U15A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturneringen i Floorball
Turneringsansvarlige
Steffen Aagaard Fabricius Tlf: 24481429
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Spillere på dispensation: Thor Gundmann 19.11.2002

Komplet kampprogram


U15A

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
14-09-18 19:30 Strandby Elling IF - Hjø Hawks/Sin Dragons 11 - 1
16-09-18 10:30 Fr. Blackhawks - Sæby Floorball 4 - 5
16-09-18 11:30 Copenhagen FC - Vikings 5 - 2
16-09-18 15:00 Rungsted-Hørsholm FK - Skælskør Eagles Floorball 6 - 2
16-09-18 15:00 Hvidovre/Rødovre FC - Vanløse/Frederiksberg Floorball 8 - 1
21-09-18 18:30 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Copenhagen FC - Hal 2 2 - 12
21-09-18 19:00 Sæby Floorball - Brønderslev/Hj. Titans 3 - 1
23-09-18 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Lyngby FF 2 - 7
23-09-18 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC 6 - 7
23-09-18 14:30 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Benløse FC 2 - Hal 1 2 - 3
23-09-18 16:30 Hvidovre/Rødovre FC - Benløse FC 1 - 6
28-09-18 18:30 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Vikings - Hal 1 2 - 2
29-09-18 16:00 Hjø Hawks/Sin Dragons - Brønderslev/Hj. Titans 2 - 14
30-09-18 13:00 Copenhagen FC - Hvidovre/Rødovre FC 5 - 4
30-09-18 13:30 Sunds Seahawks FC - Strandby Elling IF 2 - 1
01-10-18 17:45 Benløse FC 2 - Benløse FC 1 - 6
06-10-18 12:30 Brønderslev/Hj. Titans - Strandby Elling IF - Hal 1 1 - 2
07-10-18 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Vikings 4 - 4
07-10-18 12:30 Lyngby FF - Hvidovre/Rødovre FC 2 - 3
07-10-18 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Vanløse/Frederiksberg Floorball 6 - 3
07-10-18 14:00 Sunds Seahawks FC - Fr. Blackhawks 6 - 2
07-10-18 15:00 Copenhagen FC - Benløse FC 2 15 - 0
27-10-18 14:00 Benløse FC 2 - Rungsted-Hørsholm FK - Hal B 3 - 5
28-10-18 12:00 Sæby Floorball - Hjø Hawks/Sin Dragons 17 - 4
28-10-18 13:30 Fr. Blackhawks - Sunds Seahawks FC 0 - 4
28-10-18 14:00 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Benløse FC - Hal 1 0 - 7
03-11-18 10:00 Strandby Elling IF - Sæby Floorball 1 - 4
03-11-18 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Hvidovre/Rødovre FC 3 - 10
04-11-18 13:30 Sunds Seahawks FC - Brønderslev/Hj. Titans 8 - 0
05-11-18 18:30 Hjø Hawks/Sin Dragons - Fr. Blackhawks 4 - 11
17-11-18 12:30 Brønderslev/Hj. Titans - Fr. Blackhawks - Hal 1 0 - 8
17-11-18 14:00 Sæby Floorball - Sunds Seahawks FC 2 - 7
18-11-18 12:00 Lyngby FF - Benløse FC 3 - 5
18-11-18 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Vanløse/Frederiksberg Floorball 4 - 5
18-11-18 13:30 Vikings - Rungsted-Hørsholm FK 3 - 9
23-11-18 19:00 Sæby Floorball - Strandby Elling IF 4 - 3
24-11-18 09:30 Vikings - Benløse FC 1 - 6
24-11-18 13:00 Hjø Hawks/Sin Dragons - Sunds Seahawks FC 0 - 23
24-11-18 14:30 Copenhagen FC - Lyngby FF 4 - 3
24-11-18 15:00 Sunds Seahawks FC - Hjø Hawks/Sin Dragons 20 - 1
25-11-18 13:30 Rungsted-Hørsholm FK - Hvidovre/Rødovre FC 5 - 1
28-11-18 18:30 Brønderslev/Hj. Titans - Hjø Hawks/Sin Dragons 7 - 3
29-11-18 19:30 Fr. Blackhawks - Strandby Elling IF - Skolehal 4 - 2
01-12-18 12:00 Strandby Elling IF - Sunds Seahawks FC 0 - 7
01-12-18 12:30 Hjø Hawks/Sin Dragons - Fr. Blackhawks 2 - 18
01-12-18 13:00 Brønderslev/Hj. Titans - Sæby Floorball - Hal 1 0 - 6
02-12-18 10:00 Benløse FC - Rungsted-Hørsholm FK 7 - 1
02-12-18 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Copenhagen FC 2 - 6
02-12-18 15:30 Hvidovre/Rødovre FC - Benløse FC 2 14 - 2
08-12-18 09:30 Vikings - Hvidovre/Rødovre FC 4 - 9
08-12-18 10:00 Brønderslev/Hj. Titans - Fr. Blackhawks 4 - 4
09-12-18 16:00 Benløse FC 2 - Skælskør Eagles Floorball - Hal B 0 - 7
17-12-18 17:45 Benløse FC - Copenhagen FC 3 - 0
05-01-19 10:00 Benløse FC 2 - Vikings - Hal B 2 - 10
05-01-19 12:30 Strandby Elling IF - Brønderslev/Hj. Titans 8 - 1
06-01-19 13:30 Sunds Seahawks FC - Sæby Floorball 6 - 1
13-01-19 09:30 Vikings - Vanløse/Frederiksberg Floorball 4 - 3
