Pulje 1 - A Rækken

Info

Turnering: DGI Vestjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Børge Roest Kristensen Tlf: 42275610
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Vestjylland Petanque 2019
A Rækken
Pulje 1

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Mejdal-Halgård 1 9 9 0 0 34-2 453-187 266 18
2. HBF 2 9 5 3 1 23-13 408-306 102 13
3. Bremdal IK 9 4 3 2 22-14 382-287 95 11
4. HBF 1 9 4 3 2 20-16 354-331 23 11
5. Lyne 2 9 2 5 2 17-19 336-350 -14 9
6. Mejdal-Halgård 4 9 3 2 4 18-18 330-354 -24 8
7. Støfi 1 9 3 2 4 16-20 325-391 -66 8
8. Rofi 2 9 1 3 5 11-25 298-411 -113 5
9. Aadum I&U 2 9 1 2 6 10-26 297-425 -128 4
10. Ørnhøj OSK 2 9 0 3 6 9-27 264-405 -141 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Vestjylland Petanque 2019
A Rækken
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Vestjylland Petanque 2019
A Rækken
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Vestjylland Petanque 2019
A Rækken
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-04-19 18:30 Mejdal-Halgård 1 - Mejdal-Halgård 4 3 - 1
(43 - 18)
08-04-19 18:30 Ørnhøj OSK 2 - Lyne 2 1 - 3
(26 - 41)
08-04-19 18:30 Støfi 1 - Bremdal IK 2 - 2
(36 - 47)
08-04-19 18:30 Aadum I&U 2 - Rofi 2 1 - 3
(26 - 51)
08-04-19 18:30 HBF 1 - HBF 2 1 - 3
(37 - 47)
23-04-19 18:30 Lyne 2 - Mejdal-Halgård 1 0 - 4
(30 - 52)
23-04-19 18:30 Mejdal-Halgård 4 - Støfi 1 1 - 3
(32 - 47)
23-04-19 18:30 Rofi 2 - Bremdal IK 0 - 4
(7 - 52)
23-04-19 18:30 HBF 2 - Ørnhøj OSK 2 2 - 2
(40 - 32)
23-04-19 18:30 HBF 1 - Aadum I&U 2 3 - 1
(46 - 40)
06-05-19 18:30 Mejdal-Halgård 4 - Ørnhøj OSK 2 3 - 1
(42 - 30)
06-05-19 18:30 HBF 2 - Lyne 2 2 - 2
(41 - 33)
06-05-19 18:30 Rofi 2 - Mejdal-Halgård 1 0 - 4
(25 - 52)
06-05-19 18:30 Aadum I&U 2 - Støfi 1 3 - 1
(51 - 47)
06-05-19 18:30 Bremdal IK - HBF 1 2 - 2
(36 - 39)
20-05-19 18:30 Bremdal IK - Lyne 2 4 - 0
(52 - 17)
20-05-19 18:30 HBF 2 - Mejdal-Halgård 4 4 - 0
(52 - 14)
20-05-19 18:30 Ørnhøj OSK 2 - Aadum I&U 2 2 - 2
(43 - 36)
20-05-19 18:30 Støfi 1 - Rofi 2 3 - 1
(50 - 34)
20-05-19 18:30 Mejdal-Halgård 1 - HBF 1 4 - 0
(52 - 8)
03-06-19 18:30 Ørnhøj OSK 2 - Rofi 2 2 - 2
(41 - 48)
03-06-19 18:30 Mejdal-Halgård 1 - Støfi 1 4 - 0
(52 - 15)
03-06-19 18:30 Bremdal IK - HBF 2 1 - 3
(41 - 43)
03-06-19 18:30 Lyne 2 - Aadum I&U 2 4 - 0
(52 - 29)
03-06-19 18:30 Mejdal-Halgård 4 - HBF 1 2 - 2
(41 - 41)
17-06-19 18:30 Bremdal IK - Ørnhøj OSK 2 4 - 0
(52 - 10)
17-06-19 18:30 Lyne 2 - Mejdal-Halgård 4 2 - 2
(36 - 35)
17-06-19 18:30 Støfi 1 - HBF 2 1 - 3
(30 - 50)
17-06-19 18:30 Mejdal-Halgård 1 - Aadum I&U 2 4 - 0
(52 - 16)
17-06-19 18:30 HBF 1 - Rofi 2 3 - 1
(50 - 18)
05-08-19 18:30 Rofi 2 - Lyne 2 2 - 2
(44 - 42)
05-08-19 18:30 Ørnhøj OSK 2 - Mejdal-Halgård 1 0 - 4
(13 - 52)
05-08-19 18:30 Bremdal IK - Mejdal-Halgård 4 3 - 1
(47 - 44)
05-08-19 18:30 Aadum I&U 2 - HBF 2 1 - 3
(30 - 49)
05-08-19 18:30 HBF 1 - Støfi 1 4 - 0
(52 - 16)
19-08-19 18:30 Rofi 2 - HBF 2 2 - 2
(43 - 46)
19-08-19 18:30 Mejdal-Halgård 1 - Bremdal IK 4 - 0
(52 - 22)
19-08-19 18:30 Støfi 1 - Ørnhøj OSK 2 4 - 0
(52 - 30)
19-08-19 18:30 Mejdal-Halgård 4 - Aadum I&U 2 4 - 0
(52 - 30)
19-08-19 18:30 Lyne 2 - HBF 1 2 - 2
(42 - 39)
02-09-19 18:30 HBF 2 - Mejdal-Halgård 1 1 - 3
(40 - 46)
02-09-19 18:30 Lyne 2 - Støfi 1 2 - 2
(43 - 32)
02-09-19 18:30 Mejdal-Halgård 4 - Rofi 2 4 - 0
(52 - 28)
02-09-19 18:30 Aadum I&U 2 - Bremdal IK 2 - 2
(39 - 33)
02-09-19 18:30 Ørnhøj OSK 2 - HBF 1 1 - 3
(39 - 42)

Til toppen