B-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


B-rækken

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 18:30 Vedsted 1 - Hjallerup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 64)
29-04-19 18:30 Vodskov 4 - Vestbjerg 3 1 - 5
(48 - 74)
29-04-19 18:30 Hornum 4 - Gundersted 1 - Petanquebaner 3 - 3
(53 - 64)
29-04-19 18:30 Bislev IF 2 - Farsø 3 4 - 2
(62 - 49)
30-04-19 18:00 Mou IF 1 - Arden 1 3 - 3
(62 - 49)
30-04-19 18:30 Gug Petanque 3 - Dall-Ferslev IF 2 4 - 2
(65 - 51)
30-04-19 18:30 Hornum 1 - Aars 3 - Petanquebaner 3 - 3
(71 - 54)
30-04-19 18:30 Blære IF 1 - Tranum 1 4 - 2
(65 - 52)
30-04-19 18:30 Bislev IF 1 - Farsø 1 3 - 3
(63 - 56)
30-04-19 18:30 Hadsund BK 5 - Ø. Hornum Petanque Klub 1 4 - 2
(71 - 63)
30-04-19 18:30 IK Vest 2 - Vilsted If. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 61)
30-04-19 18:30 Hornum 2 - Aars 2 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 48)
30-04-19 18:30 Farsø 2 - Strandby P. 1 2 - 4
(49 - 66)
30-04-19 18:30 Østervrå IF 2 - BFFI 2 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 53)
30-04-19 18:30 Vedsted 3 - Ilbro-Lørslev If - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 68)
30-04-19 18:30 Oddense 3 - Vestsalling PK 1 1 - 5
(53 - 72)
30-04-19 18:45 Morsø 3 - Morsø 12 3 - 3
(64 - 54)
30-04-19 18:45 Morsø 4 - Hørdum 1 4 - 2
(58 - 57)
30-04-19 18:45 Oddense 1 - Oddense 2 2 - 4
(55 - 63)
30-04-19 18:45 Morsø 5 - Morsø 9 2 - 4
(51 - 72)
30-04-19 18:45 Morsø 1 - Vestsalling PK 2 4 - 2
(73 - 49)
01-05-19 18:30 Aars 4 - Hornum 3 - Petanquebaner 1 - 5
(45 - 73)
01-05-19 18:30 Gug Petanque 8 - Gug Petanque 4 1 - 5
(56 - 69)
02-05-19 18:30 LKB Gistrup 4 - Gug Petanque 11 4 - 2
(63 - 53)
02-05-19 18:30 Farstrup BK 3 - Løgstør If. 1 2 - 4
(49 - 64)
02-05-19 18:30 Arentsminde IF 4 - Præstbro 2 3 - 3
(57 - 57)
06-05-19 18:30 Vestbjerg 3 - Vedsted 3 5 - 1
(72 - 55)
06-05-19 18:30 Ilbro-Lørslev If - Østervrå IF 2 5 - 1
(70 - 50)
06-05-19 18:30 Løgstør If. 1 - Hornum 4 5 - 1
(68 - 31)
06-05-19 18:30 Hjallerup 1 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 54)
06-05-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Sydmors 4 2 - 4
(63 - 67)
06-05-19 18:30 Vestsalling PK 1 - Morsø 4 4 - 2
(64 - 57)
06-05-19 18:30 Gug Petanque 11 - Aars 4 4 - 2
(66 - 51)
06-05-19 18:30 Gug Petanque 4 - Hornum 1 3 - 3
(63 - 49)
06-05-19 18:30 Farsø 1 - LKB Gistrup 4 6 - 0
(78 - 52)
07-05-19 18:30 Arden 1 - Hadsund BK 5 2 - 4
(59 - 64)
07-05-19 18:30 Aars 2 - IK Vest 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 66)
