Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Række B-1 / Serie 1 | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
Række B-1 / Serie 1
Pulje 1
Vesterhede KK 3
-
Tistrup KK 5
-
Askov/Vejen KK 2
-
Ølgod KK 7
-
Agerbæk KC 3
-
Ribe krocket 2
Pulje 2
Fanø K&PK 1
-
SGI 3
-
Ølgod KK 8
-
Varde KK 4
-
Ribe krocket 3
-
Askov/Vejen KK 3
Pulje 3
Lunde - Kvong IF 2
-
Bramming KK 4
-
Horne HIF 3
-
Grimstrup IF 2
-
Fanø K&PK 2
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99597
Komplet kampprogram
Række B-1 / Serie 1
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
733401
Mandag
29-04-19
16:30
Ølgod KK 7
-
Tistrup KK 5
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(47 - 72)
733461
Mandag
29-04-19
18:30
Lunde - Kvong IF 2
-
Horne HIF 3
Spillested
Kvong Idrætspark
0 - 4
(47 - 80)
733462
Mandag
29-04-19
18:30
Fanø K&PK 2
-
Grimstrup IF 2
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
2 - 2
(59 - 61)
733403
Mandag
29-04-19
18:30
Agerbæk KC 3
-
Ribe krocket 2
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 1
(72 - 46)
733431
Mandag
29-04-19
18:30
Varde KK 4
-
Ølgod KK 8
Spillested
Varde Krocketklub
3 - 1
(76 - 42)
733432
Mandag
29-04-19
18:30
SGI 3
-
Ribe krocket 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
2 - 2
(68 - 42)
733433
Mandag
29-04-19
18:30
Askov/Vejen KK 3
-
Fanø K&PK 1
Spillested
Vejen Idrætscenter
0 - 4
(37 - 80)
733402
Tirsdag
30-04-19
18:30
Vesterhede KK 3
-
Askov/Vejen KK 2
Spillested
Vesterhede Krocketbane
1 - 3
(57 - 62)
733436
Mandag
06-05-19
14:00
Fanø K&PK 1
-
Ribe krocket 3
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
3 - 1
(72 - 37)
733434
Mandag
06-05-19
18:30
Askov/Vejen KK 3
-
Varde KK 4
Spillested
Vejen Idrætscenter
1 - 3
(47 - 69)
733435
Mandag
06-05-19
18:30
Ølgod KK 8
-
SGI 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(26 - 76)
733404
Mandag
06-05-19
18:30
Agerbæk KC 3
-
Ølgod KK 7
Spillested
Agerbæk Sportsplads
4 - 0
(80 - 23)
733405
Mandag
06-05-19
18:30
Tistrup KK 5
-
Vesterhede KK 3
Spillested
Tistrup Krocketbane
2 - 2
(49 - 58)
733406
Mandag
06-05-19
18:30
Ribe krocket 2
-
Askov/Vejen KK 2
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
3 - 1
(72 - 48)
733463
Mandag
06-05-19
18:30
Bramming KK 4
-
Lunde - Kvong IF 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
2 - 2
(56 - 48)
733464
Mandag
06-05-19
18:30
Horne HIF 3
-
Fanø K&PK 2
Spillested
Horne Hallen
2 - 2
(49 - 63)
733465
Mandag
13-05-19
14:00
Fanø K&PK 2
-
Bramming KK 4
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
3 - 1
(66 - 40)
733409
Mandag
13-05-19
16:40
Ølgod KK 7
-
Ribe krocket 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
0 - 4
(17 - 80)
733407
Mandag
13-05-19
18:30
Vesterhede KK 3
-
Agerbæk KC 3
Spillested
Vesterhede Krocketbane
0 - 4
(30 - 80)
733408
Mandag
13-05-19
18:30
Askov/Vejen KK 2
-
Tistrup KK 5
Spillested
Vejen Idrætscenter
2 - 2
(61 - 60)
733437
Mandag
13-05-19
18:30
SGI 3
-
Askov/Vejen KK 3
Spillested
Guldager Idrætscenter
3 - 1
(69 - 41)
733438
Mandag
13-05-19
18:30
Ribe krocket 3
-
Ølgod KK 8
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
0 - 4
(41 - 80)
733439
Mandag
13-05-19
18:30
Varde KK 4
-
Fanø K&PK 1
Spillested
Varde Krocketklub
3 - 1
(62 - 35)
733466
Mandag
13-05-19
18:30
