Skoleligaernes Slutspil Fodbold 2019

Stævne

Stævne: Skoleligaernes Slutspil Fodbold 2019
Stævneansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

Skoleligaen Slutspil Drenge
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 1 - Nr. 1 pulje 2 - Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 2 - Nr. 1 pulje 3 - Nr. 2 pulje 3 - Nr. 3 pulje 3 - Lodtrækning A - Lodtrækning B - Lodtrækning C - Lodtrækning D - Nr. 4 pulje 3 - Nr. 4 pulje 1 - Nr. 4 pulje 2
Play-off A Gørlev Idrætsefterskole - Vivild G&I - Hellebjerg IES
Play-off B Aabybro Efterskole - Gunslevholm Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sine
1/4-finaler og frem IES Lægården - Sportsefterskolen Sjælsølund - Gunslevholm Idrætsefterskole - Hjemly Idrætefterskole - BGI akademiet - Levring Efterskole - Hellebjerg IES - SØS Idrætsefterskole - BGI-Akademiet - Levring Efterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund - Hjemly Idrætefterskole
Skoleligaen Slutspil Piger
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 1 - Nr. 4 pulje 1 - Nr. 1 pulje 2 - Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 2 - Nr. 4 pulje 2 - Nr. 1 pulje 3 - Nr. 2 pulje 3 - Nr. 3 pulje 3 - Nr. 5 pulje 1 - Lodtrækning A - Lodtrækning B - Lodtrækning C - Lodtrækning D
Play-off A SØS Idrætsefterskole - BGI Akademiet - Gørlev Idrætsefterskole
Play-off B Lyngs Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund - Hellebjerg Idrætsefterskole
1/4-finaler og frem Københavns Idrætsefterskole - BGI Akademiet - Hjemly Idrætefterskole - Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole - Efterskolen Ved Nyborg - Skyum Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Klintsøgaard - Lyngs Idrætsefterskole - Aabybro Efterskole - Efterskolen Ved Nyborg - Skyum Idrætsefterskole
Skoleliga 2 Slutspil Drenge
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 1 - Nr. 1 pulje 2 - Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 2 - Nr. 1 pulje 3 - Nr. 2 pulje 3 - Nr. 3 pulje 3 - Nr. 1 pulje 4 - Nr. 2 pulje 4 - Nr. 3 pulje 4 - Nr. 1 pulje 5 - Nr. 2 pulje 5 - Nr. 3 pulje 5 - Nr. 1 pulje 6 - Nr. 2 pulje 6 - Nr. 3 pulje 6 - Nr. 4 pulje 1 - Nr. 4 pulje 4 - Nr. 4 pulje 3 - Nr. 4 pulje 2 - Lodtrækning A - Lodtrækning B - Lodtrækning C - Lodtrækning D - Nr. 4 pulje 5 - Nr. 4 pulje 6
Play-off A Gørlev Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund - Sportsefterskolen SINE
Play-off B Hjemly Idrætefterskole 2 - Ungdomsskolen Ø10 - Københavns Idrætsefterskole
Play-off C BGI Akademiet 2 - Vivild G&I - Aabybro Efterskole
Play-off D Skyum Idrætsefterskole - UCS10 Skanderborg - Laursens Realskole
1/8-dels finaler og frem Gunslevholm Idrætsefterskole - SØS Idrætsefterskole - Sportsefterskolen Sjælsølund - Balle Musik- & Idrætsefterskole - Hellebjerg Idrætsefterskole - BGI Akademiet 1 - Aabybro Efterskole - IES Lægården - UCS10 Skanderborg - Silkeborg Efterskole - Hjemly Idrætefterskole 2 - Brøndby Idrætsefterskole - 10Solrød - Brøruphus Efterskole - Gudenådalens Efterskole - Bjergsnæs Efterskole - Balle Musik- & Idrætsefterskole - BGI-Akademiet - Silkeborg Efterskole - UCS10 Skanderborg
Skoleliga 2 Slutspil Piger
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 1 - Nr. 1 pulje 2 - Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 2 - Lodtrækning A - Lodtrækning B - Lodtrækning C - Lodtrækning D - Nr. 4 pulje 1 - Nr. 4 pulje 2 - Nr. 3 pulje 3 - Nr. 4 pulje 3 - Nr. 1 pulje 3 - Nr. 2 pulje 3
Play-off A BGI Akademiet - Lyngs Idrætsefterskole - Levring Efterskole
Play-off B Gudenådalens Efterskole - Hou Maritime Idrætsefterskole - Skyum Idrætsefterskole
1/4-finaler og frem Idrætsefterskolen Lægården - Brøruphus Efterskole - Dueholmskolen - Efterskolen Ved Nyborg - Levring Efterskole - Vedersø Idrætsefterskole - Silkeborg Efterskole - Hou Maritime Idrætsefterskole - Dueholmsskolen - Brøruphus Efterskole - Efterskolen Ved Nyborg - Vedersø Idrætsefterskole
Skoleliga 3 Slutspil Drenge
Nr. 1 pulje 1 - Nr. 2 pulje 1 - Nr. 3 pulje 1 - Nr. 1 pulje 2 - Nr. 2 pulje 2 - Nr. 3 pulje 2 - Nr. 1 pulje 3 - Nr. 2 pulje 3 - Nr. 3 pulje 3 - Nr. 1 pulje 4 - Nr. 2 pulje 4 - Nr. 3 pulje 4 - Nr. 1 pulje 5 - Nr. 2 pulje 5 - Nr. 3 pulje 5 - Nr. 1 pulje 6 - Nr. 2 pulje 6 - Nr. 3 pulje 6 - Nr. 4 pulje 1 - Nr. 4 pulje 4 - Nr. 4 pulje 3 - Nr. 4 pulje 2 - Lodtrækning A - Lodtrækning B - Lodtrækning C - Lodtrækning D - Nr. 4 pulje 5 - Nr. 4 pulje 6
Play-off A Hjemly Idrætefterskole - SØS Idrætsefterskole - Vestsjællands Idrætsefterskole
Play-off B Gunslevholm Idrætsefterskole 1 - Sportsefterskolen Sjælsølund - Efterskolen Ved Nyborg
Play-off C BGI akademiet 2 - Aabybro Eftersko - Gudenådalens Efterskole
Play-off D Lyngs Idrætsefterskole - UCS10 Skanderborg - Skyum Idrætsefterskole 1
1/8-dels finaler og frem Gunslevholm Idrætsefterskole 2 - Sportsefterskolen Sjælsølund - X-Class - 10. klasse Slagelse - Oure Idrætsefterskole - Gylling Efterskole - BGI Akademiet 1 - Hellebjerg Idrætsefterskole - 10. Klasse Center Djursland - Gudenådalens Efterskole - Fårevejle Efterskole - Næsgaard Efterskole - Skyum Idrætsefterskole 2 - Dueholmsskolen - Skyum Idrætsefterskole 1 - Broby Sportsefterskole - Vestsjællands Idrætsefterskole - Næsgaard Efterskole - Hellebjerg IES - BGI-Akademiet - Sportsefterskolen Sjælsølund

Til toppen