13-01-19 15:00 Rungsted-Hørsholm FK - Lyngby FF 2 - 7
13-01-19 16:00 Benløse FC - Skælskør Eagles Floorball 9 - 0
15-01-19 17:30 Copenhagen FC - Benløse FC 5 - 5
19-01-19 11:30 Hjø Hawks/Sin Dragons - Sæby Floorball 2 - 14
19-01-19 12:00 Brønderslev/Hj. Titans - Sunds Seahawks FC - Hal 1 0 - 17
19-01-19 13:30 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 5 - 4
19-01-19 16:00 Lyngby FF - Benløse FC 2 8 - 2
20-01-19 09:30 Hvidovre/Rødovre FC - Copenhagen FC 6 - 7
20-01-19 13:30 Vikings - Skælskør Eagles Floorball 5 - 6
20-01-19 14:30 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 1 1 - 5
22-01-19 18:30 Lyngby FF - Rungsted-Hørsholm FK 2 - 2
24-01-19 19:30 Fr. Blackhawks - Sæby Floorball - Skolehal 3 - 3
02-02-19 11:00 Fr. Blackhawks - Sunds Seahawks FC 0 - 12
07-02-19 18:30 Brønderslev/Hj. Titans - Strandby Elling IF 0 - 8
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
10-02-19 11:30 Copenhagen FC - Rungsted-Hørsholm FK 5 - 0
10-02-19 17:30 Hvidovre/Rødovre FC - Skælskør Eagles Floorball 8 - 3
12-02-19 20:00 Sæby Floorball - Fr. Blackhawks 4 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Ulovlig spiller
24-02-19 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Benløse FC 2 5 - 0
25-02-19 18:30 Hjø Hawks/Sin Dragons - Brønderslev/Hj. Titans 1 - 10
02-03-19 12:30 Hjø Hawks/Sin Dragons - Strandby Elling IF 1 - 24
02-03-19 12:30 Benløse FC 2 - Copenhagen FC 4 - 3
03-03-19 11:30 Lyngby FF - Vikings 4 - 2
03-03-19 13:30 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC 5 - 3
04-03-19 18:30 Skælskør Eagles Floorball - Rungsted-Hørsholm FK 5 - 4
09-03-19 12:30 Sunds Seahawks FC - Strandby Elling IF 1 - 0
09-03-19 14:00 Fr. Blackhawks - Hjø Hawks/Sin Dragons 13 - 1
09-03-19 14:00 Copenhagen FC - Vanløse/Frederiksberg Floorball 7 - 2
10-03-19 12:00 Lyngby FF - Skælskør Eagles Floorball 4 - 3
11-03-19 17:45 Benløse FC - Benløse FC 2 3 - 4
15-03-19 19:30 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Hvidovre/Rødovre FC - Hal 1 1 - 5
16-03-19 13:00 Strandby Elling IF - Hjø Hawks/Sin Dragons 18 - 2
16-03-19 13:30 Sæby Floorball - Sunds Seahawks FC 2 - 5
16-03-19 14:00 Vikings - Copenhagen FC 3 - 4
17-03-19 12:00 Skælskør Eagles Floorball - Benløse FC 2 - 10
17-03-19 16:00 Lyngby FF - Vanløse/Frederiksberg Floorball 8 - 1
23-03-19 10:00 Benløse FC 2 - Vanløse/Frederiksberg Floorball - Hal A 6 - 7
23-03-19 11:30 Benløse FC - Lyngby FF - Hal A 4 - 0
23-03-19 13:00 Strandby Elling IF - Fr. Blackhawks 3 - 4
23-03-19 13:00 Hjø Hawks/Sin Dragons - Sæby Floorball 3 - 13
23-03-19 17:30 Hvidovre/Rødovre FC - Rungsted-Hørsholm FK 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
24-03-19 13:30 Sunds Seahawks FC - Brønderslev/Hj. Titans 5 - 0
24-03-19 16:00 Copenhagen FC - Skælskør Eagles Floorball 10 - 4
29-03-19 17:30 Sæby Floorball - Strandby Elling IF 2 - 1
30-03-19 15:00 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Skælskør Eagles Floorball - Hal 1 0 - 8
31-03-19 11:00 Fr. Blackhawks - Brønderslev/Hj. Titans 6 - 1
31-03-19 13:00 Lyngby FF - Copenhagen FC 2 - 11
31-03-19 13:00 Rungsted-Hørsholm FK - Vikings 9 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
31-03-19 13:30 Sunds Seahawks FC - Hjø Hawks/Sin Dragons 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
11-04-19 19:00 Rungsted-Hørsholm FK - Benløse FC 2 5 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
12-04-19 17:30 Sæby Floorball - Brønderslev/Hj. Titans 5 - 0
24-04-19 18:30 Hvidovre/Rødovre FC - Lyngby FF 4 - 5
27-04-19 15:00 Benløse FC - Vikings 2 - 1
04-05-19 14:30 Hvidovre/Rødovre FC - Vikings 12 - 1
04-05-19 15:00 Benløse FC 2 - Lyngby FF - Hal B 6 - 8
10-05-19 20:00 Benløse FC - Hvidovre/Rødovre FC 7 - 1
11-05-19 09:30 Vikings - Benløse FC 2 4 - 6
15-05-19 19:00 Benløse FC 2 - Hvidovre/Rødovre FC 5 - 12
19-05-19 12:00 Vikings - Lyngby FF 7 - 8
29-05-19 18:00 Vanløse/Frederiksberg Floorball - Lyngby FF - Hal 2 1 - 9
07-06-19 19:00 Benløse FC - Vanløse/Frederiksberg Floorball 8 - 3

Til toppen