Final 4 - Elgiganten Cup

Stævne

Stævne: Final 4 - Elgiganten Cup
Stævneansvarlige
Ole Schmidt Tlf: 24940803

Række / Puljeoversigt

U8 drenge A
Pulje 1 Ringkøbing IF - Varde IF - FC Balle - Team Tang Biler
A slutspil Ringkøbing IF - Varde IF - FC Balle - Team Tang Biler
U8 drenge B
Pulje 1 Ulfborg IF - Holstebro Frugtlager - SIK Resen - Holstebro B
B slutspil Ulfborg IF - Holstebro Frugtlager - SIK Resen - Holstebro B
U8 drenge C
Pulje 1 Team Bannot - Ellebæks Kæmper 1 - Varde IF - Ellebæks Kæmper 2
C slutspil Team Bannot - Ellebæks Kæmper 1 - Varde IF - Ellebæks Kæmper 2
U9 drenge A
Pulje 1 Real Boys - FC Fri - Customized ID - MH2010
A slutspil Real Boys - FC Fri - Customized ID - MH2010
U9 drenge B
Pulje 1 Dream Team - Rindum SU - SHN / Ulfborg - Ikast FC
B slutspil Dream Team - Rindum SU - SHN / Ulfborg - Ikast FC
U9 drenge C
Pulje 1 FC Tim-Hee - SB1 - Team Smiley
U10 drenge A
Pulje 1 FC Powerhosting - Fysioterapi & SportsskadesCenter Herning - Holstebro Boldklub - Ikast FC
A slutspil FC Powerhosting - Fysioterapi & SportsskadesCenter Herning - Holstebro Boldklub - Ikast FC
U10 drenge B
Pulje 1 Skjern GF - Ringkøbing IF 2 - Holstebro Frugtlager - Ulfborg IF
B slutspil Skjern GF - Ringkøbing IF 2 - Holstebro Frugtlager - Ulfborg IF
U10 drenge C
Pulje 1 Skive IK Egeris - Rindum SU - Holstebro B2 - Holstebro B5
C slutspil Skive IK Egeris - Rindum SU - Holstebro B2 - Holstebro B5
U11 drenge A
Pulje 1 Team X - Tjørring IF 1 - Team Louis Nielsen - ØSB
A slutspil Team X - Tjørring IF 1 - Team Louis Nielsen - ØSB
U11 drenge B
Pulje 1 Mejdal/Halgård 1 - Brande Drengene - Team X Pro - Mejdal/Halgård 2
B slutspil Mejdal/Halgård 1 - Brande Drengene - Team X Pro - Mejdal/Halgård 2
U11 drenge C
Pulje 1 Måbjerg IF - Team Salling Junior - FC Tim-Hee - Tjørring IF 2
C slutspil Måbjerg IF - Team Salling Junior - FC Tim-Hee - Tjørring IF 2
U12 drenge A
Pulje 1 Manchester United - Houlind EL - Team Plus EL - ØSB
A slutspil Manchester United - Houlind EL - Team Plus EL - ØSB
U12 drenge B
Pulje 1 Hvidbjerg Bank - Team Videbæk - Ringkøbing IF - Harboøre-Thyborøn IF
B slutspil Hvidbjerg Bank - Team Videbæk - Ringkøbing IF - Harboøre-Thyborøn IF
U12 drenge C
Pulje 1 Houlind EL 5 - Team X Pro - SHN Ulfborg - Team XC
C slutspil Houlind EL 5 - Team X Pro - SHN Ulfborg - Team XC
U13 drenge A
Pulje 1 Team Netip/LA Travel 1 - Ringkøbing IF 1 - Team X - Team Netip/LA Travel 2
A slutspil Team Netip/LA Travel 1 - Ringkøbing IF 1 - Team X - Team Netip/LA Travel 2
U13 drenge B
Pulje 1 Team Struer Drengene - Team Salling Group - Ringkøbing IF 2 - Lemvig
B slutspil Team Struer Drengene - Team Salling Group - Ringkøbing IF 2 - Lemvig
U13 drenge C
Pulje 1 A og alle hans damer - Måbjerg Drengene - Spar Borbjerg - Mejrup GU
C slutspil A og alle hans damer - Måbjerg Drengene - Spar Borbjerg - Mejrup GU

Til toppen