3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde

Stævne

Stævne: 3- og 5-mandsstævne, efterårets 3. spillerunde
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Reglement Dommere Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Boeslunde
Pulje 1 Årby - Rørby-Værslev - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 3 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Benløse IF - Benløse IF 2 - Kværkeby
Pulje 2 Vemmelev 1 - Høng 1 - Høng 2 - Fuglebjerg If
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Buerup/Reerslev - Kalundborg GB - Kirke Helsinge IF - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 2 FC Storebælt - U7 Vemmelev 1 - U7 Vemmelev 2 - Skælskør B&I 2 - Skælskør B&I 3
Pulje 3 St. Merløse - Sorø Freja - Lynge-Broby If 1 - Benløse IF 1 - Benløse IF 2
Pulje 4 Sorø Freja 2 - Lynge-Broby If 2 - Benløse IF 3 3 - B 73, Slagelse U7 3 mands - Tuse IF 3
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet)
Årby
Pulje 1 Hg Fodbold 1 - Hg Fodbold 2 - Høng 1 - Høng 2 - B 73, Slagelse
Pulje 2 Gevninge - Mørkøv IF U7 - Hørve IF
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Svinninge IF - Slagelse B&i - Høng 2 - Vemmelev 1
Pulje 5 Fuglebjerg If - Benløse IF - Sorø Freja - Vestermose If U8
Pulje 2 Tømmerup - Årby - Asnæs - Hørve IF - Raklev G&I
Pulje 3 FC Storebælt - Boeslunde - B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - Skælskør B&I 2
Pulje 4 Mørkøv IF U8 - Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Vipperød - Føllenslev-S.
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse - Slagelse B&i - Lynge-Broby If - Høng 1 - Vemmelev 2
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 2 Årby - Rørby-Værslev - Gevninge IF - Fk Odsherred 1 - Fk Odsherred 2
Pulje 1 Stillinge If - Buerup/Reerslev - Sorø Freja - Hg Fodbold - sort - Hg Fodbold - hvid - Hg Fodbold - blå
Pulje 3 Vipperød - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Kalundborg GB - Gislinge - Vindinge
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 FC Storebælt 1 - FC Storebælt 2 - Vemmelev U9 - Hg Fodbold - grøn - Hg Fodbold - gul
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Jernløse Bk - Boeslunde - Vestermose If U10 - Benløse IF - Vemmelev U10
Pulje 2 Årby - Mørkøv IF U-10 - Asnæs - Kalundborg GB - Føllenslev-S.
5-mands - U10 piger - Spilletid: 2x7 min.
Tuse IF 1
Pulje 1 Vipperød Piger U10 3 - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Kirke Helsinge IF 1
Pulje 2 Svinninge IF - Kirke Helsinge IF 2 - FC Storebælt - Tuse IF
5-mands - U12 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Vipperød Piger U12 2 - Buerup/Reerslev

Til toppen