HB Indoor Cup 2019

Stævne

Stævne: HB Indoor Cup 2019
Stævneansvarlige
Søren Buhl Tlf: 40560282

Række / Puljeoversigt

U5/U6 Drenge - Lørdag
Pulje 1 Vildbjerg SF 2 - Mejrups seje drenge 1 - Spjald IF - HB
Pulje 2 Vildbjerg SF 1 - Team C.D Auto - Ikast FC - Mejrups seje drenge 2
A slutspil Mejrups seje drenge 1 - Team C.D Auto - Mejrups seje drenge 2 - HB
B slutspil Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2 - Spjald IF - Ikast FC
U7 drenge - Lørdag
Pulje 1 Skive IK Resen - Herning KFUM 1 - Mejrup 1 - Herning KFUM 3 - Holstebro B 2
Pulje 2 Holstebro B 3 - Spjald piger - Herning KFUM 2 - Mejrup 2 - Holstebro B 1
A slutspil Holstebro B 3 - Spjald piger - Mejrup 1 - Holstebro B 2
B slutspil Herning KFUM 1 - Herning KFUM 3 - Mejrup 2 - Holstebro B 1
U8 drenge C Søndag
Pulje 1 Mejdal-Halgård 3 - Ellebæks Kæmper 1 - Holstebro Boldklub - Skive IK Resen
Pulje 2 RLK - Ellebæks Kæmper 2 - Ulfborg if - Mejrup GU 3
C slutspil Mejdal-Halgård 3 - Ellebæks Kæmper 1 - RLK - Ellebæks Kæmper 2 - Ulfborg if - Mejrup GU 3 - Holstebro Boldklub - Skive IK Resen
U8 drenge A/B - Søndag
Pulje 1 Holstebro Frugtlager - Mejrup 1 - Mejdal-Halgård 2 - Skive IK Resen
Pulje 2 Mejrup 2 - Ringkøbing IF - Mejdal-Halgård 1 - Holstebro Boldklub
A slutspil Holstebro Frugtlager - Mejdal-Halgård 2 - Ringkøbing IF - Mejdal-Halgård 1
B slutspil Mejrup 1 - Mejrup 2 - Skive IK Resen - Holstebro Boldklub
U9 drenge A/B - Lørdag
Pulje 1 BT SVIF Allstars - Rindum SU - MH 2010 - Real Boys - FC Fri
A slutspil Rindum SU - MH 2010 - Real Boys - FC Fri
U9 drenge C - Lørdag
Pulje 1 Sjørslev/Demstrup - Holstebro B 1 - RLK - Vestboys FC
Pulje 2 Grønbjerg Aktiv - SIK Resen 1 - Holstebro B 2 - SIK Resen 2
C slutspil Sjørslev/Demstrup - Holstebro B 1 - RLK - Vestboys FC - Grønbjerg Aktiv - SIK Resen 1 - Holstebro B 2 - SIK Resen 2
U10 drenge A - Søndag
Pulje 1 Holstebro B 1 - Ikast FC 1 - Frugtlageret Holstebro - Fysioterapi & Sportsskadecenter- Herning. - F.C Powerhosting - TSA Midtjylland
A slutspil Holstebro B 1 - Ikast FC 1 - Fysioterapi & Sportsskadecenter- Herning. - F.C Powerhosting
U10 drenge B - Søndag
Pulje 1 Holstebro B 2 - Ulfborg IF 1 - Løgstrup - Skjern GF 2
Pulje 2 Holstebro B 3 - Ikast FC 3 - SSIF 1 - Rindum SU
Pulje 3 Skjern GF 1 - Holstebro B 4 - Skive IK Egeris - Ulfborg IF 2
Pulje 4 Spjald-Hover - Mejdal 1 - SSIF 2 - Ikast FC 2
B slutspil Holstebro B 2 - Holstebro B 3 - Skjern GF 1 - Holstebro B 4 - Spjald-Hover - Ikast FC 3 - Ulfborg IF 1 - Løgstrup - Mejdal 1 - Skive IK Egeris - SSIF 1 - SSIF 2 - Rindum SU - Skjern GF 2 - Ikast FC 2 - Ulfborg IF 2
U10 drenge C - Søndag
Pulje 1 Ringkøbing IF - Holstebro B 6 - Skive IK Egeris - Mejdal 3
Pulje 2 Holstebro B 5 - Skjern 3 - Mejdal 2 - RLK
C slutspil Ringkøbing IF - Holstebro B 6 - Holstebro B 5 - Skjern 3 - Mejdal 2 - RLK - Skive IK Egeris - Mejdal 3
U11 drenge A/B - Lørdag
Pulje 1 Holstebro B - ØSB - Mejdal Halgård 1 - Mejrup GU - FC Fighters
A slutspil Holstebro B - ØSB - Mejrup GU - FC Fighters
U11 drenge C - Lørdag
Pulje 1 Holstebro B 2 - Sjørslev/Demstrup 1 - Linde/Hjerm 1 - Måbjerg IF - Holstebro Frugtlager
Pulje 2 Team Salling Junior - Mejdal Halgård 2 - Mejrup GU 1 - Sjørslev/Demstrup 2 - Linde/Hjerm 2
C slutspil Holstebro B 2 - Team Salling Junior - Linde/Hjerm 1 - Mejdal Halgård 2 - Måbjerg IF - Mejrup GU 1 - Linde/Hjerm 2 - Holstebro Frugtlager
U12 drenge A - Søndag
Pulje 1 Skjern Bank - De glade drenge - Holstebro B 1 - HOULIND EL 1 - HOULIND EL 2 - Manchester United
A slutspil Skjern Bank - De glade drenge - Holstebro B 1 - HOULIND EL 1
U12 drenge B - Søndag
Pulje 1 Videbæk IF - Mejdal-Halgård - Holstebro B 2 - Holstebro B 4 - Holstebro B 3
B slutspil Videbæk IF - Mejdal-Halgård - Holstebro B 2 - Holstebro B 3
U13 drenge A - Lørdag
Pulje 1 Team Netip/LA Travel 1 - Team X - Sjakk drengene - SPAR FSH - Jysk Tøjfirma/Craft
Pulje 2 Skibutikken.dk - Ringkøbing IF 1 - Sportmaster Vejle - Team Y - Team Netip/LA Travel 2
A slutspil Skibutikken.dk - Team Netip/LA Travel 1 - Team X - Ringkøbing IF 1 - Sportmaster Vejle - Sjakk drengene - SPAR FSH - Team Y
U13 drenge C - Lørdag
Pulje 1 Team X Pro - Ringkøbing IF 3 - Mejrup GU 2 - Måbjerg drengene - Spar borbjerg
C slutspil Team X Pro - Ringkøbing IF 3 - Måbjerg drengene - Spar borbjerg
U13 drenge B - Lørdag
Pulje 1 Mejrup GU - Ringkøbing IF 2 - Team Salling Group - Struer drengene - Team Struer Drengene
B slutspil Mejrup GU - Ringkøbing IF 2 - Struer drengene - Team Struer Drengene
U15 drenge B - Lørdag
Pulje 1 MGU 1 - Spjald IF - Feriepartner Vejlby Klit - Team Plus El - MGU 2 - Måbjerg
B slutspil MGU 1 - Feriepartner Vejlby Klit - Team Plus El - MGU 2
U15 drenge A - Lørdag
Pulje 1 Tømrer+Murer Jensen//Jensen - Team Jesper Andersen - Sport24 Holstebro - DinLumm FC
A slutspil Tømrer+Murer Jensen//Jensen - Team Jesper Andersen - Sport24 Holstebro - DinLumm FC

Til toppen