Luftpistol, 15m - 2-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. januar 2020 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 21 286.90
R1293 R2293 R3292 R4291
Sum1169 Snit292.25
2. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 14 283.71
R1291 R2289 R3289 R4287
Sum1156 Snit289.00
3. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 10 282.50
R1293 R2289 R3287 R4287
Sum1156 Snit289.00
4. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 10 284.90
R1291 R2288 R3287 R4287
Sum1153 Snit288.25
5. 32683 Erling Jørgensen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 5 286.40
R1289 R2288 R3287 R4287
Sum1151 Snit287.75
6. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 287.50
R1291 R2291 R3287 R4281
Sum1150 Snit287.50
7. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 8 283.13
R1287 R2287 R3286 R4282
Sum1142 Snit285.50
8. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 1 9 281.67
R1288 R2286 R3284 R4283
Sum1141 Snit285.25
9. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 6 282.83
R1290 R2286 R3282 R4281
Sum1139 Snit284.75
10. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 1 7 280.29
R1286 R2284 R3283 R4282
Sum1135 Snit283.75
11. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 4 283.50
R1289 R2283 R3282 R4280
Sum1134 Snit283.50
12. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 279.43
R1287 R2283 R3282 R4282
Sum1134 Snit283.50
13. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 8 280.13
R1287 R2286 R3280 R4279
Sum1132 Snit283.00
14. 133147 Dennis Bøgh Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 6 277.83
R1283 R2283 R3282 R4281
Sum1129 Snit282.25
15. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 11 276.55
R1286 R2286 R3279 R4278
Sum1129 Snit282.25
16. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 9 277.78
R1284 R2282 R3281 R4281
Sum1128 Snit282.00
17. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 6 277.83
R1288 R2284 R3276 R4275
Sum1123 Snit280.75
18. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 11 274.09
R1282 R2282 R3280 R4278
Sum1122 Snit280.50
19. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 8 278.13
R1281 R2281 R3280 R4279
Sum1121 Snit280.25
20. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 10 275.20
R1283 R2281 R3280 R4277
Sum1121 Snit280.25
21. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 11 275.64
R1282 R2282 R3279 R4277
Sum1120 Snit280.00
22. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 7 275.29
R1283 R2280 R3278 R4277
Sum1118 Snit279.50
23. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 16 272.50
R1281 R2281 R3278 R4278
Sum1118 Snit279.50
24. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 14 271.29
R1284 R2281 R3277 R4275
Sum1117 Snit279.25
25. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 10 275.40
R1282 R2279 R3278 R4277
Sum1116 Snit279.00
26. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 5 277.00
R1283 R2278 R3278 R4276
Sum1115 Snit278.75
27. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 1 10 272.90
R1282 R2277 R3277 R4277
Sum1113 Snit278.25
28. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 15 267.60
R1290 R2275 R3274 R4274
Sum1113 Snit278.25
29. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 278.00
R1283 R2281 R3279 R4269
Sum1112 Snit278.00
30. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 5 276.00
R1282 R2280 R3277 R4273
Sum1112 Snit278.00
31. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 8 271.88
R1282 R2279 R3278 R4273
Sum1112 Snit278.00
32. 137523 Jens Junker Eriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 8 264.88
R1289 R2277 R3273 R4273
Sum1112 Snit278.00
33. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 11 262.55
R1284 R2283 R3276 R4269
Sum1112 Snit278.00
34. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 1 7 274.57
R1281 R2277 R3276 R4276
Sum1110 Snit277.50
35. 130936 Cecilie Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 15 271.00
R1282 R2279 R3275 R4274
Sum1110 Snit277.50
36. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 7 271.43
R1281 R2279 R3278 R4270
Sum1108 Snit277.00
37. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 7 274.71
R1278 R2276 R3276 R4276
Sum1106 Snit276.50
38. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 6 274.50
R1279 R2277 R3277 R4272
Sum1105 Snit276.25
39. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 6 274.83
R1277 R2276 R3276 R4275
Sum1104 Snit276.00
40. 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 5 273.80
R1280 R2278 R3277 R4269
Sum1104 Snit276.00
41. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 6 271.00
R1281 R2281 R3271 R4270
Sum1103 Snit275.75
42. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 1 4 275.00
R1282 R2274 R3273 R4271
Sum1100 Snit275.00
43. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 274.25
R1280 R2278 R3270 R4269
Sum1097 Snit274.25
44. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 12 269.08
R1278 R2277 R3271 R4271
Sum1097 Snit274.25
45. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 15 266.27
R1276 R2274 R3273 R4272
Sum1095 Snit273.75
46. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 7 265.29
R1278 R2277 R3276 R4263
Sum1094 Snit273.50
47. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 10 266.30
R1277 R2276 R3271 R4269
Sum1093 Snit273.25
48. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 6 270.33
R1279 R2274 R3271 R4268
Sum1092 Snit273.00
49. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 9 265.22
R1277 R2273 R3271 R4271
Sum1092 Snit273.00
50. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 272.75
R1275 R2273 R3272 R4271
Sum1091 Snit272.75
51. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 12 266.17
R1275 R2274 R3273 R4269
Sum1091 Snit272.75
52. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 7 268.86
R1276 R2273 R3271 R4270
Sum1090 Snit272.50
53. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 20 258.30
R1273 R2273 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
54. 139850 Kristian Turner Gørding/Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 5 270.80
R1274 R2274 R3270 R4270
Sum1088 Snit272.00
55. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 270.00
R1276 R2274 R3272 R4266
Sum1088 Snit272.00
56. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 271.75
R1275 R2272 R3270 R4270
Sum1087 Snit271.75
57. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 17 265.06
R1274 R2273 R3272 R4268
Sum1087 Snit271.75
58. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 271.50
R1279 R2278 R3267 R4262
Sum1086 Snit271.50
59. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 268.00
R1275 R2272 R3271 R4267
Sum1085 Snit271.25
60. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 1 4 271.00
R1278 R2276 R3265 R4265
Sum1084 Snit271.00
61. 103038 Malthe Fogh Sillesen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 8 264.50
R1274 R2273 R3270 R4267
Sum1084 Snit271.00
62. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 269.20
R1275 R2272 R3270 R4266
Sum1083 Snit270.75
63. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 6 265.00
R1278 R2271 R3269 R4264
Sum1082 Snit270.50
64. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 7 267.57
R1275 R2270 R3270 R4265
Sum1080 Snit270.00
65. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 266.43
R1273 R2273 R3268 R4264
Sum1078 Snit269.50
66. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 5 268.20
R1278 R2268 R3267 R4264
Sum1077 Snit269.25
67. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 5 266.00
R1278 R2273 R3271 R4255
Sum1077 Snit269.25
68. 121905 Brian Marcussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 269.00
R1276 R2273 R3269 R4258
Sum1076 Snit269.00
69. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 8 264.38
R1271 R2270 R3268 R4267
Sum1076 Snit269.00
70. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 5 268.20
R1272 R2270 R3267 R4266
Sum1075 Snit268.75
71. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 7 261.29
R1274 R2271 R3271 R4258
Sum1074 Snit268.50
72. 140195 Mila Christiansen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 4 268.00
R1271 R2268 R3268 R4265
Sum1072 Snit268.00
73. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 5 266.60
R1270 R2268 R3266 R4266
Sum1070 Snit267.50
74. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 9 259.89
R1271 R2270 R3266 R4263
Sum1070 Snit267.50
75. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 1 4 267.25
R1273 R2270 R3265 R4261
Sum1069 Snit267.25
76. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 15 263.00
R1270 R2268 R3266 R4265
Sum1069 Snit267.25
77. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 8 260.88
R1271 R2268 R3265 R4265
Sum1069 Snit267.25
78. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 10 256.20
R1272 R2269 R3265 R4261
Sum1067 Snit266.75
79. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 4 266.50
R1270 R2268 R3264 R4264
Sum1066 Snit266.50
80. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 6 263.17
R1272 R2269 R3263 R4262
Sum1066 Snit266.50
81. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 7 263.57
R1270 R2267 R3266 R4262
Sum1065 Snit266.25
82. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 7 261.57
R1270 R2266 R3264 R4264
Sum1064 Snit266.00
83. 129528 Mikkel Gudbrand Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 6 261.50
R1276 R2268 R3265 R4255
Sum1064 Snit266.00
84. 127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 4 265.75
R1270 R2270 R3268 R4255
Sum1063 Snit265.75
85. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 264.40
R1270 R2270 R3262 R4261
Sum1063 Snit265.75
86. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H 2 8 262.00
R1269 R2266 R3264 R4263
Sum1062 Snit265.50
87. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 7 261.71
R1267 R2266 R3265 R4264
Sum1062 Snit265.50
88. 128153 Cecilie Rahbek Nielsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H 2 14 253.93
R1267 R2267 R3266 R4262
Sum1062 Snit265.50
89. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 264.75
R1272 R2268 R3264 R4255
Sum1059 Snit264.75
90. 107322 Jørgen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 6 261.17
R1271 R2268 R3262 R4258
Sum1059 Snit264.75
91. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 7 254.57
R1273 R2271 R3265 R4249
Sum1058 Snit264.50
92. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 4 264.25
R1277 R2264 R3264 R4252
Sum1057 Snit264.25
93. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 9 256.11
R1268 R2265 R3264 R4259
Sum1056 Snit264.00
94. 134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 263.75
R1270 R2270 R3265 R4250
Sum1055 Snit263.75
95. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 8 255.50
R1270 R2263 R3262 R4260
Sum1055 Snit263.75
96. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 5 260.60
R1264 R2263 R3262 R4258
Sum1047 Snit261.75
97. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 4 261.50
R1265 R2261 R3260 R4260
Sum1046 Snit261.50
98. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 5 258.20
R1265 R2259 R3259 R4256
Sum1039 Snit259.75
99. 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 4 258.00
R1263 R2262 R3258 R4249
Sum1032 Snit258.00
100. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 4 257.75
R1267 R2264 R3254 R4246
Sum1031 Snit257.75
101. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 5 254.20
R1260 R2257 R3257 R4256
Sum1030 Snit257.50
102. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 254.60
R1267 R2260 R3252 R4250
Sum1029 Snit257.25
103. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 6 247.50
R1262 R2261 R3253 R4244
Sum1020 Snit255.00
104. 116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 254.50
