
460. 140670 Kasper S. Meyer Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 228.40
R1235 R2233 R3231 R4223
Sum922 Snit230.50
461. 131800 Sofus Riber Houen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 219.40
R1246 R2231 R3224 R4221
Sum922 Snit230.50
462. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 5 223.80
R1247 R2236 R3225 R4213
Sum921 Snit230.25
463. 140967 Marianne Møller Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 4 229.50
R1260 R2256 R3216 R4186
Sum918 Snit229.50
464. 116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 228.75
R1240 R2230 R3229 R4216
Sum915 Snit228.75
465. 140598 Anja Kristensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 228.75
R1248 R2225 R3223 R4219
Sum915 Snit228.75
466. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 3 4 228.50
R1235 R2230 R3225 R4224
Sum914 Snit228.50
467. 56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 220.00
R1239 R2230 R3226 R4217
Sum912 Snit228.00
468. 83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 227.75
R1242 R2228 R3224 R4217
Sum911 Snit227.75
469. 116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 224.80
R1244 R2228 R3222 R4216
Sum910 Snit227.50
470. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 8 220.00
R1236 R2228 R3227 R4219
Sum910 Snit227.50
471. 141557 Frederik Holm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 221.67
R1230 R2230 R3225 R4223
Sum908 Snit227.00
472. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 8 215.50
R1239 R2229 R3224 R4216
Sum908 Snit227.00
473. 62156 Svend Christensen If 1864 Frederikssund Pistol
DGI Nordsjælland
2H 3 5 222.80
R1235 R2233 R3227 R4212
Sum907 Snit226.75
474. 136889 Lars Birkkjær Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 197.33
R1265 R2259 R3205 R4178
Sum907 Snit226.75
475. 11295 Preben H. Jensen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 226.50
R1234 R2232 R3228 R4212
Sum906 Snit226.50
476. 140103 Daniel Dam Pedersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 8 218.75
R1233 R2229 R3224 R4220
Sum906 Snit226.50
477. 136771 Lars Cortnum Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 13 211.31
R1230 R2229 R3229 R4218
Sum906 Snit226.50
478. 104543 Erna Jensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 3 6 220.67
R1233 R2224 R3224 R4224
Sum905 Snit226.25
479. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 8 203.75
R1239 R2226 R3225 R4215
Sum905 Snit226.25
480. 129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 8 212.13
R1239 R2237 R3216 R4211
Sum903 Snit225.75
481. 113861 Jens Øelund Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 225.25
R1232 R2228 R3222 R4219
Sum901 Snit225.25
482. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 222.00
R1235 R2225 R3224 R4217
Sum901 Snit225.25
483. 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 8 211.63
R1232 R2227 R3225 R4217
Sum901 Snit225.25
484. 136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 225.00
R1232 R2230 R3230 R4208
Sum900 Snit225.00
485. 97845 John Jahn Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 214.40
R1263 R2244 R3200 R4190
Sum897 Snit224.25
486. 12297 John Kristensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 223.50
R1230 R2228 R3223 R4213
Sum894 Snit223.50
487. 134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 223.50
R1241 R2237 R3223 R4193
Sum894 Snit223.50
488. 141782 Ramer Khader Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 5 217.20
R1232 R2230 R3220 R4209
Sum891 Snit222.75
489. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 15 202.53
R1226 R2226 R3221 R4218
Sum891 Snit222.75
490. 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 216.60
R1239 R2226 R3214 R4211
Sum890 Snit222.50
491. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 13 211.08
R1228 R2228 R3217 R4215
Sum888 Snit222.00
492. 133533 Lene Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 221.75
R1226 R2223 R3219 R4219
Sum887 Snit221.75
493. 128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 221.00
R1241 R2224 R3219 R4200
Sum884 Snit221.00
494. 133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 4 220.75
R1237 R2219 R3217 R4210
Sum883 Snit220.75
495. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 3 8 213.38
R1234 R2217 R3216 R4216
Sum883 Snit220.75
496. 29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 211.33
R1230 R2219 R3218 R4216
Sum883 Snit220.75
497. 56139 Søren Wahlgren Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 211.67
R1226 R2222 R3217 R4214
Sum879 Snit219.75
498. 95547 John Lynge Hansen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 215.17
R1226 R2219 R3217 R4216
