Luftpistol, 15m - 1-Hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. januar 2020 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 35678 Frans M. Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 6 291.00
R1295 R2294 R3293 R4291
Sum1173 Snit293.25
2. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 11 283.73
R1293 R2291 R3287 R4285
Sum1156 Snit289.00
3. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 4 288.50
R1293 R2293 R3285 R4283
Sum1154 Snit288.50
4. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 8 284.50
R1287 R2287 R3286 R4286
Sum1146 Snit286.50
5. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 5 285.80
R1288 R2287 R3285 R4285
Sum1145 Snit286.25
6. 49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 7 283.43
R1288 R2287 R3285 R4284
Sum1144 Snit286.00
7. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 7 278.71
R1291 R2287 R3283 R4281
Sum1142 Snit285.50
8. 105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 285.00
R1291 R2289 R3286 R4274
Sum1140 Snit285.00
9. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 6 282.50
R1289 R2285 R3285 R4281
Sum1140 Snit285.00
10. 95683 Morten Andersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 9 282.00
R1285 R2285 R3285 R4285
Sum1140 Snit285.00
11. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 284.75
R1289 R2289 R3284 R4277
Sum1139 Snit284.75
12. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 14 280.29
R1286 R2285 R3284 R4284
Sum1139 Snit284.75
13. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 15 279.00
R1286 R2285 R3284 R4284
Sum1139 Snit284.75
14. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 1 7 279.29
R1288 R2283 R3283 R4282
Sum1136 Snit284.00
15. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 1 15 277.47
R1287 R2283 R3283 R4282
Sum1135 Snit283.75
16. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 282.00
R1285 R2284 R3284 R4281
Sum1134 Snit283.50
17. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 11 281.27
R1284 R2284 R3283 R4283
Sum1134 Snit283.50
18. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 10 278.60
R1285 R2284 R3283 R4282
Sum1134 Snit283.50
19. 41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 9 278.56
R1285 R2284 R3283 R4282
Sum1134 Snit283.50
20. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 35 272.94
R1285 R2284 R3284 R4281
Sum1134 Snit283.50
21. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
1H 1 11 276.18
R1285 R2284 R3282 R4282
Sum1133 Snit283.25
22. 107857 Anders Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 4 282.25
R1284 R2282 R3282 R4281
Sum1129 Snit282.25
23. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 8 277.25
R1284 R2284 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
24. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 7 276.71
R1285 R2283 R3280 R4280
Sum1128 Snit282.00
25. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 8 276.38
R1287 R2285 R3280 R4276
Sum1128 Snit282.00
26. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 34 273.35
R1283 R2282 R3281 R4281
Sum1127 Snit281.75
27. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H 1 9 278.67
R1282 R2282 R3281 R4281
Sum1126 Snit281.50
28. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 9 277.33
R1285 R2282 R3280 R4279
Sum1126 Snit281.50
29. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 8 277.13
R1287 R2281 R3280 R4278
Sum1126 Snit281.50
30. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 10 277.20
R1283 R2281 R3280 R4280
Sum1124 Snit281.00
31. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 13 270.46
R1282 R2282 R3280 R4280
Sum1124 Snit281.00
32. 55218 Jan Macdams Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 20 271.30
R1284 R2281 R3280 R4278
Sum1123 Snit280.75
33. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 4 280.50
R1284 R2283 R3279 R4276
Sum1122 Snit280.50
34. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 280.50
R1284 R2281 R3280 R4277
Sum1122 Snit280.50
35. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 5 279.00
R1287 R2280 R3279 R4276
Sum1122 Snit280.50
36. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 1 7 277.00
R1282 R2282 R3282 R4276
Sum1122 Snit280.50
37. 83224 Flemming Jensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 1 4 280.25
R1283 R2282 R3280 R4276
Sum1121 Snit280.25
38. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 5 279.20
R1288 R2280 R3278 R4275
Sum1121 Snit280.25
39. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 16 274.50
R1283 R2280 R3280 R4278
Sum1121 Snit280.25
40. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 7 276.14
R1284 R2280 R3280 R4276
Sum1120 Snit280.00
41. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 6 277.00
R1282 R2281 R3281 R4274
Sum1118 Snit279.50
42. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 1 7 276.86
R1283 R2280 R3279 R4276
Sum1118 Snit279.50
43. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 6 276.17
R1282 R2280 R3279 R4276
Sum1117 Snit279.25
44. 88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 15 273.07
R1281 R2279 R3279 R4278
Sum1117 Snit279.25
45. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 9 276.78
R1280 R2279 R3279 R4278
Sum1116 Snit279.00
46. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 6 271.33
R1287 R2278 R3275 R4273
Sum1113 Snit278.25
47. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 17 271.06
R1282 R2280 R3276 R4275
Sum1113 Snit278.25
48. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 2 20 269.35
R1281 R2279 R3278 R4275
Sum1113 Snit278.25
49. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 18 272.11
R1283 R2278 R3276 R4275
Sum1112 Snit278.00
50. 60615 Johnny Hvidtfeldt Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 277.50
R1282 R2282 R3275 R4271
Sum1110 Snit277.50
51. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 12 270.33
R1284 R2279 R3275 R4272
Sum1110 Snit277.50
52. 137928 Henning Brinch Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 1 5 276.00
R1281 R2276 R3276 R4275
Sum1108 Snit277.00
53. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 5 274.80
R1282 R2279 R3276 R4271
Sum1108 Snit277.00
54. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 7 272.00
R1281 R2278 R3276 R4273
Sum1108 Snit277.00
55. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
1H 2 13 270.38
R1283 R2277 R3277 R4271
Sum1108 Snit277.00
56. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 22 267.91
R1279 R2278 R3276 R4275
Sum1108 Snit277.00
57. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 20 269.25
R1280 R2277 R3276 R4274
Sum1107 Snit276.75
58. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 17 268.94
R1280 R2276 R3276 R4274
Sum1106 Snit276.50
59. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 8 274.13
R1278 R2277 R3276 R4274
Sum1105 Snit276.25
60. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 9 272.11
R1279 R2277 R3275 R4274
Sum1105 Snit276.25
61. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 6 273.33
R1284 R2273 R3273 R4272
Sum1102 Snit275.50
62. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 1 6 272.00
R1276 R2276 R3276 R4272
Sum1100 Snit275.00
63. 108726 Louise Rasmussen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 4 274.75
R1279 R2277 R3272 R4271
Sum1099 Snit274.75
64. 34841 Thomas Illum Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 6 271.00
R1277 R2274 R3274 R4273
Sum1098 Snit274.50
65. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 10 268.60
R1277 R2275 R3275 R4271
Sum1098 Snit274.50
66. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 270.80
R1283 R2274 R3271 R4269
Sum1097 Snit274.25
67. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 22 267.18
R1277 R2275 R3273 R4272
Sum1097 Snit274.25
68. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 8 267.13
R1283 R2280 R3269 R4265
Sum1097 Snit274.25
69. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 273.75
R1279 R2276 R3274 R4266
Sum1095 Snit273.75
70. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 267.17
R1278 R2275 R3272 R4269
Sum1094 Snit273.50
71. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 5 270.80
R1283 R2279 R3267 R4264
Sum1093 Snit273.25
72. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 1 6 270.33
R1275 R2274 R3271 R4271
Sum1091 Snit272.75
73. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 6 270.00
R1276 R2272 R3271 R4271
Sum1090 Snit272.50
74. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 19 264.11
R1275 R2272 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
75. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 2 5 271.40
R1274 R2274 R3271 R4270
Sum1089 Snit272.25
76. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 265.58
R1274 R2274 R3271 R4269
Sum1088 Snit272.00
77. 123962 Bo Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 7 266.71
R1275 R2273 R3270 R4269
Sum1087 Snit271.75
78. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 6 269.00
R1277 R2272 R3270 R4267
Sum1086 Snit271.50
79. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 265.80
R1275 R2271 R3269 R4269
Sum1084 Snit271.00
80. 122254 Michael Bak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 4 270.75
R1273 R2271 R3270 R4269
Sum1083 Snit270.75
81. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 4 270.75
R1275 R2275 R3270 R4263
Sum1083 Snit270.75
82. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 11 265.55
R1273 R2271 R3270 R4268
Sum1082 Snit270.50
83. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 10 262.50
R1278 R2269 R3268 R4267
Sum1082 Snit270.50
84. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 1 4 270.25
R1286 R2281 R3270 R4244
Sum1081 Snit270.25
85. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 5 269.00
R1272 R2272 R3270 R4267
Sum1081 Snit270.25
86. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 7 265.29
R1275 R2268 R3268 R4267
Sum1078 Snit269.50
87. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 21 260.33
R1271 R2269 R3269 R4267
Sum1076 Snit269.00
88. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 2 4 268.75
R1274 R2270 R3270 R4261
Sum1075 Snit268.75
89. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 2 7 263.57
R1271 R2268 R3267 R4267
Sum1073 Snit268.25
90. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 6 262.33
R1275 R2270 R3270 R4257
Sum1072 Snit268.00
91. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 4 267.25
R1277 R2270 R3266 R4256
Sum1069 Snit267.25
92. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 9 259.89
R1271 R2270 R3265 R4261
Sum1067 Snit266.75
93. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 7 261.14
R1280 R2269 R3259 R4258
Sum1066 Snit266.50
94. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 9 260.44
R1270 R2268 R3264 R4263
Sum1065 Snit266.25
95. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 8 262.50
R1268 R2266 R3265 R4265
Sum1064 Snit266.00
96. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 9 260.00
R1270 R2267 R3266 R4261
Sum1064 Snit266.00
97. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 2 4 264.75
R1277 R2268 R3261 R4253
Sum1059 Snit264.75
98. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 12 256.67
R1267 R2264 R3264 R4264
Sum1059 Snit264.75
99. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 256.67
R1265 R2264 R3264 R4263
Sum1056 Snit264.00
100. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 14 256.36
R1266 R2265 R3263 R4261
Sum1055 Snit263.75
101. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 4 263.00
R1269 R2263 R3261 R4259
Sum1052 Snit263.00
102. 136561 Martin Nygaard Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 20 249.10
R1268 R2266 R3260 R4258
Sum1052 Snit263.00
103. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 23 252.70
R1266 R2266 R3261 R4258
Sum1051 Snit262.75
104. 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 5 261.40
R1270 R2261 R3259 R4259
Sum1049 Snit262.25
105. 126182 Anders Nichum Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H 2 4 262.00
R1276 R2269 R3252 R4251
Sum1048 Snit262.00
106. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H 2 8 255.63
R1269 R2265 R3256 R4255
Sum1045 Snit261.25
107. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 5 259.00
R1269 R2260 R3258 R4255
Sum1042 Snit260.50
108. 139423 Corneliah Agnes Rosamynthe Skovlund Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 4 260.25
