Luftpistol, 15m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. juni 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H1 4 289.25
R1293 R2290 R3289 R4285
Sum1157 Snit289.25
2. 35678 Frans M. Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 4 289.25
R1293 R2291 R3287 R4286
Sum1157 Snit289.25
3. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 6 286.17
R1292 R2288 R3285 R4285
Sum1150 Snit287.50
4. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 12 283.25
R1288 R2287 R3287 R4286
Sum1148 Snit287.00
5. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 8 284.50
R1288 R2287 R3286 R4285
Sum1146 Snit286.50
6. 105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H1 5 284.00
R1289 R2287 R3286 R4284
Sum1146 Snit286.50
7. 49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 12 283.00
R1287 R2287 R3287 R4285
Sum1146 Snit286.50
8. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 18 279.44
R1290 R2286 R3285 R4284
Sum1145 Snit286.25
9. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 7 283.57
R1288 R2285 R3284 R4283
Sum1140 Snit285.00
10. 57359 Johnny Ole Larsen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 7 282.14
R1288 R2286 R3284 R4282
Sum1140 Snit285.00
11. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H1 10 281.80
R1289 R2285 R3283 R4283
Sum1140 Snit285.00
12. 60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 7 281.00
R1290 R2286 R3282 R4282
Sum1140 Snit285.00
13. 95683 Morten Andersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H1 9 280.67
R1285 R2285 R3285 R4285
Sum1140 Snit285.00
14. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 8 278.75
R1287 R2285 R3284 R4283
Sum1139 Snit284.75
15. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 6 282.33
R1289 R2284 R3283 R4282
Sum1138 Snit284.50
16. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 18 278.17
R1286 R2285 R3284 R4283
Sum1138 Snit284.50
17. 100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 5 283.20
R1291 R2285 R3281 R4280
Sum1137 Snit284.25
18. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 7 281.14
R1285 R2285 R3285 R4282
Sum1137 Snit284.25
19. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 14 277.14
R1285 R2284 R3284 R4284
Sum1137 Snit284.25
20. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 6 280.17
R1286 R2284 R3284 R4281
Sum1135 Snit283.75
21. 88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 16 275.13
R1285 R2285 R3284 R4281
Sum1135 Snit283.75
22. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 12 279.75
R1286 R2284 R3283 R4281
Sum1134 Snit283.50
23. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H1 5 282.20
R1284 R2283 R3283 R4283
Sum1133 Snit283.25
24. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 11 281.27
R1284 R2283 R3283 R4283
Sum1133 Snit283.25
25. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H1 5 275.40
R1286 R2286 R3281 R4280
Sum1133 Snit283.25
26. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
V1H1 15 279.47
R1284 R2283 R3283 R4282
Sum1132 Snit283.00
27. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 13 275.23
R1285 R2284 R3281 R4280
Sum1130 Snit282.50
28. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 29 273.38
R1284 R2283 R3282 R4281
Sum1130 Snit282.50
29. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 11 277.36
R1284 R2284 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
30. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 26 271.15
R1287 R2281 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
31. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H1 4 282.00
R1284 R2283 R3282 R4279
Sum1128 Snit282.00
32. 41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H2 10 277.70
R1284 R2282 R3282 R4280
Sum1128 Snit282.00
33. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1H2 10 276.60
R1285 R2282 R3281 R4280
Sum1128 Snit282.00
34. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 13 275.69
R1287 R2281 R3280 R4278
Sum1126 Snit281.50
35. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 13 276.38
R1284 R2283 R3280 R4278
Sum1125 Snit281.25
36. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 280.20
R1284 R2281 R3280 R4279
Sum1124 Snit281.00
37. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H1 6 278.50
R1283 R2282 R3280 R4278
Sum1123 Snit280.75
38. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 5 279.40
R1288 R2281 R3278 R4275
Sum1122 Snit280.50
39. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 6 278.50
R1285 R2280 R3279 R4278
Sum1122 Snit280.50
40. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H1 7 276.71
R1282 R2282 R3281 R4277
Sum1122 Snit280.50
41. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 8 275.88
R1287 R2281 R3280 R4274
Sum1122 Snit280.50
42. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 7 277.86
R1281 R2281 R3280 R4279
Sum1121 Snit280.25
43. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H2 7 277.71
R1283 R2280 R3279 R4278
Sum1120 Snit280.00
44. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 12 276.50
R1281 R2280 R3280 R4279
Sum1120 Snit280.00
45. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H2 9 276.33
R1285 R2279 R3279 R4277
Sum1120 Snit280.00
46. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 14 276.29
R1283 R2280 R3279 R4278
Sum1120 Snit280.00
47. 55218 Jan Macdams Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 20 273.95
R1284 R2280 R3278 R4278
Sum1120 Snit280.00
48. 108726 Louise Rasmussen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 8 276.63
R1282 R2281 R3279 R4277
Sum1119 Snit279.75
49. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 6 277.33
R1282 R2280 R3278 R4278
Sum1118 Snit279.50
50. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 19 272.63
R1283 R2280 R3279 R4276
Sum1118 Snit279.50
51. 34841 Thomas Illum Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 7 275.57
R1281 R2280 R3279 R4277
Sum1117 Snit279.25
52. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 19 271.68
R1280 R2279 R3279 R4278
Sum1116 Snit279.00
53. 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 6 276.00
R1280 R2280 R3278 R4277
