Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99757

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 29-04-19 13:30 Sørup IF - Østrup 1 5 - 1
(68 - 47)
Mandag 29-04-19 13:30 Hørby PPK - ASIF - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 72)
Mandag 29-04-19 14:00 Suldrup 5 - Suldrup 4 3 - 3
(58 - 63)
Mandag 29-04-19 14:00 IK Rosendal 4 - IK Rosendal 2 3 - 3
(66 - 52)
Tirsdag 30-04-19 14:00 Suldrup 1 - Tusindfryd - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 38)
Tirsdag 30-04-19 14:00 IK Rosendal 1 - IK Rosendal 3 5 - 1
(73 - 61)
Tirsdag 30-04-19 14:00 Bislev IF 3 - Tranum 4 6 - 0
(78 - 45)
Tirsdag 30-04-19 14:00 Hadsund BK 4 - Valsgård 1 4 - 2
(68 - 57)
Onsdag 01-05-19 14:00 Præstbro 3 - Petanque Hj. 4 - 2
(71 - 49)
Onsdag 01-05-19 14:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 3 4 - 2
(65 - 57)
Onsdag 01-05-19 14:00 Farsø 6 - Suldrup 2 5 - 1
(68 - 49)
Onsdag 01-05-19 14:00 Tranum 5 - Strandby P. 2 4 - 2
(73 - 61)
Onsdag 01-05-19 14:00 Suldrup 3 - Dall-Ferslev IF 3 5 - 1
(76 - 51)
Mandag 06-05-19 13:00 Petanque Hj. - Hørby PPK 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 06-05-19 14:00 IK Rosendal 2 - Hadsund BK 4 5 - 1
(65 - 49)
Mandag 06-05-19 14:00 Dall-Ferslev IF 3 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 39)
Tirsdag 07-05-19 14:00 Valsgård 1 - Suldrup 1 1 - 5
(46 - 69)
Tirsdag 07-05-19 14:00 Suldrup 4 - IK Rosendal 1 3 - 3
(58 - 64)
Tirsdag 07-05-19 14:00 IK Rosendal 3 - Sørup IF 3 - 3
(66 - 64)
Onsdag 08-05-19 14:00 Tusindfryd - IK Rosendal 4 1 - 5
(42 - 74)
Onsdag 08-05-19 14:00 Tranum 4 - Suldrup 3 1 - 5
(45 - 74)
Onsdag 08-05-19 14:00 Suldrup 2 - IK Vest 3 5 - 1
(77 - 37)
Onsdag 08-05-19 14:00 Strandby P. 2 - Farsø 6 2 - 4
(42 - 72)
Onsdag 08-05-19 18:30 Østrup 1 - Suldrup 5 3 - 3
(52 - 62)
Torsdag 09-05-19 14:00 ASIF - Harken UGF. 3 - 3
(66 - 47)
Torsdag 09-05-19 14:00 Lundergård IUF 3 - Præstbro 3 4 - 2
(68 - 35)
Mandag 13-05-19 13:30 Hørby PPK - Lundergård IUF 3 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 63)
Mandag 13-05-19 14:00 Suldrup 5 - Sørup IF 4 - 2
(72 - 56)
Mandag 13-05-19 14:00 IK Rosendal 4 - Suldrup 1 3 - 3
(61 - 61)
Mandag 13-05-19 14:00 Dall-Ferslev IF 3 - Tranum 4 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 25)
Tirsdag 14-05-19 14:00 Bislev IF 3 - Løgstør If. 2 3 - 3
(63 - 63)
Tirsdag 14-05-19 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 2 3 - 3
(61 - 62)
Tirsdag 14-05-19 14:00 Hadsund BK 4 - Tusindfryd 1 - 5
(57 - 76)
Tirsdag 14-05-19 14:00 IK Rosendal 3 - Suldrup 4 2 - 4
(38 - 63)
Tirsdag 14-05-19 14:00 IK Rosendal 1 - Østrup 1 6 - 0
(78 - 28)
Onsdag 15-05-19 14:00 Tranum 5 - IK Vest 3 3 - 3
(62 - 54)
Onsdag 15-05-19 14:00 Suldrup 2 - Strandby P. 2 5 - 1
(74 - 40)
Onsdag 15-05-19 14:00 Præstbro 3 - Harken UGF. 2 - 4
(49 - 61)
Torsdag 16-05-19 14:00 ASIF - Petanque Hj. 3 - 3
(62 - 63)
Mandag 20-05-19 13:30 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(48 - 73)
Mandag 20-05-19 13:30 Sørup IF - Suldrup 4 2 - 4