07-05-19 18:30 Hørdum 1 - Morsø 3 1 - 5
(46 - 72)
07-05-19 18:30 Gundersted 1 - Blære IF 1 4 - 2
(57 - 63)
07-05-19 18:45 Morsø 12 - Oddense 3 2 - 4
(61 - 68)
07-05-19 18:45 Morsø 9 - Morsø 1 2 - 4
(63 - 61)
07-05-19 18:45 Oddense 2 - Morsø 5 2 - 4
(49 - 64)
08-05-19 18:30 Østervrå IF 3 - Vedsted 1 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 62)
08-05-19 18:30 Vilsted If. 2 - Farsø 2 2 - 4
(51 - 74)
08-05-19 18:30 Strandby P. 1 - Hornum 2 3 - 3
(57 - 64)
08-05-19 18:30 Ø. Hornum Petanque Klub 1 - Gug Petanque 3 2 - 4
(51 - 71)
08-05-19 18:30 Dall-Ferslev IF 2 - Mou IF 1 3 - 3
(60 - 56)
08-05-19 18:30 Aars 3 - Bislev IF 2 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 49)
09-05-19 18:30 Farsø 3 - Gug Petanque 8 3 - 3
(61 - 63)
09-05-19 18:30 Hornum 3 - Bislev IF 1 - Petanquebaner 0 - 6
(33 - 78)
09-05-19 18:30 Tranum 1 - Farstrup BK 3 4 - 2
(76 - 53)
13-05-19 18:30 Hornum 4 - Farstrup BK 3 - Petanquebaner 3 - 3
(70 - 50)
13-05-19 18:30 Præstbro 2 - Hjallerup 1 3 - 3
(59 - 62)
13-05-19 18:30 BFFI 2 - Ilbro-Lørslev If - Petanquebaner 1 - 5
(55 - 74)
13-05-19 18:30 Bislev IF 2 - Hornum 1 5 - 1
(72 - 48)
13-05-19 18:30 Gug Petanque 4 - Farsø 3 4 - 2
(74 - 49)
13-05-19 18:30 Gug Petanque 11 - Farsø 1 2 - 4
(57 - 62)
14-05-19 18:00 Mou IF 1 - Gug Petanque 3 3 - 3
(69 - 62)
14-05-19 18:30 Hadsund BK 5 - Dall-Ferslev IF 2 5 - 1
(75 - 45)
14-05-19 18:30 Bislev IF 1 - Aars 4 3 - 3
(66 - 60)
14-05-19 18:30 Hornum 2 - Farsø 2 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 35)
14-05-19 18:30 IK Vest 2 - Strandby P. 1 - Petanquebaner 3 - 3
(68 - 68)
14-05-19 18:30 Østervrå IF 2 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 47)
14-05-19 18:30 Arentsminde IF 4 - Østervrå IF 3 3 - 3
(53 - 56)
14-05-19 18:30 Vedsted 3 - Vodskov 4 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 66)
14-05-19 18:30 Blære IF 1 - Løgstør If. 1 2 - 4
(47 - 75)
14-05-19 18:45 Morsø 4 - Oddense 3 3 - 3
(66 - 62)
14-05-19 18:45 Morsø 12 - Hørdum 1 5 - 1
(70 - 37)
14-05-19 18:45 Morsø 3 - Vestsalling PK 1 3 - 3
(63 - 59)
14-05-19 18:45 Oddense 1 - Vestsalling PK 2 2 - 4
(49 - 69)
14-05-19 18:45 Morsø 5 - Morsø 1 3 - 3
(60 - 58)
14-05-19 18:45 Sydmors 4 - Morsø 9 4 - 2
(69 - 48)
15-05-19 18:30 Vilsted If. 2 - Aars 2 3 - 3
(67 - 54)
15-05-19 18:30 Ø. Hornum Petanque Klub 1 - Arden 1 4 - 2
(72 - 63)
15-05-19 18:30 Gug Petanque 8 - Aars 3 4 - 2
(67 - 48)
16-05-19 18:30 LKB Gistrup 4 - Hornum 3 4 - 2
(67 - 64)
16-05-19 18:30 Tranum 1 - Gundersted 1 1 - 5