Sum1115 Snit278.75
54. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 9 274.89
R1287 R2278 R3275 R4275
Sum1115 Snit278.75
55. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 9 271.67
R1283 R2281 R3279 R4272
Sum1115 Snit278.75
56. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H2 8 274.38
R1281 R2280 R3278 R4275
Sum1114 Snit278.50
57. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 9 272.11
R1279 R2279 R3277 R4276
Sum1111 Snit277.75
58. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H1 4 277.50
R1283 R2278 R3276 R4273
Sum1110 Snit277.50
59. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 9 273.56
R1280 R2278 R3277 R4274
Sum1109 Snit277.25
60. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 8 271.38
R1281 R2278 R3277 R4273
Sum1109 Snit277.25
61. 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 7 274.71
R1280 R2276 R3276 R4276
Sum1108 Snit277.00
62. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V1H2 7 272.57
R1279 R2277 R3277 R4275
Sum1108 Snit277.00
63. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V1H2 22 267.18
R1281 R2277 R3275 R4275
Sum1108 Snit277.00
64. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 30 266.47
R1279 R2278 R3276 R4275
Sum1108 Snit277.00
65. 60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 5 275.20
R1280 R2276 R3275 R4275
Sum1106 Snit276.50
66. 16277 Tom Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 4 276.25
R1281 R2276 R3275 R4273
Sum1105 Snit276.25
67. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 11 268.91
R1278 R2277 R3275 R4274
Sum1104 Snit276.00
68. 129239 Ronnie Schou Andersen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 275.75
R1281 R2278 R3274 R4270
Sum1103 Snit275.75
69. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 274.20
R1280 R2280 R3273 R4270
Sum1103 Snit275.75
70. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 19 269.32
R1277 R2276 R3276 R4274
Sum1103 Snit275.75
71. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 22 267.00
R1279 R2277 R3274 R4273
Sum1103 Snit275.75
72. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 13 268.08
R1280 R2277 R3274 R4271
Sum1102 Snit275.50
73. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 7 271.57
R1279 R2275 R3275 R4272
Sum1101 Snit275.25
74. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V1H2 13 270.00
R1283 R2274 R3272 R4272
Sum1101 Snit275.25
75. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 9 269.89
R1284 R2275 R3272 R4270
Sum1101 Snit275.25
76. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 272.40
R1278 R2277 R3275 R4270
Sum1100 Snit275.00
77. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 6 271.00
R1285 R2276 R3274 R4265
Sum1100 Snit275.00
78. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 4 274.50
R1284 R2273 R3273 R4268
Sum1098 Snit274.50
79. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V1H2 5 272.00
R1276 R2276 R3276 R4269
Sum1097 Snit274.25
80. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 20 264.50
R1278 R2276 R3272 R4271
Sum1097 Snit274.25
81. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 6 271.33
R1276 R2275 R3273 R4272
Sum1096 Snit274.00
82. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 6 270.83
R1275 R2274 R3274 R4273
Sum1096 Snit274.00
83. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 12 266.08
R1278 R2276 R3272 R4269
Sum1095 Snit273.75
84. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 4 273.50
R1277 R2275 R3272 R4270
Sum1094 Snit273.50
85. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 6 271.50
R1279 R2275 R3271 R4269
Sum1094 Snit273.50
86. 123962 Bo S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 8 269.25
R1279 R2275 R3270 R4270
Sum1094 Snit273.50
87. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 15 266.73
R1276 R2274 R3272 R4271
Sum1093 Snit273.25
88. 122254 Michael Bak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 5 270.00
R1278 R2273 R3271 R4270
Sum1092 Snit273.00
89. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 14 263.71
R1277 R2275 R3274 R4266
Sum1092 Snit273.00
90. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H2 7 264.29
R1282 R2276 R3267 R4266
Sum1091 Snit272.75
91. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 272.50
R1282 R2276 R3272 R4260
Sum1090 Snit272.50
92. 136471 Johannes Schöön Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 4 272.50
R1279 R2271 R3271 R4269
Sum1090 Snit272.50
93. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 10 269.50
R1274 R2273 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
94. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 10 268.30
R1275 R2272 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
95. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 6 268.67
R1274 R2273 R3272 R4270
Sum1089 Snit272.25
96. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 6 266.50
R1277 R2272 R3269 R4269
Sum1087 Snit271.75
97. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 12 265.08
R1278 R2273 R3268 R4268
Sum1087 Snit271.75
98. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 31 260.26
R1273 R2271 R3271 R4271
Sum1086 Snit271.50
99. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 4 271.25
R1279 R2276 R3271 R4259
Sum1085 Snit271.25
100. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H3 10 265.70
R1274 R2273 R3270 R4268
Sum1085 Snit271.25
101. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 9 262.78
R1280 R2274 R3268 R4263
Sum1085 Snit271.25
102. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 11 265.18
R1277 R2269 R3269 R4268
Sum1083 Snit270.75
103. 126182 Anders Nichum Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H3 9 264.00
R1276 R2269 R3269 R4269
Sum1083 Snit270.75
104. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 8 260.38
R1278 R2269 R3269 R4265
Sum1081 Snit270.25
105. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 6 268.00
R1271 R2271 R3270 R4267
Sum1079 Snit269.75
106. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 267.80
R1272 R2270 R3270 R4266
Sum1078 Snit269.50
107. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 5 267.80
