Pulje 4 - Eftermiddags-rækken

Info

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Holdkort Turneringsinformation

Stilling DGI Nordjylland Petanque 2019
Eftermiddags-rækken
Pulje 4

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Suldrup 1 10 8 1 1 44-16 682-481 201 44
2. IK Rosendal 2 10 5 3 2 34-26 584-563 21 34
3. IK Rosendal 4 10 3 6 1 32-28 636-555 81 32
4. Hadsund BK 4 10 3 3 4 29-31 587-599 -12 29
5. Valsgård 1 10 1 3 6 23-37 539-644 -105 23
6. Tusindfryd 10 2 0 8 18-42 506-692 -186 18

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Nordjylland Petanque 2019
Eftermiddags-rækken
Pulje 4

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Nordjylland Petanque 2019
Eftermiddags-rækken
Pulje 4

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Nordjylland Petanque 2019
Eftermiddags-rækken
Pulje 4

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-04-19 14:00 IK Rosendal 4 - IK Rosendal 2 3 - 3
(66 - 52)
30-04-19 14:00 Suldrup 1 - Tusindfryd - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 38)
30-04-19 14:00 Hadsund BK 4 - Valsgård 1 4 - 2
(68 - 57)
06-05-19 14:00 IK Rosendal 2 - Hadsund BK 4 5 - 1
(65 - 49)
07-05-19 14:00 Valsgård 1 - Suldrup 1 1 - 5
(46 - 69)
08-05-19 14:00 Tusindfryd - IK Rosendal 4 1 - 5
(42 - 74)
13-05-19 14:00 IK Rosendal 4 - Suldrup 1 3 - 3
(61 - 61)
14-05-19 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 2 3 - 3
(61 - 62)
14-05-19 14:00 Hadsund BK 4 - Tusindfryd 1 - 5
(57 - 76)
21-05-19 14:00 Suldrup 1 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 5 - 1
(68 - 45)
21-05-19 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 3 - 3
(62 - 61)
22-05-19 14:00 Tusindfryd - Valsgård 1 4 - 2
(68 - 55)
03-06-19 14:00 IK Rosendal 2 - Tusindfryd 4 - 2
(65 - 60)
03-06-19 14:00 IK Rosendal 4 - Valsgård 1 4 - 2
(66 - 58)
04-06-19 14:00 Suldrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 37)
17-06-19 14:00 IK Rosendal 2 - IK Rosendal 4 3 - 3
(50 - 58)
18-06-19 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 4 3 - 3
(60 - 62)
19-06-19 14:00 Tusindfryd - Suldrup 1 1 - 5
(43 - 71)
24-06-19 14:00 IK Rosendal 4 - Tusindfryd 4 - 2
(75 - 39)
25-06-19 14:00 Suldrup 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 41)
25-06-19 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 2 5 - 1
(68 - 41)
01-07-19 14:00 IK Rosendal 2 - Valsgård 1 4 - 2
(61 - 38)
02-07-19 14:00 Suldrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 54)
03-07-19 14:00 Tusindfryd - Hadsund BK 4 0 - 6
(35 - 78)
29-07-19 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4 3 - 3
(64 - 60)
29-07-19 14:00 IK Rosendal 2 - Suldrup 1 5 - 1
(70 - 45)
30-07-19 14:00 Valsgård 1 - Tusindfryd 4 - 2
(66 - 55)
06-08-19 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 4 3 - 3
(57 - 57)
06-08-19 14:00 Hadsund BK 4 - Suldrup 1 1 - 5
(46 - 68)
07-08-19 14:00 Tusindfryd - IK Rosendal 2 1 - 5
(50 - 73)

Til toppen