Super Veteran +50 - 7 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Helårs 2019
Turneringsansvarlige
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteran +50 - 7 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Kamp aflyst
01-04-19 Bording IF - Herning KFUM 2 (+45) - Bording Hallen
01-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Sunds IF, disp. 1 - 1
01-04-19 19:00 Ikast FS OB - Herning Fr. OB, disp. 5 - 1
01-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 0
01-04-19 19:00 Herning IK - Brande Old Boys, disp - Herning IK 1 - 4
01-04-19 19:00 Ejstrupholm IF - Vinderslev IF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 3 - 4
01-04-19 19:00 Låsby BK - Gødvad GIF - Låsby Hallen 2 - 1
01-04-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gjessø UF 1 - 3
01-04-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - B74 Silkeborg 2 - 3
03-04-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Silkeborg KFUM, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 0
NB!
Kamp aflyst
08-04-19 Hammerum IF OB - Bording IF
08-04-19 19:00 Sunds IF, disp. - Ikast FS OB - Sunds IF 2 - 2
08-04-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Uhre Old Boys, disp. 1 - 1
08-04-19 19:00 Herning IK - Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning IK 0 - 2
08-04-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning KFUM 1, disp. 2 - 0
08-04-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Silkeborg IF OB, disp. 2 - 3
08-04-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Låsby BK 8 - 2
08-04-19 19:00 Gødvad GIF - Ejstrupholm IF 4 - 4
08-04-19 19:00 B74 Silkeborg - Grauballe UGF, disp. 7 - 2
10-04-19 19:00 Gjessø UF - Sejs-Svejbæk IF, disp. 2 - 6
NB!
Kamp aflyst
15-04-19 Bording IF - Herning Fr. OB, disp. - Bording Hallen
15-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Hammerum IF OB 1 - 1
NB!
Kamp udsat
15-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Herning IK
15-04-19 19:00 Ikast FS OB - Brande Old Boys, disp 4 - 1
NB!
Kamp aflyst
23-04-19 Sunds IF, disp. - Bording IF - Sunds IF
23-04-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Uhre Old Boys, disp. 2 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
23-04-19 19:00 Herning IK - Ikast FS OB - Herning IK 0 - 3
23-04-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning KFUM 2 (+45) 5 - 0
23-04-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 0
NB!
Kamp aflyst
29-04-19 Bording IF - Brande Old Boys, disp - Bording Hallen
29-04-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Sunds IF, disp. 2 - 3
29-04-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Herning Fr. OB, disp. 1 - 5
29-04-19 19:00 Ikast FS OB - Herning KFUM 1, disp. 2 - 1
29-04-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Hammerum IF OB - Kølkær 1 - 2
29-04-19 19:00 Låsby BK - Gjessø UF - Låsby Hallen 5 - 0
29-04-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp. 3 - 6
29-04-19 19:00 Gødvad GIF - Silkeborg KFUM, disp 3 - 8
29-04-19 19:00 Ejstrupholm IF - Silkeborg IF OB, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 2 - 9
01-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - B74 Silkeborg - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 2
NB!
Kamp aflyst
06-05-19 Herning IK - Bording IF - Herning IK
06-05-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning KFUM 2 (+45) - Sunds IF 1 - 1
06-05-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Hammerum IF OB 5 - 2
06-05-19 19:00 Ikast FS OB - Kølkær/F SG&I OB, disp. 5 - 4
06-05-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Uhre Old Boys, disp. 0 - 0
06-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp. 3 - 2
06-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Ejstrupholm IF 4 - 5
06-05-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Grauballe UGF, disp. 7 - 1
06-05-19 19:00 B74 Silkeborg - Låsby BK 8 - 2
06-05-19 19:00 Gjessø UF - Gødvad GIF 7 - 3
NB!
Kamp aflyst
13-05-19 Bording IF - Herning KFUM 1, disp. - Bording Hallen
13-05-19 19:00 Hammerum IF OB - Sunds IF, disp. 0 - 1
13-05-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning IK 4 - 1
13-05-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Kølkær 2 - 6
13-05-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Brande Old Boys, disp 0 - 1
13-05-19 19:00 Låsby BK - Vinderslev IF, disp. - Låsby Hallen 2 - 8
13-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Gjessø UF 5 - 0
13-05-19 19:00 Gødvad GIF - B74 Silkeborg 0 - 8
13-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Silkeborg IF OB, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 1
13-05-19 19:00 Ejstrupholm IF - Grauballe UGF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 3 - 2
NB!
