A-Rækken 6mh - 2019 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Nordsj. LDM for 6 mandshold 2019
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 20517833
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 10. april 2019. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


A-Rækken 6mh - 2019

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
23-04-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Frederikssund 2/6 11 - 2
(135 - 73)
29-04-19 18:00 Helsingør 1/6 - Hornbæk 2/6 7 - 6
(130 - 115)
30-04-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Helsingør 2/6 9 - 4
(134 - 96)
01-05-19 18:00 Helsingør 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 5 - 8
(121 - 108)
02-05-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(72 - 134)
06-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Frederikssund 3/6 7 - 6
(116 - 105)
06-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Sønderby 2/6 7 - 6
(123 - 99)
08-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(95 - 119)
09-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Gribskov 1/6 11 - 2
(135 - 75)
14-05-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(89 - 123)
20-05-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Helsingør 2/6 5 - 8
(96 - 118)
20-05-19 19:00 Sønderby 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 6 - 7
(93 - 120)
21-05-19 19:00 Gribskov 1/6 - Helsingør 1/6 7 - 6
(118 - 103)
23-05-19 18:00 Helsingør 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 7 - 6
(122 - 105)
27-05-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Gribskov 1/6 6 - 7
(113 - 122)
28-05-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Frederikssund 2/6 11 - 2
(137 - 74)
03-06-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(82 - 133)
05-06-19 18:00 Helsingør 2/6 - Sønderby 2/6 8 - 5
(117 - 92)
06-06-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Helsingør 1/6
11-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Sønderby 2/6 10 - 3
(127 - 78)
11-06-19 19:00 Gribskov 1/6 - Frederikssund 3/6 6 - 7
(114 - 107)
13-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Hornbæk 2/6 12 - 1
(139 - 80)
17-06-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 4 - 9
(84 - 122)
18-06-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
19-06-19 13:00 Helsingør 2/6 - Frederikssund 2/6
27-06-19 18:30 Lynge-Uggeløse 2/6 - Helsingør 2/6
01-07-19 18:00 Helsingør 1/6 - Frederikssund 3/6
01-07-19 19:00 Sønderby 2/6 - Helsingør 2/6
01-07-19 19:00 Frederikssund 2/6 - Lynge-Uggeløse 2/6
02-07-19 19:00 Gribskov 1/6 - Hornbæk 2/6
16-07-19 19:00 Hornbæk 1/6 - Sønderby 2/6
18-07-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Helsingør 1/6
22-07-19 19:00 Hornbæk 2/6 - Helsingør 1/6
25-07-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Gribskov 1/6
06-08-19 18:00 Helsingør 1/6 - Gribskov 1/6
08-08-19 18:30 Lynge-Uggeløse 1/6 - Frederikssund 3/6
12-08-19 19:00 Sønderby 2/6 - Frederikssund 2/6
14-08-19 18:00 Helsingør 2/6 - Hornbæk 1/6
20-08-19 19:00 Gribskov 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6
22-08-19 19:00 Frederikssund 3/6 - Hornbæk 2/6

Til toppen