Grimstrup IF 2
-
Horne HIF 3
Spillested
Grimstrup Stadion/Klubhus
3 - 1
(72 - 52)
733442
Onsdag
15-05-19
14:00
Fanø K&PK 1
-
Ølgod KK 8
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
3 - 1
(76 - 48)
733441
Onsdag
15-05-19
18:30
Varde KK 4
-
SGI 3
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(61 - 51)
733468
Torsdag
16-05-19
14:00
Fanø K&PK 2
-
Lunde - Kvong IF 2
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
3 - 1
(64 - 25)
733467
Mandag
20-05-19
18:30
Bramming KK 4
-
Grimstrup IF 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
0 - 4
(33 - 80)
733440
Mandag
20-05-19
18:30
Askov/Vejen KK 3
-
Ribe krocket 3
Spillested
Vejen Idrætscenter
1 - 3
(46 - 64)
733410
Mandag
20-05-19
18:30
Agerbæk KC 3
-
Askov/Vejen KK 2
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 1
(66 - 35)
733411
Mandag
20-05-19
18:30
Ølgod KK 7
-
Vesterhede KK 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
2 - 2
(59 - 59)
733412
Mandag
20-05-19
18:30
Ribe krocket 2
-
Tistrup KK 5
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
3 - 1
(69 - 44)
733413
Mandag
27-05-19
18:30
Askov/Vejen KK 2
-
Ølgod KK 7
Spillested
Vejen Idrætscenter
1 - 3
(38 - 72)
733414
Mandag
27-05-19
18:30
Tistrup KK 5
-
Agerbæk KC 3
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(43 - 72)
733415
Mandag
27-05-19
18:30
Vesterhede KK 3
-
Ribe krocket 2
Spillested
Vesterhede Krocketbane
3 - 1
(72 - 39)
733443
Mandag
27-05-19
18:30
Ribe krocket 3
-
Varde KK 4
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
1 - 3
(43 - 72)
733444
Mandag
27-05-19
18:30
Ølgod KK 8
-
Askov/Vejen KK 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
4 - 0
(80 - 22)
733445
Mandag
27-05-19
18:30
SGI 3
-
Fanø K&PK 1
Spillested
Guldager Idrætscenter
3 - 1
(72 - 50)
733469
Mandag
27-05-19
18:30
Grimstrup IF 2
-
Lunde - Kvong IF 2
Spillested
Grimstrup Stadion/Klubhus
2 - 2
(49 - 50)
733470
Mandag
27-05-19
18:30
Horne HIF 3
-
Bramming KK 4
Spillested
Horne Hallen
4 - 0
(80 - 34)
733448
Mandag
03-06-19
14:00
Fanø K&PK 1
-
Askov/Vejen KK 3
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
2 - 2
(59 - 49)
733471
Mandag
03-06-19
18:30
Horne HIF 3
-
Lunde - Kvong IF 2
Spillested
Horne Hallen
2 - 2
(59 - 58)
733472
Mandag
03-06-19
18:30
Grimstrup IF 2
-
Fanø K&PK 2
Spillested
Grimstrup Stadion/Klubhus
2 - 2
(64 - 56)
733446
Mandag
03-06-19
18:30
Ølgod KK 8
-
Varde KK 4
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
0 - 4
(38 - 80)
733447
Mandag
03-06-19
18:30
Ribe krocket 3
-
SGI 3
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
1 - 3
(28 - 72)
733416
Mandag
03-06-19
18:30
Tistrup KK 5
-
Ølgod KK 7
Spillested
Tistrup Krocketbane
2 - 2
(65 - 59)
733417
Mandag
03-06-19
18:30
Askov/Vejen KK 2
-
Vesterhede KK 3
Spillested
Vejen Idrætscenter
2 - 2
(64 - 65)
733418
Mandag
03-06-19
18:30
Ribe krocket 2
-
Agerbæk KC 3
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
3 - 1
(64 - 55)
733474
Onsdag
12-06-19
14:00
Fanø K&PK 2
-
Horne HIF 3
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
3 - 1
(72 - 44)
733473
Onsdag
12-06-19
18:30
Lunde - Kvong IF 2
-
Bramming KK 4
Spillested
Kvong Idrætspark
4 - 0
(80 - 34)
733449
Onsdag
12-06-19
18:30
Varde KK 4
-
Askov/Vejen KK 3
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(64 - 48)
