Pulje 1 - Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C

Info

Turnering: 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling 8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Frufølge BK 5 5 0 0 19-3 15
2. Team Solrød KB 5 5 0 0 19-6 15
3. Greve Fodbold 6 3 0 3 11-9 9
4. Stenløse BK 3 2 0 1 10-2 6
5. Gadstrup IF 4 2 0 2 6-6 6
6. Boldklubben FIX 3 2 0 1 8-9 6
7. AIK 65 6 1 0 5 9-22 3
8. FC 4340 4 0 0 4 3-12 0
9. B 1973 Herlev 4 0 0 4 3-19 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
722193 16-05-19 18:30 Stenløse BK - AIK 65 Stenløse Stadion 5 - 0
722191 16-05-19 18:30 FC 4340 - Frufølge BK Undløse Hallen 2 - 3
722199 20-05-19 18:30 AIK 65 - B 1973 Herlev Strøby Idrætscenter 6 - 1
722198 20-05-19 18:45 Greve Fodbold - Frufølge BK Greve Idræts- og Fritidscenter 1 - 2
722197 22-05-19 18:30 Team Solrød KB - Boldklubben FIX Solrød Skole 6 - 3
722196 23-05-19 18:30 FC 4340 - Stenløse BK Undløse Hallen

Kommende kampe

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
23-05-19 18:30  - 
27-05-19 18:30  - 
27-05-19 18:45  - 
28-05-19 18:30  - 
29-05-19 19:15  - 

Komplet kampprogram

8-mands forårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-04-19 18:45 Greve Fodbold - AIK 65 1 - 0
10-04-19 18:00 Gadstrup IF - FC 4340 1 - 0
11-04-19 18:30 Frufølge BK - Stenløse BK 2 - 0
22-04-19 18:30 AIK 65 - Team Solrød KB 1 - 4
25-04-19 18:30 FC 4340 - Greve Fodbold 1 - 4
25-04-19 19:00 B 1973 Herlev - Frufølge BK 0 - 4
29-04-19 18:30 Boldklubben FIX - AIK 65 3 - 2
01-05-19 18:00 Gadstrup IF - Greve Fodbold 1 - 2
01-05-19 18:30 Team Solrød KB - FC 4340 4 - 0
02-05-19 18:30 Stenløse BK - B 1973 Herlev 5 - 0
06-05-19 18:30 AIK 65 - Frufølge BK 0 - 8
08-05-19 18:30 Team Solrød KB - Greve Fodbold 3 - 2
09-05-19 19:00 B 1973 Herlev - Gadstrup IF 2 - 4
13-05-19 18:30 Boldklubben FIX - Greve Fodbold 2 - 1
15-05-19 18:00 Gadstrup IF - Team Solrød KB 0 - 2
16-05-19 18:30 FC 4340 - Frufølge BK 2 - 3
16-05-19 18:30 Stenløse BK - AIK 65 5 - 0
20-05-19 18:30 AIK 65 - B 1973 Herlev 6 - 1
20-05-19 18:45 Greve Fodbold - Frufølge BK 1 - 2
22-05-19 18:30 Team Solrød KB - Boldklubben FIX 6 - 3
23-05-19 18:30 FC 4340 - Stenløse BK
27-05-19 18:30 Boldklubben FIX - Gadstrup IF
27-05-19 18:45 Greve Fodbold - Stenløse BK
28-05-19 18:30 Frufølge BK - Team Solrød KB
29-05-19 19:15 B 1973 Herlev - FC 4340
03-06-19 18:30 Team Solrød KB - Stenløse BK
03-06-19 18:30 FC 4340 - Boldklubben FIX
03-06-19 18:45 Greve Fodbold - B 1973 Herlev
05-06-19 18:00 Gadstrup IF - AIK 65
06-06-19 18:30 Frufølge BK - Boldklubben FIX
11-06-19 19:00 B 1973 Herlev - Team Solrød KB
13-06-19 18:30 Stenløse BK - Boldklubben FIX
13-06-19 18:30 AIK 65 - FC 4340
13-06-19 18:30 Frufølge BK - Gadstrup IF
17-06-19 19:30 Boldklubben FIX - B 1973 Herlev
20-06-19 18:30 Stenløse BK - Gadstrup IF

Til toppen