Sum878 Snit219.50
499. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 17 209.06
R1220 R2220 R3219 R4219
Sum878 Snit219.50
500. 141781 Muheb Pacha Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 219.25
R1235 R2221 R3220 R4201
Sum877 Snit219.25
501. 63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
2H 3 7 209.57
R1227 R2220 R3216 R4214
Sum877 Snit219.25
502. 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 209.22
R1221 R2221 R3219 R4216
Sum877 Snit219.25
503. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 206.00
R1234 R2218 R3211 R4210
Sum873 Snit218.25
504. 96456 Jørgen Gottschalck Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 3 4 217.75
R1243 R2220 R3216 R4192
Sum871 Snit217.75
505. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 7 208.57
R1226 R2220 R3213 R4212
Sum871 Snit217.75
506. 125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 6 207.67
R1235 R2215 R3215 R4206
Sum871 Snit217.75
507. 136772 Nazmi Krasniqi Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 8 210.13
R1234 R2213 R3213 R4210
Sum870 Snit217.50
508. 112397 Benny P. Søndergaard Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 207.80
R1235 R2233 R3209 R4191
Sum868 Snit217.00
509. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 5 206.60
R1228 R2224 R3212 R4204
Sum868 Snit217.00
510. 103379 Jens Østergaard Nielsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 4 216.75
R1223 R2217 R3217 R4210
Sum867 Snit216.75
511. 59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 5 204.40
R1239 R2215 R3215 R4197
Sum866 Snit216.50
512. 140438 Sanne Struve Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 3 4 216.00
R1227 R2215 R3214 R4208
Sum864 Snit216.00
513. 124749 Bettina M. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 8 204.13
R1227 R2216 R3215 R4206
Sum864 Snit216.00
514. 131899 Thomas Brask Jensen Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 6 206.67
R1232 R2225 R3208 R4195
Sum860 Snit215.00
515. 134339 Merete Leia Alexandrine Ekberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 14 195.07
R1221 R2221 R3212 R4206
Sum860 Snit215.00
516. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 8 203.63
R1220 R2217 R3210 R4209
Sum856 Snit214.00
517. 140076 Anne Jørgensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 4 213.50
R1235 R2224 R3210 R4185
Sum854 Snit213.50
518. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 3 284.33
R1290 R2282 R3281 R4-
Sum853 Snit284.33
519. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 213.00
R1252 R2232 R3184 R4184
Sum852 Snit213.00
520. 29008 Henrik Lawaetz Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 283.67
R1289 R2281 R3281 R4-
Sum851 Snit283.67
521. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 283.67
R1286 R2283 R3282 R4-
Sum851 Snit283.67
522. 138000 Anette M.R. Theisen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 6 206.83
R1223 R2210 R3210 R4208
Sum851 Snit212.75
523. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 8 205.38
R1231 R2210 R3204 R4203
Sum848 Snit212.00
524. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 4 211.75
R1217 R2215 R3214 R4201
Sum847 Snit211.75
525. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 19 174.95
R1216 R2216 R3211 R4200
Sum843 Snit210.75
526. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 3 5 206.00
R1220 R2212 R3206 R4201
Sum839 Snit209.75
527. 71503 Carsten Rønnev KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 209.25
R1239 R2210 R3207 R4181
Sum837 Snit209.25
528. 139764 Simon Nassim Tache Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 9 184.78
R1212 R2211 R3211 R4199
Sum833 Snit208.25
529. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 277.00
R1280 R2279 R3272 R4-
Sum831 Snit277.00
530. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 6 200.00
R1227 R2204 R3200 R4199
Sum830 Snit207.50
531. 116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 276.33
R1285 R2280 R3264 R4-
Sum829 Snit276.33
532. 101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 206.50
R1224 R2222 R3213 R4167
Sum826 Snit206.50
533. 114882 Poul Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 193.67
R1222 R2209 R3200 R4193
Sum824 Snit206.00
534. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 6 197.50
R1218 R2202 R3202 R4201
Sum823 Snit205.75
535. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 273.33
R1284 R2270 R3266 R4-
Sum820 Snit273.33
536. 140664 Xiao Zhao Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 204.75
R1216 R2206 R3204 R4193
Sum819 Snit204.75
537. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 272.33
R1277 R2272 R3268 R4-