R1265 R2262 R3261 R4253
Sum1041 Snit260.25
109. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 8 257.13
R1264 R2261 R3258 R4258
Sum1041 Snit260.25
110. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 4 259.25
R1261 R2261 R3260 R4255
Sum1037 Snit259.25
111. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 19 249.68
R1261 R2261 R3258 R4257
Sum1037 Snit259.25
112. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 12 249.83
R1264 R2259 R3257 R4256
Sum1036 Snit259.00
113. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 4 258.75
R1269 R2265 R3255 R4246
Sum1035 Snit258.75
114. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 258.50
R1266 R2260 R3255 R4253
Sum1034 Snit258.50
115. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 6 247.83
R1262 R2259 R3253 R4252
Sum1026 Snit256.50
116. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 5 253.40
R1264 R2257 R3255 R4248
Sum1024 Snit256.00
117. 136060 Kristian Krogsgaard Madsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 6 247.50
R1262 R2258 R3249 R4248
Sum1017 Snit254.25
118. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 253.00
R1258 R2257 R3251 R4246
Sum1012 Snit253.00
119. 60703 Rasmus Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 4 249.00
R1276 R2273 R3269 R4178
Sum996 Snit249.00
120. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H 2 4 231.00
R1236 R2235 R3227 R4226
Sum924 Snit231.00
121. 94267 Peter Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
1H 1 3 289.00
R1290 R2290 R3287 R4-
Sum867 Snit289.00
122. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 285.33
R1287 R2285 R3284 R4-
Sum856 Snit285.33
123. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 285.00
R1285 R2285 R3285 R4-
Sum855 Snit285.00
124. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 283.00
R1284 R2284 R3281 R4-
Sum849 Snit283.00
125. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 283.00
R1283 R2283 R3283 R4-
Sum849 Snit283.00
126. 57359 Johnny Ole Larsen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 3 280.67
R1284 R2282 R3276 R4-
Sum842 Snit280.67
127. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 1 3 278.67
R1282 R2280 R3274 R4-
Sum836 Snit278.67
128. 15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 3 278.33
R1279 R2278 R3278 R4-
Sum835 Snit278.33
129. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 3 278.00
R1281 R2279 R3274 R4-
Sum834 Snit278.00
130. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 3 277.67
R1280 R2279 R3274 R4-
Sum833 Snit277.67
131. 30665 Carl Johnsen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 277.33
R1278 R2278 R3276 R4-
Sum832 Snit277.33
132. 129966 Irene Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 4 207.50
R1240 R2218 R3202 R4170
Sum830 Snit207.50
133. 16277 Tom Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 3 276.33
R1281 R2276 R3272 R4-
Sum829 Snit276.33
134. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 1 3 275.00
R1278 R2274 R3273 R4-
Sum825 Snit275.00
135. 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 3 273.33
R1276 R2275 R3269 R4-
Sum820 Snit273.33
136. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 3 272.00
R1273 R2273 R3270 R4-
Sum816 Snit272.00
137. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 3 271.67
R1275 R2271 R3269 R4-
Sum815 Snit271.67
138. 120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 3 270.33
R1272 R2270 R3269 R4-
Sum811 Snit270.33
139. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 1 3 270.00
R1279 R2270 R3261 R4-
Sum810 Snit270.00
140. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 3 269.33
R1273 R2268 R3267 R4-
Sum808 Snit269.33
141. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 3 267.33
R1275 R2264 R3263 R4-
Sum802 Snit267.33
142. 139612 Nina Aabech Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 267.33
R1270 R2268 R3264 R4-
Sum802 Snit267.33
143. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 3 266.33
R1270 R2266 R3263 R4-
Sum799 Snit266.33
144. 30093 Michael Stephensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 265.00
R1271 R2262 R3262 R4-
Sum795 Snit265.00
145. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 3 259.67
R1275 R2273 R3231 R4-
Sum779 Snit259.67
146. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 258.67
R1274 R2260 R3242 R4-
Sum776 Snit258.67
147. 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 2 3 255.67
R1271 R2249 R3247 R4-
Sum767 Snit255.67
148. 138651 Kenneth Skovborg Holmgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 255.00
R1266 R2259 R3240 R4-
Sum765 Snit255.00
149. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 3 254.67
R1257 R2256 R3251 R4-
Sum764 Snit254.67
150. 82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 3 253.33
R1254 R2253 R3253 R4-
Sum760 Snit253.33
151. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 3 252.33
R1257 R2251 R3249 R4-
Sum757 Snit252.33
152. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 248.67
R1255 R2254 R3237 R4-
Sum746 Snit248.67
153. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 2 3 237.67
R1244 R2237 R3232 R4-
Sum713 Snit237.67
154. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 3 215.67
R1237 R2207 R3203 R4-
Sum647 Snit215.67
155. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
1H 1 2 285.50
R1286 R2285 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
156. 33401 Anders Christensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 284.50
R1285 R2284 R3- R4-
Sum569 Snit284.50
157. 49988 Ulrik Steffensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 283.50
R1287 R2280 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
158. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 1 2 281.00
R1284 R2278 R3- R4-
Sum562 Snit281.00
159. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
160. 100020 Ricky Winther Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 280.00
R1280 R2280 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
161. 100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 280.00
R1281 R2279 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
