U9 drenge B - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Pulje oversigt

U9 drenge B - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1 B 73, Slagelse - Sorø Freja - Vemmelev - Gevninge IF 1 - Fårevejle - Holmegaard - St. Merløse -

Komplet kampprogram


U9 drenge B - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-11-19 09:00 Vemmelev - B 73, Slagelse - Hal 1 1 - 3 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 09:10 Holmegaard - Sorø Freja - Hal 1 0 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 09:20 Gevninge IF 1 - Fårevejle - Hal 1 1 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 09:30 St. Merløse - Vemmelev - Hal 1 3 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 09:40 B 73, Slagelse - Holmegaard - Hal 1 0 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 09:50 Sorø Freja - Gevninge IF 1 - Hal 1 1 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:00 Fårevejle - St. Merløse - Hal 1 1 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:10 Holmegaard - Vemmelev - Hal 1 3 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:20 B 73, Slagelse - Sorø Freja - Hal 1 7 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:30 Gevninge IF 1 - St. Merløse - Hal 1 3 - 1 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:40 Fårevejle - Sorø Freja - Hal 1 1 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 10:50 Vemmelev - Gevninge IF 1 - Hal 1 0 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 11:00 St. Merløse - B 73, Slagelse - Hal 1 0 - 0 Fodboldklubben Sorø Freja
10-11-19 11:10 Fårevejle - Holmegaard - Hal 1 1 - 2 Fodboldklubben Sorø Freja
01-12-19 09:00 Sorø Freja - Vemmelev - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 09:10 Gevninge IF 1 - B 73, Slagelse - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 09:20 St. Merløse - Holmegaard - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 09:30 Vemmelev - Fårevejle - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 09:40 Holmegaard - Gevninge IF 1 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 09:50 Sorø Freja - St. Merløse - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:00 Fårevejle - B 73, Slagelse - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:10 Gevninge IF 1 - Sorø Freja - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:20 St. Merløse - Fårevejle - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:30 Vemmelev - Holmegaard - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:40 Sorø Freja - B 73, Slagelse - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 10:50 St. Merløse - Gevninge IF 1 - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 11:00 Holmegaard - B 73, Slagelse - Hal 1 St. Merløse Fodbold
01-12-19 11:10 Sorø Freja - Fårevejle - Hal 1 St. Merløse Fodbold
12-01-20 13:10 Gevninge IF 1 - Vemmelev - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 13:20 B 73, Slagelse - St. Merløse - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 13:30 Holmegaard - Fårevejle - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 13:40 Vemmelev - Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 13:50 B 73, Slagelse - Gevninge IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:00 Holmegaard - St. Merløse - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:10 Fårevejle - Vemmelev - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:20 St. Merløse - Sorø Freja - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:30 B 73, Slagelse - Fårevejle - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:40 Vemmelev - St. Merløse - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 14:50 Gevninge IF 1 - Holmegaard - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 15:00 B 73, Slagelse - Vemmelev - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 15:10 Sorø Freja - Holmegaard - Hal 1 Vemmelev Sg&i
12-01-20 15:20 Fårevejle - Gevninge IF 1 - Hal 1 Vemmelev Sg&i

Til toppen