U9 drenge 5-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydøstjylland Udefodbold Forår 2019 Ungdom
Turneringsansvarlige
Lene Koch Tlf: 79404429 / 79404429
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U9 drenge 5-mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Udehold taberdømt
23-04-19 17:30 Egebjerg IF 1 - Grejs-Dalen IK 1 3 - 0 Grejs-Dalen IK 1
23-04-19 17:30 As IF 1 - Gedved IF 1 2 - 1 Grejs-Dalen IK 1
NB!
Hjemmehold taberdømt
23-04-19 18:10 Grejs-Dalen IK 1 - As IF 1 0 - 3 Grejs-Dalen IK 1
23-04-19 18:10 Gedved IF 1 - Egebjerg IF 1 1 - 3 Grejs-Dalen IK 1
24-04-19 17:30 Egebjerg IF 2 - Grejs-Dalen IK 2 2 - 4 Gedved IF 2
24-04-19 17:30 As IF 2 - Gedved IF 2 6 - 2 Gedved IF 2
24-04-19 18:10 Grejs-Dalen IK 2 - As IF 2 5 - 1 Gedved IF 2
24-04-19 18:10 Gedved IF 2 - Egebjerg IF 2 1 - 3 Gedved IF 2
02-05-19 17:15 Hornsyld IF 1 - Hornsyld IF 2 0 - 5 Hornsyld IF 1
02-05-19 17:15 Juelsminde IF - Stouby Gif 2 6 - 2 Hornsyld IF 1
02-05-19 17:55 Stouby Gif 2 - Hornsyld IF 1 7 - 3 Hornsyld IF 1
02-05-19 17:55 Hornsyld IF 2 - Juelsminde IF 2 - 6 Hornsyld IF 1
06-05-19 17:30 Grejs-Dalen IK 1 - As IF 1 2 - 2 As IF 1
06-05-19 17:30 Egebjerg IF 1 - Stouby Gif 1 0 - 3 As IF 1
06-05-19 18:10 As IF 1 - Egebjerg IF 1 4 - 5 As IF 1
06-05-19 18:10 Stouby Gif 1 - Grejs-Dalen IK 1 5 - 3 As IF 1
08-05-19 17:30 Grejs-Dalen IK 2 - As IF 2 2 - 6 Riis-Tebstrup
08-05-19 17:30 Egebjerg IF 2 - Riis-Tebstrup 7 - 0 Riis-Tebstrup
08-05-19 18:10 As IF 2 - Egebjerg IF 2 5 - 2 Riis-Tebstrup
08-05-19 18:10 Riis-Tebstrup - Grejs-Dalen IK 2 3 - 6 Riis-Tebstrup
13-05-19 17:30 Hornsyld IF 1 - Juelsminde IF 4 - 5 Stouby Gif 2
13-05-19 17:30 Hornsyld IF 2 - Stouby Gif 2 0 - 4 Stouby Gif 2
13-05-19 18:10 Hornsyld IF 2 - Hornsyld IF 1 0 - 4 Stouby Gif 2
13-05-19 18:10 Stouby Gif 2 - Juelsminde IF 3 - 4 Stouby Gif 2
20-05-19 17:30 As IF 1 - Stouby Gif 1 3 - 2 Egebjerg IF 1
20-05-19 17:30 Gedved IF 1 - Egebjerg IF 1 2 - 0 Egebjerg IF 1
20-05-19 18:10 Stouby Gif 1 - Gedved IF 1 1 - 2 Egebjerg IF 1
20-05-19 18:10 Egebjerg IF 1 - As IF 1 4 - 0 Egebjerg IF 1
22-05-19 17:30 As IF 2 - Riis-Tebstrup 5 - 1 As IF 2
22-05-19 17:30 Gedved IF 2 - Egebjerg IF 2 1 - 2 As IF 2
22-05-19 18:10 Riis-Tebstrup - Gedved IF 2 3 - 5 As IF 2
22-05-19 18:10 Egebjerg IF 2 - As IF 2 6 - 8 As IF 2
27-05-19 17:30 Hornsyld IF 1 - Stouby Gif 2 0 - 4 Juelsminde IF
27-05-19 17:30 Juelsminde IF - Hornsyld IF 2 5 - 1 Juelsminde IF
27-05-19 18:10 Juelsminde IF - Hornsyld IF 1 2 - 3 Juelsminde IF
27-05-19 18:10 Stouby Gif 2 - Hornsyld IF 2 7 - 1 Juelsminde IF
03-06-19 17:30 Gedved IF 1 - Grejs-Dalen IK 1 3 - 2 Stouby Gif 1
03-06-19 17:30 Stouby Gif 1 - As IF 1 0 - 5 Stouby Gif 1
03-06-19 18:10 Grejs-Dalen IK 1 - Stouby Gif 1 6 - 2 Stouby Gif 1
03-06-19 18:10 As IF 1 - Gedved IF 1 3 - 8 Stouby Gif 1
05-06-19 17:30 Gedved IF 2 - Grejs-Dalen IK 2 2 - 1 Grejs-Dalen IK 2
05-06-19 17:30 Riis-Tebstrup - As IF 2 4 - 6 Grejs-Dalen IK 2
05-06-19 18:10 Grejs-Dalen IK 2 - Riis-Tebstrup 3 - 7 Grejs-Dalen IK 2
05-06-19 18:10 As IF 2 - Gedved IF 2 3 - 4 Grejs-Dalen IK 2
11-06-19 17:30 Hornsyld IF 1 - Hornsyld IF 2 4 - 4 Hornsyld IF 2
11-06-19 17:30 Juelsminde IF - Stouby Gif 2 2 - 1 Hornsyld IF 2
11-06-19 18:10 Stouby Gif 2 - Hornsyld IF 1 3 - 0 Hornsyld IF 2
11-06-19 18:10 Hornsyld IF 2 - Juelsminde IF 1 - 5 Hornsyld IF 2
11-06-19 18:50 Hornsyld IF 1 - Juelsminde IF 1 - 4 Hornsyld IF 2
11-06-19 18:50 Hornsyld IF 2 - Stouby Gif 2 0 - 5 Hornsyld IF 2
17-06-19 17:30 Stouby Gif 1 - Gedved IF 1 0 - 7 Gedved IF 1
17-06-19 17:30 Grejs-Dalen IK 1 - Egebjerg IF 1 4 - 2 Gedved IF 1
17-06-19 18:10 Gedved IF 1 - Grejs-Dalen IK 1 3 - 4 Gedved IF 1
17-06-19 18:10 Egebjerg IF 1 - Stouby Gif 1 7 - 1 Gedved IF 1
19-06-19 17:30 Riis-Tebstrup - Gedved IF 2 0 - 4 Egebjerg IF 2
19-06-19 17:30 Grejs-Dalen IK 2 - Egebjerg IF 2 3 - 7 Egebjerg IF 2
19-06-19 18:10 Gedved IF 2 - Grejs-Dalen IK 2 3 - 1 Egebjerg IF 2
19-06-19 18:10 Egebjerg IF 2 - Riis-Tebstrup 6 - 2 Egebjerg IF 2

Til toppen