Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Herre Senior | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Motionsfloorballstævne mod cancer
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Bemærkninger
Pulje oversigt
Herre Senior
Pulje 1
Slagelse Floorball
-
Tårnborg Towers 1
-
IF62 Floorball 1
-
Team Devil
-
Pulje 2
Suså Floorball Mighty Dogs
-
Tårnborg Towers 2
-
Stevns Motionsmix
-
IF62 Floorball 2
-
Pulje 3
Young guns
-
If62 autofloorball
-
Søndagsgutterne 1
-
Det på papiret bedste hold
-
Pulje 4
FKM Børneholdet
-
TSG Floorball Fighters Herre
-
Cardiff City
-
Søndagsgutterne 2
-
A-slutspil
Cardiff City
-
Tårnborg Towers 2
-
Slagelse Floorball
-
Søndagsgutterne 1
-
B-slutspil
IF62 Floorball 2
-
If62 autofloorball
-
Søndagsgutterne 2
-
Tårnborg Towers 1
-
C-slutspil
Team Devil
-
TSG Floorball Fighters Herre
-
Young guns
-
Suså Floorball Mighty Dogs
-
D-slutspil
IF62 Floorball 1
-
FKM Børneholdet
-
Det på papiret bedste hold
-
Stevns Motionsmix
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=100473
Komplet kampprogram
Herre Senior
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
735722
Søndag
14-04-19
10:00
Team Devil
-
Slagelse Floorball
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
0 - 1
735734
Søndag
14-04-19
10:00
Det på papiret bedste hold
-
Søndagsgutterne 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 4
735735
Søndag
14-04-19
10:10
If62 autofloorball
-
Young guns
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
4 - 2
735723
Søndag
14-04-19
10:10
Tårnborg Towers 1
-
IF62 Floorball 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 1
735728
Søndag
14-04-19
10:20
Suså Floorball Mighty Dogs
-
Stevns Motionsmix
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
4 - 0
735740
Søndag
14-04-19
10:20
FKM Børneholdet
-
Søndagsgutterne 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 4
735741
Søndag
14-04-19
10:30
TSG Floorball Fighters Herre
-
Cardiff City
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 7
735729
Søndag
14-04-19
10:30
Tårnborg Towers 2
-
IF62 Floorball 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
4 - 2
735724
Søndag
14-04-19
10:40
Slagelse Floorball
-
Tårnborg Towers 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
4 - 3
735736
Søndag
14-04-19
10:40
Søndagsgutterne 1
-
If62 autofloorball
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
2 - 2
735737
Søndag
14-04-19
10:50
Young guns
-
Det på papiret bedste hold
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
6 - 2
735725
Søndag
14-04-19
10:50
IF62 Floorball 1
-
Team Devil
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 1
735730
Søndag
14-04-19
11:00
Stevns Motionsmix
-
Tårnborg Towers 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
0 - 4
735742
Søndag
14-04-19
11:00
Søndagsgutterne 2
-
TSG Floorball Fighters Herre
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
8 - 1
735743
Søndag
14-04-19
11:10
Cardiff City
-
FKM Børneholdet
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
10 - 1
735731
Søndag
14-04-19
11:10
IF62 Floorball 2
-
Suså Floorball Mighty Dogs
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
4 - 2
735726
Søndag
14-04-19
11:20
Tårnborg Towers 1
-
Team Devil
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 3
735738
Søndag
14-04-19
11:20
If62 autofloorball
-
Det på papiret bedste hold
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
4 - 1
735739
Søndag
14-04-19
11:30
Søndagsgutterne 1
-
Young guns
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
6 - 1
735727
Søndag
14-04-19
11:30
Slagelse Floorball
-
IF62 Floorball 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
3 - 1
735732
Søndag
14-04-19
11:40
Tårnborg Towers 2
-
Suså Floorball Mighty Dogs
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
3 - 0
735744
Søndag
14-04-19
11:40
TSG Floorball Fighters Herre
-
FKM Børneholdet
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
5 - 4
735745
Søndag
14-04-19
11:50
Søndagsgutterne 2
-
Cardiff City
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
2 - 4
735733
Søndag
14-04-19
11:50
Stevns Motionsmix
-
IF62 Floorball 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
1 - 3
735746
Søndag
14-04-19
12:10
Søndagsgutterne 1
-
Tårnborg Towers 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
3 - 3
735758
Søndag
14-04-19
12:10
Young guns
-
Suså Floorball Mighty Dogs
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
6 - 6
735759
Søndag
14-04-19
12:20
Team Devil
-
TSG Floorball Fighters Herre
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
7 - 0
735747
Søndag
14-04-19
12:20
Slagelse Floorball
-
Cardiff City
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
0 - 3
735764
Søndag
14-04-19
12:30
Det på papiret bedste hold
-
Stevns Motionsmix
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
7 - 2
735752
Søndag
14-04-19
12:30
If62 autofloorball
-
IF62 Floorball 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
6 - 1
735753
Søndag
14-04-19
12:40
Tårnborg Towers 1
-
Søndagsgutterne 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
2 - 1
735765
Søndag
14-04-19
12:40
IF62 Floorball 1
-
FKM Børneholdet
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
3 - 1
735760
Søndag
14-04-19
12:50
Suså Floorball Mighty Dogs
-
Team Devil
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
1 - 1
735748
Søndag
14-04-19
12:50
Tårnborg Towers 2
-
Slagelse Floorball
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 1
735749
Søndag
14-04-19
13:00
Cardiff City
-
Søndagsgutterne 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
8 - 1
735761
Søndag
14-04-19
13:00
TSG Floorball Fighters Herre
-
Young guns
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 9
735766
Søndag
14-04-19
13:10
Stevns Motionsmix
-
IF62 Floorball 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 2
735754
Søndag
14-04-19
13:10
IF62 Floorball 2
-
Tårnborg Towers 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 2
735755
Søndag
14-04-19
13:20
Søndagsgutterne 2
-
If62 autofloorball
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 2
735767
Søndag
14-04-19
13:20
FKM Børneholdet
-
Det på papiret bedste hold
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
3 - 2
735762
Søndag
14-04-19
13:30
Team Devil
-
Young guns
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
2 - 6
735750
Søndag
14-04-19
13:30
Slagelse Floorball
-
Søndagsgutterne 1
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
4 - 4
735751
Søndag
14-04-19
13:40
Tårnborg Towers 2
-
Cardiff City
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 3
735763
Søndag
14-04-19
13:40
Suså Floorball Mighty Dogs
-
TSG Floorball Fighters Herre
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
6 - 0
735768
Søndag
14-04-19
13:50
IF62 Floorball 1
-
Det på papiret bedste hold
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
0 - 3
735756
Søndag
14-04-19
13:50
Tårnborg Towers 1
-
If62 autofloorball
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 6
735757
Søndag
14-04-19
14:00
IF62 Floorball 2
-
Søndagsgutterne 2
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 2
1 - 2
735769
Søndag
14-04-19
14:00
Stevns Motionsmix
-
FKM Børneholdet
Spillested
Dalmose Idræts- & Kulturcenter
- Bane 1
3 - 3
Til toppen