Pulje 2 - B-Rækken 4mh - 2018

Info

Turnering: LDM for 4 mandshold 2018
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 20517833
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Stilling LDM for 4 mandshold 2018
B-Rækken 4mh - 2018
Pulje 2

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Stenløse 2/4 10 7 0 3 46-24 638-588 50 46
2. Ferslev 1/4 10 7 0 3 45-25 637-496 141 45
3. Ølstykke 5/4 10 6 0 4 42-28 661-546 115 42
4. Frederikssund2/4 10 6 0 4 35-35 582-581 1 35
5. Birkerød 1/4 10 3 0 7 27-43 581-642 -61 27
6. Espergærde 2/4 10 1 0 9 15-55 444-690 -246 15

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

LDM for 4 mandshold 2018
B-Rækken 4mh - 2018
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

LDM for 4 mandshold 2018
B-Rækken 4mh - 2018
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

LDM for 4 mandshold 2018
B-Rækken 4mh - 2018
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-05-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Stenløse 2/4 2 - 5
(61 - 68)
02-05-18 15:00 Frederikssund2/4 - Espergærde 2/4 5 - 2
(65 - 40)
03-05-18 19:00 Ferslev 1/4 - Birkerød 1/4 4 - 3
(65 - 58)
14-05-18 19:00 Espergærde 2/4 - Ølstykke 5/4 2 - 5
(43 - 68)
16-05-18 19:00 Stenløse 2/4 - Ferslev 1/4 1 - 6
(29 - 77)
17-05-18 18:00 Birkerød 1/4 - Frederikssund2/4 - Petanquebaner 1-6 1 - 6
(39 - 76)
29-05-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Frederikssund2/4 5 - 2
(67 - 51)
31-05-18 18:00 Birkerød 1/4 - Stenløse 2/4 - Petanquebaner 1-6 2 - 5
(69 - 69)
31-05-18 19:00 Ferslev 1/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
11-06-18 19:00 Espergærde 2/4 - Birkerød 1/4 1 - 6
(41 - 66)
13-06-18 19:00 Frederikssund2/4 - Stenløse 2/4 2 - 5
(60 - 66)
14-06-18 19:00 Ferslev 1/4 - Ølstykke 5/4 6 - 1
(69 - 54)
26-06-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Birkerød 1/4 3 - 4
(57 - 64)
27-06-18 15:00 Stenløse 2/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
(78 - 53)
27-06-18 19:00 Frederikssund2/4 - Ferslev 1/4 5 - 2
(73 - 38)
09-07-18 19:00 Espergærde 2/4 - Frederikssund2/4 1 - 6
(48 - 76)
11-07-18 19:00 Stenløse 2/4 - Ølstykke 5/4 4 - 3
(61 - 61)
12-07-18 18:00 Birkerød 1/4 - Ferslev 1/4 - Petanquebaner 1-6 0 - 7
(46 - 78)
24-07-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
(78 - 37)
25-07-18 19:00 Frederikssund2/4 - Birkerød 1/4 4 - 3
(61 - 69)
26-07-18 19:00 Ferslev 1/4 - Stenløse 2/4 0 - 7
(49 - 78)
30-07-18 19:00 Espergærde 2/4 - Ferslev 1/4 3 - 4
(69 - 57)
01-08-18 19:00 Stenløse 2/4 - Birkerød 1/4 6 - 1
(72 - 42)
01-08-18 19:00 Frederikssund2/4 - Ølstykke 5/4 1 - 6
(46 - 74)
14-08-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Ferslev 1/4 5 - 2
(67 - 48)
15-08-18 19:00 Stenløse 2/4 - Frederikssund2/4 3 - 4
(62 - 52)
16-08-18 18:00 Birkerød 1/4 - Espergærde 2/4 - Petanquebaner 1-6 5 - 2
(69 - 49)
03-09-18 19:00 Espergærde 2/4 - Stenløse 2/4 4 - 3
(64 - 55)
06-09-18 18:00 Birkerød 1/4 - Ølstykke 5/4 - Petanquebaner 1-6 2 - 5
(59 - 74)
06-09-18 19:00 Ferslev 1/4 - Frederikssund2/4 7 - 0
(78 - 22)

Til toppen