Kamp aflyst
20-05-19 Ikast FS OB - Bording IF
20-05-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning Fr. OB, disp. - Sunds IF 4 - 4
20-05-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Uhre Old Boys, disp. 5 - 0
20-05-19 19:00 Herning IK - Herning KFUM 2 (+45) - Herning IK 2 - 1
20-05-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Hammerum IF OB 4 - 2
20-05-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Gødvad GIF 1 - 3
20-05-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Låsby BK 2 - 0
20-05-19 19:00 B74 Silkeborg - Silkeborg KFUM, disp 3 - 2
20-05-19 19:00 Gjessø UF - Ejstrupholm IF 4 - 6
22-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp. 1 - 4
27-05-19 19:00 Låsby BK - Grauballe UGF, disp. - Låsby Hallen 5 - 0
27-05-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Vinderslev IF, disp. 4 - 4
27-05-19 19:00 Gødvad GIF - Silkeborg IF OB, disp. 3 - 1
27-05-19 19:00 Gjessø UF - B74 Silkeborg 2 - 8
27-05-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Sunds IF, disp. - Kølkær 1 - 2
27-05-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Brande Old Boys, disp 1 - 3
27-05-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Ikast FS OB 1 - 0
27-05-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning IK 3 - 0
27-05-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Herning KFUM 1, disp. 0 - 2
29-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Ejstrupholm IF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 1
NB!
Kamp aflyst
03-06-19 Bording IF - Kølkær/F SG&I OB, disp. - Bording Hallen
03-06-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Sunds IF, disp. 2 - 2
03-06-19 19:00 Herning IK - Herning Fr. OB, disp. - Herning IK 1 - 9
03-06-19 19:00 Ikast FS OB - Herning KFUM 2 (+45) 5 - 2
03-06-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Hammerum IF OB 1 - 1
03-06-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Gjessø UF 4 - 2
03-06-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Gødvad GIF 7 - 1
03-06-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Silkeborg KFUM, disp 2 - 6
03-06-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Låsby BK - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 6 - 5
03-06-19 19:00 Ejstrupholm IF - B74 Silkeborg - Ejstrupholm IF's Klubhus 1 - 6
06-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning KFUM 2 (+45) - Kølkær 4 - 2
NB!
Kamp aflyst
11-06-19 Uhre Old Boys, disp. - Bording IF
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
11-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning IK - Sunds IF 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
11-06-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Herning KFUM 1, disp. 3 - 0
11-06-19 19:00 Hammerum IF OB - Ikast FS OB 0 - 3
11-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Brande Old Boys, disp - Kølkær 2 - 4
17-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Uhre Old Boys, disp. - Kølkær 2 - 0
17-06-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Herning IK 6 - 0
17-06-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Bording IF 6 - 2
17-06-19 19:00 Sunds IF, disp. - Herning KFUM 1, disp. - Sunds IF 2 - 2
17-06-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Ikast FS OB 3 - 0
17-06-19 19:00 Låsby BK - Ejstrupholm IF - Låsby Hallen 5 - 1
17-06-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Grauballe UGF, disp. 7 - 5
17-06-19 19:00 Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF, disp. 8 - 6
17-06-19 19:00 B74 Silkeborg - Vinderslev IF, disp. 10 - 1
17-06-19 19:00 Gjessø UF - Silkeborg IF OB, disp. 1 - 9
24-06-19 19:00 Gødvad GIF - Låsby BK 0 - 6
24-06-19 19:00 Gjessø UF - Grauballe UGF, disp. 4 - 3
24-06-19 19:00 B74 Silkeborg - Silkeborg IF OB, disp. 5 - 1
24-06-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Ejstrupholm IF 3 - 4
24-06-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning IK - Kølkær 2 - 3
24-06-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Brande Old Boys, disp 0 - 3
24-06-19 19:00 Bording IF - Hammerum IF OB - Bording Hallen 0 - 7
24-06-19 19:00 Ikast FS OB - Sunds IF, disp. 2 - 4
24-06-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning KFUM 2 (+45) 2 - 1
26-06-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Sejs-Svejbæk IF, disp. 0 - 1
12-08-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Vinderslev IF, disp. 2 - 2
12-08-19 19:00 Ejstrupholm IF - Gødvad GIF - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 2
12-08-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - B74 Silkeborg 0 - 11
12-08-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Kølkær/F SG&I OB, disp. 2 - 3
12-08-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Ikast FS OB 0 - 2
12-08-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Bording IF 5 - 3
12-08-19 19:00 Hammerum IF OB - Uhre Old Boys, disp. 0 - 0
12-08-19 19:00 Herning IK - Herning KFUM 1, disp. - Herning IK 3 - 3
14-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Gjessø UF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 5 - 3
14-08-19 19:00 Låsby BK - Silkeborg KFUM, disp - Låsby Hallen 2 - 5
19-08-19 19:00 Silkeborg IF OB, disp. - Ejstrupholm IF 5 - 2
NB!