(51 - 72)
20-05-19 18:30 Løgstør If. 1 - Tranum 1 5 - 1
(68 - 41)
20-05-19 18:30 Vodskov 4 - Ilbro-Lørslev If 4 - 2
(63 - 52)
20-05-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Oddense 2 3 - 3
(66 - 56)
20-05-19 18:30 Vestsalling PK 1 - Morsø 12 3 - 3
(58 - 62)
21-05-19 18:30 Oddense 3 - Hørdum 1 4 - 2
(65 - 52)
21-05-19 18:30 Vestbjerg 3 - BFFI 2 4 - 2
(72 - 53)
21-05-19 18:30 Østervrå IF 2 - Vedsted 3 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 67)
21-05-19 18:30 Arentsminde IF 4 - Vedsted 1 3 - 3
(62 - 59)
21-05-19 18:30 Blære IF 1 - Hornum 4 3 - 3
(59 - 52)
21-05-19 18:30 Gug Petanque 3 - Arden 1 4 - 2
(69 - 50)
21-05-19 18:30 Hadsund BK 5 - Mou IF 1 1 - 5
(54 - 72)
21-05-19 18:30 Hornum 1 - Farsø 3 - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 50)
21-05-19 18:30 Farsø 2 - Aars 2 3 - 3
(50 - 61)
21-05-19 18:30 IK Vest 2 - Hornum 2 - Petanquebaner 1 - 5
(57 - 76)
21-05-19 18:45 Morsø 3 - Morsø 4 1 - 5
(38 - 77)
21-05-19 18:45 Morsø 1 - Sydmors 4 3 - 3
(67 - 66)
21-05-19 18:45 Morsø 9 - Oddense 1 4 - 2
(68 - 69)
22-05-19 18:30 Østervrå IF 3 - Præstbro 2 - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 68)
22-05-19 18:30 Strandby P. 1 - Vilsted If. 2 4 - 2
(70 - 50)
22-05-19 18:30 Aars 3 - Gug Petanque 4 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 55)
22-05-19 18:30 Gug Petanque 8 - Bislev IF 2 2 - 4
(55 - 64)
22-05-19 18:30 Dall-Ferslev IF 2 - Ø. Hornum Petanque Klub 1 4 - 2
(64 - 39)
22-05-19 18:30 Aars 4 - Farsø 1 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 56)
23-05-19 18:30 Hornum 3 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 73)
23-05-19 18:30 LKB Gistrup 4 - Bislev IF 1 4 - 2
(64 - 69)
23-05-19 18:30 Farstrup BK 3 - Gundersted 1 2 - 4
(43 - 70)
27-05-19 18:30 BFFI 2 - Vodskov 4 - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 63)
28-05-19 18:45 Oddense 1 - Morsø 1 2 - 4
(58 - 72)
28-05-19 18:45 Morsø 5 - Sydmors 4 5 - 1
(67 - 38)
28-05-19 18:45 Oddense 2 - Morsø 9 3 - 3
(50 - 59)
03-06-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Morsø 5 4 - 2
(56 - 59)
03-06-19 18:30 Ilbro-Lørslev If - Vestbjerg 3 4 - 2
(66 - 55)
03-06-19 18:30 Vodskov 4 - Østervrå IF 2 5 - 1
(73 - 41)
03-06-19 18:30 Hjallerup 1 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 70)
03-06-19 18:30 Hornum 4 - Tranum 1 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 59)
03-06-19 18:30 Farsø 1 - Hornum 3 4 - 2
(71 - 53)
03-06-19 18:30 Bislev IF 2 - Gug Petanque 4 2 - 4
(48 - 60)