R1263 R2258 R3254 R4243
Sum1018 Snit254.50
105. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 251.67
R1257 R2256 R3252 R4251
Sum1016 Snit254.00
106. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 253.25
R1265 R2254 R3247 R4247
Sum1013 Snit253.25
107. 138291 Sabina Møller Johansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 7 248.71
R1260 R2254 R3251 R4248
Sum1013 Snit253.25
108. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 2 4 252.75
R1260 R2254 R3252 R4245
Sum1011 Snit252.75
109. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 249.25
R1257 R2255 R3244 R4241
Sum997 Snit249.25
110. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 8 242.38
R1252 R2251 R3246 R4241
Sum990 Snit247.50
111. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 6 242.67
R1249 R2247 R3245 R4241
Sum982 Snit245.50
112. 125517 Jeanette Klein Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 4 245.00
R1254 R2250 R3241 R4235
Sum980 Snit245.00
113. 83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 241.50
R1257 R2242 R3236 R4231
Sum966 Snit241.50
114. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 4 240.50
R1263 R2248 R3241 R4210
Sum962 Snit240.50
115. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 8 230.38
R1254 R2244 R3231 R4229
Sum958 Snit239.50
116. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 12 223.67
R1248 R2238 R3237 R4235
Sum958 Snit239.50
117. 125367 Rene-Vong Nørby Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 5 235.40
R1247 R2243 R3238 R4227
Sum955 Snit238.75
118. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 4 233.50
R1259 R2243 R3220 R4212
Sum934 Snit233.50
119. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 5 227.80
R1242 R2232 R3230 R4219
Sum923 Snit230.75
120. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 5 224.60
R1240 R2238 R3222 R4219
Sum919 Snit229.75
121. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 4 226.75
R1243 R2223 R3221 R4220
Sum907 Snit226.75
122. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 4 224.50
R1254 R2251 R3250 R4143
Sum898 Snit224.50
123. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 3 282.33
R1288 R2282 R3277 R4-
Sum847 Snit282.33
124. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 282.33
R1285 R2283 R3279 R4-
Sum847 Snit282.33
125. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 3 278.00
R1278 R2278 R3278 R4-
Sum834 Snit278.00
126. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H 1 3 276.67
R1281 R2276 R3273 R4-
Sum830 Snit276.67
127. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H 1 3 276.00
R1285 R2275 R3268 R4-
Sum828 Snit276.00
128. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 275.00
R1283 R2277 R3265 R4-
Sum825 Snit275.00
129. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 3 273.33
R1283 R2274 R3263 R4-
Sum820 Snit273.33
130. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 3 273.33
R1281 R2272 R3267 R4-
Sum820 Snit273.33
131. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 3 271.67
R1277 R2270 R3268 R4-
Sum815 Snit271.67
132. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 271.33
R1276 R2271 R3267 R4-
Sum814 Snit271.33
133. 63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 1 3 270.33
R1276 R2271 R3264 R4-
Sum811 Snit270.33
134. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 3 269.00
R1277 R2266 R3264 R4-
Sum807 Snit269.00
135. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H 1 3 269.00
R1275 R2266 R3266 R4-
Sum807 Snit269.00
136. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 1 3 268.00
R1268 R2268 R3268 R4-
Sum804 Snit268.00
137. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 3 266.33
R1277 R2261 R3261 R4-
Sum799 Snit266.33
138. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 3 264.67
R1268 R2266 R3260 R4-
Sum794 Snit264.67
139. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 264.33
R1269 R2265 R3259 R4-
Sum793 Snit264.33
140. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 1 3 263.33
R1272 R2262 R3256 R4-
Sum790 Snit263.33
141. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 3 261.00
R1265 R2264 R3254 R4-
Sum783 Snit261.00
142. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 260.33
R1271 R2260 R3250 R4-
Sum781 Snit260.33
143. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 3 258.33
R1264 R2257 R3254 R4-
Sum775 Snit258.33
144. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 257.00
R1262 R2260 R3249 R4-
Sum771 Snit257.00
145. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 3 255.33
R1257 R2257 R3252 R4-
Sum766 Snit255.33
146. 133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 255.33
R1262 R2255 R3249 R4-
Sum766 Snit255.33
147. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 3 254.33
R1261 R2254 R3248 R4-
Sum763 Snit254.33
148. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 3 250.33
R1255 R2250 R3246 R4-
Sum751 Snit250.33
149. 139595 Mathias Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 245.67
R1250 R2244 R3243 R4-
Sum737 Snit245.67
150. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H 2 3 233.33
R1239 R2231 R3230 R4-
Sum700 Snit233.33
151. 134705 Leif Christensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 2 3 231.00
R1238 R2230 R3225 R4-
Sum693 Snit231.00
152. 19785 Bent Svejstrup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 3 226.00
R1234 R2226 R3218 R4-
Sum678 Snit226.00
153. 132792 Henriette Kronhoff Hansen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 222.33
R1238 R2219 R3210 R4-
Sum667 Snit222.33
154. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 3 216.67
R1239 R2218 R3193 R4-
Sum650 Snit216.67
155. 133334 Pia Lose Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 3 213.00
R1226 R2209 R3204 R4-
Sum639 Snit213.00
156. 139821 Rasmus Rando Mouritzen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 3 212.33
R1217 R2214 R3206 R4-