Sum817 Snit272.33
538. 127013 Torben Johansen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 204.25
R1219 R2202 R3200 R4196
Sum817 Snit204.25
539. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 272.00
R1275 R2274 R3267 R4-
Sum816 Snit272.00
540. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 272.00
R1280 R2268 R3268 R4-
Sum816 Snit272.00
541. 142074 Mikkel Krog-Toft Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 204.00
R1212 R2210 R3204 R4190
Sum816 Snit204.00
542. 140169 Kim Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 6 199.50
R1218 R2202 R3200 R4196
Sum816 Snit204.00
543. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 3 271.67
R1279 R2273 R3263 R4-
Sum815 Snit271.67
544. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 271.67
R1273 R2273 R3269 R4-
Sum815 Snit271.67
545. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 271.00
R1272 R2272 R3269 R4-
Sum813 Snit271.00
546. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 4 203.25
R1209 R2209 R3208 R4187
Sum813 Snit203.25
547. 139907 Torben Agerup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 203.25
R1233 R2221 R3195 R4164
Sum813 Snit203.25
548. 135308 Martin Leander Vesthael Bomb Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.33
R1278 R2269 R3264 R4-
Sum811 Snit270.33
549. 139624 Christian Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 270.33
R1276 R2272 R3263 R4-
Sum811 Snit270.33
550. 120228 Michael Lindgaard Mortensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 202.75
R1211 R2211 R3198 R4191
Sum811 Snit202.75
551. 139451 Leon Bach Nielsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 202.25
R1232 R2202 R3195 R4180
Sum809 Snit202.25
552. 129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 268.67
R1270 R2269 R3267 R4-
Sum806 Snit268.67
553. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 268.33
R1272 R2268 R3265 R4-
Sum805 Snit268.33
554. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 268.00
R1274 R2267 R3263 R4-
Sum804 Snit268.00
555. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 267.67
R1277 R2263 R3263 R4-
Sum803 Snit267.67
556. 130258 Mathies Jeppesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 267.33
R1269 R2267 R3266 R4-
Sum802 Snit267.33
557. 102328 Preben Bastrup Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 196.20
R1208 R2200 R3200 R4194
Sum802 Snit200.50
558. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 3 266.67
R1271 R2267 R3262 R4-
Sum800 Snit266.67
559. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 3 265.67
R1269 R2264 R3264 R4-
Sum797 Snit265.67
560. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 265.67
R1272 R2269 R3256 R4-
Sum797 Snit265.67
561. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 265.33
R1277 R2266 R3253 R4-
Sum796 Snit265.33
562. 105678 Kurt Pedersen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 265.00
R1267 R2264 R3264 R4-
Sum795 Snit265.00
563. 127004 Bjørk Helge Poulsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 263.33
R1280 R2257 R3253 R4-
Sum790 Snit263.33
564. 136776 Tom Bjerre Holm Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 1 3 263.00
R1269 R2263 R3257 R4-
Sum789 Snit263.00
565. 139906 Dennis Micheelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 4 197.25
R1219 R2202 R3198 R4170
Sum789 Snit197.25
566. 140548 Kenneth Ditlev Christensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 262.33
R1268 R2261 R3258 R4-
Sum787 Snit262.33
567. 139212 Jens Bühler KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 8 173.13
R1206 R2199 R3193 R4188
Sum786 Snit196.50
568. 92309 Søren Lund Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 261.67
R1266 R2266 R3253 R4-
Sum785 Snit261.67
569. 126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 196.25
R1204 R2201 R3191 R4189
Sum785 Snit196.25
570. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 261.33
R1269 R2267 R3248 R4-
Sum784 Snit261.33
571. 135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 4 196.00
R1227 R2221 R3191 R4145
Sum784 Snit196.00
572. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 261.00
R1265 R2261 R3257 R4-
Sum783 Snit261.00
573. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 261.00
R1263 R2263 R3257 R4-
Sum783 Snit261.00
574. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 3 260.33
R1264 R2260 R3257 R4-
Sum781 Snit260.33
575. 133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 4 194.75
R1206 R2199 R3187 R4187
Sum779 Snit194.75
576. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 259.33
R1267 R2263 R3248 R4-
Sum778 Snit259.33
