Luftpistol, 15m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. januar 2021 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 11 277.73
R1286 R2282 R3282 R4282
Sum1132 Snit283.00
2. 110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 5 274.60
R1280 R2279 R3279 R4273
Sum1111 Snit277.75
3. 125004 Victor R. Ehlers Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 6 266.00
R1289 R2268 R3266 R4264
Sum1087 Snit271.75
4. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 6 263.33
R1270 R2267 R3266 R4264
Sum1067 Snit266.75
5. 112920 Sif Gorm Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
JUN 4 264.00
R1270 R2268 R3267 R4251
Sum1056 Snit264.00
6. 111814 Freja Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
JUN 8 252.75
R1263 R2262 R3260 R4257
Sum1042 Snit260.50
7. 120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 4 252.50
R1259 R2258 R3252 R4241
Sum1010 Snit252.50
8. 120849 Christine Nedergaard Nielsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
JUN 4 243.75
R1256 R2243 R3239 R4237
Sum975 Snit243.75
9. 140033 Nicolai Bollerup Refstrup Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
JUN 12 194.33
R1212 R2208 R3203 R4203
Sum826 Snit206.50
10. 142294 Nanna Holmgaard Havtorn Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 3 247.00
R1259 R2250 R3232 R4-
Sum741 Snit247.00
11. 125486 Søren Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
JUN 2 246.00
R1246 R2246 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
12. 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
JUN 2 221.50
R1227 R2216 R3- R4-
Sum443 Snit221.50
13. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
JUN 2 218.00
R1233 R2203 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
14. 119625 Ida Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 2 210.50
R1213 R2208 R3- R4-
Sum421 Snit210.50
15. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
JUN 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
16. 135954 Ludvig Diesbjerg Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
17. 105897 Christian Kjellerp Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
18. 141012 Jakup Erlandsson Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 208.00
R1208 R2- R3- R4-
Sum208 Snit208.00
19. 123588 Simao Pedro Reposo Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
JUN 1 201.00
R1201 R2- R3- R4-
Sum201 Snit201.00
20. 140996 Maria Egebjerg Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
21. 141005 Zimon Lindemose Hansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
22. 141303 Mia Bender Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00

Til toppen