R1271 R2271 R3269 R4266
Sum1077 Snit269.25
108. 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 7 262.00
R1273 R2271 R3268 R4264
Sum1076 Snit269.00
109. 60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 5 265.20
R1277 R2273 R3271 R4253
Sum1074 Snit268.50
110. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H2 8 264.13
R1270 R2270 R3267 R4267
Sum1074 Snit268.50
111. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 4 268.00
R1273 R2267 R3266 R4266
Sum1072 Snit268.00
112. 31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 7 262.43
R1275 R2268 R3268 R4260
Sum1071 Snit267.75
113. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 5 264.80
R1274 R2266 R3266 R4262
Sum1068 Snit267.00
114. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 14 259.64
R1269 R2268 R3266 R4265
Sum1068 Snit267.00
115. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 5 265.00
R1273 R2268 R3264 R4262
Sum1067 Snit266.75
116. 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 7 257.86
R1275 R2271 R3271 R4250
Sum1067 Snit266.75
117. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 6 259.83
R1269 R2265 R3262 R4262
Sum1058 Snit264.50
118. 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
V1H3 5 260.20
R1267 R2265 R3261 R4259
Sum1052 Snit263.00
119. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
V1H3 6 259.50
R1265 R2264 R3262 R4261
Sum1052 Snit263.00
120. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 6 256.17
R1269 R2265 R3261 R4257
Sum1052 Snit263.00
121. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H3 7 256.29
R1268 R2263 R3261 R4258
Sum1050 Snit262.50
122. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 4 262.25
R1270 R2267 R3259 R4253
Sum1049 Snit262.25
123. 17976 Martin Hartz Hagensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H3 4 262.25
R1268 R2264 R3261 R4256
Sum1049 Snit262.25
124. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 8 253.75
R1265 R2262 R3261 R4261
Sum1049 Snit262.25
125. 56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 261.50
R1273 R2265 R3259 R4249
Sum1046 Snit261.50
126. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 4 261.50
R1270 R2266 R3262 R4248
Sum1046 Snit261.50
127. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 4 261.50
R1269 R2268 R3267 R4242
Sum1046 Snit261.50
128. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 260.00
R1267 R2262 R3258 R4253
Sum1040 Snit260.00
129. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 19 251.84
R1262 R2261 R3258 R4258
Sum1039 Snit259.75
130. 136561 Martin Nygaard Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 14 245.50
R1266 R2263 R3259 R4251
Sum1039 Snit259.75
131. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 12 249.58
R1264 R2261 R3257 R4256
Sum1038 Snit259.50
132. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 259.25
R1261 R2261 R3260 R4255
Sum1037 Snit259.25
133. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 5 257.20
R1265 R2258 R3258 R4256
Sum1037 Snit259.25
134. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 16 247.88
R1263 R2263 R3256 R4254
Sum1036 Snit259.00
135. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 4 258.25
R1270 R2267 R3259 R4237
Sum1033 Snit258.25
136. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 5 252.80
R1262 R2259 R3257 R4253
Sum1031 Snit257.75
137. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H3 6 253.17
R1266 R2257 R3255 R4252
Sum1030 Snit257.50
138. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 34 249.35
R1260 R2258 R3256 R4256
Sum1030 Snit257.50
139. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 257.25
R1269 R2259 R3257 R4244
Sum1029 Snit257.25
140. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 5 255.40
R1261 R2260 R3255 R4252
Sum1028 Snit257.00
141. 136060 Kristian Krogsgaard Madsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 6 248.00
R1265 R2258 R3249 R4248
Sum1020 Snit255.00
142. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 5 251.20
R1257 R2255 R3254 R4253
Sum1019 Snit254.75
143. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 5 250.80
R1261 R2258 R3252 R4248
Sum1019 Snit254.75
144. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 253.50
R1260 R2258 R3255 R4241
Sum1014 Snit253.50
145. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 4 252.25
R1258 R2258 R3248 R4245
Sum1009 Snit252.25
146. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 5 250.60
R1259 R2258 R3247 R4245
Sum1009 Snit252.25
147. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H3 4 248.50
R1261 R2257 R3244 R4232
Sum994 Snit248.50
148. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 5 245.60
R1256 R2249 R3249 R4237
Sum991 Snit247.75
149. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V1H3 8 238.88
R1252 R2248 R3247 R4240
Sum987 Snit246.75
150. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 6 241.83
R1251 R2249 R3245 R4241
Sum986 Snit246.50
151. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 7 235.71
R1264 R2243 R3242 R4232
Sum981 Snit245.25
152. 131823 Casper J. Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 5 233.60
R1258 R2251 R3243 R4229
Sum981 Snit245.25
153. 54212 Svend Hansen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 4 242.00
R1254 R2252 R3238 R4224
Sum968 Snit242.00
154. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 238.50
R1248 R2246 R3234 R4226
Sum954 Snit238.50
155. 50510 Dan Bruun Bogense Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 236.25
R1263 R2242 R3237 R4203
Sum945 Snit236.25
156. 137244 Rasmus Elmelund Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1H3 4 235.00
R1241 R2238 R3234 R4227
Sum940 Snit235.00
157. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 234.25
R1241 R2239 R3233 R4224
Sum937 Snit234.25
158. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 14 220.50
R1237 R2233 R3232 R4232
Sum934 Snit233.50
159. 46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 5 229.00
R1233 R2229 R3229 R4228
Sum919 Snit229.75
160. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 219.00
R1237 R2220 R3216 R4203
Sum876 Snit219.00
