Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
3- og 5-mandsstævne, 2. spillerunde
Stævne
Stævne:
3- og 5-mandsstævne, 2. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
Mørkøv IF U6
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 3(U5)
-
Tuse IF 2
Pulje 2
Tuse IF 1
-
St. Merløse
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
-
Hørve IF
Pulje 3
Vemmelev 2 2
-
B 73, Slagelse 2
-
Høng 3
-
Buerup/Reerslev
-
Slagelse B&i
-
Høng 1
Pulje 4
Vemmelev
-
Rørby-Værslev
-
B 73, Slagelse 1
-
Vestermose If
-
Høng 2
-
Sørbymagle If (U5)
4. kamp for alle hold i pulje 1 og 2
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
-
Tuse IF 1
-
Mørkøv IF U6
-
Tuse IF 2
-
Hørve IF
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
St. Merløse
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 3(U5)
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Vindinge
Pulje 1
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
-
IF 62
-
Vemmelev Sg&i
-
Tuse IF 2
Pulje 2
B 73, Slagelse 3
-
Gevninge IF
-
Sørbymagle If
-
Tuse IF 1
-
B 73, Slagelse 4
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Tømmerup G&U
Pulje 1
Slagelse B&i
-
Lynge-Broby If
-
Vemmelev
-
Høng GF 2
-
Høng GF 1
Pulje 2
Årby
-
Mørkøv IF U7
-
Vipperød BK
-
Hørve IF
-
Benløse IF
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
-
Rørby-Værslev
-
Vemmelev U8
-
Vestermose If
Pulje 2
Årby
-
Høng
-
Lynge-Broby If
-
Fk Odsherred 1
-
Fk Odsherred 2
-
Svinninge IF
Pulje 3
Gevninge
-
Føllenslev-S.
-
Tuse IF 2
-
Vipperød
-
Tuse IF 1
Pulje 4
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
-
Slagelse B&i
-
Team AS Fodbold
-
Stillinge If
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
St. Merløse
-
Høng
-
Lynge-Broby If
Pulje 2
Fårevejle
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
-
KGB U8
-
Slagelse B&i
4. kamp for alle hold i pulje 1 og 2
Høng
-
Lynge-Broby If
-
St. Merløse
-
Fårevejle
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
Slagelse B&i
-
KGB U8
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
B 73, Slagelse
Pulje 1
Lynge-Broby If 2 2
-
Lynge-Broby If
-
Hg Fodbold U8 øvet
-
Vemmelev
-
FC Storebælt
-
Høng
Pulje 2
RB1906 1
-
Fårevejle
-
Tuse IF 2
-
Gevninge IF
-
Tuse IF 1
Pulje 3
Rønnede Idrætsforening
-
Boeslunde Boldklub
-
Stillinge If
-
Team AS Fodbold
-
Benløse IF
Pulje 4
Jernløse Bk
-
Årby
-
Mørkøv
-
Vipperød BK 2
-
Føllenslev-S.
-
Vipperød BK 1
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
B 73, Slagelse
-
Fårevejle
-
Lynge-Broby If
-
KGB U9
-
RB1906 1
-
Tuse IF
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x13 min.
Buerup/Reerslev
-
Ledig plads besat
Pulje 1
FC Storebælt
-
Hg Fodbold
-
Hashøj If
5-mands - U10 piger - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Svinninge IF
-
Vipperød 2
-
Tuse IF 1
-
Vipperød 1
-
Raklev Piger U10
5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Lynge-Broby If
-
Tuse IF 1
-
Hyllinge If
-
Tuse IF 2
-
Vetterslev Høm Årgang 08
-
Vestermose If
5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x10 min.
Raklev Piger U11
Pulje 1
Buerup/Reerslev
-
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
-
Skælskør B&I
Pulje 2
Gevninge
-
Ringsted Piger
-
Tuse IF
Til toppen