Udehold taberdømt
19-08-19 19:00 Gjessø UF - Låsby BK 3 - 0
19-08-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Grauballe UGF, disp. 6 - 5
19-08-19 19:00 Silkeborg KFUM, disp - Gødvad GIF 5 - 1
19-08-19 19:00 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Herning KFUM 1, disp. - Kølkær 2 - 6
19-08-19 19:00 Bording IF - Sunds IF, disp. - Bording Hallen 1 - 5
19-08-19 19:00 Uhre Old Boys, disp. - Herning Fr. OB, disp. 2 - 6
19-08-19 19:00 Ikast FS OB - Herning IK 5 - 0
19-08-19 19:00 Herning KFUM 2 (+45) - Hammerum IF OB 1 - 3
21-08-19 19:00 B74 Silkeborg - Sejs-Svejbæk IF, disp. 4 - 1
26-08-19 19:00 Ejstrupholm IF - Silkeborg KFUM, disp - Ejstrupholm IF's Klubhus 0 - 6
26-08-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg IF OB, disp. 3 - 3
26-08-19 19:00 Gødvad GIF - Gjessø UF 7 - 2
26-08-19 19:00 Hammerum IF OB - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 2
26-08-19 19:00 Sunds IF, disp. - Uhre Old Boys, disp. - Sunds IF 2 - 1
26-08-19 19:00 Herning Fr. OB, disp. - Herning KFUM 2 (+45) 2 - 1
26-08-19 19:00 Herning KFUM 1, disp. - Ikast FS OB 7 - 1
28-08-19 19:00 Brande Old Boys, disp - Bording IF 7 - 3
28-08-19 19:00 Låsby BK - B74 Silkeborg - Låsby Hallen 0 - 3
28-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Vinderslev IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 7
02-09-19 18:45 Silkeborg IF OB, disp. - Sejs-Svejbæk IF, disp. 3 - 5
02-09-19 18:45 Grauballe UGF, disp. - Ejstrupholm IF 3 - 5
02-09-19 18:45 Gjessø UF - Silkeborg KFUM, disp 7 - 8
02-09-19 18:45 Herning KFUM 2 (+45) - Sunds IF, disp. 0 - 3
02-09-19 18:45 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Ikast FS OB - Kølkær 4 - 3
02-09-19 18:45 Uhre Old Boys, disp. - Brande Old Boys, disp 1 - 5
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
02-09-19 19:00 Bording IF - Herning IK - Bording Hallen 3 - 0
02-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning Fr. OB, disp. 3 - 3
02-09-19 19:00 B74 Silkeborg - Gødvad GIF 10 - 1
04-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - Låsby BK 4 - 5
09-09-19 18:30 Gødvad GIF - Vinderslev IF, disp. 6 - 4
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
09-09-19 18:30 Låsby BK - Silkeborg IF OB, disp. - Låsby Hallen 0 - 3
09-09-19 18:30 Silkeborg KFUM, disp - B74 Silkeborg 0 - 7
09-09-19 18:30 Ejstrupholm IF - Gjessø UF - Ejstrupholm IF's Klubhus 4 - 1
09-09-19 18:30 Herning Fr. OB, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. 4 - 6
09-09-19 18:30 Brande Old Boys, disp - Herning KFUM 2 (+45) 5 - 1
09-09-19 18:30 Herning KFUM 1, disp. - Bording IF 7 - 5
09-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Hammerum IF OB - Sunds IF 1 - 0
09-09-19 19:00 Herning IK - Uhre Old Boys, disp. - Herning IK 2 - 1
