Pulje 3 Åben/Mix B - Tilmeldings efter jul

Info

Turnering: DGI Sønderjylland Volleyball 2018/19 - efter jul
Turneringsansvarlige
Tove Toft Lotzkat Tlf: 61364193
Christina Gryholt Agermose Tlf: 79404613 / 79404613

Stilling DGI Sønderjylland Volleyball 2018/19 - efter jul
Tilmeldings efter jul
Pulje 3 Åben/Mix B

Hold Kampe V T Sæt Bolde Point
1. Aaig 2 8 8 0 18-2 430-280 16
2. Haderslev Mix B (åben) 8 3 5 9-11 356-333 6
3. Løgumkloster 8 3 5 8-12 360-372 6
4. Askov/malt UI 8 3 5 7-13 313-354 6
5. Agerskov 2 8 3 5 7-11 272-392 6

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sønderjylland Volleyball 2018/19 - efter jul
Tilmeldings efter jul
Pulje 3 Åben/Mix B

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sønderjylland Volleyball 2018/19 - efter jul
Tilmeldings efter jul
Pulje 3 Åben/Mix B

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sønderjylland Volleyball 2018/19 - efter jul
Tilmeldings efter jul
Pulje 3 Åben/Mix B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
16-01-19 19:00 Agerskov 2 - Løgumkloster 2 - 1
(55 - 55)
16-01-19 19:00 Haderslev Mix B (åben) - Askov/malt UI 2 - 1
(50 - 25)
16-01-19 19:45 Askov/malt UI - Aaig 2 0 - 3
(13 - 50)
16-01-19 19:45 Løgumkloster - Haderslev Mix B (åben) 2 - 1
(50 - 34)
16-01-19 20:30 Aaig 2 - Agerskov 2 2 - 1
(61 - 49)
23-01-19 20:00 Haderslev Mix B (åben) - Aaig 2 1 - 2
(50 - 66)
23-01-19 20:45 Aaig 2 - Agerskov 2 2 - 0
(51 - 31)
23-01-19 21:30 Agerskov 2 - Haderslev Mix B (åben) 2 - 0
(50 - 37)
04-02-19 19:00 Aaig 2 - Løgumkloster 3 - 0
(52 - 27)
04-02-19 19:45 Løgumkloster - Askov/malt UI 1 - 2
(57 - 62)
04-02-19 20:30 Askov/malt UI - Aaig 2 0 - 2
(36 - 50)
21-02-19 20:00 Askov/malt UI - Agerskov 2 2 - 0
21-02-19 20:45 Agerskov 2 - Haderslev Mix B (åben) 0 - 2
21-02-19 21:30 Haderslev Mix B (åben) - Askov/malt UI 1 - 2
(47 - 57)
06-03-19 20:00 Haderslev Mix B (åben) - Løgumkloster 2 - 0
(50 - 35)
06-03-19 20:45 Løgumkloster - Aaig 2 0 - 2
(36 - 50)
06-03-19 21:30 Aaig 2 - Haderslev Mix B (åben) 2 - 0
(50 - 38)
21-03-19 20:00 Løgumkloster - Askov/malt UI 2 - 0
(50 - 32)
21-03-19 20:45 Askov/malt UI - Agerskov 2 0 - 2
(38 - 50)
21-03-19 21:30 Agerskov 2 - Løgumkloster 0 - 2
(37 - 50)

Til toppen