U-10 Drenge C (09) - 8 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Youth League - Forår 2019
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 28865799 / 28865799

Bemærkninger

Der spilles 2 X 30 min.

Komplet kampprogram


U-10 Drenge C (09) - 8 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
11-04-19 17:30 Nødebo IF - BSV af 2016 4 - 8
13-04-19 10:00 Snekkersten IF - Kvistgård IF 4 - 9
NB!
Hjemmehold taberdømt
13-04-19 10:00 Brede IF - Esrum IF 0 - 3
13-04-19 10:00 Allerød FK - Ramløse I.f. 6 - 4
13-04-19 10:30 Lynge-Uggeløse - Frederiksværk FK 6 - 0
13-04-19 12:00 Slangerup OIF - Ledøje-Smørum Fodbold 4 - 5
14-04-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - Humlebæk BK 4 - 8
14-04-19 10:00 Nivå Kokkedal FK - Frem Hellebæk - 1 3 - 5
14-04-19 12:00 Frem Hellebæk - 2 - KBK Hillerød 6 - 7
24-04-19 18:00 Hundested IK - Lynge-Uggeløse 6 - 3
25-04-19 17:00 Ramløse I.f. - Slangerup OIF 4 - 0
25-04-19 18:00 Esrum IF - Nødebo IF 6 - 3
27-04-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Ølsted IF 10 - 1
27-04-19 10:30 KBK Hillerød - Allerød FK 5 - 3
27-04-19 10:30 Kvistgård IF - Gilleleje FK - 1 9 - 3
27-04-19 10:30 Humlebæk BK - Nivå Kokkedal FK 15 - 2
27-04-19 10:30 BSV af 2016 - Snekkersten IF 14 - 1
28-04-19 10:30 Frem Hellebæk - 1 - Brede IF 16 - 1
28-04-19 10:30 Frederiksværk FK - Frem Hellebæk - 2 7 - 2
02-05-19 17:00 Ølsted IF - Lynge-Uggeløse 2 - 8
02-05-19 17:30 Nødebo IF - Snekkersten IF 1 - 11
04-05-19 10:00 Brede IF - Humlebæk BK 0 - 11
04-05-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Ramløse I.f. 3 - 3
04-05-19 10:00 Allerød FK - Frederiksværk FK 0 - 2
04-05-19 10:30 Esrum IF - Frem Hellebæk - 1 1 - 11
04-05-19 12:00 Slangerup OIF - KBK Hillerød 7 - 9
05-05-19 10:00 Nivå Kokkedal FK - Kvistgård IF 1 - 9
05-05-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - BSV af 2016 2 - 7
05-05-19 12:00 Frem Hellebæk - 2 - Hundested IK 5 - 5
08-05-19 18:00 Hundested IK - Allerød FK 3 - 2
09-05-19 17:00 Ramløse I.f. - Ølsted IF 12 - 0
11-05-19 10:00 Snekkersten IF - Gilleleje FK - 1 4 - 6
11-05-19 10:30 Kvistgård IF - Brede IF 27 - 0
11-05-19 10:30 Humlebæk BK - Esrum IF 7 - 2
11-05-19 10:30 Lynge-Uggeløse - Frem Hellebæk - 2 5 - 6
11-05-19 10:30 KBK Hillerød - Ledøje-Smørum Fodbold 0 - 5
12-05-19 10:30 Frederiksværk FK - Slangerup OIF
12-05-19 10:30 Frem Hellebæk - 1 - Nødebo IF 2 - 8
15-05-19 17:30 BSV af 2016 - Nivå Kokkedal FK 7 - 3
16-05-19 17:00 Ramløse I.f. - KBK Hillerød 5 - 3
16-05-19 17:00 Ølsted IF - Frem Hellebæk - 2 1 - 10
16-05-19 17:30 Nødebo IF - Gilleleje FK - 1 4 - 5
16-05-19 18:00 Esrum IF - Kvistgård IF 1 - 9