162. 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 2 279.00
R1280 R2278 R3- R4-
Sum558 Snit279.00
163. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 278.00
R1282 R2274 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
164. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 2 277.50
R1278 R2277 R3- R4-
Sum555 Snit277.50
165. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 275.00
R1275 R2275 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
166. 53425 Jens Chr. Been Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 1 2 275.00
R1279 R2271 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
167. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 2 274.50
R1276 R2273 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
168. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 2 274.00
R1280 R2268 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
169. 136265 Isabella Cecilie Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 274.00
R1275 R2273 R3- R4-
Sum548 Snit274.00
170. 129047 Poul Erik Brønd Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 1 2 273.00
R1276 R2270 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
171. 130181 Max Reichle Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 2 271.50
R1277 R2266 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
172. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 2 2 271.00
R1276 R2266 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
173. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 270.00
R1274 R2266 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
174. 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 2 269.50
R1271 R2268 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
175. 138348 Christina Borgen Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 269.00
R1271 R2267 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
176. 73857 Nicolai Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 2 268.50
R1269 R2268 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
177. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 268.00
R1272 R2264 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
178. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 2 266.00
R1270 R2262 R3- R4-
Sum532 Snit266.00
179. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 2 265.50
R1269 R2262 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
180. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 265.50
R1267 R2264 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
181. 114967 Alexander Prip Hesselberg Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 265.00
R1273 R2257 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
182. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 2 263.50
R1270 R2257 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
183. 56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 262.50
R1269 R2256 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
184. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 2 262.00
R1266 R2258 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
185. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 261.50
R1272 R2251 R3- R4-
Sum523 Snit261.50
186. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 2 261.50
R1269 R2254 R3- R4-
Sum523 Snit261.50
187. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 2 260.50
R1266 R2255 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
188. 45720 Signe Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 259.50
R1263 R2256 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
189. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 2 253.50
R1264 R2243 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
190. 51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 253.50
R1256 R2251 R3- R4-
Sum507 Snit253.50
191. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H 2 2 253.00
R1256 R2250 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
192. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 253.00
R1258 R2248 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
193. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 2 252.50
R1257 R2248 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
194. 50510 Dan Bruun Bogense Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 252.50
R1263 R2242 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
195. 40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 2 251.00
R1257 R2245 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
196. 140184 Johan M. Thorsteinsson Postens Skytteforening
DGI Østjylland
1H 2 2 249.00
R1253 R2245 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
197. 99571 Niels Kristian Bertelsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H 2 2 248.50
R1257 R2240 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
198. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 247.50
R1249 R2246 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
199. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 246.00
R1259 R2233 R3- R4-
Sum492 Snit246.00
200. 140110 Michael Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 2 245.00
R1253 R2237 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
201. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 244.50
R1256 R2233 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
202. 131823 Casper J. Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 243.50
R1258 R2229 R3- R4-
Sum487 Snit243.50
203. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 243.00
R1249 R2237 R3- R4-
Sum486 Snit243.00
204. 137487 Erik Rasmussen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 242.50
R1244 R2241 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
205. 47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 2 242.00
R1243 R2241 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
206. 16565 Niels Jørgen Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
1H 2 2 241.00
R1253 R2229 R3- R4-
Sum482 Snit241.00
207. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 2 240.50
R1245 R2236 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