161. 53034 Tobias Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 5 207.60
R1227 R2218 R3209 R4200
Sum854 Snit213.50
162. 107857 Anders Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H2 3 282.67
R1284 R2282 R3282 R4-
Sum848 Snit282.67
163. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 3 281.33
R1284 R2284 R3276 R4-
Sum844 Snit281.33
164. 57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 3 276.67
R1281 R2277 R3272 R4-
Sum830 Snit276.67
165. 129966 Irene Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 207.50
R1240 R2218 R3202 R4170
Sum830 Snit207.50
166. 57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 3 276.33
R1284 R2275 R3270 R4-
Sum829 Snit276.33
167. 53425 Jens Chr. Been Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 273.00
R1279 R2271 R3269 R4-
Sum819 Snit273.00
168. 103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 3 269.00
R1277 R2266 R3264 R4-
Sum807 Snit269.00
169. 73857 Nicolai Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 3 268.33
R1269 R2268 R3268 R4-
Sum805 Snit268.33
170. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 3 268.00
R1270 R2268 R3266 R4-
Sum804 Snit268.00
171. 49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 3 267.67
R1277 R2270 R3256 R4-
Sum803 Snit267.67
172. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 3 265.00
R1268 R2268 R3259 R4-
Sum795 Snit265.00
173. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 3 262.67
R1268 R2265 R3255 R4-
Sum788 Snit262.67
174. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 3 259.33
R1266 R2257 R3255 R4-
Sum778 Snit259.33
175. 134587 Kim Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 257.67
R1265 R2256 R3252 R4-
Sum773 Snit257.67
176. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 3 256.00
R1260 R2255 R3253 R4-
Sum768 Snit256.00
177. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 3 254.67
R1259 R2257 R3248 R4-
Sum764 Snit254.67
178. 100857 Marcin Godala Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 3 248.00
R1250 R2249 R3245 R4-
Sum744 Snit248.00
179. 54790 Marie Louise Spuur Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 241.33
R1255 R2237 R3232 R4-
Sum724 Snit241.33
180. 54241 Michael Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 224.67
R1236 R2227 R3211 R4-
Sum674 Snit224.67
181. 82531 Frank Fougner Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H1 2 293.00
R1293 R2293 R3- R4-
Sum586 Snit293.00
182. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1H1 2 285.50
R1286 R2285 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
183. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 2 285.00
R1285 R2285 R3- R4-
Sum570 Snit285.00
184. 49988 Ulrik Steffensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 2 283.50
R1287 R2280 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
185. 135723 John Errebo Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 2 283.00
R1286 R2280 R3- R4-
Sum566 Snit283.00
186. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 2 282.50
R1287 R2278 R3- R4-
Sum565 Snit282.50
187. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 2 281.00
R1284 R2278 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
188. 100020 Ricky Winther Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H1 2 280.00
R1280 R2280 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
189. 83224 Flemming Jensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H1 2 278.00
R1280 R2276 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
190. 134210 Anders Christensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 2 278.00
R1283 R2273 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
191. 15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 2 277.50
R1278 R2277 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
192. 94267 Peter Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
V1H1 2 274.50
R1278 R2271 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
193. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 274.50
R1276 R2273 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
194. 129047 Poul Erik Brønd Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 2 273.00
R1276 R2270 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
195. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 2 271.50
R1273 R2270 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
196. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 2 271.50
R1277 R2266 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
197. 124652 Marlene Sommer Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 2 270.00
R1278 R2262 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
198. 101806 Therese Pulawska Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V1H3 2 269.50
R1272 R2267 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
199. 138348 Christina Borgen Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H2 2 269.00
R1271 R2267 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
200. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 268.00
R1271 R2265 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
201. 22676 Carsten Fougner Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V1H3 2 268.00
R1272 R2264 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
202. 120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1H2 2 267.00
R1270 R2264 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
203. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 265.00
R1272 R2258 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
204. 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 265.00
R1273 R2257 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
205. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H1 2 263.50
R1269 R2258 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
206. 125111 Ole Fischer Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 2 263.50
R1269 R2258 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
207. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H3 2 263.50
R1270 R2257 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
208. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 2 262.50
R1267 R2258 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
209. 115611 Johnny Gosch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 2 262.50
R1266 R2259 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
210. 56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 262.50
R1269 R2256 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
211. 45720 Signe Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 259.50
R1263 R2256 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
212. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H3 2 257.50
R1261 R2254 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
213. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 254.50
R1267 R2242 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
214. 71123 Leif Waaben KIFs Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1H2 2 253.00
R1254 R2252 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
215. 40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 2 251.00
R1257 R2245 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
216. 120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 251.00
R1252 R2250 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
217. 51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 249.50
R1251 R2248 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
218. 39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 2 249.00
R1262 R2236 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
219. 137354 Bjarne Olsen Holmstrøm Bogense Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 248.50
R1253 R2244 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
220. 99571 Niels Kristian Bertelsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V1H3 2 248.50
R1257 R2240 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
221. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 2 247.50
R1249 R2246 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
222. 47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 2 245.50
R1251 R2240 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
223. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 2 244.50
R1256 R2233 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
224. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 234.50
R1250 R2219 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
225. 119497 Sarah Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 2 228.50
R1240 R2217 R3- R4-
Sum457 Snit228.50
226. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 217.00
R1221 R2213 R3- R4-
Sum434 Snit217.00
227. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 213.00
R1214 R2212 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
228. 132079 John Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1H3 2 204.50
R1221 R2188 R3- R4-
Sum409 Snit204.50
229. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
230. 48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H3 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
231. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
232. 35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
233. 21620 Michael Skot Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
V1H3 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
234. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
235. 50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
236. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
237. 137928 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
238. 134244 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
239. 16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
240. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
241. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
242. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
243. 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
244. 132376 Mikkel S. B. Schulz Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
245. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
246. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
247. 92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
248. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
249. 14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V1H3 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
250. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
251. 87042 Johnny Lundstrøm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
252. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
253. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H3 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
254. 113027 Dennis D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
255. 46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
256. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
257. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
258. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
259. 37862 Jesper Aggerholm Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
260. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
261. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
262. 91443 Niels L. Poulsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
263. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
264. 131721 Morten Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
265. 129200 Per Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H3 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
266. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
267. 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
268. 32474 John Madsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1H3 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
269. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
270. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
271. 15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
272. 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
273. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00

Til toppen