11-09-19 18:30 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Grauballe UGF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 8 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
16-09-19 18:15 Grauballe UGF, disp. - Låsby BK 3 - 0
16-09-19 18:15 Silkeborg IF OB, disp. - Gødvad GIF 4 - 0
16-09-19 18:15 Uhre Old Boys, disp. - Herning KFUM 1, disp. 0 - 3
16-09-19 18:15 Herning KFUM 2 (+45) - Herning IK 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
16-09-19 19:00 B74 Silkeborg - Gjessø UF 3 - 0
16-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Brande Old Boys, disp 0 - 0
16-09-19 19:00 Bording IF - Ikast FS OB - Bording Hallen 3 - 10
16-09-19 19:15 Herning Fr. OB, disp. - Sunds IF, disp. 5 - 1
18-09-19 18:15 Ejstrupholm IF - Sejs-Svejbæk IF, disp. - Ejstrupholm IF's Klubhus 2 - 7
18-09-19 18:30 Vinderslev IF, disp. - Silkeborg KFUM, disp 6 - 6
23-09-19 18:00 Gjessø UF - Vinderslev IF, disp. 4 - 6
23-09-19 18:00 Gødvad GIF - Grauballe UGF, disp. 4 - 3
23-09-19 18:00 Silkeborg KFUM, disp - Silkeborg IF OB, disp. 2 - 6
23-09-19 18:00 Brande Old Boys, disp - Herning Fr. OB, disp. 0 - 0
23-09-19 18:00 Ikast FS OB - Uhre Old Boys, disp. 7 - 0
23-09-19 18:00 Herning KFUM 1, disp. - Herning KFUM 2 (+45) 2 - 1
23-09-19 19:00 Herning IK - Hammerum IF OB - Herning IK 0 - 5
23-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Kølkær/F SG&I OB, disp. - Sunds IF 3 - 3
23-09-19 19:00 B74 Silkeborg - Ejstrupholm IF 3 - 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
25-09-19 18:00 Låsby BK - Sejs-Svejbæk IF, disp. - Låsby Hallen 0 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
30-09-19 17:45 Ejstrupholm IF - Låsby BK - Ejstrupholm IF's Klubhus 3 - 0
30-09-19 17:45 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg KFUM, disp 3 - 5
30-09-19 17:45 Silkeborg IF OB, disp. - Gjessø UF 10 - 0
30-09-19 17:45 Kølkær/F SG&I OB, disp. - Bording IF - Kølkær 9 - 3
30-09-19 17:45 Herning KFUM 2 (+45) - Ikast FS OB 1 - 4
30-09-19 19:00 Hammerum IF OB - Herning KFUM 1, disp. 3 - 1
30-09-19 19:00 Sunds IF, disp. - Brande Old Boys, disp - Sunds IF 2 - 1
30-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp. - B74 Silkeborg 1 - 8
30-09-19 19:15 Herning Fr. OB, disp. - Herning IK 7 - 2
02-10-19 17:45 Sejs-Svejbæk IF, disp. - Gødvad GIF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 7 - 2
07-10-19 17:45 Brande Old Boys, disp - Kølkær/F SG&I OB, disp. 1 - 5
07-10-19 17:45 Herning KFUM 1, disp. - Herning Fr. OB, disp. 3 - 5
07-10-19 17:45 Ikast FS OB - Hammerum IF OB 0 - 3
07-10-19 19:00 Bording IF - Uhre Old Boys, disp. - Bording Hallen
07-10-19 19:00 Herning IK - Sunds IF, disp. - Herning IK 1 - 2

Til toppen