Standardpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 4 550.25
R1564 R2553 R3547 R4537
Sum2201 Snit550.25
2. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 9 535.33
R1554 R2553 R3544 R4539
Sum2190 Snit547.50
3. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 5 542.20
R1560 R2547 R3538 R4534
Sum2179 Snit544.75
4. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 6 533.50
R1547 R2543 R3542 R4538
Sum2170 Snit542.50
5. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 7 535.86
R1548 R2545 R3538 R4537
Sum2168 Snit542.00
6. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 10 527.30
R1552 R2538 R3536 R4534
Sum2160 Snit540.00
7. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 4 535.00
R1543 R2541 R3532 R4524
Sum2140 Snit535.00
8. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 8 525.38
R1537 R2532 R3531 R4530
Sum2130 Snit532.50
9. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 531.50
R1544 R2540 R3522 R4520
Sum2126 Snit531.50
10. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 6 523.83
R1534 R2533 R3530 R4529
Sum2126 Snit531.50
11. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 4 531.25
R1536 R2534 R3532 R4523
Sum2125 Snit531.25
12. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 4 530.25
R1541 R2534 R3531 R4515
Sum2121 Snit530.25
13. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 4 530.25
R1543 R2541 R3529 R4508
Sum2121 Snit530.25
14. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 4 522.50
R1525 R2524 R3524 R4517
Sum2090 Snit522.50
15. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 6 509.17
R1530 R2520 R3517 R4512
Sum2079 Snit519.75
16. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 5 513.20
R1527 R2521 R3520 R4507
Sum2075 Snit518.75
17. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 515.75
R1545 R2525 R3497 R4496
Sum2063 Snit515.75
18. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 512.75
R1523 R2517 R3516 R4495
Sum2051 Snit512.75
19. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 4 511.75
R1520 R2514 R3512 R4501
Sum2047 Snit511.75
20. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 4 511.25
R1524 R2524 R3500 R4497
Sum2045 Snit511.25
21. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 509.75
R1530 R2521 R3505 R4483
Sum2039 Snit509.75
22. 136479 Josephine Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 5 500.00
R1526 R2508 R3492 R4492
Sum2018 Snit504.50
23. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 6 482.33
R1512 R2501 R3499 R4485
Sum1997 Snit499.25
24. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 496.00
R1516 R2515 R3480 R4473
Sum1984 Snit496.00
25. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 4 495.00
R1519 R2517 R3499 R4445
Sum1980 Snit495.00
26. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 469.20
R1487 R2479 R3473 R4457
Sum1896 Snit474.00
27. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 465.60
R1495 R2476 R3465 R4453
Sum1889 Snit472.25
28. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 470.25
R1483 R2476 R3474 R4448
Sum1881 Snit470.25
29. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 5 446.60
R1464 R2460 R3456 R4434
Sum1814 Snit453.50
30. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 4 447.25
R1485 R2453 R3436 R4415
Sum1789 Snit447.25
31. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 4 442.00
R1483 R2445 R3441 R4399
Sum1768 Snit442.00
32. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 4 431.50
R1438 R2438 R3433 R4417
Sum1726 Snit431.50
33. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 8 406.50
R1442 R2432 R3419 R4413
Sum1706 Snit426.50
34. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 562.33
R1567 R2563 R3557 R4-
Sum1687 Snit562.33
35. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 545.00
R1552 R2550 R3533 R4-
Sum1635 Snit545.00
36. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 3 544.00
R1559 R2543 R3530 R4-
Sum1632 Snit544.00
37. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 3 538.33
R1545 R2541 R3529 R4-
Sum1615 Snit538.33
38. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H1 3 535.67
R1548 R2532 R3527 R4-
Sum1607 Snit535.67
39. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 533.00
R1539 R2536 R3524 R4-
Sum1599 Snit533.00
40. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 6 367.50
R1420 R2401 R3383 R4379
Sum1583 Snit395.75
41. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H2 3 527.00
R1543 R2528 R3510 R4-
Sum1581 Snit527.00
42. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 3 526.67
R1535 R2527 R3518 R4-
Sum1580 Snit526.67
43. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 524.67
R1540 R2533 R3501 R4-
Sum1574 Snit524.67
44. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 3 523.33
R1531 R2523 R3516 R4-
Sum1570 Snit523.33
45. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 3 516.33
R1518 R2517 R3514 R4-
Sum1549 Snit516.33
46. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 3 514.67
R1521 R2512 R3511 R4-
Sum1544 Snit514.67
47. 119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H2 3 508.33
R1510 R2508 R3507 R4-
Sum1525 Snit508.33
48. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 3 501.67
R1508 R2501 R3496 R4-
Sum1505 Snit501.67
49. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 498.00
R1518 R2508 R3468 R4-
Sum1494 Snit498.00
50. 129196 Karl-Erik Dam Sørensen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 480.33
R1503 R2488 R3450 R4-
Sum1441 Snit480.33
51. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 480.33
R1498 R2475 R3468 R4-