Sum637 Snit212.33
157. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 281.00
R1281 R2281 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
158. 139320 Steen Gundersborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 281.00
R1283 R2279 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
159. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
160. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 277.00
R1277 R2277 R3- R4-
Sum554 Snit277.00
161. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 277.00
R1279 R2275 R3- R4-
Sum554 Snit277.00
162. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 2 276.00
R1278 R2274 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
163. 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
2H 1 2 274.50
R1280 R2269 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
164. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 1 2 274.50
R1276 R2273 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
165. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 273.50
R1275 R2272 R3- R4-
Sum547 Snit273.50
166. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 271.50
R1276 R2267 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
167. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 271.50
R1272 R2271 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
168. 20863 Ulrich Bo Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H 1 2 271.00
R1275 R2267 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
169. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 2 270.00
R1274 R2266 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
170. 137525 Casper Raun Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
171. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 269.00
R1271 R2267 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
172. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 2 268.00
R1276 R2260 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
173. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 267.50
R1276 R2259 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
174. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 1 2 267.50
R1270 R2265 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
175. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 267.50
R1271 R2264 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
176. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 2 267.50
R1270 R2265 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
177. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 266.50
R1273 R2260 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
178. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 2 265.00
R1265 R2265 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
179. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 265.00
R1265 R2265 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
180. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 2 261.00
R1261 R2261 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
181. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 2 261.00
R1263 R2259 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
182. 140077 Jørgen Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 260.00
R1261 R2259 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
183. 66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 259.50
R1262 R2257 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
184. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 259.00
R1265 R2253 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
185. 140078 Marek Heider Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 259.00
R1270 R2248 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
186. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 2 258.50
R1259 R2258 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
187. 125868 Michelle Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H 2 2 258.50
R1261 R2256 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
188. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 258.00
R1262 R2254 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
189. 15559 Jan Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 257.50
R1265 R2250 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
190. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 257.00
R1260 R2254 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
191. 15650 Troels Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 2 257.00
R1260 R2254 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
192. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 2 255.50
R1257 R2254 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
193. 135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 2 254.50
R1257 R2252 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
194. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
2H 2 2 254.00
R1254 R2254 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
195. 137115 Kirsten Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 253.50
R1256 R2251 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
196. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 253.00
R1254 R2252 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
197. 138339 Peter Glad Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 252.00
R1254 R2250 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
198. 141147 Aleksandar Mitrevski Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 251.50
R1258 R2245 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
199. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 2 251.00
R1252 R2250 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
200. 140494 Di Peng Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 248.50
R1249 R2248 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
201. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 2 247.50
R1253 R2242 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
202. 127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 247.50
R1257 R2238 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
203. 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
2H 2 2 246.50
R1253 R2240 R3- R4-
Sum493 Snit246.50
204. 99169 Marianne Myr Juhl Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 244.00
R1248 R2240 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
205. 140598 Anja Kristensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 2 242.00
R1247 R2237 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
206. 98183 Marie Herlev Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 242.00
R1257 R2227 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
207. 138337 Michele Kragh Petersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 239.00
R1240 R2238 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
208. 130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 2 239.00
R1241 R2237 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
209. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 2 237.00
R1247 R2227 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
210. 134400 Jens ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 2 2 236.00
R1239 R2233 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
211. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H 2 2 229.00
R1229 R2229 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
212. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
2H 2 2 229.00
R1231 R2227 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
213. 138338 Marie Cajar Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 224.00
R1226 R2222 R3- R4-
Sum448 Snit224.00
214. 140493 Jannick Nimholm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 2 223.50
R1235 R2212 R3- R4-
Sum447 Snit223.50
215. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
216. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 1 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
217. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
218. 139458 Max Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
219. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H 2 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
220. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
221. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
222. 127563 Amalie Lindvig Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
223. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
224. 121907 Elin Bækdal Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H 1 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
225. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
226. 113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
227. 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
228. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
229. 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
230. 57323 Lars Binger Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
231. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
232. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
233. 135879 Søs Ladegaard Husted Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
234. 131589 Joakim Sindholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
235. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
236. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
237. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
238. 129371 Flemming Christian Nielsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H 1 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
239. 140160 Mathias Christensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
240. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
241. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
242. 134037 Christian Thorsleth Blach Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
243. 95495 Knud Gadeberg Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
244. 50976 Kaj Kristoffersen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
245. 51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
246. 140971 Carsten Lynggard Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
247. 128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
248. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
249. 34735 Jens Jensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
250. 51305 Poul C. Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
251. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
252. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
253. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
254. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
255. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
256. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
257. 133978 Finn Leif Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
258. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H 2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
259. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
2H 2 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
260. 134444 Flemming Haslev Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 210.00
R1210 R2- R3- R4-
Sum210 Snit210.00
261. 137524 Niels Erik Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
2H 2 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
262. 138256 Halvor Grünberger Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H 2 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
263. 138558 Rasmus Kielstrup Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
264. 138025 Rene Faigh Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H 2 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00

Til toppen