577. 122126 Kasper Sieker Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H 2 3 258.67
R1267 R2260 R3249 R4-
Sum776 Snit258.67
578. 140188 Ingrid Rosendal Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 3 258.00
R1264 R2256 R3254 R4-
Sum774 Snit258.00
579. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 193.50
R1217 R2199 R3199 R4159
Sum774 Snit193.50
580. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 257.00
R1269 R2254 R3248 R4-
Sum771 Snit257.00
581. 123381 Martin Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 256.33
R1266 R2254 R3249 R4-
Sum769 Snit256.33
582. 34225 Peter Eklund Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 254.67
R1269 R2256 R3239 R4-
Sum764 Snit254.67
583. 31699 Henning Ørregaard Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 254.67
R1262 R2256 R3246 R4-
Sum764 Snit254.67
584. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 254.00
R1259 R2255 R3248 R4-
Sum762 Snit254.00
585. 123376 René Ringive Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 253.67
R1262 R2250 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
586. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 253.67
R1263 R2259 R3239 R4-
Sum761 Snit253.67
587. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 253.33
R1263 R2250 R3247 R4-
Sum760 Snit253.33
588. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 3 252.67
R1258 R2251 R3249 R4-
Sum758 Snit252.67
589. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 3 252.00
R1264 R2252 R3240 R4-
Sum756 Snit252.00
590. 137983 Mikkel Nilsson Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 251.33
R1256 R2254 R3244 R4-
Sum754 Snit251.33
591. 103377 Jørgen Mortensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 186.00
R1198 R2194 R3186 R4176
Sum754 Snit188.50
592. 90604 Christian Skov Landgreen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 251.00
R1254 R2250 R3249 R4-
Sum753 Snit251.00
593. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 251.00
R1265 R2265 R3223 R4-
Sum753 Snit251.00
594. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 3 250.67
R1255 R2249 R3248 R4-
Sum752 Snit250.67
595. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 3 250.67
R1261 R2249 R3242 R4-
Sum752 Snit250.67
596. 97964 Jens Jørgen Udbye Nielsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 250.33
R1256 R2251 R3244 R4-
Sum751 Snit250.33
597. 66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 250.33
R1258 R2249 R3244 R4-
Sum751 Snit250.33
598. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 250.33
R1255 R2254 R3242 R4-
Sum751 Snit250.33
599. 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 2 3 249.33
R1257 R2257 R3234 R4-
Sum748 Snit249.33
600. 134667 Marthin Guldhammer Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 248.00
R1258 R2248 R3238 R4-
Sum744 Snit248.00
601. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 248.00
R1256 R2252 R3236 R4-
Sum744 Snit248.00
602. 129361 Jesper Asmussen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H 3 7 171.00
R1216 R2181 R3181 R4166
Sum744 Snit186.00
603. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 3 247.67
R1259 R2256 R3228 R4-
Sum743 Snit247.67
604. 114492 John Sparvath Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 2 3 246.00
R1251 R2247 R3240 R4-
Sum738 Snit246.00
605. 139595 Mathias Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 245.67
R1255 R2248 R3234 R4-
Sum737 Snit245.67
606. 102472 Ole Gram Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
2H 3 5 179.20
R1212 R2203 R3163 R4159
Sum737 Snit184.25
607. 32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 3 3 244.67
R1255 R2243 R3236 R4-
Sum734 Snit244.67
608. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 243.67
R1255 R2243 R3233 R4-
Sum731 Snit243.67
609. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 4 182.75
R1203 R2180 R3176 R4172
Sum731 Snit182.75
610. 67648 Jan Wybrandt Amagerlands Skytteveteraner
DGI Storkøbenhavn
2H 3 6 172.67
R1190 R2186 R3181 R4174
Sum731 Snit182.75
611. 128415 Poul Erik Borg Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 3 243.33
R1253 R2241 R3236 R4-
Sum730 Snit243.33
612. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 242.00
R1258 R2243 R3225 R4-
Sum726 Snit242.00
613. 140613 Birgitte Fønss Krolmark Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
2H 3 5 173.80
R1195 R2187 R3177 R4167
Sum726 Snit181.50
614. 141119 Adam Renner Weichel Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 240.67
R1257 R2252 R3213 R4-
Sum722 Snit240.67
615. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
2H 3 3 240.67
R1245 R2239 R3238 R4-
Sum722 Snit240.67
