Kvartet Serie B Roskilde | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering i Roskilde Kvartetten 2019
Turneringsansvarlige
Gitte Hjorth Tlf: 23672477
Birthe Pedersen Tlf: 23716677
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Kvartet Serie B Roskilde

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 Vallensbæk 3 - Roskilde Sport 2 4 - 5
(79 - 80)
29-04-19 Tune 2 - Boule Hedebo 4 5 - 4
(72 - 79)
29-04-19 Køge 1 - Osted IF 1 - Petanque bane 1 4 - 5
(79 - 80)
29-04-19 Havdrup 2 - Vallensbæk 2
30-04-19 14:00 Havdrup 1 - Boule Hedebo 5
30-04-19 14:00 Torslunde-Ishøj 2 - Vor Frue 8 - 1
(100 - 45)
13-05-19 Vallensbæk 2 - Torslunde-Ishøj 2 8 - 1
(103 - 44)
13-05-19 Roskilde Sport 2 - Tune 2 6 - 3
(82 - 52)
13-05-19 Boule Hedebo 4 - Vallensbæk 3 3 - 6
(51 - 69)
13-05-19 Boule Hedebo 5 - Køge 1 5 - 4
(90 - 64)
13-05-19 14:00 Osted IF 1 - Havdrup 1 - Petanque bane 1 3 - 6
(69 - 77)
27-05-19 14:00 Køge 1 - Havdrup 1 - Petanque bane 1 6 - 3
(95 - 79)
28-05-19 14:00 Vor Frue - Havdrup 2
03-06-19 Torslunde-Ishøj 2 - Havdrup 2 0 - 9
(57 - 104)
03-06-19 Osted IF 1 - Boule Hedebo 5 - Petanque bane 1 2 - 7
(64 - 96)
03-06-19 Vallensbæk 3 - Tune 2 8 - 1
(101 - 72)
03-06-19 Roskilde Sport 2 - Boule Hedebo 4 4 - 5
(82 - 87)
04-06-19 18:30 Vor Frue - Vallensbæk 2
17-06-19 Torslunde-Ishøj 2 - Vallensbæk 2 4 - 5
(84 - 84)
17-06-19 Køge 1 - Boule Hedebo 5 - Petanque bane 1 6 - 3
(83 - 77)
17-06-19 Tune 2 - Roskilde Sport 2 3 - 6
(77 - 90)
17-06-19 Vallensbæk 3 - Boule Hedebo 4 7 - 2
(102 - 59)
17-06-19 10:00 Havdrup 2 - Vor Frue
18-06-19 14:00 Havdrup 1 - Osted IF 1
15-07-19 18:30 Vallensbæk 2 - Vor Frue 4 - 5
(84 - 79)
22-07-19 Boule Hedebo 5 - Osted IF 1 8 - 1
(102 - 61)
22-07-19 Havdrup 2 - Torslunde-Ishøj 2
22-07-19 Tune 2 - Vallensbæk 3 3 - 6
(76 - 89)
22-07-19 Boule Hedebo 4 - Roskilde Sport 2 6 - 3
(91 - 60)
23-07-19 14:00 Havdrup 1 - Køge 1
05-08-19 Vallensbæk 2 - Havdrup 2 6 - 3
(89 - 70)
05-08-19 Osted IF 1 - Køge 1 - Petanque bane 1 7 - 2
(87 - 73)
05-08-19 Roskilde Sport 2 - Vallensbæk 3 6 - 3
(82 - 65)
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
05-08-19 Boule Hedebo 4 - Tune 2 6 - 0
06-08-19 14:00 Boule Hedebo 5 - Havdrup 1 8 - 1
(103 - 48)
06-08-19 14:00 Vor Frue - Torslunde-Ishøj 2

Til toppen