Gruppe B Nord 1 - B-rækken

Info

Turnering: Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
Turneringsansvarlige
Niels Müller Tlf: 59440313 / 20207314
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Stilling Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
B-rækken
Gruppe B Nord 1

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Lumsås 10 5 3 2 32-28 610-599 11 13
2. Tømmerup 1 10 4 4 2 35-25 621-554 67 12
3. Petanque Odsherred 10 2 7 1 33-27 639-561 78 11
4. Team VP 3 10 3 4 3 28-32 571-608 -37 10
5. Kalundborg 4 10 3 3 4 28-32 560-624 -64 9
6. Hjembæk 3 10 0 5 5 24-36 569-624 -55 5

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
B-rækken
Gruppe B Nord 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
B-rækken
Gruppe B Nord 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=38900

Komplet kampprogram

Petanqueturnering Vestsjælland kvartet 2019
B-rækken
Gruppe B Nord 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 23-04-19 19:00 Hjembæk 3 - Kalundborg 4 3 - 3
(58 - 61)
Onsdag 24-04-19 18:00 Team VP 3 - Tømmerup 1 - Petanque bane 1 0 - 6
(28 - 78)
Torsdag 25-04-19 18:00 Lumsås - Petanque Odsherred - Petanque 3 - 3
(60 - 66)
Mandag 29-04-19 18:00 Petanque Odsherred - Hjembæk 3 3 - 3
(57 - 55)
Torsdag 02-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Team VP 3 - Petanque bane 4 3 - 3
(49 - 67)
Torsdag 02-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Lumsås - Petanque bane 2 3 - 3
(61 - 53)
Tirsdag 07-05-19 19:00 Hjembæk 3 - Tømmerup 1 1 - 5
(53 - 67)
Torsdag 09-05-19 18:00 Lumsås - Team VP 3 - Petanque 2 - 4
(52 - 69)
Torsdag 09-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Petanque Odsherred - Petanque bane 4 4 - 2
(60 - 56)
Tirsdag 14-05-19 19:00 Hjembæk 3 - Lumsås 2 - 4
(62 - 68)
Onsdag 15-05-19 18:00 Team VP 3 - Petanque Odsherred - Petanque bane 1 3 - 3
(66 - 57)
Torsdag 16-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Kalundborg 4 - Petanque bane 2 4 - 2
(64 - 62)
Mandag 20-05-19 18:00 Petanque Odsherred - Tømmerup 1 3 - 3
(71 - 55)
Onsdag 22-05-19 18:00 Team VP 3 - Hjembæk 3 - Petanque bane 1 4 - 2
(62 - 49)
Torsdag 23-05-19 18:00 Lumsås - Kalundborg 4 - Petanque 5 - 1
(76 - 44)
Mandag 27-05-19 18:00 Petanque Odsherred - Lumsås 6 - 0
(78 - 34)
Torsdag 30-05-19 18:00 Kalundborg 4 - Hjembæk 3 - Petanque bane 4 4 - 2
(61 - 47)
Torsdag 30-05-19 18:00 Tømmerup 1 - Team VP 3 - Petanque bane 2 5 - 1
(76 - 32)
Tirsdag 04-06-19 19:00 Hjembæk 3 - Petanque Odsherred 3 - 3
(68 - 61)
Onsdag 05-06-19 18:00 Team VP 3 - Kalundborg 4 - Petanque bane 1 5 - 1
(76 - 42)
Torsdag 06-06-19 18:00 Lumsås - Tømmerup 1 - Petanque 4 - 2
(68 - 47)
Mandag 10-06-19 18:00 Petanque Odsherred - Kalundborg 4 4 - 2
(65 - 48)
Onsdag 12-06-19 18:00 Team VP 3 - Lumsås - Petanque bane 1 2 - 4
(56 - 70)
Torsdag 13-06-19 18:00 Tømmerup 1 - Hjembæk 3 - Petanque bane 2 3 - 3
(68 - 59)
Mandag 17-06-19 18:00 Petanque Odsherred - Team VP 3 3 - 3
(68 - 60)
Torsdag 20-06-19 18:00 Lumsås - Hjembæk 3 - Petanque 4 - 2
(64 - 51)
Torsdag 20-06-19 18:00 Kalundborg 4 - Tømmerup 1 - Petanque bane 4 5 - 1
(68 - 50)
Tirsdag 25-06-19 19:00 Hjembæk 3 - Team VP 3 3 - 3
(67 - 55)
Torsdag 27-06-19 18:00 Kalundborg 4 - Lumsås - Petanque bane 4 3 - 3
(65 - 65)
Torsdag 27-06-19 18:00 Tømmerup 1 - Petanque Odsherred - Petanque bane 2 3 - 3
(55 - 60)

Til toppen