Række B-1 / Serie 1 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Række B-1 / Serie 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 16:30 Ølgod KK 7 - Tistrup KK 5 1 - 3
(47 - 72)
29-04-19 18:30 Lunde - Kvong IF 2 - Horne HIF 3 0 - 4
(47 - 80)
29-04-19 18:30 Fanø K&PK 2 - Grimstrup IF 2 2 - 2
(59 - 61)
29-04-19 18:30 Agerbæk KC 3 - Ribe krocket 2 3 - 1
(72 - 46)
29-04-19 18:30 Varde KK 4 - Ølgod KK 8 3 - 1
(76 - 42)
29-04-19 18:30 SGI 3 - Ribe krocket 3 2 - 2
(68 - 42)
29-04-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Fanø K&PK 1 0 - 4
(37 - 80)
30-04-19 18:30 Vesterhede KK 3 - Askov/Vejen KK 2 1 - 3
(57 - 62)
06-05-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Ribe krocket 3 3 - 1
(72 - 37)
06-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Varde KK 4 1 - 3
(47 - 69)
06-05-19 18:30 Ølgod KK 8 - SGI 3 1 - 3
(26 - 76)
06-05-19 18:30 Agerbæk KC 3 - Ølgod KK 7 4 - 0
(80 - 23)
06-05-19 18:30 Tistrup KK 5 - Vesterhede KK 3 2 - 2
(49 - 58)
06-05-19 18:30 Ribe krocket 2 - Askov/Vejen KK 2 3 - 1
(72 - 48)
06-05-19 18:30 Bramming KK 4 - Lunde - Kvong IF 2 2 - 2
(56 - 48)
06-05-19 18:30 Horne HIF 3 - Fanø K&PK 2 2 - 2
(49 - 63)
13-05-19 14:00 Fanø K&PK 2 - Bramming KK 4 3 - 1
(66 - 40)
13-05-19 16:40 Ølgod KK 7 - Ribe krocket 2 0 - 4
(17 - 80)
13-05-19 18:30 Vesterhede KK 3 - Agerbæk KC 3 0 - 4
(30 - 80)
13-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 2 - Tistrup KK 5 2 - 2
(61 - 60)
13-05-19 18:30 SGI 3 - Askov/Vejen KK 3 3 - 1
(69 - 41)
13-05-19 18:30 Ribe krocket 3 - Ølgod KK 8 0 - 4
(41 - 80)
13-05-19 18:30 Varde KK 4 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(62 - 35)
13-05-19 18:30 Grimstrup IF 2 - Horne HIF 3 3 - 1
(72 - 52)
15-05-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Ølgod KK 8 3 - 1
(76 - 48)
15-05-19 18:30 Varde KK 4 - SGI 3 2 - 2
(61 - 51)
16-05-19 14:00 Fanø K&PK 2 - Lunde - Kvong IF 2 3 - 1
(64 - 25)
20-05-19 18:30 Bramming KK 4 - Grimstrup IF 2 0 - 4
(33 - 80)
20-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Ribe krocket 3 1 - 3
(46 - 64)
20-05-19 18:30 Agerbæk KC 3 - Askov/Vejen KK 2 3 - 1
(66 - 35)
20-05-19 18:30 Ølgod KK 7 - Vesterhede KK 3 2 - 2
(59 - 59)
20-05-19 18:30 Ribe krocket 2 - Tistrup KK 5 3 - 1
(69 - 44)
27-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 2 - Ølgod KK 7 1 - 3
(38 - 72)
27-05-19 18:30 Tistrup KK 5 - Agerbæk KC 3 1 - 3
(43 - 72)
27-05-19 18:30 Vesterhede KK 3 - Ribe krocket 2 3 - 1
(72 - 39)
27-05-19 18:30 Ribe krocket 3 - Varde KK 4 1 - 3
(43 - 72)
27-05-19 18:30 Ølgod KK 8 - Askov/Vejen KK 3 4 - 0
(80 - 22)
27-05-19 18:30 SGI 3 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(72 - 50)
27-05-19 18:30 Grimstrup IF 2 - Lunde - Kvong IF 2 2 - 2
