Pulje 2 - Række B-1 / Serie 1

Info

Turnering: DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Turneringsansvarlige
Christian Jacobsen Tlf: 61284186
Dokumenter
Reglement Holdkort

Stilling DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-1 / Serie 1
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point + / - 20'ere
1. SGI 3 10 6 4 0 26-14 656-430 226 26
2. Varde KK 4 10 5 4 1 25-15 659-490 169 25
3. Fanø K&PK 1 10 4 3 3 23-17 614-521 93 23
4. Ølgod KK 8 10 4 0 6 20-20 550-557 -7 20
5. Askov/Vejen KK 3 10 2 3 5 15-25 461-661 -200 15
6. Ribe krocket 3 10 1 2 7 11-29 413-694 -281 11

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-1 / Serie 1
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-1 / Serie 1
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Sydvest Krocket 2019 - Holdturnering
Række B-1 / Serie 1
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 18:30 Varde KK 4 - Ølgod KK 8 3 - 1
(76 - 42)
29-04-19 18:30 SGI 3 - Ribe krocket 3 2 - 2
(68 - 42)
29-04-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Fanø K&PK 1 0 - 4
(37 - 80)
06-05-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Ribe krocket 3 3 - 1
(72 - 37)
06-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Varde KK 4 1 - 3
(47 - 69)
06-05-19 18:30 Ølgod KK 8 - SGI 3 1 - 3
(26 - 76)
13-05-19 18:30 SGI 3 - Askov/Vejen KK 3 3 - 1
(69 - 41)
13-05-19 18:30 Ribe krocket 3 - Ølgod KK 8 0 - 4
(41 - 80)
13-05-19 18:30 Varde KK 4 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(62 - 35)
15-05-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Ølgod KK 8 3 - 1
(76 - 48)
15-05-19 18:30 Varde KK 4 - SGI 3 2 - 2
(61 - 51)
20-05-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Ribe krocket 3 1 - 3
(46 - 64)
27-05-19 18:30 Ribe krocket 3 - Varde KK 4 1 - 3
(43 - 72)
27-05-19 18:30 Ølgod KK 8 - Askov/Vejen KK 3 4 - 0
(80 - 22)
27-05-19 18:30 SGI 3 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(72 - 50)
03-06-19 14:00 Fanø K&PK 1 - Askov/Vejen KK 3 2 - 2
(59 - 49)
03-06-19 18:30 Ølgod KK 8 - Varde KK 4 0 - 4
(38 - 80)
03-06-19 18:30 Ribe krocket 3 - SGI 3 1 - 3
(28 - 72)
12-06-19 18:30 Varde KK 4 - Askov/Vejen KK 3 2 - 2
(64 - 48)
12-06-19 18:30 SGI 3 - Ølgod KK 8 3 - 1
(72 - 38)
12-06-19 18:30 Ribe krocket 3 - Fanø K&PK 1 0 - 4
(32 - 80)
17-06-19 16:00 Fanø K&PK 1 - Varde KK 4 2 - 2
(68 - 68)
17-06-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - SGI 3 2 - 2
(49 - 60)
17-06-19 18:30 Ølgod KK 8 - Ribe krocket 3 4 - 0
(80 - 10)
24-06-19 17:00 Ølgod KK 8 - Fanø K&PK 1 3 - 1
(62 - 42)
24-06-19 18:30 SGI 3 - Varde KK 4 3 - 1
(62 - 43)
27-06-19 14:00 Ribe krocket 3 - Askov/Vejen KK 3 1 - 3
(60 - 60)
01-07-19 14:00 Fanø K&PK 1 - SGI 3 2 - 2
(52 - 54)
01-07-19 18:30 Varde KK 4 - Ribe krocket 3 2 - 2
(64 - 56)
01-07-19 18:30 Askov/Vejen KK 3 - Ølgod KK 8 3 - 1
(62 - 56)

Til toppen