616. 134150 Tone Haming Falkenberg Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 240.00
R1247 R2241 R3232 R4-
Sum720 Snit240.00
617. 56566 Alex Kulle Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 238.67
R1251 R2237 R3228 R4-
Sum716 Snit238.67
618. 127247 Rune Laursen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 238.33
R1249 R2235 R3231 R4-
Sum715 Snit238.33
619. 116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 237.00
R1239 R2238 R3234 R4-
Sum711 Snit237.00
620. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 236.67
R1260 R2231 R3219 R4-
Sum710 Snit236.67
621. 131806 Susanne Andersen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 177.50
R1200 R2183 R3173 R4154
Sum710 Snit177.50
622. 49316 John Iversen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 236.33
R1242 R2237 R3230 R4-
Sum709 Snit236.33
623. 109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 236.00
R1259 R2237 R3212 R4-
Sum708 Snit236.00
624. 21331 Bendt Lykke Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 235.00
R1240 R2233 R3232 R4-
Sum705 Snit235.00
625. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 234.00
R1241 R2232 R3229 R4-
Sum702 Snit234.00
626. 140055 Kim René Rygaard Melgaard Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 3 3 233.67
R1249 R2235 R3217 R4-
Sum701 Snit233.67
627. 140573 Kristian Grud Vestbjerg Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 4 175.25
R1179 R2174 R3174 R4174
Sum701 Snit175.25
628. 136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 3 3 232.33
R1238 R2234 R3225 R4-
Sum697 Snit232.33
629. 142246 Casper Juul Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 232.00
R1242 R2233 R3221 R4-
Sum696 Snit232.00
630. 123286 Paula Davidsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 231.67
R1242 R2234 R3219 R4-
Sum695 Snit231.67
631. 141062 Hamdi Ünal Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H 3 4 173.50
R1216 R2198 R3185 R495
Sum694 Snit173.50
632. 141055 Trine Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H 3 4 173.50
R1183 R2179 R3176 R4156
Sum694 Snit173.50
633. 57059 Henrik Knudsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 228.00
R1238 R2224 R3222 R4-
Sum684 Snit228.00
634. 140497 Kristian Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 227.33
R1231 R2229 R3222 R4-
Sum682 Snit227.33
635. 136923 Christian Biro-Sørensen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 3 10 149.60
R1187 R2166 R3164 R4163
Sum680 Snit170.00
636. 121216 Lasse Plath Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
2H 3 3 225.00
R1235 R2220 R3220 R4-
Sum675 Snit225.00
637. 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 222.00
R1240 R2216 R3210 R4-
Sum666 Snit222.00
638. 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 221.33
R1228 R2220 R3216 R4-
Sum664 Snit221.33
639. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 220.67
R1227 R2221 R3214 R4-
Sum662 Snit220.67
640. 116307 Bjarne Nielsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 3 3 218.00
R1247 R2217 R3190 R4-
Sum654 Snit218.00
641. 140770 Mariah Bentzen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 216.67
R1235 R2219 R3196 R4-
Sum650 Snit216.67
642. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 3 3 216.33
R1226 R2224 R3199 R4-
Sum649 Snit216.33
643. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 5 153.40
R1172 R2164 R3158 R4155
Sum649 Snit162.25
644. 95110 Flemming Ravn Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 6 151.67
R1171 R2163 R3160 R4150
Sum644 Snit161.00
645. 136674 Torben Olsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
2H 3 3 213.33
R1243 R2230 R3167 R4-
Sum640 Snit213.33
646. 127245 Stig Thomsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 3 3 208.67
R1223 R2202 R3201 R4-
Sum626 Snit208.67
647. 115519 Christian Løn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 208.33
R1215 R2215 R3195 R4-
Sum625 Snit208.33
648. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 3 3 208.00
R1220 R2203 R3201 R4-
Sum624 Snit208.00
649. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 3 3 208.00
R1223 R2206 R3195 R4-
Sum624 Snit208.00
650. 131456 Brian Marcussen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 3 3 207.00
R1210 R2206 R3205 R4-
Sum621 Snit207.00
651. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 3 3 206.00
R1221 R2203 R3194 R4-
Sum618 Snit206.00
652. 137135 Niels Bondgaard Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H 3 3 202.67
R1216 R2201 R3191 R4-
Sum608 Snit202.67
653. 121327 Ebbe Cordes Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
2H 3 3 201.67
R1207 R2202 R3196 R4-
Sum605 Snit201.67
654. 15801