(49 - 50)
27-05-19 18:30 Horne HIF 3 - Bramming KK 4 4 - 0
(80 - 34)
03-06-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Askov/Vejen KK 3 2 - 2
(59 - 49)
03-06-19 18:30 Horne HIF 3 - Lunde - Kvong IF 2 2 - 2
(59 - 58)
03-06-19 18:30 Grimstrup IF 2 - Fanø K&PK 2 2 - 2
(64 - 56)
03-06-19 18:30 Ølgod KK 8 - Varde KK 4 0 - 4
(38 - 80)
03-06-19 18:30 Ribe krocket 3 - SGI 3 1 - 3
(28 - 72)
03-06-19 18:30 Tistrup KK 5 - Ølgod KK 7 2 - 2
(65 - 59)
03-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 2 - Vesterhede KK 3 2 - 2
(64 - 65)
03-06-19 18:30 Ribe krocket 2 - Agerbæk KC 3 3 - 1
(64 - 55)
12-06-19 14:00 Fanø K&PK 2 - Horne HIF 3 3 - 1
(72 - 44)
12-06-19 18:30 Lunde - Kvong IF 2 - Bramming KK 4 4 - 0
(80 - 34)
12-06-19 18:30 Varde KK 4 - Askov/Vejen KK 3 2 - 2
(64 - 48)
12-06-19 18:30 SGI 3 - Ølgod KK 8 3 - 1
(72 - 38)
12-06-19 18:30 Ribe krocket 3 - Fanø K&PK 1 0 - 4
(32 - 80)
12-06-19 18:30 Ølgod KK 7 - Agerbæk KC 3 1 - 3
(37 - 69)
12-06-19 18:30 Vesterhede KK 3 - Tistrup KK 5 2 - 2
(46 - 48)
12-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 2 - Ribe krocket 2 2 - 2
(61 - 51)
17-06-19 16:00 Fanø K&PK 1 - Varde KK 4 2 - 2
(68 - 68)
17-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - SGI 3 2 - 2
(49 - 60)
17-06-19 18:30 Ølgod KK 8 - Ribe krocket 3 4 - 0
(80 - 10)
17-06-19 18:30 Bramming KK 4 - Fanø K&PK 2 3 - 1
(67 - 54)
17-06-19 18:30 Horne HIF 3 - Grimstrup IF 2 3 - 1
(67 - 41)
17-06-19 18:30 Agerbæk KC 3 - Vesterhede KK 3 2 - 2
(64 - 63)
17-06-19 18:30 Tistrup KK 5 - Askov/Vejen KK 2 3 - 1
(69 - 50)
17-06-19 18:30 Ribe krocket 2 - Ølgod KK 7 2 - 2
(54 - 56)
24-06-19 17:00 Ølgod KK 8 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(62 - 42)
24-06-19 18:30 SGI 3 - Varde KK 4 3 - 1
(62 - 43)
24-06-19 18:30 Grimstrup IF 2 - Bramming KK 4 4 - 0
(80 - 25)
24-06-19 18:30 Lunde - Kvong IF 2 - Fanø K&PK 2 2 - 2
(64 - 56)
24-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 2 - Agerbæk KC 3 2 - 2
(48 - 61)
24-06-19 18:30 Vesterhede KK 3 - Ølgod KK 7 1 - 3
(43 - 62)
24-06-19 18:30 Tistrup KK 5 - Ribe krocket 2 1 - 3
(43 - 69)
27-06-19 14:00 Ribe krocket 3 - Askov/Vejen KK 3 1 - 3
(60 - 60)
01-07-19 14:00 Fanø K&PK 1 - SGI 3 2 - 2
(52 - 54)
01-07-19 18:30 Lunde - Kvong IF 2 - Grimstrup IF 2 2 - 2
(51 - 56)
01-07-19 18:30 Bramming KK 4 - Horne HIF 3 1 - 3
(52 - 64)
01-07-19 18:30 Varde KK 4 - Ribe krocket 3 2 - 2
(64 - 56)
01-07-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Ølgod KK 8 3 - 1
(62 - 56)
01-07-19 18:30 Ølgod KK 7 - Askov/Vejen KK 2 1 - 3
(54 - 63)
01-07-19 18:30 Agerbæk KC 3 - Tistrup KK 5 3 - 1
(72 - 43)
01-07-19 18:30 Ribe krocket 2 - Vesterhede KK 3 3 - 1
(69 - 40)

Til toppen