Kvartet, Serie C Roskilde | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering i Roskilde Kvartetten 2019
Turneringsansvarlige
Gitte Hjorth Tlf: 23672477
Birthe Pedersen Tlf: 23716677 / 23716677
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Kvartet, Serie C Roskilde

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 Lellinge 2 - Roskilde Sport 5 4 - 5
(80 - 72)
29-04-19 Roskilde Sport 3 - Brøndby Strand 2 4 - 5
(89 - 77)
29-04-19 Roskilde Sport 4 - Lellinge 1 3 - 6
(72 - 96)
29-04-19 Torslunde-Ishøj 4 - Osted IF 2 5 - 4
(91 - 74)
29-04-19 13:30 Boule Hedebo 6 - Brøndby Strand 1 - Petanquebaner 6 - 3
(92 - 54)
30-04-19 19:00 Vennerne, Rishøj - Osted IF 3 6 - 3
(6 - 3)
13-05-19 Lellinge 1 - Osted IF 2 3 - 6
(83 - 92)
13-05-19 Star Masters - Roskilde Sport 4 7 - 2
(94 - 61)
13-05-19 Osted IF 3 - Brøndby Strand 2 - Petanque bane 1 3 - 6
(71 - 93)
13-05-19 Tune 3 - Vennerne, Rishøj 5 - 4
(5 - 4)
15-05-19 18:00 Vallensbæk 1 - Boule Hedebo 6 - Petanquebaner 1-6 3 - 6
(65 - 85)
16-05-19 13:00 Brøndby Strand 1 - Roskilde Sport 5 4 - 5
(92 - 82)
03-06-19 Lellinge 2 - Boule Hedebo 6 0 - 9
(43 - 104)
03-06-19 Tune 3 - Osted IF 3 5 - 4
(88 - 74)
03-06-19 Roskilde Sport 3 - Vennerne, Rishøj 5 - 4
(96 - 66)
03-06-19 Star Masters - Lellinge 1 8 - 1
(95 - 84)
03-06-19 Torslunde-Ishøj 4 - Roskilde Sport 4 6 - 3
(96 - 78)
03-06-19 18:00 Vallensbæk 1 - Brøndby Strand 1 - Petanquebaner 1-6 7 - 2
(91 - 61)
17-06-19 Roskilde Sport 5 - Lellinge 2 3 - 6
(80 - 88)
17-06-19 Roskilde Sport 4 - Star Masters 2 - 7
(57 - 96)
17-06-19 Osted IF 2 - Torslunde-Ishøj 4 - Petanque bane 1 5 - 4
(77 - 91)
17-06-19 18:00 Boule Hedebo 6 - Vallensbæk 1 - Petanquebaner 7 - 2
(91 - 57)
18-06-19 19:00 Vennerne, Rishøj - Tune 3 8 - 1
(97 - 48)
19-06-19 14:00 Brøndby Strand 2 - Roskilde Sport 3 4 - 5
(77 - 76)
24-06-19 Osted IF 3 - Tune 3 - Petanque bane 1 4 - 5
(4 - 5)
24-06-19 Lellinge 1 - Star Masters 3 - 6
(89 - 91)
24-06-19 Roskilde Sport 4 - Torslunde-Ishøj 4 6 - 3
(84 - 87)
24-06-19 Boule Hedebo 6 - Lellinge 2 3 - 6
(82 - 77)
25-06-19 19:00 Vennerne, Rishøj - Roskilde Sport 3 3 - 6
(77 - 96)
27-06-19 18:00 Brøndby Strand 1 - Vallensbæk 1 - Petanquebanerne 4 - 5
(78 - 81)
08-07-19 Roskilde Sport 5 - Boule Hedebo 6 2 - 7
(66 - 95)
08-07-19 Osted IF 3 - Roskilde Sport 3 - Petanque bane 1 6 - 3
(82 - 77)
08-07-19 Osted IF 2 - Roskilde Sport 4 - Petanque bane 1 6 - 3
(100 - 71)
08-07-19 Lellinge 1 - Torslunde-Ishøj 4 6 - 3
(93 - 82)
10-07-19 14:00 Brøndby Strand 2 - Vennerne, Rishøj 7 - 2
(84 - 70)
11-07-19 13:30 Brøndby Strand 1 - Lellinge 2 - Petanquebanerne 5 - 4
(94 - 82)
22-07-19 Roskilde Sport 5 - Brøndby Strand 1 7 - 2
(94 - 65)
22-07-19 Osted IF 2 - Lellinge 1 - Petanque bane 1 5 - 4
(89 - 71)
22-07-19 Torslunde-Ishøj 4 - Star Masters 7 - 2
(95 - 85)
22-07-19 Roskilde Sport 3 - Tune 3 6 - 3
(97 - 81)
24-07-19 14:00 Brøndby Strand 2 - Osted IF 3 5 - 4
(89 - 84)
29-07-19 18:00 Lellinge 2 - Vallensbæk 1 - Petanquebaner 1-6 4 - 5
05-08-19 Star Masters - Osted IF 2 7 - 2
(92 - 62)
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
05-08-19 Tune 3 - Brøndby Strand 2 0 - 6
05-08-19 18:00 Vallensbæk 1 - Roskilde Sport 5 - Petanquebaner 1-6 6 - 3
(89 - 74)

Til toppen