733450
Onsdag
12-06-19
18:30
SGI 3
-
Ølgod KK 8
Spillested
Guldager Idrætscenter
3 - 1
(72 - 38)
733451
Onsdag
12-06-19
18:30
Ribe krocket 3
-
Fanø K&PK 1
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
0 - 4
(32 - 80)
733419
Onsdag
12-06-19
18:30
Ølgod KK 7
-
Agerbæk KC 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(37 - 69)
733420
Onsdag
12-06-19
18:30
Vesterhede KK 3
-
Tistrup KK 5
Spillested
Vesterhede Krocketbane
2 - 2
(46 - 48)
733421
Onsdag
12-06-19
18:30
Askov/Vejen KK 2
-
Ribe krocket 2
Spillested
Vejen Idrætscenter
2 - 2
(61 - 51)
733454
Mandag
17-06-19
16:00
Fanø K&PK 1
-
Varde KK 4
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
2 - 2
(68 - 68)
733452
Mandag
17-06-19
18:30
Askov/Vejen KK 3
-
SGI 3
Spillested
Vejen Idrætscenter
2 - 2
(49 - 60)
733453
Mandag
17-06-19
18:30
Ølgod KK 8
-
Ribe krocket 3
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
4 - 0
(80 - 10)
733475
Mandag
17-06-19
18:30
Bramming KK 4
-
Fanø K&PK 2
Spillested
Bramming Krocket Klub
3 - 1
(67 - 54)
733476
Mandag
17-06-19
18:30
Horne HIF 3
-
Grimstrup IF 2
Spillested
Horne Hallen
3 - 1
(67 - 41)
733422
Mandag
17-06-19
18:30
Agerbæk KC 3
-
Vesterhede KK 3
Spillested
Agerbæk Sportsplads
2 - 2
(64 - 63)
733423
Mandag
17-06-19
18:30
Tistrup KK 5
-
Askov/Vejen KK 2
Spillested
Tistrup Krocketbane
3 - 1
(69 - 50)
733424
Mandag
17-06-19
18:30
Ribe krocket 2
-
Ølgod KK 7
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
2 - 2
(54 - 56)
733457
Mandag
24-06-19
17:00
Ølgod KK 8
-
Fanø K&PK 1
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
3 - 1
(62 - 42)
733456
Mandag
24-06-19
18:30
SGI 3
-
Varde KK 4
Spillested
Guldager Idrætscenter
3 - 1
(62 - 43)
733477
Mandag
24-06-19
18:30
Grimstrup IF 2
-
Bramming KK 4
Spillested
Grimstrup Stadion/Klubhus
4 - 0
(80 - 25)
733478
Mandag
24-06-19
18:30
Lunde - Kvong IF 2
-
Fanø K&PK 2
Spillested
Kvong Idrætspark
2 - 2
(64 - 56)
733425
Mandag
24-06-19
18:30
Askov/Vejen KK 2
-
Agerbæk KC 3
Spillested
Vejen Idrætscenter
2 - 2
(48 - 61)
733426
Mandag
24-06-19
18:30
Vesterhede KK 3
-
Ølgod KK 7
Spillested
Vesterhede Krocketbane
1 - 3
(43 - 62)
733427
Mandag
24-06-19
18:30
Tistrup KK 5
-
Ribe krocket 2
Spillested
Tistrup Krocketbane
1 - 3
(43 - 69)
733455
Torsdag
27-06-19
14:00
Ribe krocket 3
-
Askov/Vejen KK 3
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
1 - 3
(60 - 60)
733460
Mandag
01-07-19
14:00
Fanø K&PK 1
-
SGI 3
Spillested
Fanø Stadion - Krocket
2 - 2
(52 - 54)
733479
Mandag
01-07-19
18:30
Lunde - Kvong IF 2
-
Grimstrup IF 2
Spillested
Kvong Idrætspark
2 - 2
(51 - 56)
733480
Mandag
01-07-19
18:30
Bramming KK 4
-
Horne HIF 3
Spillested
Bramming Krocket Klub
1 - 3
(52 - 64)
733458
Mandag
01-07-19
18:30
Varde KK 4
-
Ribe krocket 3
Spillested
Varde Krocketklub
2 - 2
(64 - 56)
733459
Mandag
01-07-19
18:30
Askov/Vejen KK 3
-
Ølgod KK 8
Spillested
Vejen Idrætscenter
3 - 1
(62 - 56)
733428
Mandag
01-07-19
18:30
Ølgod KK 7
-
Askov/Vejen KK 2
Spillested
Ølgod Krocketbane V/ Aktivitetscentret
1 - 3
(54 - 63)
733429
Mandag
01-07-19
18:30
Agerbæk KC 3
-
Tistrup KK 5
Spillested
Agerbæk Sportsplads
3 - 1
(72 - 43)
733430
Mandag
01-07-19
18:30
Ribe krocket 2
-
Vesterhede KK 3
Spillested
Ribe GF - Krocket Baner
3 - 1
(69 - 40)
Til toppen