Old Boys +32 - 11-mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2019
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 21562181
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys +32 - 11-mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
29-05-19 19:00 Engesvang Fr., disp - Vinderslev IF, disp 2 - 4
29-05-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - IF Centrum, disp. 4 - 0
29-05-19 19:00 Virklund B., disp. - Sjørslev D. IF - Virklund Hallen 2 - 1
29-05-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - FK 73 1 - 4
29-05-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 3
29-05-19 19:00 FC International, disp. - Gjern IF, disp. 1 - 1
05-06-19 19:00 Gjern IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 1 - 2
05-06-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - FC International, disp. 7 - 2
05-06-19 19:00 FK 73 - Virklund B., disp. 0 - 1
05-06-19 19:00 Gødvad GIF - Sorring-T. IF, disp 1 - 4
05-06-19 19:00 IF Centrum, disp. - Engesvang Fr., disp 1 - 0
05-06-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Grauballe UGF, disp. 0 - 3
05-06-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - Funder GF 1 - 1
05-06-19 19:00 Ans IF - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 0 - 2
05-06-19 19:00 HA85, disp. - Silkeborg KFUM 2 4 - 0
12-06-19 19:00 Funder GF - HA85, disp. 0 - 3
12-06-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Ans IF 3 - 2
12-06-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Gl. Rye IF, disp - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 0
12-06-19 19:00 Vinderslev IF, disp - IF Centrum, disp. 2 - 2
12-06-19 19:00 Sjørslev D. IF - FK 73 0 - 2
12-06-19 19:00 Virklund B., disp. - Gødvad GIF - Virklund Hallen 1 - 1
12-06-19 19:00 Silkeborg KS, disp. - Gjern IF, disp. 0 - 2
12-06-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 2 - 1
13-06-19 19:00 Engesvang Fr., disp - Silkeborg B78, disp. 5 - 2
19-06-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Vinderslev IF, disp 1 - 0
19-06-19 19:00 Virklund B., disp. - Sorring-T. IF, disp - Virklund Hallen 1 - 2
19-06-19 19:00 Gødvad GIF - Sjørslev D. IF 0 - 2
19-06-19 19:00 Ans IF - HA85, disp. 2 - 1
19-06-19 19:00 Funder GF - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 0 - 1
19-06-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - Silkeborg KFUM 2 1 - 3
19-06-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - FC International, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 7 - 1
19-06-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Silkeborg KS, disp. 3 - 1
20-06-19 19:00 Engesvang Fr., disp - Grauballe UGF, disp. 0 - 0
26-06-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp 0 - 2
26-06-19 19:00 IF Centrum, disp. - Silkeborg B78, disp. 2 - 3
26-06-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - Sjørslev D. IF 1 - 0
26-06-19 19:00 FK 73 - Gødvad GIF 2 - 2
26-06-19 19:00 FC International, disp. - Silkeborg KS, disp. 1 - 6
26-06-19 19:00 Gjern IF, disp. - Silkeborg KFUM 1 0 - 5
14-08-19 19:00 Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 1 - 5
14-08-19 19:00 Gjern IF, disp. - FC International, disp. 2 - 0
14-08-19 19:00 Sjørslev D. IF - Virklund B., disp. 1 - 4
14-08-19 19:00 FK 73 - Sorring-T. IF, disp 0 - 6
14-08-19 19:00 Vinderslev IF, disp - Engesvang Fr., disp 7 - 2
14-08-19 19:00 IF Centrum, disp. - Grauballe UGF, disp. 2 - 1
14-08-19 19:00 HA85, disp. - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 0 - 7
14-08-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Funder GF 2 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
14-08-19 19:00 Gl. Rye IF, disp - Ans IF 0 - 3
21-08-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 4 - 1
21-08-19 19:00 HA85, disp. - Gl. Rye IF, disp 2 - 4
21-08-19 19:00 Ans IF - Funder GF 1 - 2
21-08-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Silkeborg B78, disp. 2 - 0
21-08-19 19:00 Virklund B., disp. - FK 73 - Virklund Hallen 3 - 0
21-08-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - Gødvad GIF 1 - 0
21-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Gjern IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 0
21-08-19 19:00 FC International, disp. - Silkeborg KFUM 1 2 - 8
22-08-19 19:00 Engesvang Fr., disp - IF Centrum, disp. 2 - 0
28-08-19 19:00 IF Centrum, disp. - Vinderslev IF, disp 2 - 0