208. 43033 Christian Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 2 237.50
R1242 R2233 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
209. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 2 234.50
R1250 R2219 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
210. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
1H 2 2 233.00
R1236 R2230 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
211. 107219 Bue Olmutz Bruun Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 2 227.50
R1244 R2211 R3- R4-
Sum455 Snit227.50
212. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 2 218.00
R1221 R2215 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
213. 53034 Tobias Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 2 218.00
R1227 R2209 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
214. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 2 212.50
R1228 R2197 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
215. 132079 John Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
1H 2 2 204.50
R1221 R2188 R3- R4-
Sum409 Snit204.50
216. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
1H 1 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
217. 35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
218. 129239 Ronnie Schou Andersen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
219. 84309 Christina Popp Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
1H 2 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
220. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
221. 21620 Michael Skot Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
1H 1 1 279.00
R1279 R2- R3- R4-
Sum279 Snit279.00
222. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H 1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
223. 50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H 1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
224. 135276 Alex Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
225. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
1H 1 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
226. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H 1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
227. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
228. 136471 Johannes Schöön Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
229. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
230. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
231. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
232. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
233. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
234. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
235. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
236. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
237. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
238. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
239. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
240. 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
241. 14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
1H 2 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
242. 17976 Martin Hartz Hagensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H 2 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
243. 87042 Johnny Lundstrøm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
244. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
245. 101806 Therese Pulawska Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
1H 2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
246. 54212 Svend Hansen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
247. 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
248. 106097 Morten Erik Leth Lumby Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
249. 56907 Lars Jeppesen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
250. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
251. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
1H 2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
252. 100857 Marcin Godala Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
253. 46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
254. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
1H 2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
255. 52219 Tom Madsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
256. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
257. 119497 Sarah Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H 2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
258. 91443 Niels L. Poulsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H 2 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
259. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H 2 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
260. 39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
1H 2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
261. 135339 Othman A. J. Mustafa Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
262. 131721 Morten Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H 2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
263. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
264. 129200 Per Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
265. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
1H 2 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
266. 50903 Uffe Pedersen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H 2 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
267. 140274 Helle Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H 2 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
268. 46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
1H 2 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
269. 32474 John Madsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
1H 2 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
270. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
1H 2 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
271. 15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H 2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00

Til toppen