(58 - 71)
Mandag 20-05-19 14:00 IK Vest 3 - Strandby P. 2 4 - 2
(74 - 51)
Tirsdag 21-05-19 14:00 IK Rosendal 1 - Suldrup 5 4 - 2
(74 - 50)
Tirsdag 21-05-19 14:00 Suldrup 1 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 5 - 1
(68 - 45)
Tirsdag 21-05-19 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 3 - 3
(62 - 61)
Onsdag 22-05-19 14:00 Harken UGF. - Petanque Hj. 4 - 2
(73 - 49)
Onsdag 22-05-19 14:00 Tusindfryd - Valsgård 1 4 - 2
(68 - 55)
Onsdag 22-05-19 14:00 Farsø 6 - Tranum 5 4 - 2
(72 - 42)
Onsdag 22-05-19 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 4 3 - 3
(71 - 59)
Onsdag 22-05-19 14:00 Suldrup 3 - Bislev IF 3 5 - 1
(70 - 49)
Onsdag 22-05-19 18:30 Østrup 1 - IK Rosendal 3 0 - 6
(27 - 78)
Torsdag 23-05-19 14:00 Lundergård IUF 3 - ASIF 3 - 3
(60 - 68)
Mandag 03-06-19 13:00 Petanque Hj. - Lundergård IUF 3 5 - 1
(76 - 57)
Mandag 03-06-19 13:30 Sørup IF - IK Rosendal 1 2 - 4
(68 - 62)
Mandag 03-06-19 14:00 Suldrup 5 - IK Rosendal 3 4 - 2
(66 - 47)
Mandag 03-06-19 14:00 IK Vest 3 - Farsø 6 4 - 2
(69 - 64)
Mandag 03-06-19 14:00 IK Rosendal 2 - Tusindfryd 4 - 2
(65 - 60)
Mandag 03-06-19 14:00 IK Rosendal 4 - Valsgård 1 4 - 2
(66 - 58)
Tirsdag 04-06-19 14:00 Suldrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 37)
Tirsdag 04-06-19 14:00 Suldrup 4 - Østrup 1 5 - 1
(75 - 44)
Tirsdag 04-06-19 14:00 Bislev IF 3 - Dall-Ferslev IF 3 3 - 3
(53 - 58)
Onsdag 05-06-19 14:00 Tranum 5 - Suldrup 2 2 - 4
(52 - 65)
Onsdag 05-06-19 14:00 Løgstør If. 2 - Suldrup 3 3 - 3
(60 - 51)
Onsdag 05-06-19 14:00 Harken UGF. - Hørby PPK 4 - 2
(69 - 56)
Onsdag 05-06-19 14:00 Præstbro 3 - ASIF 1 - 5
(55 - 68)
Mandag 17-06-19 13:00 Petanque Hj. - Præstbro 3 6 - 0
(78 - 32)
Mandag 17-06-19 14:00 IK Rosendal 2 - IK Rosendal 4 3 - 3
(50 - 58)
Mandag 17-06-19 14:00 Dall-Ferslev IF 3 - Suldrup 3 - Petanquebaner 4 - 2
(65 - 50)
Tirsdag 18-06-19 14:00 Suldrup 4 - Suldrup 5 2 - 4
(59 - 70)
Tirsdag 18-06-19 14:00 IK Rosendal 3 - IK Rosendal 1 1 - 5
(42 - 73)
Tirsdag 18-06-19 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 4 3 - 3
(60 - 62)
Onsdag 19-06-19 14:00 Tusindfryd - Suldrup 1 1 - 5
(43 - 71)
Onsdag 19-06-19 14:00 Tranum 4 - Bislev IF 3 3 - 3
(63 - 56)
Onsdag 19-06-19 14:00 Strandby P. 2 - Tranum 5 2 - 4
(69 - 63)
Onsdag 19-06-19 14:00 Suldrup 2 - Farsø 6 4 - 2
(73 - 47)
Onsdag 19-06-19 18:30 Østrup 1 - Sørup IF 2 - 4
(40 - 64)
Torsdag 20-06-19 14:00 ASIF - Hørby PPK 5 - 1
(71 - 27)
Torsdag 20-06-19 14:00 Lundergård IUF 3 - Harken UGF. 3 - 3
(63 - 67)
Mandag 24-06-19 13:30 Hørby PPK - Petanque Hj. - Petanquebaner 0 - 6
(54 - 78)
Mandag 24-06-19 13:30 Sørup IF - IK Rosendal 3 3 - 3
(70 - 62)
Mandag 24-06-19 14:00 Suldrup 5 - Østrup 1 4 - 2
(70 - 41)
Mandag 24-06-19 14:00 IK Vest 3 - Suldrup 2 4 - 2
(72 - 57)
Mandag 24-06-19 14:00 IK Rosendal 4 - Tusindfryd 4 - 2
(75 - 39)
Tirsdag 25-06-19 14:00 Suldrup 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 41)
Tirsdag 25-06-19 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 2 5 - 1
(68 - 41)