18-05-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Frederiksværk FK 0 - 6
18-05-19 10:00 Allerød FK - Lynge-Uggeløse 4 - 0
18-05-19 12:00 Slangerup OIF - Hundested IK 3 - 7
19-05-19 10:00 Nivå Kokkedal FK - Snekkersten IF 5 - 5
19-05-19 10:30 Frem Hellebæk - 1 - Humlebæk BK 3 - 6
21-05-19 17:00 Ølsted IF - Hundested IK 5 - 12
22-05-19 10:00 Brede IF - BSV af 2016 1 - 15
22-05-19 18:00 Hundested IK - Ledøje-Smørum Fodbold 4 - 4
23-05-19 17:30 Frem Hellebæk - 2 - Allerød FK 8 - 8
23-05-19 17:30 Frederiksværk FK - Ramløse I.f. 0 - 7
25-05-19 10:00 Snekkersten IF - Brede IF 16 - 0
25-05-19 10:30 Kvistgård IF - Frem Hellebæk - 1 8 - 3
25-05-19 10:30 Humlebæk BK - Nødebo IF 5 - 5
25-05-19 10:30 KBK Hillerød - Ølsted IF 9 - 0
25-05-19 10:30 Lynge-Uggeløse - Slangerup OIF 3 - 3
25-05-19 10:30 BSV af 2016 - Esrum IF 10 - 1
26-05-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - Nivå Kokkedal FK 6 - 6
30-05-19 10:00 Ramløse I.f. - Hundested IK 4 - 5
01-06-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Lynge-Uggeløse 5 - 1
01-06-19 10:00 Allerød FK - Ølsted IF 9 - 1
01-06-19 10:00 Brede IF - Gilleleje FK - 1 0 - 3
01-06-19 10:30 KBK Hillerød - Frederiksværk FK 2 - 4
01-06-19 10:30 Esrum IF - Snekkersten IF 12 - 4
01-06-19 12:00 Slangerup OIF - Frem Hellebæk - 2
02-06-19 10:00 Nivå Kokkedal FK - Nødebo IF 6 - 2
03-06-19 18:00 Humlebæk BK - Kvistgård IF 4 - 1
11-06-19 17:15 Snekkersten IF - Frem Hellebæk - 1 9 - 3
12-06-19 18:00 Hundested IK - KBK Hillerød 10 - 6
12-06-19 18:00 Frem Hellebæk - 1 - BSV af 2016 2 - 4
13-06-19 17:00 Ølsted IF - Frederiksværk FK 0 - 10
13-06-19 17:30 Nødebo IF - Kvistgård IF 8 - 4
15-06-19 10:00 Allerød FK - Slangerup OIF 5 - 1
15-06-19 10:30 Lynge-Uggeløse - Ramløse I.f. 5 - 8
15-06-19 10:30 BSV af 2016 - Humlebæk BK 9 - 0
16-06-19 10:00 Gilleleje FK - 1 - Esrum IF 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
16-06-19 10:00 Nivå Kokkedal FK - Brede IF 3 - 0
16-06-19 12:00 Frem Hellebæk - 2 - Ledøje-Smørum Fodbold 6 - 3
19-06-19 18:00 Humlebæk BK - Snekkersten IF 3 - 7
20-06-19 17:00 Ramløse I.f. - Frem Hellebæk - 2 7 - 0
20-06-19 17:30 Frederiksværk FK - Hundested IK 2 - 8
20-06-19 18:00 Kvistgård IF - BSV af 2016 2 - 2
22-06-19 10:00 Brede IF - Nødebo IF
22-06-19 10:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Allerød FK 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
22-06-19 10:30 KBK Hillerød - Lynge-Uggeløse 3 - 0
22-06-19 10:30 Esrum IF - Nivå Kokkedal FK 1 - 6
22-06-19 12:00 Slangerup OIF - Ølsted IF 5 - 1
23-06-19 10:30 Frem Hellebæk - 1 - Gilleleje FK - 1 7 - 7

Til toppen