04-06-19 18:00 Mou IF 1 - Ø. Hornum Petanque Klub 1 4 - 2
(65 - 49)
04-06-19 18:30 Aars 2 - Strandby P. 1 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 71)
04-06-19 18:30 Farsø 2 - IK Vest 2 3 - 3
(58 - 64)
04-06-19 18:30 Hornum 2 - Vilsted If. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 58)
04-06-19 18:30 Hornum 1 - Gug Petanque 8 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 45)
04-06-19 18:30 Bislev IF 1 - Gug Petanque 11 2 - 4
(56 - 69)
04-06-19 18:30 Arden 1 - Dall-Ferslev IF 2 3 - 3
(59 - 62)
04-06-19 18:30 Gug Petanque 3 - Hadsund BK 5 4 - 2
(64 - 48)
04-06-19 18:30 Gundersted 1 - Løgstør If. 1 0 - 6
(33 - 78)
04-06-19 18:30 Hørdum 1 - Vestsalling PK 1 1 - 5
(54 - 73)
04-06-19 18:30 Oddense 3 - Morsø 3 5 - 1
(71 - 52)
04-06-19 18:45 Morsø 4 - Morsø 12 6 - 0
(78 - 54)
04-06-19 18:45 Morsø 1 - Oddense 2 5 - 1
(77 - 54)
04-06-19 18:45 Sydmors 4 - Oddense 1 3 - 3
(64 - 67)
05-06-19 18:30 Aars 4 - LKB Gistrup 4 - Petanquebaner 2 - 4
(54 - 68)
06-06-19 18:30 Farsø 3 - Aars 3 4 - 2
(70 - 58)
06-06-19 18:30 Farstrup BK 3 - Blære IF 1 5 - 1
(65 - 64)
10-06-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Morsø 9 2 - 4
(52 - 67)
11-06-19 18:30 Østervrå IF 2 - Vodskov 4 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 46)
11-06-19 18:30 Vedsted 1 - Præstbro 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 65)
11-06-19 18:45 Oddense 2 - Sydmors 4 3 - 3
(53 - 61)
11-06-19 18:45 Oddense 1 - Morsø 5 1 - 5
(54 - 74)
17-06-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Morsø 1 2 - 4
(63 - 63)
17-06-19 18:30 Vestsalling PK 1 - Oddense 3 3 - 3
(61 - 49)
17-06-19 18:30 Hjallerup 1 - Vedsted 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 32)
17-06-19 18:30 Præstbro 2 - Arentsminde IF 4 4 - 2
(74 - 58)
17-06-19 18:30 Vestbjerg 3 - Vodskov 4 4 - 2
(68 - 47)
17-06-19 18:30 Ilbro-Lørslev If - Vedsted 3 4 - 2
(67 - 46)
17-06-19 18:30 BFFI 2 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 63)
17-06-19 18:30 Løgstør If. 1 - Farstrup BK 3 4 - 2
(72 - 34)
17-06-19 18:30 Gug Petanque 4 - Gug Petanque 8 2 - 4
(55 - 70)
17-06-19 18:30 Farsø 1 - Bislev IF 1 4 - 2
(63 - 63)
17-06-19 18:30 Gug Petanque 11 - LKB Gistrup 4 3 - 3
(57 - 70)
18-06-19 18:30 Arden 1 - Mou IF 1 3 - 3
(57 - 54)
18-06-19 18:30 Aars 2 - Hornum 2 - Petanquebaner 2 - 4
(46 - 69)
18-06-19 18:30 Gundersted 1 - Hornum 4 5 - 1
(75 - 38)
18-06-19 18:30 Vedsted 3 - BFFI 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 55)
18-06-19 18:30 Hørdum 1 - Morsø 4 1 - 5