Tirsdag 25-06-19 14:00 IK Rosendal 1 - Suldrup 4 4 - 2
(71 - 54)
Onsdag 26-06-19 14:00 Farsø 6 - Strandby P. 2 3 - 3
(69 - 49)
Onsdag 26-06-19 14:00 Løgstør If. 2 - Dall-Ferslev IF 3 1 - 5
(40 - 68)
Onsdag 26-06-19 14:00 Suldrup 3 - Tranum 4 5 - 1
(75 - 47)
Onsdag 26-06-19 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 3 2 - 4
(66 - 71)
Onsdag 26-06-19 14:00 Harken UGF. - ASIF 4 - 2
(74 - 44)
Mandag 01-07-19 13:00 Petanque Hj. - ASIF 1 - 5
(52 - 75)
Mandag 01-07-19 13:30 Sørup IF - Suldrup 5 4 - 2
(72 - 57)
Mandag 01-07-19 14:00 IK Vest 3 - Tranum 5 1 - 5
(34 - 71)
Mandag 01-07-19 14:00 IK Rosendal 2 - Valsgård 1 4 - 2
(61 - 38)
Tirsdag 02-07-19 14:00 Suldrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 54)
Tirsdag 02-07-19 14:00 Suldrup 4 - IK Rosendal 3 4 - 2
(69 - 51)
Onsdag 03-07-19 14:00 Strandby P. 2 - Suldrup 2 1 - 5
(36 - 72)
Onsdag 03-07-19 14:00 Løgstør If. 2 - Bislev IF 3 3 - 3
(59 - 58)
Onsdag 03-07-19 14:00 Tranum 4 - Dall-Ferslev IF 3 3 - 3
(53 - 55)
Onsdag 03-07-19 14:00 Tusindfryd - Hadsund BK 4 0 - 6
(35 - 78)
Onsdag 03-07-19 14:00 Harken UGF. - Præstbro 3 5 - 1
(76 - 46)
Onsdag 03-07-19 18:30 Østrup 1 - IK Rosendal 1 0 - 6
(33 - 78)
Torsdag 04-07-19 14:00 Lundergård IUF 3 - Hørby PPK 3 - 3
(59 - 62)
Mandag 29-07-19 13:00 Petanque Hj. - Harken UGF. 2 - 4
(52 - 66)
Mandag 29-07-19 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4 3 - 3
(64 - 60)
Mandag 29-07-19 14:00 IK Rosendal 2 - Suldrup 1 5 - 1
(70 - 45)
Mandag 29-07-19 14:00 Suldrup 5 - IK Rosendal 1 2 - 4
(62 - 62)
Tirsdag 30-07-19 14:00 IK Rosendal 3 - Østrup 1 4 - 2
(70 - 69)
Tirsdag 30-07-19 14:00 Suldrup 4 - Sørup IF 3 - 3
(66 - 59)
Tirsdag 30-07-19 14:00 Bislev IF 3 - Suldrup 3 2 - 4
(61 - 67)
Tirsdag 30-07-19 14:00 Valsgård 1 - Tusindfryd 4 - 2
(66 - 55)
Onsdag 31-07-19 14:00 Præstbro 3 - Hørby PPK 2 - 4
(52 - 58)
Onsdag 31-07-19 14:00 Tranum 4 - Løgstør If. 2 2 - 4
(56 - 67)
Onsdag 31-07-19 14:00 Tranum 5 - Farsø 6 2 - 4
(48 - 73)
Onsdag 31-07-19 14:00 Strandby P. 2 - IK Vest 3 5 - 1
(74 - 37)
Torsdag 01-08-19 14:00 ASIF - Lundergård IUF 3 6 - 0
(78 - 44)
Mandag 05-08-19 13:30 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 43)
Mandag 05-08-19 14:00 Dall-Ferslev IF 3 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 32)
Tirsdag 06-08-19 14:00 IK Rosendal 3 - Suldrup 5 0 - 6
(38 - 78)
Tirsdag 06-08-19 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 4 3 - 3
(57 - 57)
Tirsdag 06-08-19 14:00 Hadsund BK 4 - Suldrup 1 1 - 5
(46 - 68)
Tirsdag 06-08-19 14:00 IK Rosendal 1 - Sørup IF 5 - 1
(71 - 46)
Onsdag 07-08-19 14:00 Tusindfryd - IK Rosendal 2 1 - 5
(50 - 73)
Onsdag 07-08-19 14:00 Suldrup 3 - Løgstør If. 2 5 - 1
(77 - 36)
Onsdag 07-08-19 14:00 Suldrup 2 - Tranum 5 3 - 3
(67 - 53)
Onsdag 07-08-19 14:00 Farsø 6 - IK Vest 3 2 - 4
(68 - 72)
Onsdag 07-08-19 18:30 Østrup 1 - Suldrup 4 1 - 5
(47 - 76)
Torsdag 08-08-19 14:00 ASIF - Præstbro 3 6 - 0
(78 - 42)
Torsdag 08-08-19 14:00 Lundergård IUF 3 - Petanque Hj. 3 - 3
(59 - 59)

Til toppen