U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
03-11-19 09:00 Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Hal 1 1 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 09:10 Svinninge Idrætsforening - Mørkøv IF - Hal 1 0 - 3 Svinninge Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
03-11-19 09:20 Hørve IF U8 - Asnæs boldklub - Hal 1 3 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 09:30 Mørkøv IF - Tuse IF 2 - Hal 1 1 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 09:40 Tuse IF 1 - Hørve IF U8 - Hal 1 1 - 3 Svinninge Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
03-11-19 09:50 Asnæs boldklub - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 0 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 10:00 Hørve IF U8 - Mørkøv IF - Hal 1 1 - 1 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 10:10 Svinninge Idrætsforening - Tuse IF 2 - Hal 1 1 - 0 Svinninge Idrætsforening
NB!
Hjemmehold taberdømt
03-11-19 10:20 Asnæs boldklub - Tuse IF 1 - Hal 1 0 - 3 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 10:30 Svinninge Idrætsforening - Hørve IF U8 - Hal 1 1 - 2 Svinninge Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
03-11-19 10:40 Tuse IF 2 - Asnæs boldklub - Hal 1 3 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 10:50 Tuse IF 1 - Mørkøv IF - Hal 1 1 - 0 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 11:00 Tuse IF 2 - Hørve IF U8 - Hal 1 3 - 2 Svinninge Idrætsforening
03-11-19 11:10 Tuse IF 1 - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 4 - 2 Svinninge Idrætsforening
NB!
Udehold taberdømt
03-11-19 11:20 Mørkøv IF - Asnæs boldklub - Hal 1 3 - 0 Svinninge Idrætsforening
10-11-19 15:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse Idrætsforening - Hal 1 0 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 15:50 Vemmelev Sg&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 1 - 3 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:00 Slagelse B&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 2 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:10 Dianalund IF 1 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 0 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:20 Benløse Idrætsforening - Slagelse B&i - Hal 1 0 - 2 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:30 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 0 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:40 Slagelse B&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 0 - 3 Vemmelev Sg&i
10-11-19 16:50 Vemmelev Sg&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:00 B 73, Slagelse 2 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:10 Vemmelev Sg&i - Slagelse B&i - Hal 1 1 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:20 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 0 - 5 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:30 Benløse Idrætsforening - Dianalund IF 1 - Hal 1 4 - 1 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Slagelse B&i - Hal 1 2 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 17:50 Benløse Idrætsforening - Vemmelev Sg&i - Hal 1 1 - 0 Vemmelev Sg&i
10-11-19 18:00 Dianalund IF 1 - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 1 - 1 Vemmelev Sg&i
24-11-19 13:30 Tuse IF 1 - Asnæs boldklub - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 13:40 Hørve IF U8 - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 13:50 Asnæs boldklub - Tuse IF 2 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:00 Mørkøv IF - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:00 Benløse Idrætsforening - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:10 Slagelse B&i - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:10 Hørve IF U8 - Tuse IF 2 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:20 Svinninge Idrætsforening - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:20 B 73, Slagelse 2 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:30 Dianalund IF 1 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:30 Asnæs boldklub - Mørkøv IF - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:40 Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 14:40 Slagelse B&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:50 Vemmelev Sg&i - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 14:50 Mørkøv IF - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:00 Asnæs boldklub - Hørve IF U8 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:00 B 73, Slagelse 2 - Dianalund IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:10 Benløse Idrætsforening - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:10 Tuse IF 2 - Mørkøv IF - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:20 Hørve IF U8 - Tuse IF 1 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:20 Dianalund IF 1 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:30 B 73, Slagelse 2 - Slagelse B&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:30 Svinninge Idrætsforening - Asnæs boldklub - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:40 Mørkøv IF - Hørve IF U8 - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 15:40 Fodboldklubben Sorø Freja - Dianalund IF 1 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:50 Slagelse B&i - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 15:50 Tuse IF 2 - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 Tuse IF - Fodbold
24-11-19 16:00 Vemmelev Sg&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:10 Dianalund IF 1 - Slagelse B&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
24-11-19 16:20 Fodboldklubben Sorø Freja - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Benløse Idrætsforening
05-01-20 09:00 Mørkøv IF - Tuse IF 2 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 09:10 Tuse IF 1 - Hørve IF U8 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 09:20 Asnæs boldklub - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 09:30 Hørve IF U8 - Mørkøv IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 09:40 Svinninge Idrætsforening - Tuse IF 2 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 09:50 Asnæs boldklub - Tuse IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:00 Svinninge Idrætsforening - Hørve IF U8 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:10 Tuse IF 2 - Asnæs boldklub - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:20 Tuse IF 1 - Mørkøv IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:30 Tuse IF 2 - Hørve IF U8 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:40 Tuse IF 1 - Svinninge Idrætsforening - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 10:50 Mørkøv IF - Asnæs boldklub - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 11:00 Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 11:10 Svinninge Idrætsforening - Mørkøv IF - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
05-01-20 11:20 Hørve IF U8 - Asnæs boldklub - Hal 1 Svinninge Idrætsforening
12-01-20 09:00 Dianalund IF 1 - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:10 Benløse Idrætsforening - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:20 B 73, Slagelse 2 - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:30 Slagelse B&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:40 Vemmelev Sg&i - Fodboldklubben Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 09:50 B 73, Slagelse 2 - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:00 Vemmelev Sg&i - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:10 Fodboldklubben Sorø Freja - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:20 Benløse Idrætsforening - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:30 Fodboldklubben Sorø Freja - Slagelse B&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:40 Benløse Idrætsforening - Vemmelev Sg&i - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 10:50 Dianalund IF 1 - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse Idrætsforening - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:10 Vemmelev Sg&i - Dianalund IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 11:20 Slagelse B&i - B 73, Slagelse 2 - Hal 1 Vemmelev Sg&i

Til toppen