(52 - 76)
18-06-19 18:45 Morsø 12 - Morsø 3 2 - 4
(62 - 75)
18-06-19 18:45 Oddense 2 - Oddense 1 1 - 5
(33 - 77)
18-06-19 18:45 Morsø 9 - Morsø 5 3 - 3
(64 - 54)
19-06-19 18:30 Vilsted If. 2 - IK Vest 2 2 - 4
(52 - 73)
19-06-19 18:30 Strandby P. 1 - Farsø 2 4 - 2
(71 - 58)
19-06-19 18:30 Dall-Ferslev IF 2 - Gug Petanque 3 3 - 3
(60 - 58)
19-06-19 18:30 Ø. Hornum Petanque Klub 1 - Hadsund BK 5 2 - 4
(39 - 64)
19-06-19 18:30 Aars 3 - Hornum 1 - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 48)
20-06-19 18:30 Farsø 3 - Bislev IF 2 2 - 4
(53 - 69)
20-06-19 18:30 Hornum 3 - Aars 4 - Petanquebaner 2 - 4
(69 - 63)
20-06-19 18:30 Tranum 1 - Blære IF 1 3 - 3
(67 - 52)
24-06-19 18:30 Hornum 4 - Løgstør If. 1 - Petanquebaner 0 - 6
(40 - 78)
24-06-19 18:30 Vodskov 4 - BFFI 2 2 - 4
(55 - 68)
24-06-19 18:30 Vedsted 1 - Østervrå IF 3 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 51)
24-06-19 18:30 Bislev IF 2 - Aars 3 4 - 2
(68 - 53)
25-06-19 18:00 Mou IF 1 - Dall-Ferslev IF 2 4 - 2
(67 - 55)
25-06-19 18:30 Gug Petanque 3 - Ø. Hornum Petanque Klub 1 3 - 3
(61 - 46)
25-06-19 18:30 Hadsund BK 5 - Arden 1 4 - 2
(71 - 66)
25-06-19 18:30 Bislev IF 1 - Hornum 3 5 - 1
(73 - 32)
25-06-19 18:30 Hornum 1 - Gug Petanque 4 - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 74)
25-06-19 18:30 Blære IF 1 - Gundersted 1 1 - 5
(57 - 76)
25-06-19 18:30 Hornum 2 - Strandby P. 1 - Petanquebaner 2 - 4
(56 - 69)
25-06-19 18:30 Farsø 2 - Vilsted If. 2 3 - 3
(63 - 58)
25-06-19 18:30 IK Vest 2 - Aars 2 - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 55)
25-06-19 18:30 Arentsminde IF 4 - Hjallerup 1 4 - 2
(70 - 51)
25-06-19 18:30 Vedsted 3 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 59)
25-06-19 18:30 Østervrå IF 2 - Ilbro-Lørslev If - Petanquebaner 3 - 3
(54 - 53)
25-06-19 18:30 Oddense 3 - Morsø 12 4 - 2
(64 - 46)
25-06-19 18:45 Morsø 3 - Hørdum 1 2 - 4
(49 - 68)
25-06-19 18:45 Morsø 4 - Vestsalling PK 1 5 - 1
(69 - 47)
25-06-19 18:45 Morsø 1 - Morsø 9 4 - 2
(65 - 62)
25-06-19 18:45 Morsø 5 - Oddense 2 6 - 0
(78 - 16)
25-06-19 18:45 Sydmors 4 - Vestsalling PK 2 2 - 4
(52 - 64)
26-06-19 18:30 Gug Petanque 8 - Farsø 3 4 - 2
(73 - 51)
26-06-19 18:30 Aars 4 - Gug Petanque 11 - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 67)
27-06-19 18:30 LKB Gistrup 4 - Farsø 1 4 - 2
(62 - 49)
27-06-19 18:30 Farstrup BK 3 - Tranum 1 3 - 3
(61 - 64)
01-07-19 18:30 Løgstør If. 1 - Blære IF 1 4 - 2
(71 - 55)
01-07-19 18:30 Vodskov 4 - Vedsted 3 4 - 2
(54 - 58)
