Vestrum Cup Tim

Stævne

Stævne: Vestrum Cup Tim
Stævneansvarlige
Freddy Petersen Tlf: 23371277

Række / Puljeoversigt

U8/U9 drenge - søndag
Pulje 2 MH 2010 - FC Fri - Videbæk - FC Tim-Hee 1 - Rindum SU 2 - Ringkøbing IF U8
Pulje 1 SHN / ULFBORG - Rindum SU 1 - Rindum SU 3 - Customized id - Grønbjerg Aktiv - FC Tim-Hee 2 - Team Volkswagen Holstebro U8
A slutspil SHN / ULFBORG - MH 2010 - FC Fri - Videbæk - Rindum SU 1 - Rindum SU 3 - Customized id - Rindum SU 2
B slutspil FC Tim-Hee 1 - FC Tim-Hee 2 - Ringkøbing IF U8 - Team Volkswagen Holstebro U8
U10 drenge
Pulje 1 Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Boldklub 4 - F.C Powerhosting - Holmsland GU - Rindum SU - Vildbjerg 2
Pulje 2 Ulfborg IF - Holstebro boldklub 3 - Ikast FC - Vildbjerg 1 - Holstebro Boldklub 2 - Dream Team
A slutspil Holstebro Boldklub 1 - Ulfborg IF - Holstebro boldklub 3 - Holstebro Boldklub 4 - F.C Powerhosting - Ikast FC - Rindum SU - Vildbjerg 1
B slutspil Holmsland GU - Holstebro Boldklub 2 - Vildbjerg 2 - Dream Team
U11 drenge - Lørdag
Pulje 1 ØSB - Mejdal Halgård 1 - FC Tim-Hee - Team Salling Junior - Tjørring 2 - RIF
Pulje 2 FC Buf - Tjørring 1 - Thisted FC - Mejdal Halgård 2 - Junior Gunners - Tjørring 3
A Slutspil ØSB - Tjørring 1 - Mejdal Halgård 1 - Thisted FC - Mejdal Halgård 2 - Junior Gunners - Tjørring 2 - RIF
B slutspil FC Buf - FC Tim-Hee - Team Salling Junior - Tjørring 3
U12 drenge
Pulje 1 FC HoTiHeTo - Holmsland GU 1 - ØSB - Lemvig GF - Harboøre-Thyborøn if 2
Pulje 2 FC HeTi - Harboøre-Thyborøn if 1 - SHN/Ulfborg - Houlind EL - Holmsland GU 2
A mellemrunde 1 FC HeTi - ØSB
A mellemrunde 2 Harboøre-Thyborøn if 1 - Lemvig GF
A mellemrunde 3 Houlind EL - Harboøre-Thyborøn if 2
C finalerunde FC HoTiHeTo - Holmsland GU 1 - SHN/Ulfborg - Holmsland GU 2
A finalerunde ØSB - Lemvig GF - Houlind EL
B finalerunde FC HeTi - Harboøre-Thyborøn if 1 - Harboøre-Thyborøn if 2
U14 drenge - Lørdag
Pulje 2 TIM/HEE 1 - FC Fri 2 - Fremad FC - Lemvig GF
Pulje 1 Bronx - Sills Drenge - FC Fri - TIM/HEE 2 - Ringkøbing IF
A finalerunde Sills Drenge - Fremad FC - Ringkøbing IF - Lemvig GF
B finalerunde Bronx - TIM/HEE 1 - FC Fri - FC Fri 2 - TIM/HEE 2
U13 drenge - Lørdag
Pulje 1 Onuachu wonderkids - FC HoTiHeTo - FC HeTi - Spar borbjerg - Team X - Team struer drengene - Team Salling Group
B finalerunde FC HoTiHeTo - FC HeTi - Team Salling Group
A slutspil Onuachu wonderkids - Spar borbjerg - Team X - Team struer drengene

Til toppen