28-08-19 19:00 Silkeborg B78, disp. - Engesvang Fr., disp 6 - 2
28-08-19 19:00 FK 73 - Sjørslev D. IF 3 - 2
28-08-19 19:00 Gødvad GIF - Virklund B., disp. 1 - 3
28-08-19 19:00 Silkeborg KFUM 2 - HA85, disp. 2 - 4
28-08-19 19:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Ans IF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 1 - 0
28-08-19 19:00 Funder GF - Gl. Rye IF, disp 0 - 0
28-08-19 19:00 Gjern IF, disp. - Silkeborg KS, disp. 0 - 4
28-08-19 19:00 Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 1 - 1
04-09-19 18:45 FC International, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 2 - 7
04-09-19 18:45 Silkeborg KS, disp. - Silkeborg KFUM 1 0 - 1
04-09-19 18:45 Ans IF - Silkeborg KFUM 2 0 - 1
04-09-19 18:45 HA85, disp. - Funder GF 2 - 3
04-09-19 18:45 Gl. Rye IF, disp - Sejs-Svejbæk IF 1, disp. 0 - 6
04-09-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - Virklund B., disp. 1 - 3
04-09-19 19:00 Sjørslev D. IF - Gødvad GIF 2 - 1
04-09-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Engesvang Fr., disp 4 - 2
04-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp - Silkeborg B78, disp. 1 - 2
11-09-19 18:30 Silkeborg B78, disp. - IF Centrum, disp. 3 - 2
11-09-19 18:30 HA85, disp. - Ans IF 2 - 2
11-09-19 18:30 Silkeborg KFUM 2 - Gl. Rye IF, disp 5 - 2
11-09-19 18:30 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Funder GF - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 4 - 1
11-09-19 18:30 Gødvad GIF - FK 73 2 - 2
11-09-19 18:30 Silkeborg KS, disp. - FC International, disp. 4 - 0
11-09-19 18:30 Silkeborg KFUM 1 - Gjern IF, disp. 6 - 1
11-09-19 19:00 Vinderslev IF, disp - Grauballe UGF, disp. 4 - 2
11-09-19 19:00 Sjørslev D. IF - Sorring-T. IF, disp 3 - 1
18-09-19 18:15 Virklund B., disp. - Sjørslev D. IF - Virklund Hallen 1 - 2
18-09-19 18:15 Ans IF - Gl. Rye IF, disp 2 - 1
18-09-19 18:15 Funder GF - Silkeborg KFUM 2 1 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
18-09-19 18:15 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - HA85, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 3 - 0
18-09-19 18:15 Silkeborg KS, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 2 - 3
18-09-19 18:15 FC International, disp. - Gjern IF, disp. 1 - 1
18-09-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - FK 73 2 - 3
18-09-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - IF Centrum, disp. 0 - 2
19-09-19 18:15 Engesvang Fr., disp - Vinderslev IF, disp 1 - 5
25-09-19 18:00 Silkeborg B78, disp. - Grauballe UGF, disp. 6 - 0
25-09-19 18:00 Gødvad GIF - Sorring-T. IF, disp 1 - 1
25-09-19 18:00 Funder GF - Ans IF 2 - 0
25-09-19 18:00 Sejs-Svejbæk IF 1, disp. - Silkeborg KFUM 2 0 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
25-09-19 18:00 Gl. Rye IF, disp - HA85, disp. 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
25-09-19 18:00 Silkeborg KFUM 1 - FC International, disp. 3 - 0
25-09-19 19:00 Gjern IF, disp. - Sejs-Svejbæk IF 2, disp. 0 - 0
25-09-19 19:00 FK 73 - Virklund B., disp. 2 - 4
25-09-19 19:00 IF Centrum, disp. - Engesvang Fr., disp 1 - 1
02-10-19 17:45 Virklund B., disp. - Gødvad GIF - Virklund Hallen 0 - 1
02-10-19 17:45 Silkeborg KS, disp. - Gjern IF, disp. 2 - 0
02-10-19 17:45 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - Silkeborg KFUM 1 - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 0 - 6
02-10-19 19:00 Sjørslev D. IF - FK 73 6 - 2
02-10-19 19:00 Vinderslev IF, disp - IF Centrum, disp. 2 - 1
03-10-19 17:45 Engesvang Fr., disp - Silkeborg B78, disp. 2 - 4
09-10-19 17:30 Silkeborg B78, disp. - Vinderslev IF, disp 2 - 1
09-10-19 17:30 Virklund B., disp. - Sorring-T. IF, disp - Virklund Hallen 4 - 0
09-10-19 17:30 Gødvad GIF - Sjørslev D. IF 1 - 0
09-10-19 17:30 Sejs-Svejbæk IF 2, disp. - FC International, disp. - Sejs-Svejbæk IF's Klubhus 2 - 2
09-10-19 17:30 Silkeborg KFUM 1 - Silkeborg KS, disp. 5 - 2
10-10-19 17:30 Engesvang Fr., disp - Grauballe UGF, disp. 2 - 3
23-10-19 17:00 FC International, disp. - Silkeborg KS, disp.
23-10-19 19:00 Gjern IF, disp. - Silkeborg KFUM 1 1 - 7
23-10-19 19:00 Sorring-T. IF, disp - Sjørslev D. IF 3 - 1
23-10-19 19:00 FK 73 - Gødvad GIF 3 - 2
23-10-19 19:00 Grauballe UGF, disp. - Vinderslev IF, disp 4 - 3
23-10-19 19:00 IF Centrum, disp. - Silkeborg B78, disp. 2 - 2

Til toppen