Pulje 2 - Mesterrække 2

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186 / 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Mesterrække 2
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. Ansager KK 4 10 7 2 1 30-10 688-425 263 30
2. Ølgod KK 4 10 5 3 2 22-18 566-537 29 22
3. Varde KK 2 10 3 3 4 19-21 572-568 4 19
4. Ribe krocket 1 10 3 3 4 18-22 514-556 -42 18
5. Janderup FS 1 10 2 4 4 17-23 482-592 -110 17
6. Bramming KK 2 10 1 3 6 14-26 502-646 -144 14

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Mesterrække 2
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Mesterrække 2
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2018 - Holdturnering
Mesterrække 2
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
30-04-18 18:30 Bramming KK 2 - Ølgod KK 4 1 - 3
(46 - 66)
30-04-18 18:30 Ribe krocket 1 - Varde KK 2 2 - 2
(53 - 50)
30-04-18 18:30 Ansager KK 4 - Janderup FS 1 4 - 0
(80 - 28)
07-05-18 18:30 Ansager KK 4 - Bramming KK 2 4 - 0
(80 - 35)
07-05-18 18:30 Ølgod KK 4 - Ribe krocket 1 2 - 2
(48 - 50)
07-05-18 18:30 Janderup FS 1 - Varde KK 2 4 - 0
(80 - 39)
14-05-18 18:30 Ribe krocket 1 - Ansager KK 4 1 - 3
(40 - 69)
14-05-18 18:30 Varde KK 2 - Ølgod KK 4 4 - 0
(80 - 27)
14-05-18 18:30 Bramming KK 2 - Janderup FS 1 2 - 2
(72 - 53)
23-05-18 18:30 Ansager KK 4 - Varde KK 2 3 - 1
(72 - 42)
23-05-18 18:30 Bramming KK 2 - Ribe krocket 1 1 - 3
(46 - 63)
23-05-18 18:30 Janderup FS 1 - Ølgod KK 4 2 - 2
(59 - 54)
28-05-18 18:30 Ølgod KK 4 - Ansager KK 4 2 - 2
(55 - 61)
28-05-18 18:30 Ribe krocket 1 - Janderup FS 1 4 - 0
(80 - 29)
04-06-18 18:30 Ølgod KK 4 - Bramming KK 2 3 - 1
(72 - 40)
04-06-18 18:30 Janderup FS 1 - Ansager KK 4 0 - 4
(22 - 80)
11-06-18 18:30 Bramming KK 2 - Ansager KK 4 2 - 2
(54 - 58)
11-06-18 18:30 Ribe krocket 1 - Ølgod KK 4 3 - 1
(62 - 51)
11-06-18 18:30 Varde KK 2 - Janderup FS 1 2 - 2
(61 - 49)
13-06-18 18:30 Varde KK 2 - Bramming KK 2 3 - 1
(76 - 49)
18-06-18 18:30 Ansager KK 4 - Ribe krocket 1 4 - 0
(80 - 27)
18-06-18 18:30 Ølgod KK 4 - Varde KK 2 3 - 1
(63 - 57)
18-06-18 18:30 Janderup FS 1 - Bramming KK 2 4 - 0
(80 - 17)
20-06-18 18:30 Varde KK 2 - Ribe krocket 1 3 - 1
(62 - 45)
25-06-18 18:30 Varde KK 2 - Ansager KK 4 1 - 3
(59 - 67)
23-07-18 18:30 Ribe krocket 1 - Bramming KK 2 0 - 4
(52 - 80)
23-07-18 18:30 Ølgod KK 4 - Janderup FS 1 3 - 1
(67 - 41)
30-07-18 18:30 Bramming KK 2 - Varde KK 2 2 - 2
(63 - 46)
30-07-18 18:30 Ansager KK 4 - Ølgod KK 4 1 - 3
(41 - 63)
30-07-18 18:30 Janderup FS 1 - Ribe krocket 1 2 - 2
(41 - 42)

Til toppen