Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Old boys | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
2019 inde LM for senior, old, veteraner m.fl.
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Holdkort
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
Old boys
Pulje 1
Aadum I&U
-
Svebølle
-
Fårevejle
-
Pulje 2
Dalby Idrætsforening af 1901
-
Vesterland UIF
-
Benløse IF
-
Gurre IK
-
Finale
Dalby Idrætsforening af 1901
-
Svebølle
-
Aadum I&U
-
Benløse IF
-
B Kampe
Vesterland UIF
-
Fårevejle
-
Gurre IK
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=98369
Komplet kampprogram
Old boys
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
718025
Lørdag
09-02-19
11:50
Fårevejle
-
Aadum I&U
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
4 - 10
718031
Lørdag
09-02-19
12:10
Dalby Idrætsforening af 1901
-
Gurre IK
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
4 - 0
718026
Lørdag
09-02-19
12:20
Svebølle
-
Fårevejle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
5 - 2
718032
Lørdag
09-02-19
12:30
Vesterland UIF
-
Benløse IF
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
0 - 7
718027
Lørdag
09-02-19
13:30
Aadum I&U
-
Svebølle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
5 - 2
718033
Lørdag
09-02-19
13:50
Gurre IK
-
Vesterland UIF
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
5 - 3
718028
Lørdag
09-02-19
14:40
Aadum I&U
-
Fårevejle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
6 - 1
718034
Lørdag
09-02-19
14:50
Benløse IF
-
Dalby Idrætsforening af 1901
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
4 - 4
718029
Lørdag
09-02-19
15:10
Fårevejle
-
Svebølle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
2 - 7
718035
Lørdag
09-02-19
15:20
Vesterland UIF
-
Dalby Idrætsforening af 1901
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
6 - 8
718030
Lørdag
09-02-19
16:10
Svebølle
-
Aadum I&U
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
5 - 4
718036
Lørdag
09-02-19
16:20
Gurre IK
-
Benløse IF
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
1 - 5
719349
Søndag
10-02-19
09:30
Svebølle
-
Benløse IF
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
3 - 4
719350
Søndag
10-02-19
09:40
Aadum I&U
-
Dalby Idrætsforening af 1901
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
2 - 3
719355
Søndag
10-02-19
09:50
Fårevejle
-
Vesterland UIF
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
3 - 4
719351
Søndag
10-02-19
10:50
Benløse IF
-
Aadum I&U
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
7 - 2
719352
Søndag
10-02-19
11:00
Dalby Idrætsforening af 1901
-
Svebølle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
2 - 3
719356
Søndag
10-02-19
11:10
Vesterland UIF
-
Gurre IK
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
1 - 4
719353
Søndag
10-02-19
12:20
Aadum I&U
-
Svebølle
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
3 - 4
719357
Søndag
10-02-19
12:30
Fårevejle
-
Gurre IK
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
3 - 4
719354
Søndag
10-02-19
12:40
Benløse IF
-
Dalby Idrætsforening af 1901
Spillested
Brunmose Hallen
- Hal 3
3 - 2
Til toppen