Standardpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 15. oktober 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 8 562.50
R1562 R2563 R3566 R4570
Sum2261 Snit565.25
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 8 556.00
R1561 R2564 R3565 R4568
Sum2258 Snit564.50
3. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 562.75
R1557 R2563 R3564 R4567
Sum2251 Snit562.75
4. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 552.80
R1547 R2558 R3560 R4564
Sum2229 Snit557.25
5. 103840 Henrik Lerfeldt Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 554.40
R1553 R2555 R3556 R4557
Sum2221 Snit555.25
6. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 547.00
R1549 R2552 R3558 R4562
Sum2221 Snit555.25
7. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 551.00
R1559 R2554 R3548 R4543
Sum2204 Snit551.00
8. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 549.75
R1565 R2552 R3545 R4537
Sum2199 Snit549.75
9. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 8 537.50
R1569 R2547 R3544 R4537
Sum2197 Snit549.25
10. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 9 536.44
R1556 R2550 R3545 R4543
Sum2194 Snit548.50
11. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 4 546.75
R1551 R2550 R3547 R4539
Sum2187 Snit546.75
12. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 11 532.00
R1554 R2549 R3544 R4540
Sum2187 Snit546.75
13. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 7 539.43
R1560 R2547 R3540 R4538
Sum2185 Snit546.25
14. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 540.88
R1554 R2545 R3544 R4541
Sum2184 Snit546.00
15. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 6 538.67
R1568 R2544 R3538 R4532
Sum2182 Snit545.50
16. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 531.30
R1545 R2545 R3544 R4533
Sum2167 Snit541.75
17. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 529.71
R1548 R2547 R3537 R4526
Sum2158 Snit539.50
18. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 6 531.50
R1545 R2541 R3536 R4532
Sum2154 Snit538.50
19. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 537.50
R1548 R2543 R3532 R4527
Sum2150 Snit537.50
20. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 528.60
R1538 R2538 R3530 R4526
Sum2132 Snit533.00
21. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 4 530.25
R1537 R2534 R3534 R4516
Sum2121 Snit530.25
22. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 6 512.67
R1544 R2525 R3522 R4515
Sum2106 Snit526.50
23. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 4 526.25
R1531 R2527 R3525 R4522
Sum2105 Snit526.25
24. 126581 Søren Frandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 4 522.25
R1536 R2523 R3517 R4513
Sum2089 Snit522.25
25. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 4 520.75
R1529 R2529 R3522 R4503
Sum2083 Snit520.75
26. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 507.60
R1527 R2524 R3515 R4512
Sum2078 Snit519.50
27. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 519.25
R1540 R2533 R3503 R4501
Sum2077 Snit519.25
28. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 9 508.67
R1528 R2521 R3518 R4510
Sum2077 Snit519.25
29. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 517.50
R1525 R2524 R3520 R4501
Sum2070 Snit517.50
30. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 509.40
R1525 R2519 R3516 R4499
Sum2059 Snit514.75
31. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 8 489.63
R1528 R2526 R3514 R4491
Sum2059 Snit514.75
32. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 511.00
R1520 R2513 R3510 R4506
Sum2049 Snit512.25
33. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 505.00
R1523 R2510 R3510 R4503
Sum2046 Snit511.50
34. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 499.86
R1517 R2517 R3506 R4505
Sum2045 Snit511.25
35. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 505.60
R1518 R2510 R3507 R4498
Sum2033 Snit508.25
36. 119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 4 507.75
R1510 R2508 R3507 R4506
Sum2031 Snit507.75
37. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 504.00
R1529 R2509 R3500 R4491
Sum2029 Snit507.25
38. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 502.86
R1510 R2509 R3507 R4500
Sum2026 Snit506.50
39. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 502.17
R1512 R2502 R3502 R4502
Sum2018 Snit504.50
40. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 7 494.29
R1526 R2508 R3492 R4492
Sum2018 Snit504.50
41. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 494.60
R1519 R2515 R3494 R4484
Sum2012 Snit503.00
42. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 493.80
R1531 R2498 R3497 R4475
Sum2001 Snit500.25
43. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 495.60
R1512 R2501 R3495 R4490
Sum1998 Snit499.50
44. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 6 492.50
R1504 R2502 R3498 R4492
Sum1996 Snit499.00
45. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 490.50
R1511 R2497 R3494 R4481
Sum1983 Snit495.75
46. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 4 494.75
R1505 R2498 R3495 R4481
Sum1979 Snit494.75
47. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 483.00
R1518 R2486 R3483 R4482
Sum1969 Snit492.25
48. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 4 485.00
R1544 R2516 R3448 R4432
Sum1940 Snit485.00
49. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 6 470.33
R1502 R2485 R3467 R4460
Sum1914 Snit478.50
50. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 471.20
R1486 R2479 R3477 R4464
Sum1906 Snit476.50
51. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 4 472.00
R1505 R2483 R3478 R4422
Sum1888 Snit472.00
52. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 7 457.86
R1480 R2473 R3466 R4462
Sum1881 Snit470.25
53. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 463.20
R1480 R2470 R3467 R4458
Sum1875 Snit468.75
54. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 458.60
R1481 R2480 R3472 R4436
Sum1869 Snit467.25
55. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 4 464.00
R1487 R2470 R3467 R4432
Sum1856 Snit464.00
56. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 454.00
R1484 R2464 R3454 R4453
Sum1855 Snit463.75
57. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 5 455.20
R1484 R2468 R3447 R4446
Sum1845 Snit461.25
58. 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 4 457.00
R1472 R2465 R3458 R4433
Sum1828 Snit457.00
59. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 7 439.14
R1483 R2456 R3445 R4441
Sum1825 Snit456.25
60. 105852 Rolf Holtegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 452.75
R1482 R2460 R3437 R4432
Sum1811 Snit452.75
61. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 552.00
R1563 R2551 R3542 R4-
Sum1656 Snit552.00
62. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 5 409.80
R1432 R2415 R3411 R4398
Sum1656 Snit414.00
63. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 547.67
R1563 R2545 R3535 R4-
Sum1643 Snit547.67
64. 57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 545.33
R1551 R2545 R3540 R4-
Sum1636 Snit545.33
65. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 3 533.00
R1539 R2536 R3524 R4-
Sum1599 Snit533.00
66. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 532.67
R1544 R2535 R3519 R4-
Sum1598 Snit532.67
67. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 521.67
R1525 R2520 R3520 R4-
Sum1565 Snit521.67
68. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 518.33
R1548 R2511 R3496 R4-
Sum1555 Snit518.33
69. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 510.33
R1520 R2510 R3501 R4-
Sum1531 Snit510.33
70. 112642 Mark Kruse Kessler Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 3 504.33
R1510 R2509 R3494 R4-
Sum1513 Snit504.33
71. 135104 Jesper Johansen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 504.00
R1521 R2505 R3486 R4-
Sum1512 Snit504.00
72. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 502.00
R1512 R2498 R3496 R4-
Sum1506 Snit502.00
73. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 498.67
R1516 R2508 R3472 R4-
Sum1496 Snit498.67
74. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 498.33
R1530 R2493 R3472 R4-
Sum1495 Snit498.33
75. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 3 493.33
R1520 R2496 R3464 R4-
Sum1480 Snit493.33
76. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 492.33
R1519 R2497 R3461 R4-
Sum1477 Snit492.33
77. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 472.00
R1480 R2471 R3465 R4-
Sum1416 Snit472.00
78. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 467.33
R1484 R2476 R3442 R4-
Sum1402 Snit467.33
79. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 289.90
R1350 R2338 R3334 R4328
Sum1350 Snit337.50
80. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 3 442.67
R1460 R2437 R3431 R4-
Sum1328 Snit442.67
81. 15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 3 440.67
R1452 R2446 R3424 R4-
Sum1322 Snit440.67
82. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 3 420.33
R1441 R2419 R3401 R4-
Sum1261 Snit420.33
83. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 544.00
R1552 R2536 R3- R4-
Sum1088 Snit544.00
84. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 3 361.67
R1379 R2363 R3343 R4-
Sum1085 Snit361.67
85. 24634 Peer Boldsen Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 2 536.50
R1538 R2535 R3- R4-
Sum1073 Snit536.50
86. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 532.00
R1534 R2530 R3- R4-
Sum1064 Snit532.00
87. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 530.00
R1543 R2517 R3- R4-
Sum1060 Snit530.00
88. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 526.50
R1533 R2520 R3- R4-
Sum1053 Snit526.50
89. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 524.00
R1524 R2524 R3- R4-
Sum1048 Snit524.00
90. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 522.00
R1528 R2516 R3- R4-
Sum1044 Snit522.00
91. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 513.00
R1517 R2509 R3- R4-
Sum1026 Snit513.00
92. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 507.50
R1539 R2476 R3- R4-
Sum1015 Snit507.50
93. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 503.50
R1507 R2500 R3- R4-
Sum1007 Snit503.50
94. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 503.00
R1510 R2496 R3- R4-
Sum1006 Snit503.00
95. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
V2H1 2 501.00
R1501 R2501 R3- R4-
Sum1002 Snit501.00
96. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 496.50
R1503 R2490 R3- R4-
Sum993 Snit496.50
97. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 3 330.33
R1338 R2330 R3323 R4-
Sum991 Snit330.33
98. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 2 494.00
R1501 R2487 R3- R4-
Sum988 Snit494.00
99. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 493.00
R1509 R2477 R3- R4-
Sum986 Snit493.00
100. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 485.00
R1499 R2471 R3- R4-
Sum970 Snit485.00
101. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 472.50
R1481 R2464 R3- R4-
Sum945 Snit472.50
102. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 471.50
R1472 R2471 R3- R4-
Sum943 Snit471.50
103. 97888 Peter Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 2 465.00
R1474 R2456 R3- R4-
Sum930 Snit465.00
104. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 457.50
R1466 R2449 R3- R4-
Sum915 Snit457.50
105. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 2 450.00
R1480 R2420 R3- R4-
Sum900 Snit450.00
106. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 2 444.50
R1470 R2419 R3- R4-
Sum889 Snit444.50
107. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 444.00
R1490 R2398 R3- R4-
Sum888 Snit444.00
108. 139214 Magnus Plesner KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 441.00
R1453 R2429 R3- R4-
Sum882 Snit441.00
109. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 440.00
R1452 R2428 R3- R4-
Sum880 Snit440.00
110. 138783 Jesper René Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 432.00
R1452 R2412 R3- R4-
Sum864 Snit432.00
111. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 2 427.00
R1452 R2402 R3- R4-
Sum854 Snit427.00
112. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 426.00
R1445 R2407 R3- R4-
Sum852 Snit426.00
113. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 418.50
R1476 R2361 R3- R4-
Sum837 Snit418.50
114. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 417.00
R1417 R2417 R3- R4-
Sum834 Snit417.00
115. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 399.00
R1417 R2381 R3- R4-
Sum798 Snit399.00
116. 134367 Nina Overholdt Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 372.50
R1402 R2343 R3- R4-
Sum745 Snit372.50
117. 139212 Jens Bühler KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 355.50
R1359 R2352 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
118. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 2 344.00
R1349 R2339 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
119. 139213 Miao Yu Goh KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 330.50
R1382 R2279 R3- R4-
Sum661 Snit330.50
120. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 567.00
R1567 R2- R3- R4-
Sum567 Snit567.00
121. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 557.00
R1557 R2- R3- R4-
Sum557 Snit557.00
122. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 554.00
R1554 R2- R3- R4-
Sum554 Snit554.00
123. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 552.00
R1552 R2- R3- R4-
Sum552 Snit552.00
124. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 551.00
R1551 R2- R3- R4-
Sum551 Snit551.00
125. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 1 547.00
R1547 R2- R3- R4-
Sum547 Snit547.00
126. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
127. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
128. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 538.00
R1538 R2- R3- R4-
Sum538 Snit538.00
129. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
130. 127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
131. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
132. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
133. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
134. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
135. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 531.00
R1531 R2- R3- R4-
Sum531 Snit531.00
136. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 528.00
R1528 R2- R3- R4-
Sum528 Snit528.00
137. 128725 Thomas Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 520.00
R1520 R2- R3- R4-
Sum520 Snit520.00
138. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 514.00
R1514 R2- R3- R4-
Sum514 Snit514.00
139. 136472 Leonard Flint Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 1 513.00
R1513 R2- R3- R4-
Sum513 Snit513.00
140. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 510.00
R1510 R2- R3- R4-
Sum510 Snit510.00
141. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
142. 121789 Daniel Dandanell Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H1 1 504.00
R1504 R2- R3- R4-
Sum504 Snit504.00
143. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 503.00
R1503 R2- R3- R4-
Sum503 Snit503.00
144. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 501.00
R1501 R2- R3- R4-
Sum501 Snit501.00
145. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
146. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 493.00
R1493 R2- R3- R4-
Sum493 Snit493.00
147. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
148. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
149. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 490.00
R1490 R2- R3- R4-
Sum490 Snit490.00
150. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 484.00
R1484 R2- R3- R4-
Sum484 Snit484.00
151. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 481.00
R1481 R2- R3- R4-
Sum481 Snit481.00
152. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 481.00
R1481 R2- R3- R4-
Sum481 Snit481.00
153. 81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
154. 138953 Pernille Elgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
155. 135901 Lene Schjøtt Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 476.00
R1476 R2- R3- R4-
Sum476 Snit476.00
156. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 468.00
R1468 R2- R3- R4-
Sum468 Snit468.00
157. 85181 Chanh Minh Nguyen Assens Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 467.00
R1467 R2- R3- R4-
Sum467 Snit467.00
158. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 466.00
R1466 R2- R3- R4-
Sum466 Snit466.00
159. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 465.00
R1465 R2- R3- R4-
Sum465 Snit465.00
160. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
161. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 462.00
R1462 R2- R3- R4-
Sum462 Snit462.00
162. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 457.00
R1457 R2- R3- R4-
Sum457 Snit457.00
163. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 457.00
R1457 R2- R3- R4-
Sum457 Snit457.00
164. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 454.00
R1454 R2- R3- R4-
Sum454 Snit454.00
165. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 1 450.00
R1450 R2- R3- R4-
Sum450 Snit450.00
166. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 449.00
R1449 R2- R3- R4-
Sum449 Snit449.00
167. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 445.00
R1445 R2- R3- R4-
Sum445 Snit445.00
168. 127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 441.00
R1441 R2- R3- R4-
Sum441 Snit441.00
169. 131882 Tarik Bouzroud Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 440.00
R1440 R2- R3- R4-
Sum440 Snit440.00
170. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 437.00
R1437 R2- R3- R4-
Sum437 Snit437.00
171. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
172. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
173. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 424.00
R1424 R2- R3- R4-
Sum424 Snit424.00
174. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 423.00
R1423 R2- R3- R4-
Sum423 Snit423.00
175. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 420.00
R1420 R2- R3- R4-
Sum420 Snit420.00
176. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H1 1 415.00
R1415 R2- R3- R4-
Sum415 Snit415.00
177. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 402.00
R1402 R2- R3- R4-
Sum402 Snit402.00
178. 138536 Keld Madsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 1 401.00
R1401 R2- R3- R4-
Sum401 Snit401.00
179. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H1 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
180. 138880 Thomas Claus Bjørn Jeppesen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
181. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 385.00
R1385 R2- R3- R4-
Sum385 Snit385.00
182. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
183. 139075 Jens Christian Lindgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
184. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
185. 132600 Dennis Sørensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 317.00
R1317 R2- R3- R4-
Sum317 Snit317.00

Til toppen