Sum1441 Snit480.33
52. 22459 Kjeld Poulsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 478.67
R1487 R2478 R3471 R4-
Sum1436 Snit478.67
53. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 3 476.00
R1480 R2479 R3469 R4-
Sum1428 Snit476.00
54. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 472.67
R1502 R2460 R3456 R4-
Sum1418 Snit472.67
55. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 3 466.33
R1484 R2468 R3447 R4-
Sum1399 Snit466.33
56. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 463.00
R1487 R2454 R3448 R4-
Sum1389 Snit463.00
57. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 455.00
R1473 R2466 R3426 R4-
Sum1365 Snit455.00
58. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 448.33
R1491 R2452 R3402 R4-
Sum1345 Snit448.33
59. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 443.00
R1447 R2444 R3438 R4-
Sum1329 Snit443.00
60. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 3 440.67
R1460 R2435 R3427 R4-
Sum1322 Snit440.67
61. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 3 436.33
R1448 R2435 R3426 R4-
Sum1309 Snit436.33
62. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 3 421.33
R1432 R2421 R3411 R4-
Sum1264 Snit421.33
63. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 2 558.00
R1561 R2555 R3- R4-
Sum1116 Snit558.00
64. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 553.00
R1555 R2551 R3- R4-
Sum1106 Snit553.00
65. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 2 552.50
R1562 R2543 R3- R4-
Sum1105 Snit552.50
66. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 549.00
R1563 R2535 R3- R4-
Sum1098 Snit549.00
67. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 547.50
R1560 R2535 R3- R4-
Sum1095 Snit547.50
68. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 2 544.50
R1552 R2537 R3- R4-
Sum1089 Snit544.50
69. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 2 544.00
R1552 R2536 R3- R4-
Sum1088 Snit544.00
70. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H1 2 543.00
R1545 R2541 R3- R4-
Sum1086 Snit543.00
71. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H1 2 535.00
R1537 R2533 R3- R4-
Sum1070 Snit535.00
72. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 534.00
R1559 R2509 R3- R4-
Sum1068 Snit534.00
73. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 2 532.00
R1545 R2519 R3- R4-
Sum1064 Snit532.00
74. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H1 2 530.00
R1532 R2528 R3- R4-
Sum1060 Snit530.00
75. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H2 2 529.00
R1544 R2514 R3- R4-
Sum1058 Snit529.00
76. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H2 2 527.00
R1534 R2520 R3- R4-
Sum1054 Snit527.00
77. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 2 527.00
R1535 R2519 R3- R4-
Sum1054 Snit527.00
78. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 520.00
R1520 R2520 R3- R4-
Sum1040 Snit520.00
79. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 519.00
R1525 R2513 R3- R4-
Sum1038 Snit519.00
80. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 518.50
R1526 R2511 R3- R4-
Sum1037 Snit518.50
81. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 517.50
R1524 R2511 R3- R4-
Sum1035 Snit517.50
82. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H2 2 516.50
R1519 R2514 R3- R4-
Sum1033 Snit516.50
83. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 515.50
R1517 R2514 R3- R4-
Sum1031 Snit515.50
84. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 515.00
R1520 R2510 R3- R4-
Sum1030 Snit515.00
85. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 2 509.00
R1509 R2509 R3- R4-
Sum1018 Snit509.00
86. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 509.00
R1511 R2507 R3- R4-
Sum1018 Snit509.00
87. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 507.50
R1539 R2476 R3- R4-
Sum1015 Snit507.50
88. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 506.50
R1519 R2494 R3- R4-
Sum1013 Snit506.50
89. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 506.50
R1518 R2495 R3- R4-
Sum1013 Snit506.50
90. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 2 505.50
R1507 R2504 R3- R4-
Sum1011 Snit505.50
91. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 504.00
R1509 R2499 R3- R4-
Sum1008 Snit504.00
92. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 502.00
R1516 R2488 R3- R4-
Sum1004 Snit502.00
93. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 501.50
R1506 R2497 R3- R4-
Sum1003 Snit501.50
94. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 501.00
R1502 R2500 R3- R4-
Sum1002 Snit501.00
95. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 498.00
R1506 R2490 R3- R4-
Sum996 Snit498.00
96. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 2 496.50
R1500 R2493 R3- R4-
Sum993 Snit496.50
97. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H2 2 494.50
R1499 R2490 R3- R4-
Sum989 Snit494.50
98. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 494.00
R1501 R2487 R3- R4-
Sum988 Snit494.00
99. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 2 492.00
R1520 R2464 R3- R4-
Sum984 Snit492.00
100. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 490.00
R1493 R2487 R3- R4-
Sum980 Snit490.00
101. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 485.00
R1514 R2456 R3- R4-
Sum970 Snit485.00
102. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 485.00
R1499 R2471 R3- R4-
Sum970 Snit485.00
103. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 476.50
R1501 R2452 R3- R4-
Sum953 Snit476.50
104. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 2 475.50
