SMIF Cup i Sevel 2019

Stævne

Stævne: SMIF Cup i Sevel 2019
Stævneansvarlige
Tove Ehmsen Tlf: 26128160

Række / Puljeoversigt

U6 drenge
Pulje 1 SMIF - Team Gården - Lemvig GF - Team C. D Auto
1. placeringskamp - -
2. placeringskamp - -
U7 drenge
Pulje 1 Skive IK 1 - Mejrup 1 - Lemvig GF - Skive IK 2 - Mejrup 2 - Mejrup 3
Slutspil - - - - - -
U8 drenge A
Pulje 1 Holstebro Boldklub - Mejdal/Halgård 1 - Hammerum IF
U8 drenge B/C
Pulje 1 Holstebro Boldklub - Mejdal/Halgård 2 - Skive IK Resen 1 - Skive IK Resen 2
B slutspil - - - - - -
U9 Drenge B/C
Pulje 1 Holstebro B 1 - FC Tim-Hee 1 - FC Tim-Hee 2 - SMIF - Holstebro B 2
Slutspil - - - - - -
U10 drenge B/C
Pulje 2 Herning KFUM - Struer B - Skive IK Egeris - Skive IK Resen 2
Pulje 1 Ringkøbing IF - Skive IK Resen 1 - Skive Ik Resen 3 - SSIF 1 - SMIF 1
B slutspil - - - - - -
C slutspil - - - - - -
U11 drenge B/C
Pulje 1 Team Salling Junior - FC Tim-Hee - Tjørring 2 - Linde/Hjerm 1
Pulje 2 Måbjerg IF - Brande drengene - Tjørring 1 - Linde/Hjerm 2
B slutspil - - - - - -
C slutspil - - - - - -
U12 drenge A
Pulje 1 Team Plus El - Houlind El 1 - Houlind EL 2 - Thisted drengene
A slutspil - - - - - -
U12 drenge B/C
Pulje 1 ØSB - Vinderup ik - Team X Pro - Vridsted IF - Hvidbjerg bank - Brande drengene
B finalerunde - - -
C finalerunde - - -
U13 drenge B/C
Pulje 1 Måbjerg drengene - Team Salling Group - Ringkøbing IF 2 - Ejsing
Pulje 2 Spar Borbjerg - Team Struer Drengene - Skjern 2 - A og alle de andre
B slutspil - - - - - -
C slutspil - - - - - -
U13 drenge A
Pulje 1 RIF 1 - Team Netip Travel 1 - Team Netip Travel 2 - Ejsing BK - Friplads
Slutspil U13A - - - - - -
U15 drenge
Pulje 1 Team Plus El - Sevel/Mogenstrup IF 1 - HM Service Thyborøn - Sevel/Mogenstrup IF 2
Slutspil - - - - - -
U16/U17 drenge
Pulje 1 Krathmands Drenge 1 - Spar´s drenge - De seks - Krathmands Drenge 2 - Mikkel og Co
Slutspil - - - - - -
Senior Damer
Pulje 1 Team Ejsing - Ringkøbing IF - SMIF - KLG
Slutspil - - - - - -
Senior Herre
Pulje 1 Svinene - SMIF 1 - FC Hvad - FC Zulu
Pulje 2 Ejsing - Team Strithår - Vinderup Bilvask - SMIF 2
Slutspil - - - - - - - - - - - - - -
Oldboys
Pulje 1 Byggemand Ras - RKB - Feldborg Savværk - Lund & Co - De Blaa - Hvidbjerg bank - Team J

Til toppen