01-07-19 18:30 Vestbjerg 3 - Østervrå IF 2 5 - 1
(77 - 61)
01-07-19 18:30 Ilbro-Lørslev If - BFFI 2 5 - 1
(75 - 44)
01-07-19 18:30 Hjallerup 1 - Præstbro 2 - Petanquebaner 3 - 3
(52 - 60)
01-07-19 18:30 Vestsalling PK 2 - Oddense 1 5 - 1
(66 - 42)
01-07-19 18:30 Vestsalling PK 1 - Morsø 3 6 - 0
(78 - 46)
01-07-19 18:30 Farsø 1 - Gug Petanque 11 6 - 0
(78 - 50)
02-07-19 18:30 Gug Petanque 3 - Mou IF 1 5 - 1
(70 - 52)
02-07-19 18:30 Hornum 1 - Bislev IF 2 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 59)
02-07-19 18:30 Farsø 2 - Hornum 2 3 - 3
(54 - 58)
02-07-19 18:30 Aars 2 - Vilsted If. 2 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 66)
02-07-19 18:30 Arden 1 - Ø. Hornum Petanque Klub 1 3 - 3
(65 - 59)
02-07-19 18:30 Hørdum 1 - Morsø 12 4 - 2
(64 - 57)
02-07-19 18:30 Oddense 3 - Morsø 4 2 - 4
(64 - 62)
02-07-19 18:30 Gundersted 1 - Tranum 1 4 - 2
(71 - 33)
02-07-19 18:45 Morsø 1 - Morsø 5 4 - 2
(66 - 59)
02-07-19 18:45 Morsø 9 - Sydmors 4 4 - 2
(66 - 60)
03-07-19 18:30 Østervrå IF 3 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 64)
03-07-19 18:30 Strandby P. 1 - IK Vest 2 5 - 1
(72 - 49)
03-07-19 18:30 Aars 3 - Gug Petanque 8 - Petanquebaner 0 - 6
(52 - 78)
03-07-19 18:30 Dall-Ferslev IF 2 - Hadsund BK 5 5 - 1
(76 - 53)
03-07-19 18:30 Aars 4 - Bislev IF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 73)
04-07-19 18:30 Hornum 3 - LKB Gistrup 4 - Petanquebaner 1 - 5
(26 - 72)
04-07-19 18:30 Farsø 3 - Gug Petanque 4 4 - 2
(68 - 48)
04-07-19 18:30 Farstrup BK 3 - Hornum 4 5 - 1
(69 - 52)
09-07-19 18:45 Oddense 1 - Morsø 9 3 - 3
(58 - 59)
09-07-19 18:45 Oddense 2 - Vestsalling PK 2 0 - 6
(57 - 78)
09-07-19 18:45 Sydmors 4 - Morsø 1 3 - 3
(65 - 58)
16-07-19 18:45 Morsø 1 - Oddense 1 4 - 2
(68 - 60)
16-07-19 18:45 Sydmors 4 - Morsø 5 4 - 2
(67 - 65)
16-07-19 18:45 Morsø 9 - Oddense 2 5 - 1
(73 - 44)
29-07-19 18:30 Vedsted 1 - Arentsminde IF 4 - Petanquebaner 1 - 5
(65 - 69)
29-07-19 18:30 Præstbro 2 - Østervrå IF 3 1 - 5
(51 - 73)
29-07-19 18:30 Hornum 4 - Blære IF 1 - Petanquebaner 2 - 4
(62 - 63)
29-07-19 18:30 BFFI 2 - Vestbjerg 3 - Petanquebaner 3 - 3
(68 - 68)
29-07-19 18:30 Ilbro-Lørslev If - Vodskov 4 5 - 1
(75 - 54)
29-07-19 18:30 Bislev IF 2 - Gug Petanque 8 3 - 3
(61 - 52)
29-07-19 18:30 Gug Petanque 4 - Aars 3 5 - 1
(77 - 33)
29-07-19 18:30 Gug Petanque 11 - Hornum 3 3 - 3
(60 - 55)
29-07-19 18:30 Farsø 1 - Aars 4 5 - 1
(72 - 47)
30-07-19 18:00 Mou IF 1 - Hadsund BK 5 1 - 5
(51 - 76)
30-07-19 18:30 Arden 1 - Gug Petanque 3 3 - 3
(59 - 53)