R1507 R2444 R3- R4-
Sum951 Snit475.50
105. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 470.50
R1478 R2463 R3- R4-
Sum941 Snit470.50
106. 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 2 465.00
R1472 R2458 R3- R4-
Sum930 Snit465.00
107. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 460.50
R1480 R2441 R3- R4-
Sum921 Snit460.50
108. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 457.50
R1466 R2449 R3- R4-
Sum915 Snit457.50
109. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 451.00
R1455 R2447 R3- R4-
Sum902 Snit451.00
110. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 448.50
R1466 R2431 R3- R4-
Sum897 Snit448.50
111. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 2 421.00
R1441 R2401 R3- R4-
Sum842 Snit421.00
112. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 2 406.00
R1420 R2392 R3- R4-
Sum812 Snit406.00
113. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 571.00
R1571 R2- R3- R4-
Sum571 Snit571.00
114. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 567.00
R1567 R2- R3- R4-
Sum567 Snit567.00
115. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 557.00
R1557 R2- R3- R4-
Sum557 Snit557.00
116. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 554.00
R1554 R2- R3- R4-
Sum554 Snit554.00
117. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 552.00
R1552 R2- R3- R4-
Sum552 Snit552.00
118. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 548.00
R1548 R2- R3- R4-
Sum548 Snit548.00
119. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
120. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
121. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
122. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 539.00
R1539 R2- R3- R4-
Sum539 Snit539.00
123. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 538.00
R1538 R2- R3- R4-
Sum538 Snit538.00
124. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 1 538.00
R1538 R2- R3- R4-
Sum538 Snit538.00
125. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
126. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H1 1 537.00
R1537 R2- R3- R4-
Sum537 Snit537.00
127. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
128. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
129. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 534.00
R1534 R2- R3- R4-
Sum534 Snit534.00
130. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
2H1 1 532.00
R1532 R2- R3- R4-
Sum532 Snit532.00
131. 85281 Torben Breindahl Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 1 531.00
R1531 R2- R3- R4-
Sum531 Snit531.00
132. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 530.00
R1530 R2- R3- R4-
Sum530 Snit530.00
133. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H3 1 530.00
R1530 R2- R3- R4-
Sum530 Snit530.00
134. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H1 1 528.00
R1528 R2- R3- R4-
Sum528 Snit528.00
135. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 528.00
R1528 R2- R3- R4-
Sum528 Snit528.00
136. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 527.00
R1527 R2- R3- R4-
Sum527 Snit527.00
137. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 525.00
R1525 R2- R3- R4-
Sum525 Snit525.00
138. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
2H2 1 522.00
R1522 R2- R3- R4-
Sum522 Snit522.00
139. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 520.00
R1520 R2- R3- R4-
Sum520 Snit520.00
140. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 1 520.00
R1520 R2- R3- R4-
Sum520 Snit520.00
141. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 1 518.00
R1518 R2- R3- R4-
Sum518 Snit518.00
142. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 518.00
R1518 R2- R3- R4-
Sum518 Snit518.00
143. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 1 517.00
R1517 R2- R3- R4-
Sum517 Snit517.00
144. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 516.00
R1516 R2- R3- R4-
Sum516 Snit516.00
145. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H2 1 512.00
R1512 R2- R3- R4-
Sum512 Snit512.00
146. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 512.00
R1512 R2- R3- R4-
Sum512 Snit512.00
147. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 511.00
R1511 R2- R3- R4-
Sum511 Snit511.00
148. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 510.00
R1510 R2- R3- R4-
Sum510 Snit510.00
149. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 510.00
R1510 R2- R3- R4-
Sum510 Snit510.00
150. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
151. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 509.00
R1509 R2- R3- R4-
Sum509 Snit509.00
152. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 508.00
R1508 R2- R3- R4-
Sum508 Snit508.00
153. 92970 Tommy Kessler Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 1 508.00
R1508 R2- R3- R4-
Sum508 Snit508.00
154. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 506.00
R1506 R2- R3- R4-
Sum506 Snit506.00
155. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H2 1 505.00
R1505 R2- R3- R4-
Sum505 Snit505.00
156. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 1 505.00
R1505 R2- R3- R4-
Sum505 Snit505.00
157. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 1 503.00
R1503 R2- R3- R4-
Sum503 Snit503.00
158. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 502.00
R1502 R2- R3- R4-
Sum502 Snit502.00
159. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 501.00
R1501 R2- R3- R4-
Sum501 Snit501.00
160. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 500.00
R1500 R2- R3- R4-
Sum500 Snit500.00
161. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 499.00
R1499 R2- R3- R4-
Sum499 Snit499.00
162. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
163. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
164. 138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
165. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 496.00
R1496 R2- R3- R4-
Sum496 Snit496.00
166. 112642 Mark Kruse Kessler Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H2 1 494.00
R1494 R2- R3- R4-
Sum494 Snit494.00
167. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
168. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
169. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 491.00
R1491 R2- R3- R4-
Sum491 Snit491.00
170. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
2H3 1 487.00
R1487 R2- R3- R4-
Sum487 Snit487.00
171. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
2H2 1 487.00
R1487 R2- R3- R4-
Sum487 Snit487.00
172. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 486.00
R1486 R2- R3- R4-
Sum486 Snit486.00
173. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 484.00
R1484 R2- R3- R4-
Sum484 Snit484.00
174. 81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H3 1 477.00
R1477 R2- R3- R4-
Sum477 Snit477.00
175. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 476.00
R1476 R2- R3- R4-
Sum476 Snit476.00
176. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 474.00
R1474 R2- R3- R4-
Sum474 Snit474.00
177. 35140 Peder Moss Pistol Club Vejle
DGI Sydøstjylland
2H3 1 473.00
R1473 R2- R3- R4-
Sum473 Snit473.00
178. 46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 472.00
R1472 R2- R3- R4-
Sum472 Snit472.00
179. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
2H2 1 472.00
R1472 R2- R3- R4-
Sum472 Snit472.00
180. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 472.00
R1472 R2- R3- R4-
Sum472 Snit472.00
181. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 472.00
R1472 R2- R3- R4-
Sum472 Snit472.00
182. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
2H3 1 470.00
R1470 R2- R3- R4-
Sum470 Snit470.00
183. 111973 Søren Toldal Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 466.00
R1466 R2- R3- R4-
Sum466 Snit466.00
184. 132163 Ole Grosen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
185. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
186. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
187. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
188. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 461.00
R1461 R2- R3- R4-
Sum461 Snit461.00
189. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 460.00
R1460 R2- R3- R4-
Sum460 Snit460.00
190. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 459.00
R1459 R2- R3- R4-
Sum459 Snit459.00
191. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 454.00
R1454 R2- R3- R4-
Sum454 Snit454.00
192. 131456 Brian Marcussen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
2H3 1 452.00
R1452 R2- R3- R4-
Sum452 Snit452.00
193. 130140 Per Herholdt Andersen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H3 1 451.00
R1451 R2- R3- R4-
Sum451 Snit451.00
194. 102227 Rune Viggo Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 440.00
R1440 R2- R3- R4-
Sum440 Snit440.00
195. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 432.00
R1432 R2- R3- R4-
Sum432 Snit432.00
196. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 430.00
R1430 R2- R3- R4-
Sum430 Snit430.00
197. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
2H3 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
198. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 428.00
R1428 R2- R3- R4-
Sum428 Snit428.00
199. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 424.00
R1424 R2- R3- R4-
Sum424 Snit424.00
200. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 423.00
R1423 R2- R3- R4-
Sum423 Snit423.00
201. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 420.00
R1420 R2- R3- R4-
Sum420 Snit420.00
202. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 420.00
R1420 R2- R3- R4-
Sum420 Snit420.00
203. 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
2H3 1 416.00
R1416 R2- R3- R4-
Sum416 Snit416.00
204. 133696 Elvart Nørgaard Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 416.00
R1416 R2- R3- R4-
Sum416 Snit416.00
205. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 412.00
R1412 R2- R3- R4-
Sum412 Snit412.00
206. 130189 Claus Tronhjem Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 412.00
R1412 R2- R3- R4-
Sum412 Snit412.00
207. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 406.00
R1406 R2- R3- R4-
Sum406 Snit406.00
208. 13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 404.00
R1404 R2- R3- R4-
Sum404 Snit404.00
209. 134367 Nina Overholdt Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 402.00
R1402 R2- R3- R4-
Sum402 Snit402.00
210. 138536 Keld Madsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
2H3 1 401.00
R1401 R2- R3- R4-
Sum401 Snit401.00
211. 138880 Thomas Claus Bjørn Jeppesen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
212. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
2H3 1 385.00
R1385 R2- R3- R4-
Sum385 Snit385.00
213. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 382.00
R1382 R2- R3- R4-
Sum382 Snit382.00
214. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
215. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
216. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
217. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00

Til toppen