Pulje 1 - U11D drenge (absolut begynder)

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling 8-mands efterårsturnering for børn og unge
U11D drenge (absolut begynder)
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Jernløse/Undløse 10 8 2 0 55-25 26
2. Ruds-Vedby 10 6 2 2 48-29 20
3. Gislinge Boldklub 10 5 1 4 57-38 16
4. Slagelse IK 10 4 0 6 59-56 12
5. Raklev 10 3 1 6 24-57 10
6. Vipperød Boldklub NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 1 0 9 31-69 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U11D drenge (absolut begynder)
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U11D drenge (absolut begynder)
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for børn og unge
U11D drenge (absolut begynder)
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 17:30 Vipperød Boldklub - Ruds-Vedby 4 - 5
14-08-19 18:00 Raklev - Gislinge Boldklub 2 - 9
19-08-19 17:30 Gislinge Boldklub - Vipperød Boldklub 11 - 3
19-08-19 18:00 Slagelse IK - Raklev 3 - 4
20-08-19 18:00 Ruds-Vedby - Jernløse/Undløse 2 - 7
26-08-19 17:30 Vipperød Boldklub - Slagelse IK 6 - 13
27-08-19 18:00 Ruds-Vedby - Gislinge Boldklub 3 - 3
28-08-19 18:00 Raklev - Jernløse/Undløse 2 - 13
02-09-19 17:30 Vipperød Boldklub - Raklev 2 - 5
02-09-19 18:00 Slagelse IK - Ruds-Vedby 4 - 7
03-09-19 18:00 Jernløse/Undløse - Gislinge Boldklub 7 - 4
NB!
Udehold taberdømt
10-09-19 18:00 Jernløse/Undløse - Vipperød Boldklub 3 - 0
11-09-19 17:30 Gislinge Boldklub - Slagelse IK 9 - 3
11-09-19 18:00 Raklev - Ruds-Vedby 1 - 8
16-09-19 17:30 Gislinge Boldklub - Raklev 6 - 2
17-09-19 18:00 Ruds-Vedby - Vipperød Boldklub 4 - 5
19-09-19 18:00 Slagelse IK - Jernløse/Undløse 3 - 5
23-09-19 17:30 Vipperød Boldklub - Gislinge Boldklub 4 - 10
24-09-19 18:00 Jernløse/Undløse - Ruds-Vedby 5 - 5
25-09-19 18:00 Raklev - Slagelse IK 2 - 10
30-09-19 18:00 Slagelse IK - Vipperød Boldklub 12 - 7
01-10-19 18:00 Jernløse/Undløse - Raklev 3 - 3
02-10-19 17:30 Gislinge Boldklub - Ruds-Vedby 0 - 4
07-10-19 17:30 Gislinge Boldklub - Jernløse/Undløse 2 - 3
08-10-19 18:00 Ruds-Vedby - Slagelse IK 7 - 0
NB!
Udehold taberdømt
09-10-19 18:00 Raklev - Vipperød Boldklub 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
14-10-19 17:30 Vipperød Boldklub - Jernløse/Undløse 0 - 3
14-10-19 18:00 Slagelse IK - Gislinge Boldklub 7 - 3
15-10-19 18:00 Ruds-Vedby - Raklev 3 - 0
22-10-19 17:45 Jernløse/Undløse - Slagelse IK 6 - 4

Til toppen