30-07-19 18:30 Hornum 2 - IK Vest 2 - Petanquebaner 3 - 3
(64 - 48)
30-07-19 18:30 Aars 2 - Farsø 2 - Petanquebaner 2 - 4
(45 - 63)
30-07-19 18:30 Bislev IF 1 - LKB Gistrup 4 5 - 1
(71 - 60)
30-07-19 18:30 Gundersted 1 - Farstrup BK 3 3 - 3
(62 - 67)
30-07-19 18:30 Vedsted 3 - Østervrå IF 2 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 51)
30-07-19 18:30 Hørdum 1 - Oddense 3 2 - 4
(47 - 60)
30-07-19 18:45 Morsø 4 - Morsø 3 2 - 4
(57 - 63)
30-07-19 18:45 Morsø 12 - Vestsalling PK 1 4 - 2
(73 - 56)
30-07-19 18:45 Morsø 5 - Vestsalling PK 2 4 - 2
(70 - 46)
30-07-19 18:45 Oddense 2 - Morsø 1 1 - 5
(40 - 76)
30-07-19 18:45 Oddense 1 - Sydmors 4 3 - 3
(60 - 49)
31-07-19 18:30 Vilsted If. 2 - Strandby P. 1 0 - 6
(42 - 78)
31-07-19 18:30 Ø. Hornum Petanque Klub 1 - Dall-Ferslev IF 2 3 - 3
(57 - 59)
01-08-19 18:30 Farsø 3 - Hornum 1 1 - 5
(52 - 68)
05-08-19 18:30 Gug Petanque 4 - Bislev IF 2 5 - 1
(74 - 57)
05-08-19 18:30 Løgstør If. 1 - Gundersted 1 6 - 0
(78 - 37)
05-08-19 18:30 Gug Petanque 11 - Bislev IF 1 4 - 2
(73 - 70)
05-08-19 18:30 Vestsalling PK 1 - Hørdum 1 2 - 4
(56 - 59)
05-08-19 18:30 BFFI 2 - Vedsted 3 - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 66)
05-08-19 18:30 Vestbjerg 3 - Ilbro-Lørslev If 4 - 2
(70 - 54)
05-08-19 18:30 Præstbro 2 - Vedsted 1 5 - 1
(74 - 53)
06-08-19 18:30 Tranum 1 - Løgstør If. 1 1 - 5
(47 - 75)
06-08-19 18:30 Blære IF 1 - Farstrup BK 3 3 - 3
(67 - 57)
06-08-19 18:30 Hadsund BK 5 - Gug Petanque 3 5 - 1
(69 - 58)
06-08-19 18:30 IK Vest 2 - Farsø 2 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 67)
06-08-19 18:45 Morsø 3 - Oddense 3 4 - 2
(67 - 56)
06-08-19 18:45 Morsø 12 - Morsø 4 2 - 4
(52 - 65)
06-08-19 18:45 Morsø 5 - Oddense 1 6 - 0
(78 - 39)
06-08-19 18:45 Morsø 9 - Vestsalling PK 2 5 - 1
(77 - 33)
06-08-19 18:45 Sydmors 4 - Oddense 2 4 - 2
(63 - 53)
07-08-19 18:30 Østervrå IF 3 - Hjallerup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 65)
07-08-19 18:30 Vilsted If. 2 - Hornum 2 1 - 5
(51 - 71)
07-08-19 18:30 Strandby P. 1 - Aars 2 4 - 2
(74 - 48)
07-08-19 18:30 Ø. Hornum Petanque Klub 1 - Mou IF 1 1 - 5
(52 - 67)
07-08-19 18:30 Dall-Ferslev IF 2 - Arden 1 4 - 2
(69 - 50)
07-08-19 18:30 Aars 3 - Farsø 3 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 62)
07-08-19 18:30 Gug Petanque 8 - Hornum 1 3 - 3
(55 - 66)
08-08-19 18:30 Tranum 1 - Hornum 4 2 - 4
(68 - 62)
08-08-19 18:30 Hornum 3 - Farsø 1 - Petanquebaner 2 - 4
(42 - 68)
08-08-19 18:30 LKB Gistrup 4 - Aars 4 5 - 1
(75 - 48)

Til toppen